Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Montinin güselleri günaydınnnn....Bende bugün çok mutluyummmm şans eseride olsa sizi tanıdığımm içinnn....İlk haftam montide biliyorsunuzz artı gelceğimi düşünerek tartıldımmm ve çok mutlu oldummm...Dahada bağlandım montiyeeee....

evettt gelelimmm durumumaaaa....:lepi: :lepi: çok mutluyummmmm.....
regl olmama wc problemine mısıraa rağmennnn ne güsel vermişim ki bence en büyük etkisi akşam ve öğlen ekmeksiz geçirmemmmm....çok mutluyummmmm...sizi sefiyorummmmmmmmmmmmm.....

başlama tarihi....12.4.2010

başlangiç.........83 900gr.
1.hafta ............81.800gr.:lepi: delikafadulden
2. hafta............80.500gr haftaya hedefimmmmmm

günaydın canım kilon için tebrik ediyorum ilk hafta olmasına rağmen çok güzel vermişsin opuyorumnanaktan
bugün bende 2 haftalık sonucumu aldım 2.5 kilo daha gitti ve 83.5 oldum.bundan sonra senin gibi bende daha sıkı bağlı kalıcam montime :içelim:

vermiş olduğunuz marmalet tarifini bende yapıcam yarın ama sadece meyvenin şekerlerinden faydalanıyorsunuz diymi içinde başka herhangi tatlandırıcı falan yok dimi ,
%100 elma suyu ve istediğiniz meyveyi kaynatıp yapıyorsunuz doğrumu anlamışım acaba :kedi:

cueca.59.200gr.
çaglayn çiçek ..83 500
maytap .59.500
özlem .85 000
TK.53 700
neslihan 81 800
akrep.72. 200
eddoras.72.00
bebik ..62 600..
sultanım . sabit....
ref.??????
kıslar ismi olanlarım kilolarını not almışım .... diger kıslar bu mesamjıma ek yaparak kilolarını eklerlerse sevinirim .

Son düzenleme:
olumunekankayizsmilealkisalkisalkisalkisalkisalkis

alkisalkisalkis:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:eek:lumunekankayizsmile

günaydın arkadaşlar,kilo bildirimleri yapılmış.bir yandan ojemi sürdüm bir yandan okudum ve çok sevindim hepinizin adına...tebrik ederim herkesi tek tek....aebenim bir dönmüş pir dönmüşsün ablacım..herkese tek tek yorumunu yapmışsın bu vakit darlığında bile,sağolasın cnm benim....
monti gerçekten çok güzel bir diyet..herşeyi yiyebiliyoruz gram hesabı yapmadan,yağ tuz düşünmeden..fakat tek su götürmeyen yanı kaçamak yapmamak..en küçük kaçamağı tartıya yansıtıyor fazlasıyle...buna dikkat ederseniz siz bile inanamıyorsunuz ne kadar çok verdiğinize.üstelikte aç kalmadan..iraz sının dişinizi kızlar.değmezmi yaza incecik salına salına gezmek için biraz boğazınızı tutmaya....yedik yedik ne oldu...??? birazda yemeyiveririrz olur biter,ölüm yokya ucunda....bozmayın moralinizi bu hafta vermeyen arkadaşlar..veriyorsunuz aslında,yağlar eriyor fakat bu haftalık tartıya yansımıyor.sakın vazgeçmeyin..dumrak yok yokla devam.....

