Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

bende ilk girdiğim günlerde amma soru soruyodum hee artık paraylamı verdiler kızım seni bize diye kovalııcaklar sanıyodum:)))
maytaım inen gocunmuyorum bilekis mutlu oluyorum ama senin gibi sorduklarını dikkatle yapanlara ..sengözlerimebaksanab
bazı arkadaşlar geliyorlar 2 gün tüm incelikleri anlatıyorum hiç üşemmeden sonra kayboluyorlar işte ben ona üzülüyorum ..:çok üzgünüm:

feyoncum daha önceki menülerini bilmiyoruz fıstık kaçamak yada yanlış yapıp yapmadıgını .. eger 1 ay kaçamaksız yatıysan kilo vermen daha çok olurdu .a.s
tabi her bünye farklıdır .. ama benim bünyem bile 1 ay kaçaksız yaptıgımda bile baya kilo vermiştiki (bünyem zorbir bünyedir)
dün hanginizdiniz kaçamka yaptıgında kilo veriyorum diyen .?..
günaydın bu arada

HAYIRLI CUMALAR .....:1hug:.

İşte o bendim malesef!!! eyvahedigeldismile :gitme: mafoldumben bilmiyorumkismile
Veee bugün lafımı geri alıyorum!!!
Çünkü iyi güzel dün 200gr verdim, bugün ne olmuş, onun acısı çıkmış, iyi bir menüyle o 200gram geri alınmış!!! :gitme:
Menümü yazayım:

1 tabak çilek, kivi, portakal
Kahvaltı:
3 dilim ekmek, biber salçası, zeytin ezmesi, peynir, domates
Öğle:
1 tabak nohut, yoğurt, salatalık
Akşam:
1 tabak kepekli spagetti, mantar, domates sos ile

Bir de bugün yarın adet olacağım, ondan mı bu durum acaba???

Sonuç olarak bugünkü kilom: yeniden 78.9 :sinifsinif:

ÇıÇEGıM MENÜLERıNıZE ŞÖULE BıR BAKTIM ASLINDA KÜÇÜK ELEŞTıRELERıM OLCAKTI FAKAT VAKıT YOK DıYE YAZMADIM ....

akşamki menünde 19 da süt .. ardandan 1 saat sonrada ögün yemişssin ... ögünlerinde aranda bişi yok ekmek olmadıktan sonra kıymamlı yumurta ve yeşillik gayet güzel menü yanılız yanlışın saat . meyve hariç ara ve ögünlerinizin arası 3 saat olmalı şimdi sen süt iççip 1 saat sonra ögün yemişşin . sorun burda .. .

burda sana herkes abla diyor bende abla diyebilirmiyim :1closedeyes:
beni eleştirin ben onun için yazıyorum ısrar ediyorum diye çok kararlıyım çünkü bu kilo meselesinde

suura
Hayırlısı olsun canım senin için. ışallah vermeye de devam edersin.

aeben
Abla arkadaşlar senin menülere yorum yapmanı istiyor ben yapıyorum ama lütfen sende yap. Senin yorumların daha anlaşılır oluyor. Sen yapmayacaksan ben yapmam valla.

mmmf27
Mşallah kilo vermenin devamı gelir işallah canımcım. Tebrikler.

benim menümü yorum yapmadığı için ben aebende'de istemiştim yoksa beni herkesin eleştirmesi yorum yapması hoşuma gidiyor yalnış anlamaya meyal verdiysem özür dilerima.s.opuyorumnanaktan

maytaım inen gocunmuyorum bilekis mutlu oluyorum ama senin gibi sorduklarını dikkatle yapanlara ..sengözlerimebaksanab
bazı arkadaşlar geliyorlar 2 gün tüm incelikleri anlatıyorum hiç üşemmeden sonra kayboluyorlar işte ben ona üzülüyorum ..:çok üzgünüm:

Ben yeni olduğum için çok soruyorum biliyorum ama inanın yüzüstü bırakıp gitmeyeceğim sadece mezun olup gideceğim,ama bunu yaşam prensibi haline getireceğim için hep başınızda olacağım opuyorumnanaktan:1hug:

Son düzenleme:
Aeben canım bende 64,4 le geri döndüm,artık dikkat edicem şu kalan 2,5 kilomu vermeliyim artıkopuyorumnanaktan

