Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

tabi yapabilirsin . bende yapıyorum acıkınca kan şekerim düşüyor ......illa yapacaksın diyede bişi yok ama kendini dinle yeter .olumunekankayizsmile
opuyorumnanaktanselam yanlızım nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik ...:1hug:az kaldı sanırım .:ecrin_bebek:
kızlar, çok soru soruyorum ama affedin,
yulaf ve süte başlı başına bir öğün olarak mı bakmalıyım yoksa ara mı??
iklimim benim diyceklerimi zaten zilim söylemiş .aynen katılıyorum ...
ŞenizŞenizŞeniz

ay inamıyorum nurom yazdıklarımdan bu yorumumu çıkardın .alsanaalsanasmile
ve akşamı yemedin öylemi?-tatlicadiarzu-
ne diyim ben sana alsanaalsanasmile

bari bu mesajındaki yanlış anladıklarını düzelteyim .-tatlicadiarzu-
1. kızarma yok bizde bide kızarttınmı köfteleri. 1kş yag koyup tavada ızgara gibi yapsan olmuyormuydu ..... serbest dediysek sıvı yaga göllemi dedik tavaya .. :mymeka:

2.si 3 ana ögün mecburi ama akşamı hafif geçirebilirsin ama azda olsa yemelisin .
aralar eger açıkırsan, açıkmassan gerek yok . evet meyve yemelisin ama sen akşamı geç yaptıgından sabah kavaltı öncesi yada ikindi tavsiye ederim sana meyveyi . hatta çok geç kalktıgında (12 den sonra )ögleni meyveyle yapabilirsin .
ilk sayfadaki 35 den yukarı degeri olan (bazı, rengini degiştirdim )besinleri hepiniz için söylüyorum yanında mutlaka dengeleyecek düşük degerli besinlerle yiyin ....opuyorumnanaktan

bugünkü menüm
kahvaltı(09:00)
1 tam buğday ekmeği,şekersiz çay,peynir, 1 zeytin,maydonoz

öğle(15:00)
1 tabak bezelye,yoğurt,4 yaprak kıvırcık

yatarken 1 bardak light süt
bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
bak bu olabilir. geç yatınca akşam o saate yiyebilirsin seni tok tutar. tabi akşamı az yapman kaydiyle.vereliniortak

Son düzenleme:
ben bu menünü çok begendin iklim dünmüydü afiyet olsun ...alkisalkisalkisalkisalkisalkis

zilim bana tercüman oluyorsunya ne kadar teşekür etsem az sana ....opuyorumnanaktan. sürekli dilimin döndügünce uyarıyorum söylüyorum ama adım çıkmış gestapoya .:1ninca:kaydirigubbakcemile3
asıl sonucu almak için en az1. 2. ay yapmak lazım hiç kaçamaksız ... biliyorum zor ama bu işin kolayı varmı?:1no2:
buna en iyi örnek kendimide deyil nevrayı gösteriyorum size .. 4 ay 1 kere bile kaçamak yapmadı ... ve sonunda 20 kilodan fazla verdi.
ben burda ilk 1.5 ayda hiç kaçamak yapmadım ve karşılıgınıda 6 kiloyla aldım .
sonrası burdayım ama çok bi çabam yok. :kedi:birazda sizler için burdayım ....:1hug:

velhasıl 1 hafta yapıp ya kaçamak yada başka bişiler giriyor araya bazı istisnalar var evet hak veriyorum size, ama bu istisnalar dışında lütfen sıkı sarılın sonuçta hedefiniz var.buyrunnnnnnnnn

Son düzenleme:
günaydın millet,gününüz aydın,güzel olsun,sağlıklı ve incecik olsun zemuszemus aebeniiiiim canım beniiiim canım beniiiim seni ben pek çoook,pek çok seveeeriiiiim kaydirigubbakcemile5 sen bir hocaa sen bir aplaaa oldun ardııık bu montici güzellereee..... (geldi montinin delisi )
evet şaka bi yana aebeni dinleyin kızlar kaçamak falan derken kilo vermeniz zorlaşıyor tıkanıp kalıyorsunuz.tüm yaptıklarınızı bir kaçamak silip süpürüyor, koca bir hafta çatlayana kadar uğraşıp bir kaç kaçamakla heba etmeyin emeklerinizi.bakın kaçamak apmadan çok güzel sonuçlar alınıyor canlı bir sürü örneğiniz var.kaçamak yaparak istediği sonucu alamayanda çok örneğimiz var önümüzde.kendinize sorun hangi gurupta yer almak istiyorsunuz.başarı öykünüzü paylaşmak için sıkın dişinizi yaza kadar.yediklerinize sayın tutun boğazınızı azıcık..lütfen kızmayın bunları yazıyorum diye arkadaşlar.ben sadece yardım etmek için giriyorum buraya zaten.verilecek fazla kilom yok çünki.179-180 cm boydayım bu sabah tartıldım 60 kg yım.38 beden giyiyorum.ama 7 yıl evvel 46 bedendim.herşey elinizde..beni motive edip ateşleyende yoktu üstelik...biz sizi motive edip moralde veriyoruz,yapmamanıza hiç bir sebep yok...lütfen biraz sabır.... (dimi aeben?) (çokmu sert çıktım acep aebenim olumunekankayizsmile )

günaydın kızlar..
aebencim ben dedeiklerini tamamen yanlış anlamışım.. herkez köfte yedim derken ızgara yapmış demekki.. bende bol yağda kızarttım ama akşam eşime kızarttım kalan köfteleri oda bitiremedi bugüne bile kaldı :) mutfakta malum köfteler akşama yer artık.. bende bugün ıspanak yiyeyim bari böööö... hiç yemesem daha iyi yaaa.. ben bütüngün elma yesem nasıl olur? hiç keyfim yok gözlerimde kızarmışş..