HAKLISINNNNN BUGÜN BUNA TARTIDA GÖRÜNCE DAHA ÇOK BAĞLADINMMM VE İNANDIMMMM:)))) :lepi:

yerleri siliyodum yerden kalkıp kovaya eğildikçe gözlerim karardı sanırım acıktım 2 elma yedim daha iyiyim şimdi adetin 2. günü itibariyle bol çikolata bisküvi tatlı yemem gerektiği için (ayakta durmak için)vücut nooluyo diyo sanırım 2 elmanın sakıncası olmaz sanırım
sabah klasik kahvaltı
öğlen dünden kalan pazıyla yumurta
havuç ayran
akşamı bilmiyom inanın belki spagetti yaparım cuma akşamları kendimi spagettiyle ödüllendiriyorum:))

Kızlar çok üzükünüm yaaa ;:;( benim kilom 70,800 çıktı bu sabah herhalde kafayı yedi bünyem hiç diyet yapmazken 69 dum beee :KK43: neyse yılmadan yola devam haftaya sonuçlarını görücem benceee

cueca.59.200gr.
çaglayn çiçek ..83 500
maytap .59.500
özlem .85 000
TK.53 700
neslihan 81 800
akrep.72. 200
eddoras.72.00
bebik ..62 600..
sultanım . sabit....
ref.??????
kıslar ismi olanlarım kilolarını not almışım .... diger kıslar bu mesamjıma ek yaparak kilolarını eklerlerse sevinirim .

Ne yazıkki :KK43: 70.800

günaydın arkadaşlar,kilo bildirimleri yapılmış.bir yandan ojemi sürdüm bir yandan okudum ve çok sevindim hepinizin adına...tebrik ederim herkesi tek tek....aebenim bir dönmüş pir dönmüşsün ablacım..herkese tek tek yorumunu yapmışsın bu vakit darlığında bile,sağolasın cnm benim....
monti gerçekten çok güzel bir diyet..herşeyi yiyebiliyoruz gram hesabı yapmadan,yağ tuz düşünmeden..fakat tek su götürmeyen yanı kaçamak yapmamak..en küçük kaçamağı tartıya yansıtıyor fazlasıyle...buna dikkat ederseniz siz bile inanamıyorsunuz ne kadar çok verdiğinize.üstelikte aç kalmadan..iraz sının dişinizi kızlar.değmezmi yaza incecik salına salına gezmek için biraz boğazınızı tutmaya....yedik yedik ne oldu...??? birazda yemeyiveririrz olur biter,ölüm yokya ucunda....bozmayın moralinizi bu hafta vermeyen arkadaşlar..veriyorsunuz aslında,yağlar eriyor fakat bu haftalık tartıya yansımıyor.sakın vazgeçmeyin..dumrak yok yokla devam.....

:1hug:bu sözcükleri okumaya çok ihtiyacım vardı..
teşekkür ederim canımŞeniz

vermiş olduğunuz marmalet tarifini bende yapıcam yarın ama sadece meyvenin şekerlerinden faydalanıyorsunuz diymi içinde başka herhangi tatlandırıcı falan yok dimi ,
%100 elma suyu ve istediğiniz meyveyi kaynatıp yapıyorsunuz doğrumu anlamışım acaba :kedi:

evet canım doğru anlamışsın.
ama meyve oranı az olmasın o zaman sulu bir şey gibi oluyor bir de içine 9-10 tane kayısıyı rende veya rondodan geçirip atarsan kıvam veriyor.
meyvenin şekeri yetiyor zaten.
hatta mayısta şu bal gibi dağ çilekleri çıkar yada şekerpare kayısı onlarla daha da tatlı olur.
ben böğürtlen çıkına onu da deniycem

evet canım doğru anlamışsın.
ama meyve oranı az olmasın o zaman sulu bir şey gibi oluyor bir de içine 9-10 tane kayısıyı rende veya rondodan geçirip atarsan kıvam veriyor.
meyvenin şekeri yetiyor zaten.
hatta mayısta şu bal gibi dağ çilekleri çıkar yada şekerpare kayısı onlarla daha da tatlı olur.
ben böğürtlen çıkına onu da deniycem

saol canım yarın pazardan gidip alıyım bende tatlı ihtiyacımı bastırırım bu şekilde

ziligurti senin bizleri motive ediş şekline bayılıyorum bunların hepsinin çıktısını alıp asmak lazım buzdolabına yemek yerken aklımıza gelsinde yemeyelim diye kaydirigubbakcemile3

