Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Biri bana kalk artık desin :)
Midemden sesler geliyor ama üşengeçlikten kalkamıyorum. Gidip şu aç karıncağızımı doyurayım :KK56:

Yerim onları ben teyzelerinin kuzuları :KK16:
Ay sorma canım ya günler daha bir yavaş geçiyor sanki :) Allah'ın izniyle bir başlayabilsem :KK31:

Ben ameliyat olduğum için iyileşme süremin dolmasını beklemekteyim :KK31:

Geçmiş olsun, inş en kısa sürede iyileşirsin. Sonra tekrar başlayacak mısın?

açım açım açım ya ben ne kadar yemek düşkünü oldum ama dün öğlenden beri düzgün bir yemek yemezsem sonum bu olur eşime kızdım emek yemedim sanki bizimkinin umrunda :KK1: ruhu bile duymadı :KK1: :KK1:

canım eşine kızıp kendini hiç aç bırakma erkek milleti bizim gibi degil acım demesen belkide farkına bile varmazslar garip yaratıklar

amannn canım erkek milleti işte hepsi garip bunların napıcan idare etcez ayakkabı kaban degil ki yenisiyle degiştirelim :)[/QUOTE

şikayetleniyoruz ama allah başımızdan eksik etmesin uyuz falan olsalarda ne yapalım takdir ilahi yaradan onu nasip görmüş bizlere

Anneannem de annemde kalıyor o yüzden zor olacak ben gidip geleceğim yine gerçekten tuhaf bır duygu oluyor ya anne olmak hem güzel hem zor :KK16:

hemde nasıl.ben herseyı anne olduktan sonra anladım.uykusuzluktan olsende uyumadan beklemek.agladıgı zaman onunla agladıgım cok oldu..hele gecen ay hastaneye yattıgında 3 gun uyumadım nefesı kesılebılır dedılerde bıra gozumu uzerınden ayırmadım annelıgın ne demek oldugunu ıste o an anladım benn.....kızım dogdugunda bısey anlamadım ama eve geldıgımız gun mama emerken tıkandıgında morardıgında anne oldugumu en acı sekılde anladım..hala mama yedırırken o an gelıyor gozumun onune...off buaralar cok duygusalım malesef

bugğn herkes sessiz akşamı bekliyor bu cadı kızlar eve gidesim var sabahları zor uyanıyorum artık bahar gelmeden yorgunluğu geldi : )))

X