Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Sağol kuzum :KK16:

Gel tabi gel :KK16: Belli mi tarihin?

canım ben mart adetim bitince ilk cumaya randevu alacağım..ş.dışından geleceğim için cuma en uygunu olacak...
aslında belli 22 marta denk geliyo...ama randevumu almadım tabi daha mart adetini bekleyeceğim randevu için..
inş cuma günü için problem çıkmaz..:26:

canım ben mart adetim bitince ilk cumaya randevu alacağım..ş.dışından geleceğim için cuma en uygunu olacak...
aslında belli 22 marta denk geliyo...ama randevumu almadım tabi daha mart adetini bekleyeceğim randevu için..
inş cuma günü için problem çıkmaz..:26:

Durumunu anlatırsın bence bir şeyler ayarlarlar. Adet olur olmaz ara hastaneyi. Doktor boşsa hemen veriyorlar. Bana 2 gün sonrasına vermişlerdi ameliyat gününü.

Selam Bayanlar ben Eda, 10 yillik evliyim 5 Tüpbebek denedik almanyada hic biride tutmadi. Esimde sperm sayisi düsük Morphologie 3%, bende cikolatakisti vardi alindi. Memorial ile Bahceci arasinda kalmistim sizler bana umut oldunuz coktan beri sizleri takip ediyorum. Benim durumumda olan varmi aranizda? sizce tekrar denemelimiyim yoksa artik birakmalimiyim? fazla umudum da yok bana hayal gibi geliyor artik anne olmak. Yasim 28. Bilginize ihtiyacim var

merhaba cnm..ne demek bırakmalımıyım...umutsuzluk yok öncelikle..
yaşın çok genç daha..eğer ki istanbula gelebilecek durumunuz var ise memoriale gelmenizi kesinlikle öneririm.
bak bu topikte hemen hemen tedaviden o herkes olumlu sonuç aldı..
hastane ve doktorlar çok güvenilir..
hatta mikro arkadaşımız 8.denemesinde memorialde hamile kaldı:KK16::nazar:

Canım nasılsın? Mart kadrosuna katılıyor musun sen de :)

incimmm iyiyim canım sen nasılsın, geçmişe bi daldım atlaya atlaya anca bitirdirm yaw :KK52:
hala niyetliyim canım katılmaya rubella testimi yaptırmam gerek bir o kaldı ,test sonuçlarını göstermem gerek ekstra bişiler çıkmazssa ya allah bismillah derim bende :KK4: gerçi bu aralar işimle ilgili değişikliklerde var biryandan da onları hesap ediyorum
bazen keşke ev hanımı olsaydım diye hayıflanıyorum ya geliyolar soldan soldan :KK1:

Selam Bayanlar ben Eda, 10 yillik evliyim 5 Tüpbebek denedik almanyada hic biride tutmadi. Esimde sperm sayisi düsük Morphologie 3%, bende cikolatakisti vardi alindi. Memorial ile Bahceci arasinda kalmistim sizler bana umut oldunuz coktan beri sizleri takip ediyorum. Benim durumumda olan varmi aranizda? sizce tekrar denemelimiyim yoksa artik birakmalimiyim? fazla umudum da yok bana hayal gibi geliyor artik anne olmak. Yasim 28. Bilginize ihtiyacim var

Merhaba Eda hoş geldin. Yaşın çok genç bence pes etmemelisin. Okumuşsundur burada mikro 8.denemesinde kavuştu çok şükür o da 10 yıllık evli ama pes etmedi önce Allah'a sonra doktorlarına güvendi.
Bahçeci hakkında bilgim yok ama Memorial'dan buradaki herkes çok memnun. Lütfen ümidini yitirme ve yeniden başla. Sizdeki sorunlar aşılmayacak, çözülmeyecek şeyler değil. İmkanların el verdiği sürece çabala :KK31:

Canım bütün sigortalarda gebelik için bekleme süresi var. Hepsi en az 1 yıl sadece allianz'ın bekleme süresi 6 ay. O kadar pişmanım ki yaptırmadığıma. Bekleme süresini bekleyip hamile kalırsan kontrolleri ve doğumu karşılıyor, hangi hastanede hangi sigortalar geçiyor bakmak lazım. Memoriala gitmek isteyen biri için inanılmaz bir kolaylık.

Zambağımm :KK16: Çok sevindim canım. Rabbim daim etsin inş. Bir tane olsun sizin olsun :) Maşallah haftasıyla da uyumluymuş. Bakalım paşa mı gelecek prenses mi :emir_bebek::nazar:

Selam canım hoş geldin. Burada hepimiz Şişli Memorial'ın hastasıyız. Bir tek ehtcan Ataşehir'de yaptırdı, şu an hamile :nazar: Diğer Memoriallar hakkında pek bilgimiz yok maalesef.

hosbuldum...benimde bi tanidigim memorial sislide yillar sonra hamile kaldi..cok meth etti,bu kadar insan orda olduguna gore iyi bi merkez galiba...insallah hepimizin olur bebisleri

incimmm iyiyim canım sen nasılsın, geçmişe bi daldım atlaya atlaya anca bitirdirm yaw :KK52:
hala niyetliyim canım katılmaya rubella testimi yaptırmam gerek bir o kaldı ,test sonuçlarını göstermem gerek ekstra bişiler çıkmazssa ya allah bismillah derim bende :KK4: gerçi bu aralar işimle ilgili değişikliklerde var biryandan da onları hesap ediyorum
bazen keşke ev hanımı olsaydım diye hayıflanıyorum ya geliyolar soldan soldan :KK1:

