Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kabakçiçeğinin başına gelenin aynısı benimde başıma geldi benim doktorum funfa hn arada bir defa aynur hn a muayene oldum ikisi yumurta büyüklüğüm için çok başka şeyler söyledi bu arada birşey sorucam benim opum da soldan tek yumurta aldılar sağdakiler ufaktı bu ay ise soldan hiç yumurtlamamışım 3 yumurtada sağda bunun opuyla bir alakası olabilir mi yada yumurtalığımda bir zedelenme filan bu arada doktor için inat edip diretin derim ben ben şahsen öyle yaptım bakalım bu ikinci tedavi de ne kadar çığırtkanlık yapmam gerekecek :)

günaydınn canımmm sanada hayırlı cumalarr şafak kaç ne zaman yaptıracaksın testi

ya mikro ben çok kötüyüm. çok korkuyorum. şafak 2 ama belirtim yok. bide bugün çok belim ağrıyor. bütün gün oturarak çalıştığım için mi acaba.
senin akıntın olmuşmuydu. genelde hamile kalan arkadaşlarda oluyormuşya. bende olmuyor. sadece jelin pütürleri geliyor geri.offfff çok canım sıkkın.

ya soruyorum. ayaküstü cevap veriyor. ağrım oldu belimde diyorum, daha da olacak dedi. akıntım var dedim, normal o diyor. neyse onu geçtim. yumurtalarım normal mi gelişim diyorum. senin durumunda risk var diyor. benim de sinirlerim boşaldı valla, daha sormadım.

ya ben ısrarla aynur hanıma istiyorum ona başladım diye. hep dolu diyorlar. e ben de çalışıyorum her saate alamıyorum ki. elimden birşey gelmiyor. her gün gidiyorum zaten zor izin alıyorum.[/QUOTE

kolay gelsin canım zor bir süreç. bende polikistiğm. hergün gitmek çok yorucu oluyor haklısın.

evet ya. milim milim ilerliyor süreç. sen ne durumdasın canım? tedavide misin?

kabakçiçeğinin başına gelenin aynısı benimde başıma geldi benim doktorum funfa hn arada bir defa aynur hn a muayene oldum ikisi yumurta büyüklüğüm için çok başka şeyler söyledi bu arada birşey sorucam benim opum da soldan tek yumurta aldılar sağdakiler ufaktı bu ay ise soldan hiç yumurtlamamışım 3 yumurtada sağda bunun opuyla bir alakası olabilir mi yada yumurtalığımda bir zedelenme filan bu arada doktor için inat edip diretin derim ben ben şahsen öyle yaptım bakalım bu ikinci tedavi de ne kadar çığırtkanlık yapmam gerekecek :)

Opuyla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Ya kızlar ben opu doktorumu bile değiştirtmiştim, cadılık yapın az :)

ya mikro ben çok kötüyüm. çok korkuyorum. şafak 2 ama belirtim yok. bide bugün çok belim ağrıyor. bütün gün oturarak çalıştığım için mi acaba.
senin akıntın olmuşmuydu. genelde hamile kalan arkadaşlarda oluyormuşya. bende olmuyor. sadece jelin pütürleri geliyor geri.offfff çok canım sıkkın.

Belirtilere takılma :)

canım sakin ol zaten ne belirtisi göstersin minnacık şeyy bel ağrısı olabiliyor .ben o dönemde jel değil iğne kullanıyordum ve akıntım olmamıştı fazla jele daha yeni geçtimm.canını sıkma lütfennn çalışıyomusun sen bu dönemde

bencede biraz cadılık şart çünkü çok yoğunlar ben baktım ki randevuyu verenle baş edemiyorum direk gidip doktora bile dedim .... yı asla istemiyorum diye :) bende cinsimdir biraz. :)

bencede biraz cadılık şart çünkü çok yoğunlar ben baktım ki randevuyu verenle baş edemiyorum direk gidip doktora bile dedim .... yı asla istemiyorum diye :) bende cinsimdir biraz. :)