:1hug:suram sen nasıl uygun görürsen.. bu iş zorla olacak bişi deyil anlıyorum seni .... her zaman bekleriz güzelim bu linkede monti yapmak zorundada degilsin .takımdada görüşürüz ..olumunekankayizsmile evde oldugun dönemde haklısın daha kolaybu beslenme ...:1hug:

sağol ablacım zaten gelmeden duramaki çok araştırmacı bir kişiliğimde her bir şeyden haberim olsun isterim yoksa meraktan ölürümkaydirigubbakcemile3
hatta şimdi aslında ders çalışmam lazm sınavım var 4.30 da son yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim. kim ne kadar kilo vermiş, kim ne demiş, ne yemiş derken derse geri dönemedim bir türlü.:tomato:
ama monti amcamı çoookk sefiyorum bennn azıcık yaramaz ve şımarık bir yeğenim sadece:icecream:

:icecream:bilmemmi kendime bi faydam yok o ayrı tabi.:çok üzgünüm:..
ben artıdayım kıslar valla utanıyorum bu hafta .. size örnek olacagım yerde ..benneyaptımki.
benim bünye artık sapıtmış durumda reglin etkiside var tabide . ama tüm şuçu atmayım haksızlık olur ...a.s

geçen hafta sonu çoşmuştum 1 gün ve bana 1 günün faturası ne oldu biliyormusunuz 2.400 gr.laelaelaelaelae nasıl olur demeyin oluyor benim bünyede :sm_confused:. yediginde hepsini tartsam okadar yoktuya .:roflol: belli bir süreden sonra böyle oluyor işte kaçamak oldugu gibi depoya gidiyor ... o gün nasıldı gözüm nasıl döndü hatırlamıyorum deli gibi tatlı yada yemek istiyordu canım .:1no2: bunlar mazeret deyil farkındayım ... helede benim gibi bir bünyeniz varsa .olacakları biliyorsanız .:tomato:....
neyse uzun etmetim ertesi gün 1.500 kilosu indi zaten ama ondan sonrasıda bi türlü inmedi sonrada rel derken .. 1 kilo artıdayım ...
beni kovarsanız anlarım sizi ..:roflol::roflol:laelaelaelaelae

ama moralim çok bozuk ..
o yüzden sizleri sık sık uyarıyorum benim kaçamaklarım bana 2 haftaya mal oluyor artık bünyem yoruldu bende tabi .sempatiksalakcinni
ama yılmıycam nekadar üzülsemde hedefim belli ... alsanaalsanasmile

sözlerime son verirken tüm arkadaşların gözlerinden öperim ...:roflol::roflol::roflol::roflol:

Aebenim... olumunekankayizsmile Yoğun bir zamanında olmuş kaçamağın, olur böyle şeyler, sıkma canını...
Sen ki 78den 62ye inmiş sabırlı bir insansın, vücudun birkaç güne toparlanacaktır, merak etme... aklinialirimsmile
Ben de 1-2 hafta aynı kiloda kalıp bunalıp kaçamağa yöneldim, baktım olmuyor, vazgeçiyorum saçma yöntemimden kaydirigubbakcemile3
Sen bizim kaptanımızsın, seni nasıl bırakırız??? kaydirigubbakcemile5
Ama bak belki bi süre buraya yazmadın, uzak kaldın ya, o zaman kaçamağa yönelmişsindir, demek kiiii hep buraya yazacağız, hep takipte olacağızz.... kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5zemuszemus
Hadi toparlanalım, haftaya cumaya ben mesela 77li birşey yazmayı hatta 76lı (olur mu ki) hedefleyeyim... Sen de 61liii....

Bu arada aebenim birşeyi epeydir merak ediyorum: Sen 78den 62ye hep monti mi yaptın?? Ne kadar zamanını aldı bu kiloya inmek? Çünkü geçen seneki yazılarda bile sen 65 civarındasın. Ne zaman 78din?? Ve yöntemin neydi?? Spor da dahil yazarsan sevinirim... opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

benim menümü yorum yapmadığı için ben aebende'de istemiştim yoksa beni herkesin eleştirmesi yorum yapması hoşuma gidiyor yalnış anlamaya meyal verdiysem özür dilerima.s.opuyorumnanaktan

Yok tatlım ondan yazmadım ben öle. Zira bende aeben ablanın yorum yapmasını istiyorum neülerime.
Ayrıca sizlerinde elbette. :1hug:

suura
Hayırlısı olsun canım senin için. İşallah vermeye de devam edersin.

aeben
Abla arkadaşlar senin menülere yorum yapmanı istiyor ben yapıyorum ama lütfen sende yap. Senin yorumların daha anlaşılır oluyor. Sen yapmayacaksan ben yapmam valla.

