Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Belki bekleyişinin sonu bebişli olsun inşallah Stres yapma. Bu süreçte rahat olman önemli. Bol su iç. Herkes de belirti olmayabiliyor. Allah yardımcın olsun..

gonul ıster ıstemez bır belırtı arıyor ıste.yasımda 37 ve 18 yıldır hamıelık olusmadı.sımdı nasıl umutlu olayım dıye bır ses gecıyor ıcımden ama yınede umudumu yıtırmek ıstemıyorum.belırtısı olmayıp hamıle kalan oldumu bu sıtede merak edıyorum

bende azonce geldım hastaneden, valla etrafımdakı bayanlara baya bır dıkkatlı baktım acaba hangısı sensındır dıye :) ben kırmızı pabuçlu kırmızı cantalıydım :)

merhaba connect.Bugün bende saat 10:30 da cıktım hastaneden.Diğer kırmızı papuçluda bendim :))Bugün dr aynur baktı.cetrotide başladım az önce.Hangi gün adet oldun sen.aramızda 1 gün var sanırım .Toplamamızda o şekilde olacak sanırım.Bu arada ben yarın tekrar hastaneye gideceğim sen??

pekı kacıncı gunun ve kacıncı gun embrıyosu koyuldu.belırtı varmı

Bugün 6. Günüm canım,belirti arama,herkesin vücudu farklı,ayrıca aynı insanın 2 ayrı hamileliği bile birbirinden farklı olabiliyor.Burada hiçbir belşrti yaşamadan hamile olduğunu öğrenen kaç kişi gördüm.Stres yapıp 2 tane kuzuna zarar verme bence

merhaba kendımden baska kırmızı pabuclu goremedım cnm :) 6 mayıs adet gunum 7 mayısta ılk ıgnemı oldum, bugun mustafa beye muayane oldum buyuk ıhtımal cuma gunu toplama ıslemın olur dedı

sümeyye nasılsın, bebiş nasıl?

kaç haftalık oldun şimdi, herşey yolunda mı?

Merhaba kizlarr
Bugun hastanedeydim gonalf de 4. gunum ama sadece 5-6 yumurtam cvp vermis gerci daha belli olmaz dedi doktorum ama sayi 4-6 arasi kalicak gibi duruyor

Garip hisler icerisindeyim:)) az olsun bebek olsun diye kendi kendime moral veriyorum:)

Seçilcim benim de 5-6 görünüyordu son anlarda bile, ama 14 toplandı 12 döllendi şükürler olsun. Opudan sonraki şaşkınlığımı anlatamam sana :) İnşaallah senin de öyle olur.

Seçilcim benim de 5-6 görünüyordu son anlarda bile, ama 14 toplandı 12 döllendi şükürler olsun. Opudan sonraki şaşkınlığımı anlatamam sana :) İnşaallah senin de öyle olur.

İnsallah incicim yaa umarim oyle olur sayiya cok takilmiyorum bircok arkadas var burda opudan az sayiyla cikip hamile olan ama insan yinede tedirgin oluyor...

İnsallah bende hamileyimmm diye yazarim buraya:))))

İnsallah incicim yaa umarim oyle olur sayiya cok takilmiyorum bircok arkadas var burda opudan az sayiyla cikip hamile olan ama insan yinede tedirgin oluyor...

İnsallah bende hamileyimmm diye yazarim buraya:))))

Bence de sayıya çok takılma. Benim sayıya takık olmamın nedeni embriyolarımın genetik incelemeye girmesi. Sende böyle bir sorun yok şükür. 5-6 embriyo normal bir hasta için çok güzel bir sayı bence.

kızlar sayılara takılmayın ya benım 14 yumurta toplandı 1 tanesı olgun cıktı.sonunda 4 tane dollenmıstı 2 transfer edıldı 2 sı gıttı..yanı ozetle olucaksa oluyor

