Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun hayırlısını versin, memoriale gidiyosun demi?dr un kimdi canım,yolk kesesi olupta boşda olabiliyo demekki,peki müdahale edemiyorlarmı?

Ben kontrollerime Ankarada devam ediyorum çünkü ankarada ikamet ediyorum burdaki doktorum muhittin tamer mungan medicanaya gidiyorum müdahale yapamıyorlar sağlıklı bir bebek var orda dedi normal şartlarda hemen kürtaj ama şimdi hiçbirşey yapamayız dedi yolk kesesi 10mm ye ulaştı int araştırdım 7.5 den büyük yolk kesesi sağlıklı değilmiş ama hayırlısı tek ümidim küçülüp kendi kendine erimesi böyle olan arkadaşlar varmı ki aramızda?

canım senin bulantılar ne zaman başladı.bende 0 bulantı.illa olacak diye bişey yok ama ne biliyim.

canım 6. hafta halsizlikle beraber başladı bulantı..ben bir oh diyemedim zaten başından beri...bulantının yanında haftada bir gün kapımı çalan kanamam var ...oluyor 10 dk sonra geçiyor...ağrım yok ama üzüyor beni...hele bir de çalışınca çok daha zor....her kanamada doktora koştum kalp atışında ve kesede bir problem görünmüyor dediler...bugün sabah tekrar oldu o da aceleyle baktı...bişey görünmüyor ama düşük tehdidi var dedi...şimdi dinleniyorum işte...yarın müstecep beyle randevum var...Allahım meleğimi bağışlasın...

yaptırmadım canım çünkü istemedi doktor sende ilk kontrolde mi istedi bunları canım bi de sen kaç günde bir gidiyorsun kontrole

canım ilk muyanede istedi 7. haftada...idrar,kan sayımı falan...2 hafta sonra da kontrol dedi...yarın gidicem kısmetse...

iiyim canım ben sen nerelerdesin nasıl gidiyor

ay canım inş düzelir yakında zaten 3.aydan sonra azalıyormuş okul zaten canavarlarla zor bide bulantı allah yardımcın olsun rapor falan alıyomusun

şimdi raporluyum cumaya kadar pazartesi işbaşı...kayınvalidemi çağırdım memleketten yarın gelecek...çünkü yemek pişiremediğim için gıdasız kalkıyorum ev işlerine de yetişemiyorum...biraz yardım eder artık...

Merhaba arkadaşlar bugün 7. Haftama başladım ve müstecep beyle ilk randevuma gidicem ölüyorum korkudan. İlk muayene için çokmu geç kaldım bilmiyorum ama hastane bugüne randevu verdiği için bekledim. Desteğe ihtiyacım var:KK43:(( ya kötü birşey varsa bunca yıldan sonra nasıl dayanırım bilemiyorum

Merhaba arkadaşlar bugün 7. Haftama başladım ve müstecep beyle ilk randevuma gidicem ölüyorum korkudan. İlk muayene için çokmu geç kaldım bilmiyorum ama hastane bugüne randevu verdiği için bekledim. Desteğe ihtiyacım var:KK43:(( ya kötü birşey varsa bunca yıldan sonra nasıl dayanırım bilemiyorum

maşallah canım tam zamanı geç değl, ama öyle deme büyük konuşma insanlar nelere dayanıyor burda neler görüyoruz dayanırız rabbimden gelen herşey başımızın üstüne, ama kötü düşünmene gerekte yok ki hakkında hayırlısı olsun ..

umut geçmiş olsun benimde kanamalarım vardı ama bebegin kesenin olmadığı yerde şimdi kesildi çok şükür oluyo böyle şeyler bol su tüket ve dinlen canım inşallah sende atlatırsın..

Ben kontrollerime Ankarada devam ediyorum çünkü ankarada ikamet ediyorum burdaki doktorum muhittin tamer mungan medicanaya gidiyorum müdahale yapamıyorlar sağlıklı bir bebek var orda dedi normal şartlarda hemen kürtaj ama şimdi hiçbirşey yapamayız dedi yolk kesesi 10mm ye ulaştı int araştırdım 7.5 den büyük yolk kesesi sağlıklı değilmiş ama hayırlısı tek ümidim küçülüp kendi kendine erimesi böyle olan arkadaşlar varmı ki aramızda?

Allah yardımcınız olsun hakkında hayırlısını versin canım inşallah iyi olur herşey biraz zaman sadece..

maşallah canım tam zamanı geç değl, ama öyle deme büyük konuşma insanlar nelere dayanıyor burda neler görüyoruz dayanırız rabbimden gelen herşey başımızın üstüne, ama kötü düşünmene gerekte yok ki hakkında hayırlısı olsun ..

Sağol canım elbette dayanıcaz ama artık yaşta çok genç değil onca zaman uğraştıktan sonra ilk kez bukadar yaklaşmışken offf kötü düşünceler üşüşüyor beynime:KK43:(( allahım hayırlısıyla o minicik kalbi bir duysam

Sağol canım elbette dayanıcaz ama artık yaşta çok genç değil onca zaman uğraştıktan sonra ilk kez bukadar yaklaşmışken offf kötü düşünceler üşüşüyor beynime:KK43:(( allahım hayırlısıyla o minicik kalbi bir duysam

hepimiz öyleyiz canım sende duyarsın inşallah hayırlısıyla bu zamana kadar gelmişsin inş kucağınada alırsın..haberdar et bizi muayeneden sonra

hepimiz öyleyiz canım sende duyarsın inşallah hayırlısıyla bu zamana kadar gelmişsin inş kucağınada alırsın..haberdar et bizi muayeneden sonra

Canım benim sağolasın inş. Bu yolda okadar çok yıpranıyoruzki artık herşeyden korkuyoruz gücümüz kalmadı. Normal gebeler ilk muayeneye güle oynaya giderken bizler binbir korkuyla yaşıyoruz. Allahım sanada banada tüm isteyenlerede evlatlarımızı versin inş tatlım

merhaba arkadaşlar bende semra hanımla görüşüp tedaviye başlamayı düşünüyorum çeşitli merkezlerde 5 tane negatifim var embriyo tutunma problemi yaşıyorum aranızda böyle bir sorunu olup ta başarılı olan var mı ayrıca kıbrısta bir merkezlede görüşüyorum ama endişelerim var kıbrısa herkes donasyon için gidiyor bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim teşekkürler

canım benim sağolasın inş. Bu yolda okadar çok yıpranıyoruzki artık herşeyden korkuyoruz gücümüz kalmadı. Normal gebeler ilk muayeneye güle oynaya giderken bizler binbir korkuyla yaşıyoruz. Allahım sanada banada tüm isteyenlerede evlatlarımızı versin inş tatlım

aminnnnnnnnnnn.................................

Kızlarrr selammm. Bu akşM 7 de müstecep beyle olan randevum 8 e sarktı. En son ölücem burda meraktan deyip ufaktan ağlaşmaya başladım ki içeri aldılar. Meleğimin kelebek gibi çırpınan kalbini duydum. Allahım yok böyle güzel bir ritm:) rabbim isteyen herkese nasip etsin bizleredr sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Aminnnnnnnn:)))

X