Çok yazmışız değil mi :KK1:
Rubella kolay iş, bir günde çıkar sonucu. Çalışmak iyidir boş ver. Kafan dağılır. 1 senedir ha başladım ha başlayacağım derken işe mişe de girmedim patladım evde :KK14: Hadi kadroya katalım seni de, çok düşünme :)

gözünaydınnnn tebriklerrrr canım geç kaldım kutlamaya ama rabbim meleğini sana bağışlasın kucağına almayı nasip etsin canım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

senin deneme sayını ilk öğrendimde şoka girmiştim bir kadın nasıl bu kadar dayanıklı olabilir diye düşünmüştüm kendim ikincide pes etme noktasına geldiğimden imrenmekle birlikte inşallah bu son yolculuğun olur demiştim ,,şükür dualarımız kabul oldu allahım bundan sonra bebeklerini peş peşe göndersinn inşallah üç beş tane hakkındır şekerim :KK1:

tamam canım şafak sayıyorum gene zaten:KK1:
hemen ararım..

Ah aysunum ömrümüz şafak saymakla geçiyor :KK1:

hosbuldum...benimde bi tanidigim memorial sislide yillar sonra hamile kaldi..cok meth etti,bu kadar insan orda olduguna gore iyi bi merkez galiba...insallah hepimizin olur bebisleri

Galiba değil kesinlikle çok iyi bir merkez :) Ben 2 deneme yaptım, bir iptal bir negatif olmasına rağmen hala aynı yerdeyim :KK31:
Amin inşaallah...

merhabalar edacım. hoşgeldin aramıza. 10 yılda 5 tüp bebek sizi elbetteki çok yormuş olmalı. burayı takkip ettiğinde görmüşsündur ki birçok arkadaşımız hiç ümüdini yitirmedi, hep bidaha bi daha denedi. bende sana kesınlıkle gözum kapalı memorial derim. inş bu sefer son olur bebeğin kucağında olur...

yaşın çok genç daha..eğer ki istanbula gelebilecek durumunuz var ise memoriale gelmenizi kesinlikle öneririm.
hatta mikro arkadaşımız 8.denemesinde memorialde hamile kaldı:KK16::nazar:[/QUOT

sizler bana cok ümit verdiniz tam vazgecmisken... nasil anlatayim en büyük hayalimdi cocuklugumdan beri anne olmak:KK43:
insallah tüm isteyenlerin benimde hayalim birgün gercek olur

Merhaba Eda hoş geldin. Yaşın çok genç bence pes etmemelisin. Okumuşsundur burada mikro 8.denemesinde kavuştu çok şükür o da 10 yıllık evli ama pes etmedi önce Allah'a sonra doktorlarına güvendi.
Bahçeci hakkında bilgim yok ama Memorial'dan buradaki herkes çok memnun. Lütfen ümidini yitirme ve yeniden başla. Sizdeki sorunlar aşılmayacak, çözülmeyecek şeyler değil. İmkanların el verdiği sürece çabala :KK31:

Hosbuldum Incitanesi, evet mikronun hamis olmasi beni bu karamsarliktan bi an icin silkelenip kendime getirdi heran takip ettim cok heycanlandim paylastiklarinizla hamis haberleri geldikce karanlik dünyam aydinlanivermis gibi oldu cok mutlu oldum. Rabbim kimseyi evlat özlemiye hasretiyle daha fazla sinamasin. Allah nasip ederse insallah nisan gibi görüsmeye gelmek istiyorum Semra Hanima.
Destegin icin allah razi olsun senden hepinizden.

hatta mikro arkadaşımız 8.denemesinde memorialde hamile kaldı:KK16::nazar:[/QUOT

sizler bana cok ümit verdiniz tam vazgecmisken... nasil anlatayim en büyük hayalimdi cocuklugumdan beri anne olmak:KK43:
insallah tüm isteyenlerin benimde hayalim birgün gercek olur

canım 10 yılda baya yıpranmıssın ama cok sukur yasın kucuk Allah guc kuvvet versin hem manevi hem maddi anlamda ins olacak Allah cok buyuk Ondan ümit kesilmez vakti saati var kesinlikle pes etme dua edicez inş olacak

Hosbuldum Incitanesi, evet mikronun hamis olmasi beni bu karamsarliktan bi an icin silkelenip kendime getirdi heran takip ettim cok heycanlandim paylastiklarinizla hamis haberleri geldikce karanlik dünyam aydinlanivermis gibi oldu cok mutlu oldum. Rabbim kimseyi evlat özlemiye hasretiyle daha fazla sinamasin. Allah nasip ederse insallah nisan gibi görüsmeye gelmek istiyorum Semra Hanima.
Destegin icin allah razi olsun senden hepinizden.

Ha şöyle :) Pes etmek yok. Evet yoruluyoruz yıpranıyoruz ama o evlat kokusu her çekilen acıya değer...
Allah cümlemizden razı olsun inş. Hayırlı haberlerini yaz bize inş.

Son düzenleme:
merhabalar edacım. hoşgeldin aramıza. 10 yılda 5 tüp bebek sizi elbetteki çok yormuş olmalı. burayı takkip ettiğinde görmüşsündur ki birçok arkadaşımız hiç ümüdini yitirmedi, hep bidaha bi daha denedi. bende sana kesınlıkle gözum kapalı memorial derim. inş bu sefer son olur bebeğin kucağında olur...

Merhaba sevdacim, aranizda olmaktan cok mutluyum en azindan beni anlayan benim hissettiklerimi hisseden insanlarin olmasi güc veriyor. Allah razi olsun insallah nisan ayina randevu alacagim Semra hanimdan. Destegin icin verdigin Moral icin cok tesekkür ediyorum. Siz bana isik tuttunuz rabbimde sizleri aydinliktan ayirmasin.

X