mmmf27
Mşallah kilo vermenin devamı gelir işallah canımcım. Tebrikler.
sağol canım hep beraber inşallah
küçük oğluma hamile kalmadan önce takımdaydım 64den 57ye indim ama o 60dan aşağı nası indim bi ben bilirim 60.0da takılı kalmıştım 200 gr verip verip alıyodum 59.x i görmem tam 2 ayımı almıştı oda aç gezerek
sonra 57.9 la hamile kadım 69la doğurdum 63e kadar indim doğumdan sonra ama yok süt olsun cart olsun gece uykusuzlujkları derken 69u gördüm gene bi şansım var 70in üzerine çıkmıyorum neyseki:roflol:sonra gene takıma girdim gene 58e indim ama 60ı geçmem gene 2 ayımı aldı 60a kadar sorun yok tıkır tıkır veriyorum 60a geldimmi 200 aşağı 200 yukarı derken 2 ay geçiyo :)))
sonra 58 olunca ara vermek istedim paylaşıma katılamıyorum iştah o biçim veremiyorum derken takımdan ayrıldım ve 2 ayda gene 62 oldum Allahtan bu sefer erken uyandım neyse çok uzattım asıl diicem oki 62.8 le girdiğim bu yolda çok şüürki 60ın altını görmem sadece 2.5 hafta sürdü buda montinin nasıl etkili bir diyet olduğunu gösteriyor daha önce de yaptım montiyi ama hep kaçamaklı çikolatalı çerezli çekirdekli mısırlı nasıl montiyse o:roflol:
gerçekten 0 kaçamakla çok güzel kilo verilebilecek kalıcı kilo verilebiliciek bi yöntem asıl anlatmak istediğim buyduhihoyyyt

:içelim:

Aebenim... olumunekankayizsmile Yoğun bir zamanında olmuş kaçamağın, olur böyle şeyler, sıkma canını...
Sen ki 78den 62ye inmiş sabırlı bir insansın, vücudun birkaç güne toparlanacaktır, merak etme... aklinialirimsmile
Ben de 1-2 hafta aynı kiloda kalıp bunalıp kaçamağa yöneldim, baktım olmuyor, vazgeçiyorum saçma yöntemimden kaydirigubbakcemile3
Sen bizim kaptanımızsın, seni nasıl bırakırız??? kaydirigubbakcemile5
Ama bak belki bi süre buraya yazmadın, uzak kaldın ya, o zaman kaçamağa yönelmişsindir, demek kiiii hep buraya yazacağız, hep takipte olacağızz.... kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5zemuszemus
Hadi toparlanalım, haftaya cumaya ben mesela 77li birşey yazmayı hatta 76lı (olur mu ki) hedefleyeyim... Sen de 61liii....

Bu arada aebenim birşeyi epeydir merak ediyorum: Sen 78den 62ye hep monti mi yaptın?? Ne kadar zamanını aldı bu kiloya inmek? Çünkü geçen seneki yazılarda bile sen 65 civarındasın. Ne zaman 78din?? Ve yöntemin neydi?? Spor da dahil yazarsan sevinirim... opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
yok feyaoncum şuna açıklık getireyim ben 2 gün buraya uyramadıgımda kaçamak vs yapmadım tam tersi çokgüzel menülerim var bu hafta .. yazamadım ama .. benim sorunum o deyil ben yaklaşık 2 senedir diyet yapıyorum geçen yaz ayları birakmıştım ... 2009..10. ayda montiyle tekrar başladım 69 kiloyla 1.5 ay hiç fireziz yaptım bayrama kadar ve 6 kilo verdim .
ondan sonra koptum ben ara verip tekrar başlyorum bu tamamen benim hatam a.s. ..
yani ben sürekli monti yapmadım ... hatta ben 2. aşamadaydım 1 ay öncesine kadar bu kilo yeter demiştim ....
birde yorulmuş bir bünye var tabi 2 sene ne demek sabır sabır bazan kopma noktaları oluyor tabi....a.s..

benim kaçamagım şu onada açıklık getireyim en iyisi geçen pazar normal kavlatımdan sonra ekmegime 2 çy kş bal sürdüm herşey bunla başladı zaten
o yüzden diyorum küçük kaçamaklar ardına büyüklerini takıyor ka. şekerini yükseltim diger kaçamaklara zemin hazırlıyor .o yüzden hiç yaklaşmayın ..:umursamaz:..
geçen haftada çok fena krızlerim vardı regl öncesi ben öyle oluyorum .... öglenimde normal sebzeydi . ardından yedigim 1 top kek .. ve 2 saat sonra bizinkiler yerken 2 dl pide .
bu işte bana dönen 2.5 kilo bilmiyorumkismile. benim bünyem yorgun kaçamaklarım anında yağa dönüşüyor ..

