Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

tabiki oylede azda olsa diyorum biseyler olurdu ve hic bir sey yok su anda sadece her ayki regli donemimdeki gibi goguslerim sisti uzerlerinde ince kucuk sivilceler olustu.ve dahasi 3 kez negativ alan biri olarak ayni seyleri hissediyorum vucudumda o zamanlarda oyleydi.yani farkli birsey yok.sende belirti vs bisey varmi peki

Belki umutlandırmak için yazmıyorum ama ben hamile kaldığımda göğüslerim şişti ve üzerinde küçük sivilceler olmuştu:KK1: göğüslerin şiş kalması iyi bir belirti diye düşünüyorum:KK34:

Cok sagol western 1 tane olsun benim olsun seninde dedigin gibi:)) umarim saglikla kucagina alirsin bebisini:)))
Darisi benim ve benim gibi bekleyenlerin basina...

Seçilciğimmm 5-6 yumurta çok iyi.. Maşallah :nazar::nazar::nazar: bu sayı opuda kesinlikle artacaktır. Üstelik sayının az olması iyi bişey. Embiryo kalitesi artıyor.. İçini ferah.. Allah yardımcın olsun canım :KK16:

Seçilciğimmm 5-6 yumurta çok iyi.. Maşallah :nazar::nazar::nazar: bu sayı opuda kesinlikle artacaktır. Üstelik sayının az olması iyi bişey. Embiryo kalitesi artıyor.. İçini ferah.. Allah yardımcın olsun canım :KK16:

Sizin sayenizde artik rahat icim cok cok sagolun kizlar...Amin canim Allah hepimizin yardimcisi olsun en kisa zamanda kucaklarimizi bebislerle doldursun:))

Belki umutlandırmak için yazmıyorum ama ben hamile kaldığımda göğüslerim şişti ve üzerinde küçük sivilceler olmuştu:KK1: göğüslerin şiş kalması iyi bir belirti diye düşünüyorum:KK34:

keske arkadasim bende iyi dusunmek istiyorum lakin her reglimdede boyle olurdu aynisi yani rabbim bana merhemet etsin diyorum cunku benim durumum cok farkli hayat sartlarim yasadiklarim.bu bebegim yada bebeklerim bana yasam mucadelesi vereceklc

tedavide olan arkadaşlar inş son uğraşlarınız olur ve bebekleriniz sizi hiç bırakmaz,seçil benim sadece 3 yumrtam toplandı bi tane 1 kalite bi tane 2. kalite verildi.2 side tuttu ama 2. kalilte olan sonradan gelişmedi sonuçta tek bebekle hamileyim çok şükür .5-6 çok normal 9 kadar normal fazlası kaliteyi bozabilir demişlerdi seninde hiç fena değil bence takılma fazla bile çıkabilir Allah yardımcınız olsun.

belkicim bebekler 7.gün tam olarak yerleştiğini duymuştum seninki çok erken daha, bende de belirti olmadı bol gaz ve 7.günden sora arada batma olmuştu onun dışında hiç belirti yaşamadım ve değerimde 407 çıkmıştı bunlara takılma inş bebeklerin seninledir...

tedavide olan arkadaşlar inş son uğraşlarınız olur ve bebekleriniz sizi hiç bırakmaz,seçil benim sadece 3 yumrtam toplandı bi tane 1 kalite bi tane 2. kalite verildi.2 side tuttu ama 2. kalilte olan sonradan gelişmedi sonuçta tek bebekle hamileyim çok şükür .5-6 çok normal 9 kadar normal fazlası kaliteyi bozabilir demişlerdi seninde hiç fena değil bence takılma fazla bile çıkabilir Allah yardımcınız olsun.

belkicim bebekler 7.gün tam olarak yerleştiğini duymuştum seninki çok erken daha, bende de belirti olmadı bol gaz ve 7.günden sora arada batma olmuştu onun dışında hiç belirti yaşamadım ve değerimde 407 çıkmıştı bunlara takılma inş bebeklerin seninledir...

