Merhaba beta hgc 527 bilgi lütfen

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
567
223
33
Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisi 12. Gün beta hgc yaptırdım 527 çıktı
3.gun embiriyosu taze trasfer ve çift embiriyo
İki buçuk yıl önce dış gebelik geçirdim çok korkuyorum değer yüksek çıkınca doktorum dün çok yoğundu dönüş yapamadı
Sizin de blye yüksek çıkıp sağlıkla ilerleyen gebeliginiz oldu mi bilgi verir misiniz tecrübelerinizi dayanarak

çok yüksek değil güzel bi değer, çift embriyo tutunmuştur belki, hayırlı olsun, doktor 2 gün sonra tekrar test ister belli olur orada

Değeriniz bana yüksek gelmedi. İkiz gebelik de olabilir. Stres yapmayın. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Meerhaba evet yuksek
Cikmis ama
İkiz olabilir korkmayin hayirli olsun

Hemen dis gebelik mi diye dusunmen icin erken bence degerin yok guzel . 2 gun sonra tekrarla bakalim zaten doktor da seni yonlendirecektir.

12. gün 900 çıktı benim, davul zurnayla kutladık nerdeyse doktorumla. Hatta kesin ikiz dedik ama tek devam ediyoruz. Yüksek çıkınca neden panik oldunuz?

12. gün 900 çıktı benim, davul zurnayla kutladık nerdeyse doktorumla. Hatta kesin ikiz dedik ama tek devam ediyoruz. Yüksek çıkınca neden panik oldunuz?
Dış gebelik geçirdiğim de ilk öğrendiğimde benim de değerim yüksekti o yüzden korktun teşekkürler

yaa dış gebelikte yüksek mi oluyor. Yeni fobi yüklendi şuan bana
Yaa yüksek değerdi ve dengesiz yükselmişti o yüzden korktum kötü dusunmeyelim kötü olmasın arkadaslar iki gün sonra tekrar kan vercem doktorum öyle dedi yani yarın ins güzel yukselir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…