Modern toplum algılarına kurban gidicem

3-4 aylık evlilikte evimiz var diyorsa o ev ya kayınailenindir ya evlenmeden önce alınmıştır. Boşanma durumunda hiç hakkı olmaz.

ayy kendimi kesicem. Neden kocanız süpürge yaparsa allah razı olsun diyorsunuz? Ay allahım neden ya neden allah aşkına kocanız dökmüyor mu bi şey? Kocam da bana sırtını dayamasın ben de ona. Herkes kendine yetsin bu hayatta.

Size çok birşey anlatılmaz hayırlı işler bol güneşler

3-4 aylık evlilikte evimiz var diyorsa o ev ya kayınailenindir ya evlenmeden önce alınmıştır. Boşanma durumunda hiç hakkı olmaz.
Bu kayın aileye gık diyemezsin ya, ellerini bi çekseler ararlar bu rahatı. En önce kocası yıpratır konu sahibini.

Şimdi de sen mi dadandın foruma

ya işte o kadar benzer ki bdvdeki konulara. 3 ay sonra başlıklarda "fasulye paramızı alamadık kv vermedi ne yapıcam. "
İşte "boşanıcam ev kvdenin hakkım var mı yardım " "kocam evde hiç yardım etmiyor köle miyim ben var mı boyle olan"

Allah akıl versin çalışma bacım otur. en cok sen ye koca parası, iki hizmet edersin senden mutlusu da yok.

Çoğu erkek duvarların domestosla silinebildiğini bile bilmiyor çok da umurlarında yaptığınız temizlik.

Once calismak istemiyorum diyorsunuz, yorumlar gelince de baska planlarim var diyorsunuz. Karar verin calisacak misiniz calismayacak misiniz?
Bir birey olarak kendi ayaklarinizin uzerinde durmaniz, kendinizi gecindirebilmeniz gerekir. Dunyanin binbir turlu hali var, bir hayat baska bir insana emanet edilmemeli. Eger modern toplum algilarina kurban gitmek bu ise birakin gidin bence.
Gun sonunda sizin tercihiniz. Madem boyle laflar duymak istemiyorsunuz, insanlara sizin mevzulariniza karismamalarini soyleyin gecin.
Bir de hava atmis gibi olmuyorsunuz merak etmeyin. Bahsettiginiz seyler oyle matah seyler degil. Sabanci gelini degilsiniz yani oyle koca parasi icinde yuzmuyorsunuz.

Şey onlar ilerde zaten sizin olcak biz 3 4 sene daha anca yaparız bu işi diyorlar ama sen bilirsin negatif enerji
Ya bi de iyi tarafından düşünmek lazım. Eş çalışma demekle haklı. Adam malları alıcak. Kayınaileye bakıcak bi gelin lazım. otur kızım evinde o malları verince gelirler yanına şehre. Köyde ne yapıcaklar o yaştan sonra. Sen kv kb bakarsın, 2 de cocuk yaparsın o sırada. Kocan da arada bi süpürür iki dua edersin. Müthiş bi hayat seni bekliyor.

size yazmamıştım ama üstünüze alınmanız çok iyi olmuş
Ya siz çalışın çalışmayın ben buna bişey demiyorum ki ben sadece artık hergin kalkıp alelacele ise yetişmeye çalışmaktan rahat rahat vi kahvalti yapamamaktan sıkıldım hayatımda hep bir calisma iş hayatı oldu sizi tebrik ederim ama ben artık çok bunaldım alinmanix iyi oldu demişsiniz keşke bunu demeden önce bı insanların hayatlarını bilseydiniz ben çalışmayı sevmiyor değilim sadece artık evde rahat rahat bi oturmayı özledim istediğim zaman yatmayı ve kalkmayi

Koca parası yiyorsun lafının nesine bozuluyorsunuz? Etrafımda çalışmayan birkaç kişiden daha duydum ama inanın anlamıyorum. Siz kendi paranızı kazanmadığınıza göre kocanız para kazanıp size verdiğine göre evet kocanızın parasını yiyorsunuz.

Eşimin maaşı yetiyor kısmını da anlamıyorum. Neden daha fazla kazanmayasınız ki? Dört yıldızlı değil beş yıldızlı otele gidersiniz atıyorum. Yurt içinde değil yurt dışında tatil yaparsınız. Arabanızın modeli daha yüksek olur gibi gibi örnekler çok. Ekstra fazla para kazanmanın zararı ne?

Ben kadının çalışmasından yanayım. Herkes kendi parasını kazanmalı. Sağlıklı her birey de çalışmalı. Dikiş kursuna çalışırken de gidebilirsiniz. Yeni yemek tariflerini çalışırken de deneyebilirsiniz. Bunlar çalışırken yapılmayacak şeyler değil ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…