Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

inşallah allah yardımcınız olsun canım.az önce inciye özelden msj atıım Meryem suresi ve yasin leri bitirdim diye şifa olur inşallah. güzel haberlerle gelin inşallah:KK16:

kızlar bizim dualar tamamlandı mı acaba inci liste nerede canım 25 nisana az kaldıııı

kayınpederime çok sinir oldum rüyasında beni görmüş geldi anlattı sinir etti beni yok benim böbreğimde taş varmış yok stresim varmış rüyasındaki adam sölemiş bir bayana gidersem bu iş olucakmış ama o bayan kim bilmiyorum orayı anlamadım dedi sinir oldum zaten strestten mahvoldum kendimi yedim bitirdim şurda 2 günüm kalmış geldi ne anlattı :KK5::KK14::KK14::KK14:

denturcum sakin.. sen neden kafana takıyorsun? bilinçaltında düşündükleri rüyasına yansımış işte. Rabbim dilerse herşey olur. kendini bu kadar strese sokarsan olmaz ki. bana bırak şu telaşları diyene bak :)) sakiiiinnn :) dualarımız seninlee..

az önce aradılar 12de hastaneye gidiyorum,transfer için. Allahım inşallah herşey yolunda gider sonu da güzel olur. Allah gönlümüze göre verir inşallah...dua edin kızlar.

seninle aynı fikirdeyim canım önceden her gelişme paylaşılırdı.şimdi kimse yok.:KK19:
önceden bizlere umut olan topik pozitifler alınınca terk edildi.
artık kimseye umut olamıyoruz:KK50:

aynen katılılıyorum size. buranın tadı farklı ama. artık kimse uğramıyor.nolur burayı böyle sessiz bırakmayın.

incim ben yasinleri bitirdim. özelden de yazdım bilgin olsun.

seninle aynı fikirdeyim canım önceden her gelişme paylaşılırdı.şimdi kimse yok.:KK19:
önceden bizlere umut olan topik pozitifler alınınca terk edildi.
artık kimseye umut olamıyoruz:KK50:

western naber nasılsın nasıl gidiyor artık sayılı günler kaldı bebişi görmeye ya neler yiyorsun iş falan yapıyormusun ev işi merak ettim benim ailem uzak olduğu için ev işi yemek yapıyorum ağır kaldırmamaya çalışıyorum inş. problem olmaz bulantım falan yok çok şükür sende durumlar nasıl

western naber nasılsın nasıl gidiyor artık sayılı günler kaldı bebişi görmeye ya neler yiyorsun iş falan yapıyormusun ev işi merak ettim benim ailem uzak olduğu için ev işi yemek yapıyorum ağır kaldırmamaya çalışıyorum inş. problem olmaz bulantım falan yok çok şükür sende durumlar nasıl

iyiyim canım çok şükür.evet çok az kaldı çok heyecanlıyım.bendede bulantı yok biraz kasık ağrım var,ara ara baş dönmesi oluyor bi de çook uykum geliyor.
benim annem geldi yanıma.işleri sağolsun annem yapıyor bende yardım ediyorum tabi ama yükün büyüğü anneciğimde.
sen rahatladın kalp atışlarını duyunca tabi.inşallah benim içinde dua et canım:KK16:

canım neler yiyorsun demişsin bide. bende ohss riski vardı en başta biliosun bana protein ağırlıklı beslen demişti Aynur hn.bende o korkuya hala öyle devam ediyorum
sen nasıl yapiosun?

Bebeğimin birinin kalp atışı yok :KK43: ama diğeri şükürler olsun benimle Allah hayırlısını bilir benim için hayırlı olan buymuş şükürler olsun bebişimin dondurulmuş kardeşleride var 2 sene sonra kardeş yapabiliriz içim rahat tek duam büyüyen diğer kese bebişime zarar vermez inşallah bana dua ederseniz çok sevinirim arkadaşlar.

X