insaallah dedigin gibidir arkadasim.ben bunu buyuk ikramiye olarak nitelendiriyorum.bazan diyorum bana cikar ise dun yada benden mutlu kimse olamaz bazanda bu ikramiye beni nasil bulacak diyorum.seni taniyorum denturu,inciyi,mikroyu,westerni,happyi,ve daha nice kizlari hepinizde memorialde hamile kaldiniyz ve hemen hemen ilk denemede.bende umutlandim.ama tabiki yaslariniz zannediyorum benden cok kücük 38 girecegim ben biliyorsun yasta önemli.gerci 1 a kalite 2 yine a kaliteye yakin yumurtam olustu lakin rahim ne dedi bu duruma onu bilmek zor. bir cok ameliyat gecirdim rahimden miyomlar septumlar polipler endometriozis denen seyler alindi.ve en kötüsü rahim filmim yoktu.mustafa beyde dedi .histeroskopi olmussun tamam ama dedi onda sadece rahim icine bakildi dedi.biz rahim filminde tüpleride gormek isterdik dedi.ultrasonda sivi birikimi vs görünmedi dedi.ama yinede olsa aklimdaki bu süphe giderdi.demek istedigim sizi hep okudum hamileyim degerim su vs .vs. bende dedim bi umut ve simdi insaallah yanilmam.beni korkutan rahmim.orda neler oluyor

insaallah dedigin gibidir arkadasim.ben bunu buyuk ikramiye olarak nitelendiriyorum.bazan diyorum bana cikar ise dun yada benden mutlu kimse olamaz bazanda bu ikramiye beni nasil bulacak diyorum.seni taniyorum denturu,inciyi,mikroyu,westerni,happyi,ve daha nice kizlari hepinizde memorialde hamile kaldiniyz ve hemen hemen ilk denemede.bende umutlandim.ama tabiki yaslariniz zannediyorum benden cok kücük 38 girecegim ben biliyorsun yasta önemli.gerci 1 a kalite 2 yine a kaliteye yakin yumurtam olustu lakin rahim ne dedi bu duruma onu bilmek zor. bir cok ameliyat gecirdim rahimden miyomlar septumlar polipler endometriozis denen seyler alindi.ve en kötüsü rahim filmim yoktu.mustafa beyde dedi .histeroskopi olmussun tamam ama dedi onda sadece rahim icine bakildi dedi.biz rahim filminde tüpleride gormek isterdik dedi.ultrasonda sivi birikimi vs görünmedi dedi.ama yinede olsa aklimdaki bu süphe giderdi.demek istedigim sizi hep okudum hamileyim degerim su vs .vs. bende dedim bi umut ve simdi insaallah yanilmam.beni korkutan rahmim.orda neler oluyor

belki insannı aklına bin bir soru geliyo haklısın ama şimdi bunları düşünmen çok yersiz ya bütün bunlara rağmen ya olduysa ozaman ne diyebilirsin benimde yaşım 32 3. deneme tüpler vasat yumurtalık rezervi az pıhtılaşma var en ağırından vs vs ,ama rabbim var ya ol derse herşey biter tutmasa bile yol katetmiş oluyo insan ki inşallah tutmuştur güzel haberlerini alırız.test tarihin ne zamandı güzel şeyler düşünelim..aksi için bişey yok çünkü

belki insannı aklına bin bir soru geliyo haklısın ama şimdi bunları düşünmen çok yersiz ya bütün bunlara rağmen ya olduysa ozaman ne diyebilirsin benimde yaşım 32 3. deneme tüpler vasat yumurtalık rezervi az pıhtılaşma var en ağırından vs vs ,ama rabbim var ya ol derse herşey biter tutmasa bile yol katetmiş oluyo insan ki inşallah tutmuştur güzel haberlerini alırız.test tarihin ne zamandı güzel şeyler düşünelim..aksi için bişey yok çünkü

önümüzdeki carsamba sanirim .evet haklisin dediklerin den büyük pay cikardim kandime .tesekkürler

önümüzdeki carsamba sanirim .evet haklisin dediklerin den büyük pay cikardim kandime .tesekkürler

benimde kendimce çok sıkıntım var hemde o kadar fazlaki canım ama sonunna kadar deniycez deniycez pes etmiycez başka çaremiz yok bütün paramız yumurtamız spermimiz bitene kadar inş seninde mucizen gelmiştir belki çok zor Allah kimseyi evlat hasretiyle yakmasın her zaman da dua ediyorum ve edicem isteyen herkese bu yolda mücadele eden herkese rabbim nasip etsin..

