Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

benden bi arkadaşımda diyet listesi istedi:KK43:( nasıl yaptığımı anlatan bi diyet.yazık o bu işlerden anlamıyor.pc yer girip falan bakamaz.ona bi liste yapmam lazım:KK43:( hazır bişeyler varmıdır sizlerde:))
selam derin canım neen daha sık yazmıyorsun ..
tebrik ederim bu arada .kilon için haftalım bildirsen senide eklerim listeye ...

arkadaşın içinde ilk sayfanın çıktısını alırsan baya iş görürü canım okusun uygulaya bilir bence sende yardım edersin .olumunekankayizsmile

evet işte aynen bende öyle yapıyorum aferin kıs kaçırmamışsın tartifi... ne yapalım devir hesap devri...:lepi:
bu arada aeben ablanı tarifidir yazmayı unuttumkaydirigubbakcemile3
aynen öyle ablişkom:lepi:
ben kaçayım akşama yine gelirim hemde sınav yükümden kurtulmuş olarak. 4.30 da son sınav inş. iyi geçer.
Allaha emanet olun hayırlı cumalar:1hug:eek:puyorumnanaktan

Ohhhh ohhh baya kalabalık buralar bizim telaşlardan ben giremedim ama aynen devam ediyorum kaçamaksızzzzemuszemus sabah aç ve açık tartıldım ama regl olcam ondan diye kendimi avutuyorum ama offff 62,6 çıktı kilom

günaydın arkadaşlar
72 kiloyum
09.4.2010 72.5 kg
16.4.2010 72 kgopuyorumnanaktan

kaçak seni nerdesin hani menülerin ..kaydirigubbakcemile

sutanım bozacak bişi yapma benim içinkafi ama bak aazimlenip dahda şevke gelirsen daha iyi olur tabi...:lepi:
tek korkum moralinin bozulup bozman bunuda yapmassın dimi söz ver bakıyim ablana ..:1hug:..

tabiki artırabilirsin protenini ve birada spor ekle bu hafta inan sen kazanacaksın eriyor yağların bunada emin ol . mezro ölcün yoku senin almamışmıydın ..?

merak etme bozmucam ablam tartıyı hesaba almıyorum bu hafta mezro ölcümü almamstım ddigin gibi sabredicem mükafatını almak için ilgilendigin için cok sagol aebenimŞeniz

saf elma suyu derken neyi kastediyorsunuz acaba ben de yapsam şu marmelattann haftasonu değişiklik olur:))
% 100 meyve suları var derincim ...içerigini okuyun alırken digerlerinden az pahalı ama bu iş için idaalller .

kaçak seni nerdesin hani menülerin ..kaydirigubbakcemile

tatlışım demiştim ya..
kilom 73 çıkınca fena oldum ve cumaya kadar içime kapanıcam dedim..kendime ceza:1ninca:
o yüzden menü yazmak da içimden hiç gelmedi yaa
çok mutsuzum çook:çok üzgünüm:

günaydın arkadaşlar
72 kiloyum
09.4.2010 72.5 kg
16.4.2010 72 kgopuyorumnanaktan
tebrikler ablacım dahada güzel oturacak .....

arada kaynadı sana yazım ablam . şu hazır gevrekleri bırakmaya çalış şeker var içlerimde gevrekte sadece yulaf ezmasi yiyebilirsin ...opuyorumnanaktan
Ohhhh ohhh baya kalabalık buralar bizim telaşlardan ben giremedim ama aynen devam ediyorum kaçamaksızzzzemuszemus sabah aç ve açık tartıldım ama regl olcam ondan diye kendimi avutuyorum ama offff 62,6 çıktı kilom
bebikim normaldır ilk hafta zaten güzel kilolar verdin duraklama olagan artı reglde bi sebeb ayne devam .
menülerim çok güzeldi öyle devam et.kaydirigubbakcemile5
bu arada aeben ablanı tarifidir yazmayı unuttumkaydirigubbakcemile3
aynen öyle ablişkom:lepi:
ben kaçayım akşama yine gelirim hemde sınav yükümden kurtulmuş olarak. 4.30 da son sınav inş. iyi geçer.
Allaha emanet olun hayırlı cumalar:1hug:eek:puyorumnanaktan
sanada hayırlı cumalar suram .ALLAH ZİHİN AÇIKLIGI VERSIN :Saruboceq:

