Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

nur hnm gördü bnmkileride hamiş kalırsam yada tüpe başlarsam opudan sonra iğnelere başlarız demişti.

canım şükür iyiler bebişler allahın izniyle daha da iyi olacaklar :KK16:
anneleri gibi güçlü kızlarımızda :nazar:
ben hepinizin selamını söyledim arkadaşlar...
dua ettiğimiz zaman sizinde katıldığınızı anlattım herkes duacın dedim çok mutlu oldu...
oda hepiniz için dua ediyor rabbim hepine sorunsuz hamilelikler doğumlar nasip etsin diye dua ediyor :KK16:
ben mercanımla konuştukça haber veririm size...

canım yasinler bitti ama istersen tefriciyelerden alabilirsin :KK34:

malesef bugun dışarda olduğum için alamayacağım :KK43:

günaydın günaydın gunaydın
arkadaslar
farenjıt oluyorum galıba ben:KK43: bogazım acıyor yutkunurken canım yanıyo bıde oksuruk basladı
ilac da alamıycam
ıhlamır bal lımon ıcmek lazım onu da ısyerınde nerden bulacam :KK43:
bebelerim için daha da endıselenıyorum sonucta calıstıgım yer bı hastane yanıma hastalar gırıp cıkıyo
dogumdan sonra calısmasam batarmıyız acaba dıye sımdıden dusunmeye basladım ben
ınsanın dusuncelerı hamıle kalınce gercekten degısıyomus bunu anladım..
cocuk da yaparım karıyerde derdım .. ama sımdı anlıyorum kı ıkısını bırden yapıyorum sanırken evlatlara tam yararımız doknmaz büyüdüklerinde bunu hıssettırıler mutlaka..
kafam bır dusunce deryası
evımı özluyorum
ühühühühü

kıyamam yaaaa. çok geçmiş olsun canım. o bebek rahme düşüncü bütün fikirlerin hayatın değişiyor canım. Allah vergisi işte. Allah kolaylık versin.. dikkat et kendine

kızlar bugün saat 5te randevum var benim gözüme uyku girmedi gece heycan korku endişe hepsi birbirine girdi
kalbim hop hop ne olur dua edin bize hayırlısıyla görelim bebiş yada bebişlerimizi

canım şuaralar randevuda olmalısın yada çıktın. nasıl geçti? inş herşey yolundadır

ben yerim onu ya maşallah tuğçem hergeçen gün dahada tatlı oluyor kuzun allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

bizde seni çok seviyoruz meleğimmmm:KK16:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
rabbim sağlıkla tamanıma erdirsin mikrommmmmmmm:nazar::nazar::nazar:

sağol canım inşallah güzel haberlerle dönücem
yarında senin halayını çekicez allahın izniyle happycimm:KK16:

beni merkezden aramışlardı sonucu bildirince mikrocum

bizim aile doktoru yazmadı jeli kızlar k.doğum doktorunun yazması lazım dedi:KK47::KK47:

neden uzman istemiyorsa ilaç verebiliyor benim çoğu ilacımı yazdı ama çok iyi birisi ve anlayışlı birdaha deni şansını

X