Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Raporda 15-65 yaş arası 12'den küçükse normal, 12-15 arası sınırda, 15'ten büyükse yüksek diyor :26:
Sana verilebilir canım iğne.

öyle gözüküyor cnm banada yüksen gelmişti ama nur hnm beni panikletmemek için iğnelerle geçiştiririz demişti.
artık 9 ay boş buldugumuz yerlere bızdıklıycaz iğneleri..
benim başka topikten arkadaşım hergün 2 tane vuruluyordu..
saglıkla evladını dünyaya getirdi..
o bizdende ileri derecedeydi pıhtıaşmada.

Başa gelince çekiliyor Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten.

hilbur un tefriciyeleri bitti

kızlar burda okuduklarımdan sonra bende ozel sigorta işini düşünmeye başladım tüp bebek yapınca herseye hazırlıklı olmak lazım bilgisi olanlar bizi bilgilendirirse cok iyi olur

aminnn inşallahhhhhh rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin hepinize
neden uzman istemiyorsa ilaç verebiliyor benim çoğu ilacımı yazdı ama çok iyi birisi ve anlayışlı birdaha deni şansını
ne biliyim nurmecim yazmadı adam bunu ben yazamam kadın doğumun yazması lazım dedim direttik ama nafile bende gittim normal aldım

canım arkadaşlarım öncelikle hepinize çok teşekkür ederim desteğiniz ve dualarınız için allah razı olsun
çok şükür duyduk kalp atışlarını rabbim hepinize nasip etsin inşallah bu duyguyu tarifi yok en büyük dileğim hepinizin
en kısa zamanda bu duyguları yaşamanız he bu arada bebişimiz tek yani birtanemiz geliyor allahın izniyle
herşey normal ve iyi çıktı kızlar haftamızla uyumluyuz 2 marta tekrar randevu alıcaaz bizden haberler böyle

canımm maşallahh size gözünüz aydınnnn inş..haftasıylada uyumlu olması çokkk güzelll.tam olarak ne kadarlıksınız canımmmm.rabbimm bizlerede o günleri nasip etsin inş...

HİLBUR Allah kabul etsin duaların bitti birlikten kuvvet dogarmis ya kizlar gercekten bir kisinin okuması epey zaman alırdı

selam hanimlaar...ben yeni negatif aldim ve yikilmadim ayaktayim....memorial de bi daha denemek istiyorum...tecrubeleri olanlar bana bilgi verebilirmi????istanbul sisli memorial cok iyi diye duydum,ama acaba butun memoriallar iyimi.????eyer beni biligilendirirseniz cok sevinirim

Canım bütün sigortalarda gebelik için bekleme süresi var. Hepsi en az 1 yıl sadece allianz'ın bekleme süresi 6 ay. O kadar pişmanım ki yaptırmadığıma. Bekleme süresini bekleyip hamile kalırsan kontrolleri ve doğumu karşılıyor, hangi hastanede hangi sigortalar geçiyor bakmak lazım. Memoriala gitmek isteyen biri için inanılmaz bir kolaylık.

Zambağımm Çok sevindim canım. Rabbim daim etsin inş. Bir tane olsun sizin olsun :) Maşallah haftasıyla da uyumluymuş. Bakalım paşa mı gelecek prenses mi

Selam canım hoş geldin. Burada hepimiz Şişli Memorial'ın hastasıyız. Bir tek ehtcan Ataşehir'de yaptırdı, şu an hamile Diğer Memoriallar hakkında pek bilgimiz yok maalesef.

Kızlar transferin 13.günü 980 değer üçüz olma ihtimali var mı?
canım inş üçüz değildir...

canım dahada ayrıntılı bilgiler gelicek onlarıda gönderirim bu arada çok üzüldüm ya amin canım rabbim yardımcısı olsun dua edelim elimizden birtek bu geliyor
denturcum bende sana mail adresimi atsam bana da sigorta bilgilerini yollar mısın?
Canım tefriciyeler bu akşama yetişmeyecek galiba. Eksik kalanları da dağıtalım.
bugun tefriciyeler bitmedi sanırım. bir 100 de ben alayım.

gözun aydın canım Allah tamamına erdirsin inş

merhaba arkadaşım. burda herkesın sana tavsiye edebileceği tek hastane memorial. aklında soru işaretleri kalmasın. çok ilgili ve güler yüzlüler. ayrıca profosyeneller. kendini çoook rahat hissedebileceğin bi yer

zambakk bitanem çok güzel maşallah canım darısı bizim başımıza olsun

Selam Bayanlar ben Eda, 10 yillik evliyim 5 Tüpbebek denedik almanyada hic biride tutmadi. Esimde sperm sayisi düsük Morphologie 3%, bende cikolatakisti vardi alindi. Memorial ile Bahceci arasinda kalmistim sizler bana umut oldunuz coktan beri sizleri takip ediyorum. Benim durumumda olan varmi aranizda? sizce tekrar denemelimiyim yoksa artik birakmalimiyim? fazla umudum da yok bana hayal gibi geliyor artik anne olmak. Yasim 28. Bilginize ihtiyacim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…