tatlışım demiştim ya..
kilom 73 çıkınca fena oldum ve cumaya kadar içime kapanıcam dedim..kendime ceza:1ninca:

cnmm böyle yapma bence daha kötü olurrr.... Kendini daha kötü hissedersinnnn..

beni niye kimse görmüyoo..:KK43:((
MEASJLARA YETİŞEMİYORUM NESLİHANIM Bİ TARAFDANDA TAKIMDAYIM . ANCA YENİ SAYFADAKİLERİRE YORUM YApIYORUM ARADA KAYNAKİ KİLON BENDE FARKINDAYIM ..AFFET...
çıkmamda lazım . sırf sizler için oturoyorum .hatta acele yazıyorum bu yüzden harf hatalarım oluyor özür dilerim düzeltemiyorum vakittten dolayı .:kedi:..:hulya:

tmm canım bende deniycemm çilek mermaletını :)) valla ben sevdim bu işi.akşamları atıştırmak isteyen ben artık istemiyorum.ve karnım sürekli acayip acıkır elim ayağım titrerdi.o anda göüzm bişey görmeden yerdim.şimdi onlar yok çok şükür:)

tatlışım demiştim ya..
2gündür yoktum akrebim okuymadım mesajını kusura bakma .. eski mesajlarıda okuyamadım vaktım kalmıyor kusura bakmayın ......

hatta sizden bi istegim var . bugün bildirelen kiloları bir mesaja toplaya bilirmisiniz vakt olan arkaşaşlar varsa inanın yetişemiyorum vaktım kalmıyor .....

akşam üstü gelirim .
bu hafta takımın hesaplarıda var ben yapıcam kusura bakmayın emi.:kedi:

MEASJLARA YETİŞEMİYORUM NESLİHANIM Bİ TARAFDANDA TAKIMDAYIM . ANCA YENİ SAYFADAKİLERİRE YORUM YApIYORUM ARADA KAYNAKİ KİLON BENDE FARKINDAYIM ..AFFET...
çıkmamda lazım . sırf sizler için oturoyorum .hatta acele yazıyorum bu yüzden harf hatalarım oluyor özür dilerim düzeltemiyorum vakittten dolayı .:kedi:..:hulya:

tmm ablammm asıl ben özür dilerimm yetişemediğini farkında olamadığımm içinn....Şeniz

kilo için çok heycanlandımda ondan hani yorumda görmeyinceeee farketmediniz mi acaba diye yazdımmm.....:KK43:((

dünde salatada haşlanmış sebze vardı inanınn benki havucu çok seven kişi havuçları ayırdım tek tekkk...

sen bizim kaptanımızz ablamızsınnnnn.....İyiki varsınnnnnn.....Şeniz

Montinin güselleri günaydınnnn....Bende bugün çok mutluyummmm şans eseride olsa sizi tanıdığımm içinnn....İlk haftam montide biliyorsunuzz artı gelceğimi düşünerek tartıldımmm ve çok mutlu oldummm...Dahada bağlandım montiyeeee....

evettt gelelimmm durumumaaaa....:lepi: :lepi: çok mutluyummmmm.....
regl olmama wc problemine mısıraa rağmennnn ne güsel vermişim ki bence en büyük etkisi akşam ve öğlen ekmeksiz geçirmemmmm....çok mutluyummmmm...sizi sefiyorummmmmmmmmmmmm.....

başlama tarihi....12.4.2010

başlangiç.........83 900gr.
1.hafta ............81.800gr.:lepi: delikafadulden
2. hafta............80.500gr haftaya hedefimmmmmm
olumunekankayizsmilealkisalkisalkisalkisalkisalkis
bu aradaaa herkese hayırlı cumalarrrr....

