MERTCAN

Palu ailesi var en baş örnek
Bir kadın ve kızı 10 senedir şüpheli bir biçimde kayıp sormamışlar bunlar nerede diye
Gıdada zehircilik ispirto içime 3 ayrı çocuğun defalarca tecavüze uğraması kollarında iğne izleri daha nicesi aile tvye çıkmasa kimsenin ruhu duymayacaktı bu çocukların yaşadıklarını ne idamı ne hapsi

Etseler etseler kanser raporunu açıklayan bilim adamını idam ederler heralde
Bu ailenin yaptıkları hiç bir korku filmine senaryo olamaz..Ćok çok fena..Böyle insanlar toplumumuz da çok var ama biz duymuyoruz.

Sanki adam çocuğun eğitim hayatını çok önemsediği için dövmüş gibi öğretmen ödev vermeseydi diye ortaya çıkıyor insanlar
Ödev falan bahane konu ödev olmasaydı yeni alınan ayakkabının yırtılması olurdu ses yapması olurdu hiç olmadı çok yemek yemesi olurdu
İnsan merhametli olmasa illa bir bahanesi olur

Tabi canım, olay ödev değil. Millet ödeve takılmış, "Aaa niye ödev verdi ki, ben çocuğuma ödev yaptırtmıyorum" falan. Ne alakası var? Bu ülkede akşama köfte patates yapmadı diye eşini öldüren adam vardı, dediğin gibi psikopata bahane boldur.

Bu ailenin yaptıkları hiç bir korku filmine senaryo olamaz..Ćok çok fena..Böyle insanlar toplumumuz da çok var ama biz duymuyoruz.
oBaşka forumlarda bir sossyal hizmetler görevlisi Palu ailesi bana hiç aşırı gelmiyor diyordu
Daha nicesi var diyorlar
Resmen şansa yaşıyoruz biz

Tabi canım, olay ödev değil. Millet ödeve takılmış, "Aaa niye ödev verdi ki, ben çocuğuma ödev yaptırtmıyorum" falan. Ne alakası var? Bu ülkede akşama köfte patates yapmadı diye eşini öldüren adam vardı, dediğin gibi psikopata bahane boldur.
Hatırlayanlar olacak kendi kocası değil kaynı kuru fasülyenin yanına yoğurt getirmediği için öldürmüştü 16 yaşındaki gelini
Dünya kadar yan baktın cinayeti işleniyor
Geçen bir arkadaşım trafikte yüzde yüz haklı olduğum kazadan kaçmak zorunda kaldım üç tane adam bıçakla diğer arabadan indi dedi
Vahşilik şiddet toplumun her alanına inmiş durumda
Böyle ceza almamalarıda daha beter kudurtuyor onları olan sadece bu

Hicbir bebek kotu dogmaz deniliyor ama ben kötü doğanlara inaniyorum. Bazilari gercekten kötü doguyor ve kotu gen diye birsey var.

Bunun aile egitimiyle cozulmesi cok zor. Bazilar bilincsiz kotudur biraz yonlendirmeyle yola gelebiliyor ama o yola gelenler de bu kadar ileri gitmiş bu kadar vahşilik yapmis olmuyor genelde. Birinin canini alan, birhayvsna iskence etmis birinin sonradan olacagi "iyi insana" asla guvenemem. Bunlarin toplumun icine karismamasi gerek.

Her egitimsiz veya siddetin oldugu aileden cikanlar boyle manyak olmuyor ayrica. Illa birseyleri ogretmek gerekmiyor, vicdan varss o otomatik olarak devreye giriyor zaten.

Hatırlayanlar olacak kendi kocası değil kaynı kuru fasülyenin yanına yoğurt getirmediği için öldürmüştü 16 yaşındaki gelini
Dünya kadar yan baktın cinayeti işleniyor
Geçen bir arkadaşım trafikte yüzde yüz haklı olduğum kazadan kaçmak zorunda kaldım üç tane adam bıçakla diğer arabadan dedi
Vahşilik şiddet toplumun her alanına inmiş durumda
Böyle ceza almamalarıda daha beter kudurtuyor onları olan sadece bu

Tabi canım yatar çıkarım ne olacak diyor. Toplumda yankı bulsa bile 3 gün sonra unutuluyor. Ceren hoca Palu ailesinin yarısı kadar konuşulmadı; olan anasına babasına eşine oldu. Palu ailesini de çok düşündüklerinden değil ha, eğlence malzemesi olarak görüyor millet. 6 yaşında çocuğa tecavüz edilmiş, ispirto içirilerek öldürülmüş umurları değil Netflix'te dizi izliyorlar sanki.

Tabi canım yatar çıkarım ne olacak diyor. Toplumda yankı bulsa bile 3 gün sonra unutuluyor. Ceren hoca Palu ailesinin yarısı kadar konuşulmadı; olan anasına babasına eşine oldu. Palu ailesini de çok düşündüklerinden değil ha, eğlence malzemesi olarak görüyor millet. 6 yaşında çocuğa tecavüz edilmiş, ispirto içirilerek öldürülmüş umurları değil Netflix'te dizi izliyorlar sanki.
Öyle tabii
O çocukların fotoğraflarına bakamıyorum
6 yaşında çocuğun hamile kaldığını düşündükleri için ispirto içirilip taş bağlanmasını hayal bile edemiyorum en korkunç korku filminden daha korkunç
Çünkü bu çocuklar gerçek yaşadıkları gerçek

X