Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Arkadaşlar merhaba.Çarşamba günü 2 tane 5AA blastosist transferi oldu,bugün 4.günüm. Bu benim 3. denemem bir önceki tedavimde biokimyasal gebelik yaşadım,beklemek çok zor

benımde 2 cı gunum akadasım banada 4 AB dıgerı 5AA ıkıtane embrıo koyuldu.sen ne yapıyorsun nasıl gecırıyorsun gunlerı

bende hastanedeydim o saatlerde.Bana dr funda baktı.bugünde hastanedydim.bende yarın buyuk ihtimalle başlayacagım cetrotide kullanmaya.aramızda 1 gun var.toplama için gün verirlerse paylaş lütfen.Sanıyorum guzel bir baslangıca yaklaşıyoruz.güzel düşünelim güzel olsun

aaaa gercektenmi ozaman buyuk ihtimal birbirimiz gorduk cunku doktorun gelmesini baya bi bekledim beklerken etrafa bakinip durmustum :) seni buyuk ihtimal gormus olmam lazim. bem bugun basladim cetrotideye , sen aldinmi ignenin ben dun iki tane aldm birini bugun kullandim digerinide yarin kullanicm galiba ama emin deglim yarin 8:30 ordayim

merhaba connet nasılsın nasıl giidiyor tedavin.ne aşamadasın.ben 6 mayıs tarihinde başladım.bugünde vardı kontrolüm.hergün gonol f yapıyrm 2 gündür de cetrotide iğneleri yapıyorum.salı günü tekrar gitcem.seninde kasıklarında ağrı baskı oluyrmu, sen benden önce başladın galiba.opun nezaman olcakmış.sizde sorun neydi.çok soru sordum :)
hakkımızda hayırlsı inşllh tez zamanda kavuşruz bebeğimize

Sabah 9 da hastanede olacağım.Cetrotide sanırım yarın başlayacaklar.İlaçları evet aldım.Toplama gününü çok merak ediyorum.Sabah karşılaşacağız kesin

evet güzel düşünün kızlar bu en önemlisi
akışına bırakın

connet günaydın bende memorialde düşünüyorum bursadan gelicem nerede hastane hangi doktor bilgi vereblrmsn fiyatları kalacak yer var mı? tedavinde olumlu sonuçlar alırsın İnşaAllah.

Canımmmmmm nasılsın,çok duat et arkadaşım son bekleyişim olsun,Allah hepimizin yüzünü güldürsün,hep aklımda olacaksın,bende sana dus ediyorum,csnım benim

gunaydın cnm suan ıcın hersey yolunda, ben tedavıye 7 mayısta basladım hergun gonalf 150 doz gne yapıyorum, kasıklarımda baskı var cnm hatta dun cok kotuydum oturup kalkamıyodum, bugun kontrolum vardı carsamba catlama ıgnesnı kullanırsın dedı cumada toplanır dedı amakesın konusmadı gun ıcın araryıp bılgı verıcez dedı, bızım sorunumuz yok cnm yanı sebepsız, hepımız ıcın hayırlısı olsun

Sabah 9 da hastanede olacağım.Cetrotide sanırım yarın başlayacaklar.İlaçları evet aldım.Toplama gününü çok merak ediyorum.Sabah karşılaşacağız kesin

bende azonce geldım hastaneden, valla etrafımdakı bayanlara baya bır dıkkatlı baktım acaba hangısı sensındır dıye :) ben kırmızı pabuçlu kırmızı cantalıydım :)

Kizlar gunaydin
Tedavisi uzun protokol olanlar adetten sonra lucrine devam ettinizmi ettiyseniz dozunuz kacti?

benımde 2 cı gunum akadasım banada 4 AB dıgerı 5AA ıkıtane embrıo koyuldu.sen ne yapıyorsun nasıl gecırıyorsun gunlerı

Canım olumlu düşünmeye çalışıyorum,kitap okuyorum,ilk 3 gün evden çıkmadım,dün biraz dışarıya çıktım.hareketlerimi çok takıntı yapmıyorum bu sefer öncekilerde eğildim bişey mi oldu,uzandım eyvah diyordum,oysa ki ilgisi bile yok,tutacaksa tutuyor işte,Allah yanımızda olsun

connet günaydın bende memorialde düşünüyorum bursadan gelicem nerede hastane hangi doktor bilgi vereblrmsn fiyatları kalacak yer var mı? tedavinde olumlu sonuçlar alırsın İnşaAllah.

merhaba cnm, sımdıden hayırlı olsun dıyelım :) bende arkadasımın tavsıyesı uzerıne basladım memorıale ve cok memnunum, ben ılkonce mustecep beye muayane oldum ve daha sonra mustafa beye herısıde ok ıyı mustafa beye ılk muayane oldugumda bana bıraz soguk ve suratsız gelmıstı ama bugun tekrardan kontrole gıttım ve tam tersı cok guler uzlu ve muhabettlıydı onlarda bızım gıbı ınsan sonucta demekkı bazen tersten kalktıkları oluyobılıyo :)ılaclara gelınce gonalf 450 yumurta gelıstırıcı ortalama 3 kutu kullanılıyo tanesı 350-370 tl arası, cetrotıde yumurta baskılıyıcı ortalama 2 kutu tanesı 68 tl, ovıtrella catlama ıgnesı ortalama 2 kutu tanesı 70 tl ve hastaneye odedıgın 2100 eur toplam masraflar bunlar, tabı bunlardan harıc bazı tesetler ıstıyolar ama ben hepsını ssk'da yaptırdım herhangı bırsey odemedım, kalacak yere gelırsek bu konu hakkında hıcbır fıkrım yok ama hastaneyı arayıp bılgı alabılırsın cnm.

Merhaba arkadaşlar ben Aynur hanımla devam ediyorum. İlaçların fiyatı hakkında bilgi vermek isterim. yazdığınız fiyatlar etiket fiyatı. ben gonal-f i 220tl ye, cetrotide veovitrellayı 45tl ye aldım. size ilk söylenen fiyatıödemeyin, mutlaka indirim isteyin. İnşallah çabalarımız hayırlı sonuçlar verir...

bende yazıcaktım bu detayı ama unuttum, evet cnm aynen senın soyledıgın gıbı onlar etıket fıyatı cok daha uyguna bulunabılıyo ve hatta elınde ılac kalan hastalar, hastaneye bagıs yapıyolar ılaclarını ben bır sefere bahsus o sekılde temın ettım ıgnemı yanı herhangı bır para odemedım, bagıs yapanlardan da allah razı olsun

pekı kacıncı gunun ve kacıncı gun embrıyosu koyuldu.belırtı varmı

oldu arkadasım cumartesı 2.30 ta.5AAve 4AB ıkı tane koyuldu.o gunden berı yatıyorum .lakın hıcbır belırtı yok.vucudumu dınledıgımde hıcbırsey hıssetmıyorum,ve cok korkuyorum

Belki bekleyişinin sonu bebişli olsun inşallah Stres yapma. Bu süreçte rahat olman önemli. Bol su iç. Herkes de belirti olmayabiliyor. Allah yardımcın olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…