bence sende eger bu 1 ayı kaçaksız geçirmiş olsaydın şu an en az 5 kilon kesindi...

ve birde şu var eger bi kaç ay hiç kaçamak yapmadan devam etseniz ardından hadiye ek kilolar geliyor buna şahid oldum bnye tıkırına girince belli bir süre sonra kendinden yaglar eriyor ben malesef bu devreye hiç gelemedim ...:mymeka:..
buna en iyi örnegi nevranın ilk sayfasındaki kilo çizelgesinden örnek verebilrim size . 4 ay dile kalay 4 ay hiç kaçamak yapmadı :nazar::nazar:ve son 3 hafta 2.şer 3 er kilolar vererek mezun oldu .. işte asıl monti amcamın hediye sonra ama çok az kişi bu dönemi kazasız atlatıp bu hediyeyi alıyor ...sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
Eveeeeet herkese günaydın kızlar müthiş bir hafta ve müthiş bir grupta olmaktan mutluyummmmmkaydirigubbakcemile5

Konuya döneyim hemen :kedi:

08.04.2010_________ 56.2 Kg
16.04.2010_________ 53.7 Kg:nazar::nazar::nazar:

Eveeeeet herkese günaydın kızlar müthiş bir hafta ve müthiş bir grupta olmaktan mutluyummmmmkaydirigubbakcemile5

günaydın canım
çok güzel kilo vermişsin :nazar::nazar:::1hug:

ışte o bendim malesef!!! eyvahedigeldismile :gitme: mafoldumben bilmiyorumkismile
Veee bugün lafımı geri alıyorum!!!
Çünkü iyi güzel dün 200gr verdim, bugün ne olmuş, onun acısı çıkmış, iyi bir menüyle o 200gram geri alınmış!!! :gitme:
Menümü yazayım:

1 tabak çilek, kivi, portakal
Kahvaltı:
3 dilim ekmek, biber salçası, zeytin ezmesi, peynir, domates
Öğle:
1 tabak nohut, yoğurt, salatalık
Akşam:
1 tabak kepekli spagetti, mantar, domates sos ile

Bir de bugün yarın adet olacağım, ondan mı bu durum acaba???

Sonuç olarak bugünkü kilom: yeniden 78.9 :sinifsinif:
feyongum dünkü menün güzel diyorsun güzel aykırı yanlış bişi yok
. ama bence biraz agır olmuş hep karbonhidrat almışın kilo artışının sebebi dünkü menünde olabilir biraz .....bugün biraz sebze agırlıklı beslen ...
reglde etkiliyor tabi...
burda sana herkes abla diyor bende abla diyebilirmiyim :1closedeyes:
beni eleştirin ben onun için yazıyorum ısrar ediyorum diye çok kararlıyım çünkü bu kilo meselesinde

Ben yeni olduğum için çok soruyorum biliyorum ama inanın yüzüstü bırakıp gitmeyeceğim sadece mezun olup gideceğim,ama bunu yaşam prensibi haline getireceğim için hep başınızda olacağım opuyorumnanaktan:1hug:
inşallah kıslar herkes mezun olur burdan vehayat boyu sağlıklı beslenir çocuklarınada bunu aşılar ....

tabi diyebilirsin yaşım 35 canım ....
Aeben canım bende 64,4 le geri döndüm,artık dikkat edicem şu kalan 2,5 kilomu vermeliyim artıkopuyorumnanaktan
saman yolum sen istedikten sonra menülerin güzel geliyor .. yeterki iste ...hadi bismillah ...olumunekankayizsmile
sağol canım hep beraber inşallah
küçük oğluma hamile kalmadan önce takımdaydım 64den 57ye indim ama o 60dan aşağı nası indim bi ben bilirim 60.0da takılı kalmıştım 200 gr verip verip alıyodum 59.x i görmem tam 2 ayımı almıştı oda aç gezerek
sonra 57.9 la hamile kadım 69la doğurdum 63e kadar indim doğumdan sonra ama yok süt olsun cart olsun gece uykusuzlujkları derken 69u gördüm gene bi şansım var 70in üzerine çıkmıyorum neyseki:roflol:sonra gene takıma girdim gene 58e indim ama 60ı geçmem gene 2 ayımı aldı 60a kadar sorun yok tıkır tıkır veriyorum 60a geldimmi 200 aşağı 200 yukarı derken 2 ay geçiyo :)))
sonra 58 olunca ara vermek istedim paylaşıma katılamıyorum iştah o biçim veremiyorum derken takımdan ayrıldım ve 2 ayda gene 62 oldum Allahtan bu sefer erken uyandım neyse çok uzattım asıl diicem oki 62.8 le girdiğim bu yolda çok şüürki 60ın altını görmem sadece 2.5 hafta sürdü buda montinin nasıl etkili bir diyet olduğunu gösteriyor daha önce de yaptım montiyi ama hep kaçamaklı çikolatalı çerezli çekirdekli mısırlı nasıl montiyse o:roflol:
gerçekten 0 kaçamakla çok güzel kilo verilebilecek kalıcı kilo verilebiliciek bi yöntem asıl anlatmak istediğim buyduhihoyyyt

