Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Sayfalar birikmis,okumak zaman aliyor.insaf ya 1 gun de 50 sayfaya yakin birikmis.:KK36:hep senin yuzunden inciiiii:KK51:

lotus dün ben birde yasak dedim akşam bir bakıyım dedim ohhhhh bir toplanmışlar kadınlar matinesi gibi muhabbette güzel konuştuk durduk :))) inciye ceza sana özet geçsin :KK1:

Happy taze hamisimiz , ise donmussun..insallah yorucu degildir.dikkat et kendine...

başladım canım napim ekmek parası :)) yorucu değil sabahtan beri oturuyorum şiştim, ama metrobüs sıkıntı sabah adamın biriyle kavga ettim.en öndeydim hızlı atılamadığım için oturamadım bende çıktım yine en önde durdum adamda bana patladı ama napim içimde tüp olmasa yaparmıyım hiç:)))bu arada eski hastanade dr anlatmıştı kadının biri demişki dr bey bu tüp içimde patlamaz mı?:KK70:D

gitmeyin incinin üstüne hamile kalcak hormonlarını zıplatmayın aaaaa :)))

insan sevdiğini yerden yere vururmuş :)) inci sitenin baştacı :KK16: ana kraliçe demişti bir arkadaş işte öyle olduğu için bizde uğraşıyoz onunla hamileliğede hazırlık yapıyoruz yaramaz bebeler gelrse hazırlıklı olur :))

Inci bana kustu sanirim,yazmiyor.:KK49:
Hilbur canim bebekler emmeyi ogrenemediler diye uzulme,uzme.....zamanla annesi...minicik agizlari,bedenleri ,enerjileri o kadar.ufak dogxuklari icin zamanla..acele etme daha onlar gununu doldurmamis bebisler.1-2 haftaya hizlanirlar.cok sukur sagliklari yerinde yaaa,eve donmenizde yakindir.benim ogulda ufak dogdugu icin 2-3 kere emiyordu sonra ter icinde uyuya kaliyordu.ceneleri yoruldugundan az emerler sIK emzirmek gerek.

evet canım orda işler maalesef böyle yürüyo bende hiç hoşlanmamıştım bu durumdan dr dan çok hemşirelerle muhatap oluyorsun ama stres yapma inşallah herşey güzel olacak, yumoşların ne alemdelermiş?

inşallah canım yaa..
bende pko var, o yüzden çoook dikkatli takip ediyorlar. bugün iki tane yumurtam vardı. 5 tane iğne olmuştum 100 mg. işte biri 9-10 mm falandı. doktorum çok dikkatli olmamız lazım dedi ohss açısından. yarın tekrar çağırdılar. böyle işte :)

başladım canım napim ekmek parası :)) yorucu değil sabahtan beri oturuyorum şiştim, ama metrobüs sıkıntı sabah adamın biriyle kavga ettim.en öndeydim hızlı atılamadığım için oturamadım bende çıktım yine en önde durdum adamda bana patladı ama napim içimde tüp olmasa yaparmıyım hiç:)))bu arada eski hastanade dr anlatmıştı kadının biri demişki dr bey bu tüp içimde patlamaz mı?:KK70:D

:KK1::KK1:ben kucukken aile dstumuz yaptirmisti bahsediyorlar tupbebek diye bende aklimdan bu bayanin hesap,ya patlarsa...derken....kendi basima gelince gordum ne oldugunu...:KK1:
Istanbul un. Ulasimi zor haklisin,1-2 ay sonra baskili tisortlerden giyersin belki anlayan ,dusunen olur...bende kontrollere memoriala anadolu yakasindan geliyordum yanimda ayni ay hamile kaldigim arkadasla..metrobuste ona yer veriyorlardi beni kimse hamile yerine koymuyordu.bende soyleyemem arkadar izah edip,musede istiyordu.ama hem yer veriyorlar,hem yanyan bakis bunun neresi hamile,insan kandiriyorlar bir koltuk sefasi icin:KK1:

Her seferinde baska doktor gelebiliyoo kabakcicegi çünkü banada ön görüşmede o sekilde oldugu söylendi bu merkezde kural öyle imiş yani herkesin basına geliyooo

evet canım bana da baştan bilgi verdiler ama bu doktor çok doktor düşünmemiştim açıkçası :)
bir de soru soramıyorum ki geliyor bakıyor o kadar. hiç açıklama bile yapmıyor. durumum ne diye ben soruyorum. ya insan ufacık ümit verici bir laf bekliyor ağzından. semra hanım çok açıklama yapıyor gerçekten ama onunla da muayene şansın çok az. hemşirelerle muhatabım hep.

inşallah canım yaa..
bende pko var, o yüzden çoook dikkatli takip ediyorlar. bugün iki tane yumurtam vardı. 5 tane iğne olmuştum 100 mg. işte biri 9-10 mm falandı. doktorum çok dikkatli olmamız lazım dedi ohss açısından. yarın tekrar çağırdılar. böyle işte :)

Hayirli olsun...ilac dozunu iyi ayarliyorlarsa korkma..bende pkoloyum,ohss de oldum:KK8:ama ben kendim bile bile istedim de oldum...insallah ohss siz gebelik yasarsin.

Hayirli olsun...ilac dozunu iyi ayarliyorlarsa korkma..bende pkoloyum,ohss de oldum:KK8:ama ben kendim bile bile istedim de oldum...insallah ohss siz gebelik yasarsin.

amin canım ya. sence yumurta büyüklüğü şu aşama için normal mi? doktorlar hiç söylemediğinden bilemiyorum.
kendin nasıl bile bile oldun :)

Incim sen yokken sayfalarbiriksin,sasi bak istiyorum ama ,mumkun degil.benden bu kadar pes ediyorum.seni seviyorum.:KK19:

amin canım ya. sence yumurta büyüklüğü şu aşama için normal mi? doktorlar hiç söylemediğinden bilemiyorum.
kendin nasıl bile bile oldun :)

Ne kadar dozla kac gundende ne kadar buyur bilgim yok ama sayi baslangic olarak iyi ...ben 8 yumurtayla baslamistim 20 toplandi 9 olgunlasmadigi icin birakildi .transfere gittigimde ohss basladigini ogrendim transfer iptal dendi.benim israrimla 1 transfer edildi.bilseydim ohss nin bu kadar zor olacagini istemezdim dondurulmus transfer isterdim..

X