merhabalar kızlar
dunkı menumu tekrar yazayım;
sabah
8:00 yarım greyfurt suyu
930: 1kk peynır-1dom-tere-4 zeytın
11:30 1 kupa yesıl cay yarım elma
1330 1 kepce mercımek corba unsuz- 1 porsıyon kuru fasulye- 3 kasık yogurt-1dom
1530: 1 kupa yesıl cay- yarım elma
bıraz yemegım gec oldu cunkı kızımla ılgılendım;
2130 1 porsıyon haslanmıs derısı alınmıs tavuk gogsu- ayran- kırmızılhn ve havuc salatası tuzsuz yagsız

bugun bılıyorsunuz ben tartılamıyorum yarın oglen sonu gıbı yazarı kılomu
bugunkı menum:
sabah : su ıcmeyı unutmusum
930 : 1dom-1kk peynır-tere -4 zeytın
1115 ara ogun yapmadım
1300 tavuk haslama coban salata yogurt
1500 10 adet leblebı
1830 ıspanak yemegı yogurt

bende yemeğimi yedim geldim kıslar.dün bahsettiğim çılbırı yaptım afiyetle yedim..özlemişim ne zamandır yapmıyordum valla mis gibi olmuştu...dneeyin mutlaka çok basit bir monti menüsü olur sizede.ne yapacağım diye düşündüğünüz öğünde kurtarıcınız olur hiç yoktan.. çağlayan çiçeğim,maytabım sizlerde sağolun cnm..buraya girmekteki tek maksadım size destek olmak,verilecek kilom kalmadı biliyorsunuz..sizide aynı konuma getirene kadarda burda olucam(siz istediğiniz dürece tabii) motivasyona,desteğe devam edicem...diyet işi gerçekten beyin işi arkadaşlar..motivasyon düştüğü anda saldırabiliyoruz,yada kendimizi mutsuz hissedince yiyeceklerle doldurmaya çalışıyoruz boşluğu bazen...ama buraya girdikçe motivasyonunuz düşmez,vageçecek olsanız geçmesseniz,cumaları kilo bildirimini düşünerek kaçamak yapamassınız kolay kolay...
valla ben burdaki herkesi çok seviyorum..keşke yüzyüzede görüşme imkanımızda olsa toplansak görüşsek,hatta monti günleri düzenlesek bayanssulusmile montiye uyan yemeklerle monti günü kaydirigubbakcemile5

bende yemeğimi yedim geldim kıslar.dün bahsettiğim çılbırı yaptım afiyetle yedim..özlemişim ne zamandır yapmıyordum valla mis gibi olmuştu...dneeyin mutlaka çok basit bir monti menüsü olur sizede.ne yapacağım diye düşündüğünüz öğünde kurtarıcınız olur hiç yoktan.. çağlayan çiçeğim,maytabım sizlerde sağolun cnm..buraya girmekteki tek maksadım size destek olmak,verilecek kilom kalmadı biliyorsunuz..sizide aynı konuma getirene kadarda burda olucam(siz istediğiniz dürece tabii) motivasyona,desteğe devam edicem...diyet işi gerçekten beyin işi arkadaşlar..motivasyon düştüğü anda saldırabiliyoruz,yada kendimizi mutsuz hissedince yiyeceklerle doldurmaya çalışıyoruz boşluğu bazen...ama buraya girdikçe motivasyonunuz düşmez,vageçecek olsanız geçmesseniz,cumaları kilo bildirimini düşünerek kaçamak yapamassınız kolay kolay...
valla ben burdaki herkesi çok seviyorum..keşke yüzyüzede görüşme imkanımızda olsa toplansak görüşsek,hatta monti günleri düzenlesek bayanssulusmile montiye uyan yemeklerle monti günü kaydirigubbakcemile5

monti günü çok güzel olurdu,kocalarımıza bugün monti gününe gidiyoruz derdik çok hoş olurdu gerçekten zemuszemus

ben birazdan öğle yemeği yiyeceğimde
1 kase mercimek çorbası - pidesiz adana ve salata ve ayran içsem montiye ters düşen bir durum olur mu acaba:kedi:

Gerçekten süper olurdu ziligurti kafamda bazılarınızın profillerini yaptım emimin alakasızdır ama ziligurti deyince gözümde canlanan bir fotoğraf var artıka.s istanbulda montignac yemeklerinin yapıldığı bir restaurant açılmış geçen sene istanbula gelirsem mutlaka gidecem oraya çok merak ettim belki bilenler vardır

Wc konusunda da haklısınız düzene girdi galiba biraz daha bekleyelim bakalım .... o zaman gidip bakiyim yumurta varsa bende çılbır yapayım:dance:

çağlayanım yemediysen sakın yeme cnm,mercimek çorbasını ekmek gibi düşün(karbonhidrat) yanında et yemiyoruz bu diyette tatlım..ya çotba slata ayran ,yada et salata ayran yap cnm....inşallah yememişsindir...:Saruboceq:
cuecam monti restoranın olduğunu daha yeni duydum ama kim düşündüyse iyi düşünmüş..bendemi açsam ne yapsam bi yer yahu CADIARZU
derincim çerez yeniyor yasak değil.ama günde bir seferden fazla yemessen iyi olur,tabi 6-7 badem yada bir avuç beyaz leblebi gibi...ve öğünlerde 3 saat sonra falan yeniyor cnm...

çağlayanım yemediysen sakın yeme cnm,mercimek çorbasını ekmek gibi düşün(karbonhidrat) yanında et yemiyoruz bu diyette tatlım..ya çotba slata ayran ,yada et salata ayran yap cnm....inşallah yememişsindir...:Saruboceq:
cuecam monti restoranın olduğunu daha yeni duydum ama kim düşündüyse iyi düşünmüş..bendemi açsam ne yapsam bi yer yahu CADIARZU
derincim çerez yeniyor yasak değil.ama günde bir seferden fazla yemessen iyi olur,tabi 6-7 badem yada bir avuç beyaz leblebi gibi...ve öğünlerde 3 saat sonra falan yeniyor cnm...

oohhhh iyikide yememişim eşimi bekliyorum canım dışarı çıkmıştı gelsin diye
siz olmasınız gitmişti 2.günden monti beslenmem teşekkür ederim canım benim opuyorumnanaktan

monti lokantasını aç ama yalova'yada sipariş olsun olur mu bizim burası hep pide tarzı yemek yapıyor çünkü ohaoldumsmile

hayatım harika enerji veriyorsun..
görüşme fikride süper..ne güzel olurdu monti günlerinde buluşmak dimihihoyyyt

walla ne güzel olurdu,otururduk konuşurduk.yer içerdik(tabi montiye uyan şeyleri kaydirigubbakcemile5 ) çiçeğim yememene sevindim valla hızlı yazayımda sen yemeden yetiştireyim diye ellerim dolaştı yazarken..şöyle düşün terüddütte kaldığında; hangi tahıldan yada bakliyat ve tahıl unundan yapılan ne varsa (ekmek makarna pilav tahıl çorbaları,tahıl yemekleri vs..) olursa olsun etin ve yumurtanın yanında yemiyoruz.et ne eti olursa olsun(tavuk,balık,kırmızı et ve türevleri)...dikkat ettiysen yumurta yediğin kahvaltılarda ekmek yok...et yediğin öğünlerdede ekmek,makarna ,tahıl ve bakliyat çorbası yemeği yok...
salata ve süt ürünü herhangi bir şey(ayran ,peynir,süt,yoğurt) her öğünde serbest.etin yanınada, makarnanın,ekmeğin,tahıl ve bakliyatın yanınada serbest bunlar tatlışım...

X