Tugce İnci tesekkur ederim kizlarrr:))) aninda moralim yerine geldi bana kaliteli 1 yumurta lazim Allahim insallah bu kez kavusurum bebegime

merhaba kendımden baska kırmızı pabuclu goremedım cnm :) 6 mayıs adet gunum 7 mayısta ılk ıgnemı oldum, bugun mustafa beye muayane oldum buyuk ıhtımal cuma gunu toplama ıslemın olur dedı

benimde 6mayıs adetim.ancak 3.günü başladım yanı 8 mayısta ilk iğneme.bende bugün dr.fundaya muayene oldum.saat 9:30da hastaneye vardım.kan almada sıra vardı.Geç çıktım hastaneden.Yumurtalar büyüyor hergün biraz daha.bende şişkinlik yapmaya başladı bu ilaçlar.Çok rahat değilim.Sende varmı bir rahatsızlık??

canım ya hiç umudunu yitirme Allah ol derse herşey olur, ilk zamanlar zaten bir belirti hissetmiyosun ben de hiç hissetmedim, hatta ben sonrasında da çok hissetmedim çok şükür bulantım olmadı, hakkında hayırlısı inşallah

bana da toplamadan önce çok değil dediler özellikle pgt yaptırcağım için daha fazla olmasını bekliyolarmış ama toplamada 10 tane topladılar, hem az da olsa olucaksa olur canım moralini yüksek tut.

Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah, kızlar buarada 3 aylara girdik bol bol dua edelim

tabiki oylede azda olsa diyorum biseyler olurdu ve hic bir sey yok su anda sadece her ayki regli donemimdeki gibi goguslerim sisti uzerlerinde ince kucuk sivilceler olustu.ve dahasi 3 kez negativ alan biri olarak ayni seyleri hissediyorum vucudumda o zamanlarda oyleydi.yani farkli birsey yok.sende belirti vs bisey varmi peki

merhaba, bende senın geldıgın saatlerde hastaneden cıktım, evet yumurtalar buyuyo buyudukce sıskınlık oluyo kendımı patlamaya hazır bomba gıbı hıssedıyorum karnım cok sıstı pantalonumun dugmelerı acık gezıyorum okadar sıstı karnım,azonce aradılar hastaneden gunluk 150 olan gonalfı 112,5 dusurduler bıde cetrotıde yı yapıam sanırım bugun benım son ıgnelerım buyuk ıhtımal yarın catlama ıgnemı yaparım cumada toplama hayırlısıyla..

Tugce İnci tesekkur ederim kizlarrr:))) aninda moralim yerine geldi bana kaliteli 1 yumurta lazim Allahim insallah bu kez kavusurum bebegime

moralini hiç bozmana gerek yok canım sana en iyi örnek ben olurum galiba 19 yumurta toplandı 13 olgun,10 döllenme oldu 8 tanesi 4 güne kadar gitti.2 tane 5. güne gitti ohss riskinden dolayı 1 transfer edildi. tek kalanda çok iyi durumda olmadığı için dondurmadılar. bak şimdi ise sonuç şükürler olsun pozitif.yani Allahın izni ile nasip olsun yeterki
takma kafana

sümeyye nasılsın, bebiş nasıl?

kaç haftalık oldun şimdi, herşey yolunda mı?

Elhamdulillah iyiyim, umarım bebiş de iyidir, geçen hafta gördük, oynamaya başlamışdı MaşeAllah. Bu günlerde 11.haftayı dolduruyoruz Allahın izniyle. Bir az kanamam oluyor araada, doktor daha önceden gelişimi duran embriodan kanama ola bilir diye uyarmışdı. İçim rahat elhamdulillah, ancak yine de hoşuma gitmiyor.
Sen ne zaman friqo bebişleri alıcaksın? Allah yardımcın olsun.

Cok sagol western 1 tane olsun benim olsun seninde dedigin gibi:)) umarim saglikla kucagina alirsin bebisini:)))
Darisi benim ve benim gibi bekleyenlerin basina...

Cok sagol western 1 tane olsun benim olsun seninde dedigin gibi:)) umarim saglikla kucagina alirsin bebisini:)))
Darisi benim ve benim gibi bekleyenlerin basina...

Allah razı olsun canım inşallah.ALLAH herkesin gönlünün muradını versin.
evet 1 olsun bizim olsun kucağımız dolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…