Belki inşaallah bebeklerin seninledir. Evet yaş önemli bir faktör ama ondan çok daha önemli bir nokta var. Allah'ın ol demesi.
Ben 15 ayda üç kez tedavi oldum bir de rahim ağzı ameliyatı. Ameliyat işi çıkmasaydı 10 ayda 3 tedavi olacaktım ama olsun demek en doğru zaman bu zamanmış. Çok göz yaşı döktüm, çevremden yeni doğan bebek haberleri aldıkça mahvoldum, özendim o annelere. Depresyonun eşiğindeydim resmen. Son tedavimde çok dua ettim, çok da dua aldım. Allah nasip etti çok şükür. Geçen sene bu zamanlar negatif almanın acısıyla eve kapanmışken şimdi inşaallah bebeğim ya da bebeklerim benimle. Demek istemem o ki sakın ümitsizliğe kapılma. Çok dua et. İnan bana dua her kapıyı açıyor. İnşaallah haftaya güzel haberini almak nasip olur...

Selam Arkadaslar.Sizlere yazamasamda takip ediyorum.Coook yogunum coook resmen zamanla yarisiyorum.
Sizin adiniza inanin coook seviniyorum.Coook zorlu bir surec Rabbim herdaim yanimizda bulunsun ins Allahutaala sabir ve guc versin hepimize hamile kalan ve sonuc bekleyen tedavi asamasinda olan kardeslerimizin Rabbim duasini kabul etsin su mubarek uc aylarin yuzu suyu hurmetine Rabbim hayirli saglijkli salih ve saliha evlatlar nasip etsin Aminnnn
Canim incim senin adina coook sevindim evet yukarda yazdigin gibi mevlam yeterki ol desin nasip etsin hic olmazmi Mevlam kuzucuklarini hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin hersey hamile kalmakla bitmiyor inan ben 9 ayda cektigimi 20 sene boyunca cekmedim.
Insallah hersey diledogin gibi guzel olsun gonlu guzel kardesim hep duamdasin.
Belki sanirim Almanyadasin kendinde hic belirti arama canim Allahim ins nasip ederde hamile kalirsin Seni coooooook iyi anliyorum bir ceken olaraktan.
Ayni yollardan gectik buralarda bende cooook mucedele edenlerdenim.Benimde 8. migro tedavimde oldu kuzum tek bir yumurtayla ve 40 yasinda dunyaya geldi bebegim ve su an 42 yasindayim ve yine yola devam diyorum eger Rabbim nasip ederse umutuma kardes istiyoruz.
Guclu ol sabir ve duayla asilmayacak yoool yokkkkk benim fsh coook yuksek ve memorialle irtibat icindeyim bakalim hayirlisi
Hamile kardeslerimizede cooook duaciyiz ins sizlerde bizlerden duanizi eksik etmeyin Rabbim bu yolda emek veren maddi ve manevi herkezin kucaklarini booos birakmasin ins Allahu Taala yar ve yardimciniz olsun sevgiyle kalinEn Büyük TÜRKİYE

Merhaba arkadaşım bu yazın dikkatimi çekti. şuan 30 yasındayım. 2 tane kalp durması sonucu kürtajım var. Annem erken menapoz ve benim amh değerimde 0,1 cıktı. son kürtajımı iki ay önce oldum. Yumarta kalitemin düşük olmasından sebep bebeklerin öldüğünü söylüyorlar. Ayrıca son testlerimde de kan pıhtılaşmı cıktı. Şuan araştırma aşamasındayım bana da bir an önce cocuk sahibi olmamı ve tüp bebek yapmamı söylüyorlar. Henüz gitmedim daha yeni adet oldum kürtajdan sonra. Ne yapmamı önerirsin?
Teşekkür ederim.