Rabbim herşeyi gönülümüze göre verisn......

Bende bir an önce kilolarımdan kurtulupp meleğim için tedaviye başlamak istiyorummmm....,
Ama bugün içimde öyle bir his varki sanki kilolar gidince tedaviye bile gerek kalmayacakk...inşş kalmazzzz....
alkisalkisalkis:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:eek:lumunekankayizsmile

marmelatı bendee yapacamm tarifini yazdımmmm....zemuszemus

bende yoğunlaştımm bugün cuma çok iş var yineeee

hoşçakalınnn....

akşama bir ark. kına gecesi varr oraya gidicemm inş. akşam yemeğini atlmak zorunda kalmamm.....öyle bişi olursa ne yapabilirimmm...meyva ile geçiştirsemm olur mu...[/B]

tmm ablammm asıl ben özür dilerimm yetişemediğini farkında olamadığımm içinn....Şeniz

kilo için çok heycanlandımda ondan hani yorumda görmeyinceeee farketmediniz mi acaba diye yazdımmm.....:KK43:((

dünde salatada haşlanmış sebze vardı inanınn benki havucu çok seven kişi havuçları ayırdım tek tekkk...
mukafatın büyük olacak her yöncen naslihanım . hepiniz aklımdasınız yazamıyorsam inanın yogunluktam . bunlar için bile çok şeyden ödün veriyorum inanın .... 1 saat önce evden çıkmam lazımdı ama hala burdayım . sırf sizler için .. ama ben siz sevindikçe ödülümü alyıyorum . bi teşekkür bi ALLAh arazı olsun diyin yeter ..:1hug:a.s.

hayırlı CUMALAR TEKRAR ....HERŞEY DİLEDİGİNİZ GİBİ OLSUN ...:Saruboceq:..

olumunekankayizsmilealkisalkisalkisalkisalkisalkis

alkisalkisalkis:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:eek:lumunekankayizsmile

:lepi: Şeniz opuyorumnanaktan

sağol ablammmmmm... Geriye gidip mesajımı alıntı yaptığın içinnn....:eek:

.benimde çok işim varr valla bende sizdenn kopamıyorummmm....

günaydın arkadaşlar,kilo bildirimleri yapılmış.bir yandan ojemi sürdüm bir yandan okudum ve çok sevindim hepinizin adına...tebrik ederim herkesi tek tek....aebenim bir dönmüş pir dönmüşsün ablacım..herkese tek tek yorumunu yapmışsın bu vakit darlığında bile,sağolasın cnm benim....
monti gerçekten çok güzel bir diyet..herşeyi yiyebiliyoruz gram hesabı yapmadan,yağ tuz düşünmeden..fakat tek su götürmeyen yanı kaçamak yapmamak..en küçük kaçamağı tartıya yansıtıyor fazlasıyle...buna dikkat ederseniz siz bile inanamıyorsunuz ne kadar çok verdiğinize.üstelikte aç kalmadan..iraz sının dişinizi kızlar.değmezmi yaza incecik salına salına gezmek için biraz boğazınızı tutmaya....yedik yedik ne oldu...??? birazda yemeyiveririrz olur biter,ölüm yokya ucunda....bozmayın moralinizi bu hafta vermeyen arkadaşlar..veriyorsunuz aslında,yağlar eriyor fakat bu haftalık tartıya yansımıyor.sakın vazgeçmeyin..dumrak yok yokla devam.....

ABLAMM SENDENNN BıNKERE ALLAH RAZI OLSUNNNNNNNNN.....:Saruboceq:

ŞU MÜBAREK GÜNDEEE RABBıM NE ıSTıYORSANN KEŞKE DEDıĞıN HERŞEYı ÖNÜNE SERSıNNNNN.....AMıNNNNNNNNN.....:Saruboceq:

KIZLARRR HEPıMıZE TABıı..:Saruboceq: :Saruboceq: ...

X