Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

:kedi: ay ne bileyim refim yaaa
hani biz de bir viva vardı ya hatırlar mısın bilmem. uykuda zayıflama diye bir yöntem uyguluyordu. o da gece içiyordu diye hatırlıyorum ara öğün olması için :kedi:

canım benim sen daha şirinsin opuyorumnanaktan

bu arada bizler hiç ayrılamayacağız galiba olumunekankayizsmile 2,5 sene olacak benim burayla tanışalı laelaelaelaelae

aebenim sen de cevaplar için sağol canımın içisi opuyorumnanaktan
hadi bakalım gazamız mübarek olsun kaydirigubbakcemile5

noldu o kızcağız sabah aklıma geldi kocası kaza yapmıştı iyileşiyodu bidahada rastlamadım

noldu o kızcağız sabah aklıma geldi kocası kaza yapmıştı iyileşiyodu bidahada rastlamadım

o da bizle 2. takıma girmişti ama derslerinden dolayı ayrıldı.
eşi iyiydi en son. daha da iyiye gidiyordu.
çok zor zamanlar geçirdi ya. allah kimsenin başına vermesin. benim bile psikolojim bozulmuştu. çok korkuyordum eşim için mafoldumben

hasta olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun havalar bu aralar bize çok oyun oynuyor bir güzel bir kötü hava oluyor.

ben size bugün kü menümü yazıyorum yalnış birşey varsa gene söyleyin olur mu kafaya koydum ben bu montiyi çözeceğim kaydirigubbakcemile2

sabah
1 bardak sirkeli su

08:30 1 adet elma
10:30 2 dilim tam buğday ekmeği
domates,salatalık,7 zeytin 2 bardak açık çay şekersiz
Öğlen
14:30 pidesiz adana ,salata ve ayran

akşam içinse
taze fasulye,salata,ve yoğurt düşünüyorum
ne dersiniz olur mu ?

gunaydın dun benım ıcın facıyaydıı rahatsılzandım seker dalgalanması yasadım bır adet topkek yedım acayıp canım tatlı ısıtyordu durduramadımm kızma aebencım sonrası rahatsılzık yasadım ramazandakı ılk orucumu acmısım gıbı oldum sureklı yattımmm

bugunkı menum
sabah
8: ılık su
930 tere - 1 dom- 1kk peynır-4 zeytın ( ekmek sormussun yemıyorum )
1130 küçük elma- yeşil çay
1400 yogurt - salata lımonlu yagsız- turlu yapmıs ascımız ıcınde patates vardı sadece faulyelerını yedım suyunu yemedım susdurerek yedım
1600 yesıl cay
1900 yoğurt- salata- patlıcan yemeği

hoşbuldukkkk...

özge sende mı burdasın ne guzel..burayı takıp etmek ıstıyorum tam olarak kafam almadı neyın nasıl oldugunu sızı ızleyerek baslıycam önce...

gunaydın dun benım ıcın facıyaydıı rahatsılzandım seker dalgalanması yasadım bır adet topkek yedım acayıp canım tatlı ısıtyordu durduramadımm kızma aebencım sonrası rahatsılzık yasadım ramazandakı ılk orucumu acmısım gıbı oldum sureklı yattımmm

bugunkı menum
sabah
8: ılık su
930 tere - 1 dom- 1kk peynır-4 zeytın ( ekmek sormussun yemıyorum )
1130 küçük elma- yeşil çay
1400 yogurt - salata lımonlu yagsız- turlu yapmıs ascımız ıcınde patates vardı sadece faulyelerını yedım suyunu yemedım susdurerek yedım
1600 yesıl cay
1900 yoğurt- salata- patlıcan yemeği
ıcırım geçmiş olsun
ama kahvaltıda ekmek yemen lazım hemde 2-3 dilimyemezsen olmaz ilştahının önüne geçemezsin canım
bizi bütün gün o kahvaltıda yediğimiz ekmek ayakta dinç tutuyor

arkadaslar aranizda mezura ölcüsü alan varmi ya benim moralim cok bozuldu bugün altr tarafim deli ediyo beni bi etek almistim nettten olmaya oldu ama moralimi alt üst etti sanki ne kadar zayiflarsam zayislayayim basen ve bacaklarim hic gitmiycekmis gibi geliyo bana nerdeyse tatliya saldiriyodum ama tuttum kendimi ama söyöe 4 5 kilo veripde ne kadar inceldigini bilen varmi abimin dügününe 4 hafta kaldi üff ya cok kötüyüm ben:sinifsinif:

Son düzenleme:
akşamki menüde değişti benim omuzum yüzünden
akşam domatesli kıymalı soğanlı menemen var
salata ve ayran yada yoğurt
toparlarsam öğlen yarım palamut yedim
akşammenemen

Merhaba montici kızlarrr...

Çok yoğunummm giremedim sabahtan beri...
Hani geldim ama yazamadan çıktım..
Hasta olan arkadaşlara geçmiş olsun.

Birde tartılma işi Cuma yine dime; hani tatilmiş ya gerçi biz yine buradayız ama...

Bugün ki Menüm;

09.20 = 2 dilim tam buğday ekmeği arasına domates peynirli sandiviç + zeytin + şekersiz çay

13.30= 1 adet karnıyarık (bir yer buldum sağlıklı bir yer sordum patlıcanı buharda pişirip sonra fırına atmışlar.)
Yoğurt
Salata

16.40= 10 tane kadar çilek

20.00= ıspanaklı yumurta + yoğurt + salata

22.00= 1 adet elma veya ceviz veya süt olabilir.. yemeyi düşünüyorum..