:içelim:
işta kıslar benimde demek istedigim bu uzun zaman diyet yapanlar ....bu durumları çok görüyoruz buna yoyo da deniyor bir al bir ver olan tabi bünyeye oluyor .... tüm uyarılarım o yüzden kaçamak yapmamanız için bukadar vurguluyorum .....

ha bu arada ben maytabi taa 2 sene evvelinden takımdan tanıyorum hoş o benden daha eskide .. tek farkımız o bu dönemde bi dene kerata dogurdu geldi...:roflol::emir_bebek:

maytabım sen işte örnek diyecegim hatunlarda birisinin alkisalkisalkis anlıyorumki 2 haftaya kalmadan 55 göreceksin ..a.s:nazar: ama sana önerim hedefine daha aşagıya çekmen .. zaten ondan sonrada monti virüsü kapmış biri olrak patta ve pirinçci yiyemessin bile .lülülülülülüsositosositosırnaşık şey

Son düzenleme:

:nazar::nazar::nazar:tk cım sen 5 l rakamlardamıydın kıs ...lülülülülülü.
tebrikler canım yüzde olarak çok güzel bir rakam ..kilo olarakta tabi.. 2.500gr..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

hayırlı cumalar kslar kilo veren arkdsları tebrik ederim ben malsef aynıyım moralim cok bozuk aebenim ya sıfır kacamkla devm ediyorum ama 2 haftdr tık yok bnde ne yapsam proteine mi yükselnsem bu seferde kabızlık problemi olcak diye korkuyorum:uhm:

feyongum dünkü menün güzel diyorsun güzel aykırı yanlış bişi yok
. ama bence biraz agır olmuş hep karbonhidrat almışın kilo artışının sebebi dünkü menünde olabilir biraz .....bugün biraz sebze agırlıklı beslen ...
reglde etkiliyor tabi...

inşallah kıslar herkes mezun olur burdan vehayat boyu sağlıklı beslenir çocuklarınada bunu aşılar ....

tabi diyebilirsin yaşım 35 canım ....

saman yolum sen istedikten sonra menülerin güzel geliyor .. yeterki iste ...hadi bismillah ...olumunekankayizsmile

işta kıslar benimde demek istedigim bu uazun zaman diyet yapanlar 8ben mesela ) bu durumları çok görüyoruz buna yoyoda deniyor bir al bir ver olan tabi büneyeye oluyor .... tüm uyarılarım o yüzden kaçaçamak yapmamanız için bukadar vurguluyorum .....

ha bu arada ben maytabi taa 2 sene evvelinden takımdan tanıyorum hoş o benden daha eskide .. tek farkımız o bu dönemde bi dene kerata dogurdu geldi...:roflol::emir_bebek:

maytabım sen işte örnek diyecegim hatunlarda birisinin alkisalkisalkis anlıyorumki 2 haftaya kalmadan 55 göreceksin ..a.s:nazar: ama sana önerim hedefine daha aşagıya çekmen .. zaten ondan sonrada monti virüsü kapmış biri olrak patta ve pirinçci yiyemessin bile .lülülülülülüsositosositosırnaşık şey

aebencim ben kafamda hedefimi aşağı çektim bile 56 yı gördüğümde o hedefte 51e inicek şimdiden gözümü kokutmiim dedim ehehhehh
dün üşenmedim bmi hesaplayıcısı aradım nette yazdım 50 olursam 19.1 19.9un altı zayıfa giriyomuş 19.1 çok az gözüktü gözüme sonra 51 yaptım 19.4 oldu tamam dedim budur geçmiyom 2. aşamaya uleyyyyn dedim önce 55 sonra 51 ama korkuyorum yüzüm çökerse diye çok korkuyom hemide şimdiden yüzüme bakıyorum kaç gündür kremleniyorum eşime diyorum çöktümü yok hatun diyo güzelsin korkuyo adam bana bişi demeye :eek:klava:alıcaa tepkiyi bildiği için

süpersinnnnn tebriklerrrrrrrr:lepi:

X