Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ama arkadaşım lütfen moralini bozma.. benim de poliplerim vardı iki tane, onlar da alındı. baksana ne desen bende çıkıyor :) yine de dua edip sabrediyorum.

evet dua edip sabrediyoruz benim korkum tüplerimin alınması bilimin dediğine amenna diyorum ama bitarafdan da yaradanın takdiri var bir umut belki kendiliğinden evlat sahibi olurum diye dua edip bekliyorum tüpler alındıkdan sonra böyle bir şansın yok bundan çok korkuyorum o yüzden moralim bozuluyor...

evet dua edip sabrediyoruz benim korkum tüplerimin alınması bilimin dediğine amenna diyorum ama bitarafdan da yaradanın takdiri var bir umut belki kendiliğinden evlat sahibi olurum diye dua edip bekliyorum tüpler alındıkdan sonra böyle bir şansın yok bundan çok korkuyorum o yüzden moralim bozuluyor...

aynı korku bende de var..laparoskopi olacağım ve tüplerin gitmesinden çok korkuyorum:26:

canım tüplerin alınsa bile bebek şansın bitmiyor ki. tüp bebekle yine şansını denemeye devam.. bu ona engel bir durum değil. ancak yumurtalıklar alınırsa şans kalmıyor. Allah korusun diyelim de :)

Kızlar merhaba eşim acıbadem hastahanesinide öneriyorlar hemde orada tanıdık varmış oradada yaptırabiliriz diyor.sizler ne düşünüyorsunuz ben sizlerin sayesinde memorial çok ısınmıştım.çok kararsızım bilmiyorum.kafam çok karısık.şimdi çıkmak zorundayım yarn okurum yorumlarınızı kendinize iyi davranın iyi akşamlar....

canım tüplerin alınsa bile bebek şansın bitmiyor ki. tüp bebekle yine şansını denemeye devam.. bu ona engel bir durum değil. ancak yumurtalıklar alınırsa şans kalmıyor. Allah korusun diyelim de :)

işte benim korkum da o sadece tüp bebek şansın var insan bu sayfada neler okuyo yada etrafımızda ne insanlar var hiç şansı yokken hamile kalan neyse dua edip sabredicez rabbim hepimizi evlat sahibi yapar inşallah...

işte benim korkum da o sadece tüp bebek şansın var insan bu sayfada neler okuyo yada etrafımızda ne insanlar var hiç şansı yokken hamile kalan neyse dua edip sabredicez rabbim hepimizi evlat sahibi yapar inşallah...

Elifer merhaba arkadaşım. Lütfen moralini bozma. Git bir konuş bakalım belki tedavide olumsuzluk oluşturacak hiçbir şeyle karşılaşmayacaksın.Lütfen stres zarar.
Bak bana, Allah evlerden ırak etsin kanser tehlikesi atlattım :KK50:
Tüplerinizin alınmasından korkmayın.
Ben doğal yoldan hamile kalma şansım varken bunu belki de hiçbir zaman deneyemeyeceğim. Tek yolum tüp bebek olacak.
Lütfen kızlar yapmayın böyle :KK31:

Kızlar merhaba eşim acıbadem hastahanesinide öneriyorlar hemde orada tanıdık varmış oradada yaptırabiliriz diyor.sizler ne düşünüyorsunuz ben sizlerin sayesinde memorial çok ısınmıştım.çok kararsızım bilmiyorum.kafam çok karısık.şimdi çıkmak zorundayım yarn okurum yorumlarınızı kendinize iyi davranın iyi akşamlar....

Canım hastane hakkında bilgim yok. Hastanenin daha önce bu tür olaylarda başarısı var mı ona bakmak lazım. İstersen forumda da araştır biraz. Ama ben her zaman Semra Hanım derim.

Elifer merhaba arkadaşım. Lütfen moralini bozma. Git bir konuş bakalım belki tedavide olumsuzluk oluşturacak hiçbir şeyle karşılaşmayacaksın.Lütfen stres zarar.
Bak bana, Allah evlerden ırak etsin kanser tehlikesi atlattım :KK50:
Tüplerinizin alınmasından korkmayın.
Ben doğal yoldan hamile kalma şansım varken bunu belki de hiçbir zaman deneyemeyeceğim. Tek yolum tüp bebek olacak.
Lütfen kızlar yapmayın böyle :KK31:

insan beyni okadar farklı çalışıyor ki takmicam diyorum herşey sonuçta olacağına varacak bunuda biliyorum ama bir türlü beynime söz geçiremiyorum kafamda neler dönüyor umarım hiç birşey çıkmaz bende tedavime mutlu umutlu devam ederim...

Hoş geldin. Alışırsın zamanla :)
İyi bir doktor seçmişsin, burada Mustafa Bey'in hastaları var ve çok memnunlar. Aslında doktor işi hastaya göre değişiyor. Önemli olan onunla iletişimin. Hakkında hayırlısı olur inş. Kendinden bahsetsene biraz. Kaç yaşındasın, sorun ne, daha önce deneme yaptın mı? Anlat işte :)

26 yaşındayım hiçsorun yok eşimdede bendede tüp bebek denemem ilk defa oluyor başlandı tedaviye ,bakalım hayırlısı ama 4 kez aşılama yapıldı olmadı

insan beyni okadar farklı çalışıyor ki takmicam diyorum herşey sonuçta olacağına varacak bunuda biliyorum ama bir türlü beynime söz geçiremiyorum kafamda neler dönüyor umarım hiç birşey çıkmaz bende tedavime mutlu umutlu devam ederim...

Stres olursan baştan kaybedersin. Ne umutsuz vakalarda hastanın hamile kaldığını öğreniyoruz. Tıbbın gerçekleri var ama hiçbir gerçek Allah'ın takdirinden öte değil. Onun için sakin :KK34:

Öyle bir uyumuşum ki bir güzel rüya da görmüşüm :KK1:
Nur Hanım arıyordu rüyamda. Bana ne zamana randevu aldın diye soruyor :KK53: Benim olmadığım döneme denk gelmesin diyor :KK31: Ben de diyorum böyle böyle. Tamam canım diyor. Bu arada iyice ağırlaştım, bebekle koşturuyoruz diyor :KK16:

Mikrom senden ve benden başka kimse yok :)
Geldi mi bilgisayarın?
yok canim gelmedi ya esimde mesai kaldi kacta gelir artik bilemem kardesime dedim ins o halleder:KK43:( arpaciklarin cikmis gecmis olsun dinlendir arada gozlerini

evet nihayet evimdeyim ameliyat oldum ve maaleseffff sağ tüpüm alındı:KK50:ağrılarım var biraz ve üzgünüm

Canim gecmis olsun uzulme lutfen ins.bu ameliyat seni evladina yaklastiricak bunu dusun

X