Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet canım doğum ani oldu ama sabahın körü aradım kordon kanı bankasını sezaryan 3 te dedim kitler yetişti o saate kadar..herikisininkinide bağışladım merkezden gelip doğumun sonuna kadar beklediler ve kanları teslim aldılar...geçen hafta aradılar derinin kordon kanında denizininden daha çok kök hücre varmış ve miktar olarak saklanmaya daha uygunmuş..tekrar tüm tesler bitince bilgi vericekler.ayrıca şunuda öğrendim ki eğer kordon kanı yıllar içinde kullanılmazsa atıyorum 2 yıl sonra elimiz bollaşınca kanımızı bedelini ödiyerek kendimize tekrar alabiliyormuşuz ya da allah korusun ihtiyaç anında kullanılmamışsa kendimiz kullanmak için alabiliyormuşuz...bu bile önemli bence..hiç bir yükü ve maliyeti yok...doğumun erken olma ihtimaline karşılık kit erken edinilirse eğer her şekilde doktorlar saklanması taraftarı..

tebrik ederim senı hilburcum :KK16: darısı başımıza. bende istiyorum inş. sen nereyi aradın?

hoşgeldiniz kızlarrrrr
hos bulduk canım nasıl gidiyor hamilelik annelik :)
Çok şükür canım.
Hafta sonu yine mi geliyorlar?
Ben de yokum büyük ihtimalle. Misafirimiz gelecek.

yok canım bu sefer onlar gelmeden biz annemlere gidiyoruz benim hayatta boyle ya annemdeyiz ya misafir var cok sukur Allah baska dert vermesin

şaka yaptım tatlımmm alınırmışta benim arkadaşımmmm

evet kesinliklee çok güzellll.aynende bizi anlatmışş ve bu arkadaşlıkların sağlam olduğu da yazıyodu bizimkide öyle olucak inş...

Alınmadım kuzu naz yaptım :KK1:
İnş. canım inş. Ben öyle olacağına inanıyorum :KK31:

bütün gün döktürüyorsunuz valla ben geçmişi okuyana kadarda çil yavrusu gibi dağılıyonuz ha:)

derinle deniz den haberlere gelelim şimdide:)

hastanede adları tembel ve uykucu bebeklere çıktı:) 8 saatte 1 45cc sütle besleniyorlar..çok şükür her ikiside sadece anne sütü ile besleniyor mama takviyesine gerek kalmıyor.ama ben görseniz hoştain ineklere bağladım durumu iyice:) çok şükür allaha bu anlamda bari iyi gidiyor..

emmiyorlar tabi hala bugün deniz 45 cc 37 ccsinde uyuya kaldı...derine zaten 6 satta 1 biberon deniyorlar oda yarısını ancak emiyor gerisi yine sondadan...doktor bu şekilde çıkaramam dedi bugün..ben emzireyim dedim biberonu emmeyen prematüre bebek seni hiç tutamaz dedi...beklemek zorundayız dedi...geçen bi bebek vardı 38.haftaya kadar bekledik onun kide çok geç gelişti dedi..bayılıyordum nerdeyse..4 hafta daha ne yaparım bilmiyorum...tabi böyle olunca eşim bu akşam balıkesire döndü annemle kaldık yine burda..işiyle ilgilenicek biraz 10 gündür burda daha ne kadar kalacağımızda belli değil üstelik..,,

kötü oldum ama sen de gidiyorsun bebeklerimde yok ne yapıcam ben şimdi diye ağladım...gittiğinede üzüldü...ayy ne bilim yaa...

allahım sana yalvarıyorum bebeklerime güç ver artık evimize dönelimm...
kıyamam ben size yaaaa. yerim ben onların küççük ağazlarını :KK1: merak etme canım. dualarla inş en kısa zaman da çıkacaksınız ordan. Allaha şukur özeldesınız. ya bide evletlerde kalaydınız :KK43: inş bu yaşadıklarınız ileride başınıza gelebilecek (Allah korusun) şeylerın kefareti olur da sağlıklı huzurlu ömurleri olur bizim minnoşların :KK16:

hos bulduk canım nasıl gidiyor hamilelik annelik :)

yok canım bu sefer onlar gelmeden biz annemlere gidiyoruz benim hayatta boyle ya annemdeyiz ya misafir var cok sukur Allah baska dert vermesin

İyi yapıyorsunuz :) Bir kaç hafta sonu evde olmazsanız azaltırlar belki :26:

kızlar ben usulca okuyup kacacaktım ama olmadı sohbet guzel oluyor ama benim yatmam lazım yarın uyuklamayayım opuyorum sizi iyi geceler

X