Kızlar benim bir sorunum ne yapmalıyım bu beslenmeden beri bağırsaklarım düzene girmedi özellikle çok afedersiniz feci kabızım...:KK43:(( ne yapsam acaba...

Kızlar benim bir sorunum ne yapmalıyım bu beslenmeden beri bağırsaklarım düzene girmedi özellikle çok afedersiniz feci kabızım...:KK43:(( ne yapsam acaba...

Merhabalar arkadşlara.s.
Bugünkü menümü yazaym hemen spor yapcm sonra.
KAHVALTI
maydanoz domates biber
peynir zeytin
az şekersiz marmelt
2dilim tam buğday ekmek
ÖĞLE
1tabak zeytinyağlı türlü
bol yeşil salata
çok az domatesli spagetti.dünden kalmştı
1kase yoğurt içine salatalk doğradm
Yineee geç kalktm bugnmafoldumben
Öğlen yemeğim gecikti bu yüzden.akşam meyve ve süt yada sütle yulaf ezmesi olcak
SPOR
1saat yürüyüş
1saat bisiklet
50mekik
Hayırlı akşamlar arkadaşlar.
Kolay gelsin hepimizeolumunekankayizsmile

tatlım ameliyat olacağım pazartesi bademciklerimden şimdiden evi çok iyi temizlemem gerek dışarı işlerimizde çok yani bu diyetimi bozmam lazım bünyemi zayıflatmayım dikişli olacak sanırım riskli kanama riski yüksekmiş yarın kesinleşmiştir sorcam yatıracaklarmı dikişlimi olacak bunları öğrenmem lazım adet olucaktım tam gelmeye başlamıştı aradılar bende jinekoloğumu aradım başla hemen dedi adet kesici ilaç içtim bi tane ameliyata kadar içeceğim artık oda ödem yapıyor amaaan yaa ama ameliyattan sonra iyileşince hemen aranıza döneceğim

tatlım ameliyat olacağım pazartesi bademciklerimden şimdiden evi çok iyi temizlemem gerek dışarı işlerimizde çok yani bu diyetimi bozmam lazım bünyemi zayıflatmayım dikişli olacak sanırım riskli kanama riski yüksekmiş yarın kesinleşmiştir sorcam yatıracaklarmı dikişlimi olacak bunları öğrenmem lazım adet olucaktım tam gelmeye başlamıştı aradılar bende jinekoloğumu aradım başla hemen dedi adet kesici ilaç içtim bi tane ameliyata kadar içeceğim artık oda ödem yapıyor amaaan yaa ama ameliyattan sonra iyileşince hemen aranıza döneceğim

gecmis olsun cnm.iyi haberlerini bekliycez.yerimseniben

herkeze a.s.
ben hemen menumu yazmaya baslim
6:30 2dilim kizarmis tam bugday ekmek ,diet marmelat,zeytin,capuccino
ara 1 yesil elma
13:30 ton balikli salata,ayran
16:00 ceyrek armut
19:00 zeytinyagli fasulye,yogurt

ben sabah menume peynir ilve edemiyorum ne yazikki uygun bi peynir bulamadim.:çok üzgünüm:
bu arada sabah 1 saat tempolu yuruyus ve ogleden sonrada 2 saat kadar bisikletleydim.spora devam

herkeze a.s.
ben hemen menumu yazmaya baslim
6:30 2dilim kizarmis tam bugday ekmek ,diet marmelat,zeytin,capuccino
ara 1 yesil elma
13:30 ton balikli salata,ayran
16:00 ceyrek armut
19:00 zeytinyagli fasulye,yogurt

ben sabah menume peynir ilve edemiyorum ne yazikki uygun bi peynir bulamadim.:çok üzgünüm:
bu arada sabah 1 saat tempolu yuruyus ve ogleden sonrada 2 saat kadar bisikletleydim.spora devam

10218fumc5.gif

Bende yazayım menümü gururla;
08:30 1 dilim tam buğday ekmeği,az Ekici lor (maalesef alternatif almamıştım mecburen yedim ama bugün aldım Migr.s yağsızından) tere,2 yeşil zeytinizeytin ezmesi,1 kupa şekersiz çay

13:00 yarım yeşil elma

14:00 fırında yumurtalı,baharatlı karnıbahar,sarımsaklı yoğurt

16:00 1 yeşil elma

20:00 4 yağsız pişmiş baharatlı tavuk but:kedi:,bol patlıcanlı domateslli roka salatası,1 büyük bardak ayran.

Şimdi çay içeceğim yatmadan 1 saat önce belki 4-5 badem yerim.

Bu arada Tahsildaroğlunun light peynirinin üzerini okudum %6 yazıyor üzerinde kilo verme hızını düşürebilirmi az az yesek kahvaltıda olurmuki tadı güzelse?

Ne pazarlıkçı oldum bu peynir konusunda :roflol:

Canım ben o sorunun sebebini kendimde buldum bu beslenme şeklinde vücut çok su istemiyo gibi o yüzden su içmiyoruz buda kabızlığın başlıca sebebi.

Günde en az 1.5 lt su içmeyi bir dene hemen farkediyoryerimseniben

Canım ben o sorunun sebebini kendimde buldum bu beslenme şeklinde vücut çok su istemiyo gibi o yüzden su içmiyoruz buda kabızlığın başlıca sebebi.

Günde en az 1.5 lt su içmeyi bir dene hemen farkediyoryerimseniben

sağol cnm da ben günde zaten 3 litre su içiyorum 2 litre işyerinde 1 litrede akşam evde içiyorummm....ben nedense çok susarım normaldede en az 2 litre içerimmm....:KK43:(( acaba nedennn???akannehir

X