Memorial hastanesinde hangi doktora gidiyorsunuz onun hakkında da bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum. Bizde başlayacağız bu yollara.

Belki inşaallah bebeklerin seninledir. Evet yaş önemli bir faktör ama ondan çok daha önemli bir nokta var. Allah'ın ol demesi.
Ben 15 ayda üç kez tedavi oldum bir de rahim ağzı ameliyatı. Ameliyat işi çıkmasaydı 10 ayda 3 tedavi olacaktım ama olsun demek en doğru zaman bu zamanmış. Çok göz yaşı döktüm, çevremden yeni doğan bebek haberleri aldıkça mahvoldum, özendim o annelere. Depresyonun eşiğindeydim resmen. Son tedavimde çok dua ettim, çok da dua aldım. Allah nasip etti çok şükür. Geçen sene bu zamanlar negatif almanın acısıyla eve kapanmışken şimdi inşaallah bebeğim ya da bebeklerim benimle. Demek istemem o ki sakın ümitsizliğe kapılma. Çok dua et. İnan bana dua her kapıyı açıyor. İnşaallah haftaya güzel haberini almak nasip olur...

sagol incim sizlere imreniyorum keske bende sizler gibi olsaydim olabilseydim belki bugun bu sekilde olmaz bu sekilde dusunurde olmazdim.kendime cok kiziyorum bu kadar karamsarlik nereye kadar kime yarar kime zarar.bana yarar degil bana zarar tabikide.sizler tam anlamiyle Allahu tealaya teslim olmussunuz bense hep bi kötümserlik hep bir kasvet.belkide iyi dusunsem olumlu olsam bazi seyler daha farkli olacak.ama önceden böyle degildim .su ande bulunmus oldugum hayat sartlari belkide beni bu dusuncelere zorluyor.ama biliyorumki ne olur ise olsun hayat devam ediyor ve tek anahtar Allah.SAGOLUN

selam arkadaslar.sizlere yazamasamda takip ediyorum.coook yogunum coook resmen zamanla yarisiyorum.
Sizin adiniza inanin coook seviniyorum.coook zorlu bir surec rabbim herdaim yanimizda bulunsun ins allahutaala sabir ve guc versin hepimize hamile kalan ve sonuc bekleyen tedavi asamasinda olan kardeslerimizin rabbim duasini kabul etsin su mubarek uc aylarin yuzu suyu hurmetine rabbim hayirli saglijkli salih ve saliha evlatlar nasip etsin aminnnn
canim incim senin adina coook sevindim evet yukarda yazdigin gibi mevlam yeterki ol desin nasip etsin hic olmazmi mevlam kuzucuklarini hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin hersey hamile kalmakla bitmiyor inan ben 9 ayda cektigimi 20 sene boyunca cekmedim.
ınsallah hersey diledogin gibi guzel olsun gonlu guzel kardesim hep duamdasin.
Belki sanirim almanyadasin kendinde hic belirti arama canim allahim ins nasip ederde hamile kalirsin seni coooooook iyi anliyorum bir ceken olaraktan.
Ayni yollardan gectik buralarda bende cooook mucedele edenlerdenim.benimde 8. Migro tedavimde oldu kuzum tek bir yumurtayla ve 40 yasinda dunyaya geldi bebegim ve su an 42 yasindayim ve yine yola devam diyorum eger rabbim nasip ederse umutuma kardes istiyoruz.
Guclu ol sabir ve duayla asilmayacak yoool yokkkkk benim fsh coook yuksek ve memorialle irtibat icindeyim bakalim hayirlisi
hamile kardeslerimizede cooook duaciyiz ins sizlerde bizlerden duanizi eksik etmeyin rabbim bu yolda emek veren maddi ve manevi herkezin kucaklarini booos birakmasin ins allahu taala yar ve yardimciniz olsun sevgiyle kalinEn Büyük TÜRKİYE
amın amın canım arkadasım ıcıme su septınız resmen sagolun

X