MERTCAN

ulasimiz

Hızır Senin Kalbindedir Be Güzelim..
Pro Üye
4 Mart 2012
14.483
33.078
Kaç çocuk daha böyle ölecek. .Artık bu haberleri gördüğümde kalbim sıkışıyor.
Ne olur evliliginizi yola koymadan çocuk yapmayın!
6 yaşında..o daha bir bebek türlü eziyetlere, şiddete maruz kaldı ve kalbi dayanmadı melek oldu.6 yıllık ömrüne ne acılar sığdırdı.
Bunu yapan pislik babası, o aciz annesi de sadece kendisini kurtarmış. Ya o yavrular!
Gerçekten insanı duyguları olmayanlar çocuk yapmasın..
Yeter ya ! ne olacak bu toplumun hali

Son zamanlarda çok ağır haberler duyuyoruz. Görevini yaptığı için öğrencisinin katlettiği araştırma görevlisi, öz babası tarafından öldürülen, tecavüz edilen çocuklar, öz annesi tarafından darp edilen çocuklar, aile içinde olan sapkın ilişkiler... Sosyal medyanın bu kadar yayılması bir yerde iyiyken bir yerde oldukça da kötü oldu. Haberleri duyup bunların Mertcan dışında başka çocuklara da yapılıyor olabildiğini ve saklı kalabileceğini bilmek, bilsek de elimizden bir şey gelmemesi çok çok üzücü. Her şey eğitimle bitiyor ama bu eğitim okul eğitimi değil. Aile içi eğitim.

Dunyanin enmuhtesem olayi anne olabilmek. Essiz kiymetli paha bicilemez. Hic anne olamadim. Hep cigerim yandi. Ilk defa anne olamadigimi sorgulamadim. Icim sopsoguk. Anne olamayacagim ama artik uzulmuyorum. Bu dunya cok pis bu dunya igrenc. Ettigim beddulari geceye sakliyorum.
Ne kadar beddua etsekte ne fayda bir çocuğun daha sessiz çığlıklarını duymadık.

Gözleri mor mor okula gitmiş bir Allahin kulu bunu sorgulamamış. .

Tertemiz insanlara evlat nasip olmaz böyle ruh hastaları da kıymet bilmez.

boyle seyleri okudukca gordukce de insan evladina bakip bu kirli bu pis dunyaya getirdigi icin gunahina girmis gibi hissediyor kucucuk savunmasiz uflese ucacak canlarina nasil kiyiyorlar bilmiyorum
ben canina zarar verecek bir seyi yapinca iki kizdim diye icim icimi yiyorken sabah olsada bin turlu yalakalik yapsam diye dusunurken gece kalkip 50 kere ustunu orterken nasil ya nasil vurabildin hemde elektrik supurgesi demiriyle nasil icin aldi o demir kafasina inerken gozleri nasil masum bakiyordu nasil korku dolu bakiyordu kimbilir insan aklini oynatacak gibi oluyor ya

Toplumumuzu kaybediyoruz maalesef
Keşke böyle insanlar çocuk sahibi olamasalar!
Evlenmek ve çocuk sahibi olmak isteyen herkese önce ruh sağlığı yerinde mi degil mi diye bakılmalı ,tedavi edilmeli.
Sonra hayat boyu eğitime tabi tutulmalı.

Yoksa bu insanlık düzelmez.

Haberi okuduğumdan beri kendime gelemiyorum..
Hele ki Mertcan'ın ilk ve son olmadığını bilmek o kadar ağır geliyor ki.
Ne olacak bu insanlığın hali, gün geçtikce umudumu yitiriyorum.

Haberi okuduğumdan beri kendime gelemiyorum..
Hele ki Mertcan'ın ilk ve son olmadığını bilmek o kadar ağır geliyor ki.
Ne olacak bu insanlığın hali, gün geçtikce umudumu yitiriyorum.
Ne kadar acı su an bile acı çeken çocuklar var ve bilmiyoruz.Ruh sağlığımız bozuldu artık.

Bunun cezası hapishane değil... Bunun cezası aynı şekilde öldüresiye dövüp bir yudum su vermeden göz önünde canlı yayında ibreti alem olsun diye gebermesini beklemek... Allah o yavruyu cennetine alır da bu pislik hapishanede niye yaşasın .. Niye su içsin, niye yemek yesin... Yok ya vallahi anne baba olmak için ehliyet şart ya... Akli dengesi yerinde olmayan kimse çocuk sahibi olmasın... Olamasın... Ya çocuğun hastaneye getirilişini gördüm... O an o pisliği elime verseler yemin olsun taşlardım... Öyle nefret ettim insanlıktan ya.. Bu ne arkadaş ..? Bu ne..! İçim yandı.. Oğluma sarıldım da ona sesimi yükselttiğim için özür diledim ben ya... Allah kahretsin böylelerini... Mertcan huzura kavuştu ölünce... Melek oldu...Güzel yavrum cennette koş, kana kana gül şimdi... Allahım seni kurtardı belki de.. Bilemiyorum çok karışık duygular içindeyim ben ya çok... :'(

Bunun cezası hapishane değil... Bunun cezası aynı şekilde öldüresiye dövüp bir yudum su vermeden göz önünde canlı yayında ibreti alem olsun diye gebermesini beklemek... Allah o yavruyu cennetine alır da bu pislik hapishanede niye yaşasın .. Niye su içsin, niye yemek yesin... Yok ya vallahi anne baba olmak için ehliyet şart ya... Akli dengesi yerinde olmayan kimse çocuk sahibi olmasın... Olamasın... Ya çocuğun hastaneye getirilişini gördüm... O an o pisliği elime verseler yemin olsun taşlardım... Öyle nefret ettim insanlıktan ya.. Bu ne arkadaş ..? Bu ne..! İçim yandı.. Oğluma sarıldım da ona sesimi yükselttiğim için özür diledim ben ya... Allah kahretsin böylelerini... Mertcan huzura kavuştu ölünce... Melek oldu...Güzel yavrum cennette koş, kana kana gül şimdi... Allahım seni kurtardı belki de.. Bilemiyorum çok karışık duygular içindeyim ben ya çok... :'(
Off nasıl bir dünya. .O adam nefes alamazsın pislik

bu ulkeye idam sart sirf bu bebek cocuk kadin katillerine ve tecavuzculere halk meydaninda salliycaksinki milet yapmaya korksun.. serbest brakildikca bunlarin sonu gelmeyecekk!!
Kesinlikle..Bunlar hasta diye hastaneleri de işgal etmemeli direk idam edilmeli!

Duyduğumdan beri içim yanıyor benim yavrumda 6yaşında bugün bi oğluma baktım bir mertcana mosmor gözleri hiç 6 yaşında çocuk ışıltısı kalmamış ben neler çektim der gibi bakıyor gözleri öğretmeni annnesi komşusu kim sustuysa suça ortaktır o yaratığa nasıl karşı gelinmedi belliki ilk değil yazık çok yazık kuzucuğum şimdi en azından emin bir yerde iyileşsede koruyamazdık insanlığın geldiği nokta çok acı çok üzgünüm utanıyorum

X