Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

işte medıpol dusunuyorum hızmet hastanesını arastırdım ama yok aklıma yatmadı..
sonra medıcalpark bahcelıevlerde pahalı dıe duydum

sen ne tarafta oturuyorsun canım medicalpark memorıaldende pahalıymış bende öyle duydum sen murat beyede sor belki önereceği hastane doktor falan vardır

Happy'nin ismi listede var canım, okudu olarak yazacağız. Senin 100 tane okumana gerek kalmıyor bu durumda şu an için.

derya-100
eda-100
meryem-140

Tamam canım çok sağol.Kızlar dün geceden beri bel ağrım var.Yatakta yatarken yada hareket ederken bile ağrım oluyor.İnşallah geçer.Hamileliğimin 15. haftasına girdim.Acaba bu haftalarda bel ağrısı olur mu?

doçent banu hanım var
heralde ona gıderım dıye dusunuyorum memorıalde de calısmıs 2006 yılında canım tüpün halinden tüpçü anlar sonuçta :KK70::KK70::KK70:
valla banu hanımı bılmem ama herkes nese hanıma hayran...en cokda onu hastası var zaten hastane ılk acıldıgında gıtmıstım ben dıger doktorlar otururken onun hastaları sırayla gelıyorlardı...
:KK1: :KK1: ilahi medical çok güldüm tüpçü :))) canım seninde referanslarını bekliyorum hastne ve doktorla ilgili

ayrıcaa tüp bebek konusundada cok bılınclı cunku medıpolde tüp bebegı kadın dogum doktorları yapıyor yanı hepsı tup bebekcı bılgınızee:nazar:

Tamam canım çok sağol.Kızlar dün geceden beri bel ağrım var.Yatakta yatarken yada hareket ederken bile ağrım oluyor.İnşallah geçer.Hamileliğimin 15. haftasına girdim.Acaba bu haftalarda bel ağrısı olur mu?

olur canım artık gırlasmaya basladım doguma kadar hafıf hafıf olur .benımde olurduu

sen ne tarafta oturuyorsun canım medicalpark memorıaldende pahalıymış bende öyle duydum sen murat beyede sor belki önereceği hastane doktor falan vardır

sgk m var Allahtan ama medıcalpark medıpolden memnun kalmazssam gıdecegım alternatıf bı yer kafamda yıne de ..

eger ıkısı de benle kalırsa ınsalllah bebeklerımın küvözü müvözü gerekır dıye donanımlı guvenılır bı yer olsn cebı de yakmasın fıkrındeyım

bakalım mevlam ne eylerse guzel eyler:nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

zmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

western - 30

kalan: 300

Meryem Suresi okuyanlar

zmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

western - 30

kalan:300

25 nisan perşembe gününe kadar

Canım bende almak isterdim ama bugün iyi değilim belimin ağrısından sürekli yatıyorum.Ve eşim bu akşam Antalyaya gidiyor.5 gün yok.Bende büyük ihtimalle görümcemde kalırım.Onunda 2,5 yaşında üçüzleri var.Onların arasında okuyamam.Pazar günü eve döneceğim.O zamana kadar bitmezse eve dönünce alırım.

Cok şükür okudum ya maşallah baya hararetli bı sabah olmuş okumadanda gecmek istemiyorum dua konusunda cok iyi düşünmüşsunuzzz kızlar bende elimden geldiğince okurum şimdilik 30 Meryem suresi alıcam bitince haberlesirizzzz

sigortayı araştıran canlarım yeni bilgiler geldi

şimdi biz doğum odaklı sigorta düşünürsek geç kaldık ama şimdiden yaptırırsak bebeğin erken doğumdan sonraki küvoz yada herhangi rahatsızlıkları bizim üzerimizden ödeniyor kendimiz için bişiler yapamıyoruz ama bebeklerimiz faydalanıcak doğum odaklı düşünenlerde (en az 6 ay (oda sadece koç allınazda varmış) 1 yıl önceden yaptırmak gerekliymiş ama eğer şimdide yaptırsak doğumla ilgili olmasada herhangi bir rahatsızlığımızda doğum haricinde chek up gibi bunlardan faydalanıyormuşuz nadolu sigorta bu konuda en iyisi ve en kapsamlısıymış birde 7 günlük kampanya yapmışlar 35 yaş altına % 15 lik indirim uygulamışlar teklif geldiğinde yine mail olarak atarım size incelersiniz

Arkadaşlar bildiğim kadarı ile doğumlarda bebeğin küveze konması gerekiyorsa bunu devlet ödüyor.Arkadaşım 2,5 yıl önce ikiz doğum yaptı.Çocuklar hemen küveze alındı.10 gün küvezde kaldılar ve tek kuruş ödemediler.Bununla ilgili bilginiz var mı?

Son düzenleme:
sgk m var Allahtan ama medıcalpark medıpolden memnun kalmazssam gıdecegım alternatıf bı yer kafamda yıne de ..

eger ıkısı de benle kalırsa ınsalllah bebeklerımın küvözü müvözü gerekır dıye donanımlı guvenılır bı yer olsn cebı de yakmasın fıkrındeyım

bakalım mevlam ne eylerse guzel eyler:nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

ıstanbulda tek medıpol var kuvoz konuunda hem ucretsız hemde 63 tane kuvoz var...hıvbır hastanede o kadr yokk..benımkıde erken dogdu yaa o yuzden cok arastırdım

X