Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

İnşaallah canım inşaallah. Dün nasıl içim yandı hepsinin gittiğini duyunca. Embriyo halindeler ama onlar benim yavrumdu :KK43: çok tuhafım, zaten iğnelerden iyice afalladım.
Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

acaba bizim embriyolarımızda ahirette bize şefahatçi olurmu kızlar ne dersiniz? Anne karnında ölen olurmuş?yada onlara kavuşurmuyuz bunu çok merak ediyorum

canım tebrikler senin için hangisi daha hayırlı olucaksa onu yaşarsın umarım tabi hepimizin dileği iki bebeğinin de sağlık sıhat içinde seninle olması seninki de belki dicayın ki gibi olur onunda dünkü kontrolde biri diğerine yetişmiş :)

İnşallah öyle olur işte ikisindende vazgeçemiyorum ama yinede hayırlısı ne ise öyle olsun tabi

İnşaallah denturum...
Aklıma geldikçe durup durup ağlıyorum. Sayım da pek iç açıcı değil. Takdir Allah'ın. O'nun istediği olacak. En hayırlısını versin hepimiz için...

oyy oyyy incim ağlanır tabikide üzülmemek elde mi ?? ama her geceden sonra nasıl gündüz oluyorsa seninde öyle olucak her üzüntünün arkası sevinci getirir o gözyaşların inşallah bir daha hep heyecan ve sevinç için akıcak merak etme sayılar bizim umrumuzda değil rabbim en sağlıklısını ve en hayırlı olanını ama az ama çok nasip etsin ama biliyoruz ve eminiz ki allah sadece kullarına hayrı verir allaha güven incim tevekkülün tam olsun içinde hiç olmayacağına dair hiç bir his olmasın dualarım seninle canım benim sabır inan gerçekten bu sabrın sonucu çok güzel olucak

evet az kaldı :)insan görünce dayanamıyor denturum en iyisini yapmışsın aklının kalmasında iyidir nasıl olsa miniğin gelmesine de az kaldı allahın izniyle dayanamaz erkenden gelir belki minnoş:KK16:

valla yaptım aman ya ne yapıyım zambağım zamanını doldurmamış biizm yavru ama inşalalh o vakit yakınlaşmıştır artık

canım sağol iyyim çok şükür sizde iyimişsiniz çok sevindimmm evet canım galiba oğluşumuz olucak allahın izniyle
aminn evet yaptırdım canım 12.haftamda

olucak allahın izniyle olmucak diye birşey yok yeterki o istesinnn sen ör battaniyeni az kaldı

canım benimm hiç önemli değil herzaman seninleyiz çok şükür geçti gitti aminn
bu sefer herşey çok daha güzel olucak canım iyi düşün

incim neler okuduk biz burda tek yumurta ile rabbim neler bahşediyor sakın umutsuzluğa kapılma o isterse herşey olur yoktan var eder olmaz denilenler şimdi bebişini büyütüyor hiç birşey imkansız değill:KK16::KK16::KK16:

ben pek örgü bilmem ama bu süreçte rahatlattı beni kafamı boşaltıyor dinlendiriyor beni tavsiye ediyorum hepinize

acaba bizim embriyolarımızda ahirette bize şefahatçi olurmu kızlar ne dersiniz? Anne karnında ölen olurmuş?yada onlara kavuşurmuyuz bunu çok merak ediyorum

happy bende hep düşünürüm onu ama sanırım anne karnında olmadan olmuyor kurandada hep anne karnındaki nutfeden bahsediliyor ama rabbim onlar için yaşadıklarımızın acı ağrı mutluluk üzüntü hepsinin bir mükafatını vericektir sabırla rabbimin uygun gördüğü kaderi yaşamaya çalışıyoruz inşallah allhım günahlarımızn kefaresi olarak kabul eder

İnşaallah canım inşaallah. Dün nasıl içim yandı hepsinin gittiğini duyunca. Embriyo halindeler ama onlar benim yavrumdu :KK43: çok tuhafım, zaten iğnelerden iyice afalladım.
Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

canım sıkma canını stres yapma herşey gönlünce olur inşallah

suyla yıkama sakın ıyı gelmıyor mantar oluyor ılk tedavımde ben suyla yıkadım nıye kasınıyor dıye ıyıce cogaldı jelı sıktıktan sonra 10 dk yat sonrada gez emılmeyınce orada kalıyor sızlatıyor tahrıs edıyor bende bu son denememde kasıntı deılde tahrıs yanma oldu yatıyodum gezemedım ıyı emılmedı ondan sanırım

cok sevındım cnm bak bosuna endıse etmıssın Allah korusun bebegını sag salım alırsın ıns kucagına :)
suu evet kaşınınca yıkamıştım belki geçer diye bu gun uydum tavsiyene olmadı şu ana kadar :KK1:
umutcum çok geçmiş olsun geçmişi okuyamadım ama faceden gördüğüm kadarıyla bir sorun yokmuş :) Allahım seni de bebeğini de korusun.

Happycim sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor ?

Western canım sen napıyorsun iyi misin ?
iyi sayılırım canım jel biraz sıkıntı oldu ama inşallah böyle gitmez. :KK50:
karnım şişti biraz :KK49:ağrıyor aradı bişe saplanıyor gibi oluyor.
sabahda bulantım oluyor biraz...:KK52:
Evet canım saati için haber bekliyorum. Cumartesi sabahı da opu inşaallah.
inci canım hadi hayırlısı olsun sona gelmişsin .inşallah umudun mutluluğa dönüşsün:KK16:

sanırım olmuyor canım geçen gün trt de bi programda sordular da. bebeğim bana şefeatçi olurmu doğmadan kaybettim diye eğer ruhu uflenmişse olur dedi.belli bi dönemi varmış sanırım.

X