Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

tuğçe sen test yapmışmıydın yada adetin gelmişmiydi unuttum da..

Canım yine gönderemedim. Msj kutusu dolu diyor. O kadar da yazmıştım. Tühh :) Sen msj kutunu boşaltınca bana haber ver olur mu ?

Kızlar merhaba bugun performansınız zayıf valla pek konusmamissinizzz Mummu epeydir yoktun sana msj atacağım kutuna bak

Gözlerime inanamıyorum Bu topik bu kadar boş kalır mıydı ya

Trkuaz pgt'ye yazdım canım.
Akasya trkuaz akide çok güzel haberlerle gelmiş, diğer tarafa bakın hele :)

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım bende yeni memorıalde tedaviye başladım doktorlar hakkında bilgi verebilirmisiniz ve dualarınızıda bekliyorum 6 yıllık evliyim ve evlendigim gunden beri bebek özlemi çekiyorum..

ya arkadaşlar beni her seferinde başka biri muayene ediyor ya.
aynur hanım, funda hanım, semra hanım, yarın da betül hanım.
valla ortalık malı oldum :) normal mi bu?
bir de hiç soru soramıyorum doktor hemen muayene ediyor çıkıyor, kendimi baskı altında hissettim bugün, soracaklarımı da unuttum yaa..

Her seferinde baska doktor gelebiliyoo kabakcicegi çünkü banada ön görüşmede o sekilde oldugu söylendi bu merkezde kural öyle imiş yani herkesin basına geliyooo

Offffffff merhaba hosgeldin doktorun kim canım biraz gecmise bakabilirsen baya faydası olacaktır dua etmezmiyizzzz canım sen de toplu duaya katılmak istersen yaz canım

Kızlar doktorunuz kimse onu talep edin muayenelerinizde. Ben sadece doktorumun olmadığı zamanlarda başka doktorlara göründüm.

evet canım orda işler maalesef böyle yürüyo bende hiç hoşlanmamıştım bu durumdan dr dan çok hemşirelerle muhatap oluyorsun ama stres yapma inşallah herşey güzel olacak, yumoşların ne alemdelermiş?

doktorum mustafa acet bey

Hoş geldin. Alışırsın zamanla :)
İyi bir doktor seçmişsin, burada Mustafa Bey'in hastaları var ve çok memnunlar. Aslında doktor işi hastaya göre değişiyor. Önemli olan onunla iletişimin. Hakkında hayırlısı olur inş. Kendinden bahsetsene biraz. Kaç yaşındasın, sorun ne, daha önce deneme yaptın mı? Anlat işte :)

kızlar hilbur kordan kanı hakkında bi yazı paylaşmıştıya kendisi bağışlayabilmidi biliyomusunuz?Gerçi çok ani oldu doğumu ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…