zilim dogruları söylemek gerek dimi?
kıslar bizi kovarlarsa bizde deli gestapolar gurubu açarız ....:roflol::roflol::roflol:
yok canım niye sert olsun . burda onlar için çabaladıgımızı biliyorlar sunuçta .yerimseniben

bu arada 1kilo daha vermişin .buyrunnnnnnnnn
ay biri bana şişko desin ya akannehirakannehirsempatiksalakcinni tekrar aldıgım kiloyu verdim ya rahatlık çöktü bana böyle iyiyim diye ....:mymeka:
hadi sizde beni şevke getirinde bi kaç kilo daha vereyim yaza ...bende istiyom 38 beden .:dilcikar::dilcikar: 40 da kalmayım .sempatiksalakcinni

vallahi bizim iyiliğimiz için çok yardımcı oluyosunuz ama ben herşeyi yoluna koydum diye düşünürken şimdi en başa döndüm moral olarak çökmüş vaziyetteyim mafoldumben hani sıvıyağ serbestti doymuşyağ yasaktı mafoldumben tuz da yasakmı? ben tuzda kullanıyom?

:teselli:kıyamam yahu ben size ....:kedi: hastamısın kuzum..:teselli:
bütün gün elma mı?sempatiksalakcinni

he bu arada 6.takıma ugramıyorsun, bu konuda kzıyorum sana haberin olsun .alsanaalsanasmile

:teselli:kıyamam yahu ben size ....:kedi: hastamısın kuzum..:teselli:
bütün gün elma mı?sempatiksalakcinni

he bu arada 6.takıma ugramıyorsun, bu konuda kzıyorum sana haberin olsun .alsanaalsanasmile

napim monti amca sarıpsarmaladı beni :kedi: şu amca ile sorunlarımızı halletsek takıma yazıcam ama halledemedim henüz :bbo:

bu arada akşam süt içmedim 1 elma yedim.
afiyet olsun nurom ..
nurom serbest ama bu serbestlik gerektigi kadar ....
ama sen sıvı yagı kızartma olarak kullanmışın kızartma yokkkk....ne kızartırsan kızart, hangi yağda olursa olsun kan şekeri tavan yapıyor .bilmiyorumkismile bi düşün bakem kıymanın tümden yağsız olsa bile içinde % 10 yağ bulundurdugunu biliyormusun .. o yüzden ekmekle yasak ... şimdi diycen ee et yemeyimmi diye . tabiki yiyçeksin ama etin yagı depo olmaması için o ögünün kan şekeririn düşük olması(35 in altı ) lazım .

en başa falan dönmedin sakın kendini kötü hissetme ..ne olursa olsun u dönüşünü yapmalısın kendini şimdi koyverdinmi bidaha toparlaman zor olur . dünü unutttttttttttt.... aynen devam .Şeniz

tuz yasak deyil nurom yanlız fazlası su toplar kilo vermeyi engeller o yüzden miktarını abartma saglık acısından ise az kulanmaya çalış .

napim monti amca sarıpsarmaladı beni :kedi: şu amca ile sorunlarımızı halletsek takıma yazıcam ama halledemedim henüz :bbo:
:1huglur olur biraz zaman ... sonrada içine işler kurtulamassın ...kaydirigubbakcemile3

kızlar, annem biber dolması yapmışcokacimcoook
etine pirinç yerine bulgur koydurdum. yiyebilir miyim??

ben dünkü ıspanağı yemeyi düşünüyordum ama biber dolması da kaçmaz ki...:jeyyar:

kızlar, annem biber dolması yapmışcokacimcoook
etine pirinç yerine bulgur koydurdum. yiyebilir miyim??

ben dünkü ıspanağı yemeyi düşünüyordum ama biber dolması da kaçmaz ki...:jeyyar:
ögününde ıspanak salata yogurt agırlılı olursa ye 1tane..... ama tabi bulgurlu . egerki et de varsa içinde malesef ..
kıslar etle ekmek türünü yemeyin .

kıslar sizlere ilk etapta önerecegim en güzel menü şu .

kavaltınız ekmekli yada yumurtalı .

öglen ...et tütü .salata. yogurt...(süt ürünü)

akşam ...sebze .salata. yogurt.

bu tarz düzenli beslenirseniz sonuçlara siz bile şaşırırsınız .....

ögününde ıspanak salata yogurt agırlılı olursa ye 1tane..... ama tabi bulgurlu . egerki et de varsa içinde malesef ..
kıslar etle ekmek türünü yemeyin .

canım ekmek yemeyeceğim. dolma etli, ama sadece dolma ve yoğurt yiyeyim diyordum.ıspanağı da akşama yerim.ekmeksiz yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…