Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Seni dinledik fazla yazmadık
Bir aferini hakettik

canım bende katılmak isterim okunacak surelere benim tedaviye daha var ama olsun

şey cehaletimi bağışla ama pgt yöntemi ne bilmiyorum :) benim kısa protokol tüp bebek sanırım. kısa protokolde sanki bi ara doktor dedi diye diyorum, ondan da emin değilim :)

Estağfirullah :)
Genetik tanı demek. Genetik bir rahatsızlık varsa elde edilen embriyolara genetik inceleme yapılıyor.
Sanki bir ara yazmıştın diye hatırladım da bir an :26:

Estağfirullah :)
Genetik tanı demek. Genetik bir rahatsızlık varsa elde edilen embriyolara genetik inceleme yapılıyor.
Sanki bir ara yazmıştın diye hatırladım da bir an :26:

hm anladım. o zaman benimkisi ondan değil :) benim ilk tüp denemem. ama hiç heyecanlı değilim. kaygılanıyorum bazen ama sonra kafadan atıyorum.

slm canlar nasılsınız? hilburcum senı görüyorum nasılsın, savaşçılarımız nasıl ben burayı okurken benım oğlan da habire tekmeliyo

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-30

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan: 74

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:115

25 nisan perşembe gününe kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…