:KK1:
Randevuyu verene de kızamıyorum o da programa bakıyor ama yapacak bir şeyler :)
Ben de diyorum vallahi şu şu doktora gitmek istemiyorum diye :KK1::KK1:

peki sen o zaman sordun mu neden ikisi de farklı söylüyor diye?
valla kızların da dedikleriyle gaza geldim, bugün arayınca hemşireler ısrar edicem :)

Günaydın alminacım. Çok şükür. Sana da hayırlı cumalar.
Sabah sabah sinirlerimiz zıpladı :KK19:
Mikro randevu alamıyor, kabakcicegi doktor mağduru anlamadım ben bu işi ya.

hastanemiz çok iyi ama kalabalık hasta gurubuna alışık değil galiba. çok yoğun olmaya başladı.
ve bu yoğunluktan dolayı sıkıntılar oluşuyor diye tahmin ediyorum. umarım bundan sonra herkes memnun ayrılır hastaneden.
çünkü ben seviyorum merkezi.

cadı seniiiii :)))))))))))

Ay mikrom böyle işlerde cadılık şart ama :)
Aslında beni tanısan şaşarsın hastanedeki halime :)
Normalde o kadar sessiz o kadar çekingen o kadar utangacımdır ki kendime şaşırıyorum tedavi dönemlerinde :KK1:
Şimdi diyeceksin sen mi sessizsin :KK1: Evet ben ama inanamaz insan değil mi :KK1:

sormadım çünkü zaten bir tanesinin dediğini hiç kale bile almadım kendisinden pek hazetmediğim için hiç önemsemedim bile dediklerini bu arada ilk görüşmeye gittiğinizde hemşireler size süreci anlatıyor o zaman erkek doktor sıkıntı olurmu vs diye soruyor ben daha o zaman istediğim doktoru belirttim başta mırın kırın etti yoğunluk vs dedi ama uygun bi dille anlatınca kabul etti zaten şımarıklık yapmadığımız sürece etmek durumundalarda

hastanemiz çok iyi ama kalabalık hasta gurubuna alışık değil galiba. çok yoğun olmaya başladı.
ve bu yoğunluktan dolayı sıkıntılar oluşuyor diye tahmin ediyorum. umarım bundan sonra herkes memnun ayrılır hastaneden.
çünkü ben seviyorum merkezi.

Evet benim dönemimde bu kadar değildi ama git gide kalabalıklaşmaya başladı. Ülkemiz insanı dışında yurt dışından da bir sürü hastası var. 2-3 doktor daha gelse ancak paklar :KK1:
Nur Hanım izindeyken hastane nasıl olacak hiç bilmiyorum.

canım sakin ol zaten ne belirtisi göstersin minnacık şeyy bel ağrısı olabiliyor .ben o dönemde jel değil iğne kullanıyordum ve akıntım olmamıştı fazla jele daha yeni geçtimm.canını sıkma lütfennn çalışıyomusun sen bu dönemde

evet canım çalışıyorum izin alamadım malesef. transferden sonra 2 gün dinlendim ve işe başladım:KK43: gerçi bütün gün masa başında işim ama yine oturmak da yoruyor. 2 embriyomdan en azından biri bende kalsın diye dua ediyorum.eşim bugün git test yap dedi ama ben cesaret edemiyorum.

Ay mikrom böyle işlerde cadılık şart ama :)
Aslında beni tanısan şaşarsın hastanedeki halime :)
Normalde o kadar sessiz o kadar çekingen o kadar utangacımdır ki kendime şaşırıyorum tedavi dönemlerinde :KK1:
Şimdi diyeceksin sen mi sessizsin :KK1: Evet ben ama inanamaz insan değil mi :KK1:

yazarak tanışıyoruz burda ondan da anladığım kadarıyla hiççç sessiz görünmüyosun ama işte tam analiz yapamıyoruzz.neyse inşşş. görücem seni birgün bakalım yanılıyormuymuşummm???

ben hiç sessiz değilimdir cadıyımdır bende eşim çok şaşırır bazen bana :))

X