Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bugün transferin 6.günü bugece hiç uyumadım test günü yaklaştıkça uykularım kaçıyo.onlara bişe olacakkorkusundan gözüme uyku girmiyo,rahatlamak kafamdaki kötü düşünceleri atmak için ne yapabilirim((

ssinca transferden sonra puzzle yapıp güzel vakit geçirenleri duymuştum..

eğer seversen puzzle yapmayı, bir dene istersen, vakit de çabuk geçer...

bunun dışında kitap okuyabilirsin, ya da dvd al film izle...

çalışıyorsan da işe başlayabilirsin, bundan önceki denemelerimde kendimi eve kapattım, şimdi ilk üçgünden sonra çalışıcağım..

yatmakla alakasının olmadığını ancak idrak edebildim...

merhaba kızlar nasılsınız?uzun zamandır yazamadım esım bır kaza gecırdı o evdeydı.sımdı gayet ıyı.ama bende sorun var ocak ayından berı dogru duzgun regl olamadım bakalım ne olucak..doktorum ılac vermıstı.onu kullanıcam.dogumdan sonra azıcık duzelır dıyordum daha kotu oldu.ınsallah tedavıde sorun cıkmaz.bızden haberler bu kadar

canım hiç bişeyi kafana takma.en iyi yöntem komşularınla oturup lak lak yapmak.bana iyi gelmişti

canım çok geçmiş olsun kazanın stresini bende bilirim.benim babam yapmıştı kaza benimde üzüntüden kesilmişti adetim. hayırlısı inşallah her şey gölünüzce olsun.

allahtan cok cıddı bısey degıl.ısyerınde kafasına makına dusmu.allah korudu.kızımda dıs cıkarıyor..herhalde stresten..

tuğçe geçmiş olsun canım Allah şifa versin hormonlarına bi baktırsaydın ne durumda?
valla bu aralar hastaneye bıle gıdıcek vaktım yok.doktora gıtmıstım gecen ay regl olmam ıcın ılac verdı
kızlar kimse duaları almamış yarın son gün ve işteyim lütfen bitirelim şunları..(
valla canım vaktım yok yoksa bende ısterdım almak.kızın dıs derdı bıtmıyor

Juliaa Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah ve tabi diger tum hamile arkadaslarada:)) merkeze sizin sayenizde guvenim tam memoriala gidince onceki tedavilerimin ne kadar yanlis oldugunu anladim umarim sizin gibi pozitifi gorurum bende.tavsiyen icin tesekkur ederim aklimdaydi eczane isi iyi oldu direk idile giderim:)

Saolasın canım benimde tek dileğim o inşallah sağsalim kucağımıza alırız sende kendine dikkat et zor bir süreçteyiz Allah yardımcımız olsun.

mimoza senin bebişin birine noldu canım neden sorunlu?

Biz kesenin birinde kalp atışı duymadık en baştan berri ama kese ve yolk kesesi büyüyo normalde erimesi lazım dedi doktor diğer bebeğin kesesiyle eşit yolk kesesi 10mm ulaştı doktor o yüzden riskli dedi her ultrasona girdiğimde büyüdüğünü görüyoruz ama bebek yok büyümesi iyi değil küçülmeye başlaması lazım dedi doktor boş çünkü dedi hani Allah korusun bi zehirleme yaparsa diğeride zarar görür diye korkuyorum

canım çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun hayırlısını versin, memoriale gidiyosun demi?dr un kimdi canım,yolk kesesi olupta boşda olabiliyo demekki,peki müdahale edemiyorlarmı?

geçmiş olsun canım epeydir yoktun zaten tugce sen medipolden memnun kalmıştın canım kimin tavsiyesiyle gitmiştin nur hn mı göndermişti merak ettim bende doktor arayışındayımda

canlar nasılsınız...

iiyim canım ben sen nerelerdesin nasıl gidiyor

canım iştahınız varken yemeye çalışın...ben peynir ekmekle yaşamaya başladım...ölüyorum bulantıdan...banyodan gelemiyorum...hele okulda o kadar zor oluyor ki....ne süt ne de yumurta hiç bişey yok...

ay canım inş düzelir yakında zaten 3.aydan sonra azalıyormuş okul zaten canavarlarla zor bide bulantı allah yardımcın olsun rapor falan alıyomusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…