Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

herkese günaydın.
Allah bizlere de çocuklarımızın bayramını hep birlikte kutlamayı nasip eder inşallah:)
bütün çocukların 23Nisan Çocuk Bayramı kutlu olsun...

Canım bende 26 meryem suresi okundu haberin olsun yalnız 10 yasin duruyo daha okuyabilecek varsa alabilir hbr verirsen sevinirim

Canım bende 26 meryem suresi okundu haberin olsun yalnız 10 yasin duruyo daha okuyabilecek varsa alabilir hbr verirsen sevinirim

Allah kabul etsin inşaallah. Canım herkes kendisininkini bitirmeye çalışıyor, okur veya çevrene dağıtabilirsen makbule geçer.

Kizlar merhaba
memoriala gorusmeye gitmistim yaklasik 1 ay once tahliller rahim filmi ve spermiyogram istenmisti.dun butun sonuclarla gittik rahim filminde sorun yok sperm sayimiz dusuk.mustafa bey daha onceki 2 denemedeki embriyolari kalitesiz buldu ondan tutunmamistir dedi ve onumuzdeki hafta uzun protokolle baslayalim dedi diger denemelerim hep kisaydi.varmi aranizda iki protokollede tedavi goren faydasi oldumu?memorialdaki ilk denemem olucak bu

Hakkında hayırlısı olsun. İlk 2 tedavim kısa son tedavim uzun oldu ve ben uzunun bana çok daha iyi geldiğini düşünüyorum. Yumurta sayım arttı, embriyo sayım arttı en önemlisi kaliteleri arttı ve 5.güne gittiler. Bugün transferimin 5.günü, inşaallah bebeklerimi ya da bebeğim benimledir.

Belki bana deli diyeceksin ama inanırmısın bu topigin geçmişini okuyorum Ocak 7deyim suan:)) okudukça mutlu oluyorum yanlız olmadığımı hissediyorum bu yüzdende seni çok iyi tanıyor sayılırım aslında:)inşallah bu son tedavin olur inci bebeğin yada bebeklerin 9 ay sonra saglıkla kucağında olur...içim rahatladı cevabını okuyunca çok çok teşekkür ederim umarım banada ugur getirir bu topik

Ayni belirtiler yasıyoruz.. Himm ne guzel canım annen yanında benimkide bir kac aysonraaa gelcek sanırım ama çabuk hastalandığı icin onada bı is yaptırmak istemiyorum şimdilik yemek ütü ortalık düzenini yapıyorum esim elk süpürgeyi acıyo arasira kadin almayı düşünüyorm bakalım yemek konusundada düzenli olmasada sut yumurta ceviz peynir yesil salata tüketiyorum böyle canım sen calisiyormusunnn

Tedavin hayırlı olsun canım gecmisi okuyormussun en güzeli valla bende öyle yapmıştım cok faydası oluyor benim kısa idi cok şükür ilkinde sonuca ulaştım allahım ayırmaz inşallah doktorlarımıza ve merkeze güven canım ufak aksaklıklar olsada harika insanlar tecrubeliler bide ilaçları idilden al cok yardımcı oluyorlar

Canım cOk üzüldüm bı nedeni varmıymiss bu durumun digerine Allah güç kuvvet versin

canım ben seni çok merak ettim.üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş demekki.evet dondurulmuşların var daha.bebişini sağlıkla dünyaya getir inşlh kardeş de yaparsın .kese küçük olduğu için zarar vermezmiş bide ayrı keseler olduğu için.nur hanım bana anlatmıştı.her şeye hazırlıklı ol bebeklerinden birinin gelişimi ilerde durursa üzülme.tek yumurta ikizi olmadığı için zarar vermez diğer bebeğe.böyle bir durumda endişelenme demişti.allahın izniyle birşeycik olmaz canım.içini ferah tut

Canım cOk üzüldüm bı nedeni varmıymiss bu durumun digerine Allah güç kuvvet versin

Valla onu bende bilmiyorum yalnız kese hala büyümeye devam ediyor kendisi ericek ancak kanama olursa hemen gel dedi hiçbir müdahale yapamayız çünkü sağlıklı bir bebek var orda dedi perşembe günü yine gidicem bakalım hayırlısı

İnşallah canım burdaki doktorumda aynısını söyledi ama hiçbirşey yüzde yüz değildir sen temkinli ol kanama yaşarsan gel dedi bakalım kanama yok şükür ama işte yinede tedirginim ne bileyim tedirginim inşallah birşey olmaz nur hanım ben ikiz gebelik sevmiyorum son aylarda riskli oluyor dedi ama yinede üzüldüm tabi Rabbim diğerine sağlık versin inşallah

Allah kabul etsin inşaallah. Canım herkes kendisininkini bitirmeye çalışıyor, okur veya çevrene dağıtabilirsen makbule geçer.

Canım malüm belirttiğim gibi hastane işlerim çıktı yoksa bir şekilde okunuyordu 20 meryem 20 yasin vermiştin bana ben 26 meryem okundu kabul olsun inşallah hem biraz psikolojik olarak çöktüm onunda etkisi var arkadaşlara sorarmısın dedim ama bi şekilde okurum eğer durum buysa tabi

üzülmen çok doğal canım seni çok iyi anlıyorum.ama ikiz gebelik riskli bu da bir gerçek.benim içim hiç rahat değil bir sürü endişelerim var.inşlh ikimizde hayırlısıyla sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize...

canım hayırlısı olsun...iyi yönden bakmaya çalış....belki de ileride olsaydı daha çok üzülecektin...Allah kalan meleğini korusun...

canım iştahınız varken yemeye çalışın...ben peynir ekmekle yaşamaya başladım...ölüyorum bulantıdan...banyodan gelemiyorum...hele okulda o kadar zor oluyor ki....ne süt ne de yumurta hiç bişey yok...

Çok sağol canım anlayışın için malüm bebeğimin biri sorunlu ve yakın takipteyim hastane işlerim yoğun aklımdaydı beni rahatlattın tşk ederim
canım öncelikle çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun .bende 3 tane yasin okuya bilir.

allah yardımcin olsun canım.ben evlenme den once calisiyordum.artık calismiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…