Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hos bulduk canım nasıl gidiyor hamilelik annelik :)

yok canım bu sefer onlar gelmeden biz annemlere gidiyoruz benim hayatta boyle ya annemdeyiz ya misafir var cok sukur Allah baska dert vermesin

sen benım evliliğimin ilk senesi gibisin. ilk sene de biz ya eşimin tarafında, ya benım tarafımda yada birileri bizim kuyruğumuzda. en ağırıda neydı biliyo musunuz? eşimin kankası hep dibimizdeydi. eşime, bak o evlensin bizi aramıcak dedim öyle de oldu :)

biraz uyku duzenım bozuldu bide bu aralar. yarında kısmetse annemlere gidicem. süpriz olacak :) bavul falan hazırladım. uyku falan kaçtı

sanki artık ufaktan yatsak mı eşim hadi diyoo artıkk

Hadi kaçalım toptan

biraz uyku duzenım bozuldu bide bu aralar. yarında kısmetse annemlere gidicem. süpriz olacak :) bavul falan hazırladım. uyku falan kaçtı

Oh ne güzel :)

ay şimdi yaşlı hissettim kendimiii ama benden büyükler vardı dimi topiktee

Burada kimse yaşlı değil kuzum
Hem yaşlanmak demeyelim yaş almak diyelim

Ne yalan söyleyeyim ben yapardım her halde

o testlerde sürekli tek görmeye alışmıştım şimdi kardeşime verdi parasını baştan ben isteyince getir dedim.bu arada kardeşim erkek 18 yaşında ya abla yeter artık diyoo

artık herşeyi biliyo uşağım sayemde eşi zorluk çekmiycekkk

evet malesef 2-3 mart gibi yolcular. konyaya çıktı babamın tayini. şehir içide değil. konyadan sonra iki saat daha yolları var. varda var işte

Allah tez zamanda kavuştursun inş.

Çocuğu ne hallere sokuyorsun ya

35 yaşında biri vardı sanırım. hem ne demek yaşlı falan. anam şimdi devır değişti. artık 40ından önce kimseye yaşlı denmıyo 40ından sonrası da orta yaşa giriyo

Hadi kaçalım toptan

Oh ne güzel :)

Burada kimse yaşlı değil kuzum
Hem yaşlanmak demeyelim yaş almak diyelim

he he yaş almak güzelmişşşş.henüz gencim o zaman kızlarrrr

evet malesef 2-3 mart gibi yolcular. konyaya çıktı babamın tayini. şehir içide değil. konyadan sonra iki saat daha yolları var. varda var işte

sağlıklı olsunlar yeter canımmm uçakla heryer yakın şimdii

hehe alemsin ya. geçen sene bende de bi travma oluşturmuştu o çubuklar. ne zaman yapsam hep tek çizgi. bi daha da elime alıp yapmam dedim. resmen korkulu ruyamdır o çubuklar benim...

sağol canım amin...

he he yaş almak güzelmişşşş.henüz gencim o zaman kızlarrrr

sağlıklı olsunlar yeter canımmm uçakla heryer yakın şimdii
evet orası öyle. zaten bu sene hem abımın düğünü hem benım doğumum derken çok ayrı kalmayacağız inş. ama ramazana kalmaz temelli giderler. kısmet yaa. dediğiniz gibi sağlık olsunda gerisi boş..

Çocuğu ne hallere sokuyorsun ya

onu ben büyüttümm ama annem sadece meme verdi gece bebekken bile ben bakardım çok istemiştim erkek kardeşim olsunn altını mamasını ozamanlar bez yıkanıyodu onları bile yıkardımm oda şimdii bana başka bağlıdır candır o cann

tabi bütün bunlar çocuğu bu hallere sokmaya bir sebepmidir tabiki hayır ama kime diyimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…