Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

umut geçmiş olsun bence sakin ol hemen hemen hepiminizin oluyo bu tür kanamalar senin ikizmiydi?sen randevu olmasada bugün drna git bi baksın, bu arada dinlen bol bol ayaklarının altına yastık koyup yat,bana dinlenmekten başka ilacı yok demişti nur hanım

Cevabın için sağol canım. Çok zor bulduğumdan sanırım herşeyden çok ama çok korkuyorum. İnsanlar en başından belirti ysşıyorlar bende hiç birşey yok

o belirtiler kişiden kişiye çok değişiyo,hatta aynı annenin farklı hamileliklerinde bile değişiyo benim 6.hafta başladı mide bulantılarım .2 hafta sürdü tam bitti dedim dün baya kötü oldum yeniden başladı sanırım ama rahat geçirmek daha iyi

Herkese günaydınlar.. Transfer sonrası ilk gebelik testi için hastanedeyim ve içimde hissettiklerimin tarifi mümkün değil.ellerim buz gibi.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

aylnacım inş güzel haberler verirsin bize, vakit de geçmek bilmez şimdi..
inş o hastenden güle oynaya çıkarsın..

umutçum endişlenme, medikalin de uzun süre kanamsı oldu mesela, ama geçtiğimiz günlerde kesildi....normal yani..
o yüzden aklına kötü şeyler getiirme, bebeğini de üzme..
doktorlara ulaşmazsan direk hastenye git...
bizi de haberdar et olur mu?

Son düzenleme:
kızlar az önce açık kırmızı kanamam oldu peçeteye geldi...çok korkuyorum ya bişey olmuş mudur bebeğime...kimi arayacağımı bilemedim eşim de yarına kadar bekleyelim dedi..perşembe randevumvar müstecep beyle ama yarına aldırmaya çalışıcam artık...napayım ben şimdi...koyu kırmızı değil Allahtan ama korkuyorum işte...

cnm jelden olmustur ıns aklına kötu seyler getırme

Herkese günaydınlar.. Transfer sonrası ilk gebelik testi için hastanedeyim ve içimde hissettiklerimin tarifi mümkün değil.ellerim buz gibi.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

hayırlısı olsun cnm ıns pozıtıf sonuclarını beklıyoruz az kalmıs dımı saat en gec 10 gıbı ögrenırsın yaz merakta bırakma bızı

happy nasılsın cnım?

bebısın kendını bellı ettımı?
kızmı erkekmı bellı oldumu ?
ınsan merak etmıyo degıl hanı
oncelıkle saglıkla tabkı :):KK54:

happy nasılsın cnım?

bebısın kendını bellı ettımı?
kızmı erkekmı bellı oldumu ?
ınsan merak etmıyo degıl hanı
oncelıkle saglıkla tabkı :):KK54:

saol canım sen nasılsın? bizim daha çok erken cinsiyet için merak ediyorum tabi hatta mustafa beye sordum güldü çok erken dedi.senin belli olmuştur yaptırdınmı ikiliyi

ben geldımmmm.nasılsınız kızlar hamısler nasıl bakalım.havalar ısındı bız gezmekten pek yazamıyoruz.2 tedavım ıcın kızımla bol bol moral depoluyorum.bırde dıs drdımız olmasa daha ıyı olucak ama..bırde kızımı sıvrı sınekler yemıs 6-7 yerınden.sarı kızım beneklı oldu teyzelerı

ben geldımmmm.nasılsınız kızlar hamısler nasıl bakalım.havalar ısındı bız gezmekten pek yazamıyoruz.2 tedavım ıcın kızımla bol bol moral depoluyorum.bırde dıs drdımız olmasa daha ıyı olucak ama..bırde kızımı sıvrı sınekler yemıs 6-7 yerınden.sarı kızım beneklı oldu teyzelerı

hoşgeldin canım bu aralar herkes geziyo sanırım..iyi yaptın canım Allah kolaylık versin civcive canı acıyodur tatlımın..hepsini gebert annesi tek tek yakala onları, yerler tabi bal gibi :) tedaviye ne zaman başlamayı düşünüyorsun?

hoşgeldin canım bu aralar herkes geziyo sanırım..iyi yaptın canım Allah kolaylık versin civcive canı acıyodur tatlımın..hepsini gebert annesi tek tek yakala onları, yerler tabi bal gibi :) tedaviye ne zaman başlamayı düşünüyorsun?

ecenın dogumgununden sonra.yanı ya eylul yada ekım cunku nur hnm yok onu beklıycez.o geldımı tamam.zaten anca o zamana kadar para brıkır cocukla para bırıktırmek neredeyse ımkansız.ama kaynanamda ben yardım ederım sız yeterkı yapmak ısteyın dıyor bakalım.sankı ılk defa yapıcaz cok heycanlıyım

saol canım sen nasılsın? bizim daha çok erken cinsiyet için merak ediyorum tabi hatta mustafa beye sordum güldü çok erken dedi.senin belli olmuştur yaptırdınmı ikiliyi

ıyıyım cok sukur happycim
ben perınataloga gıttım ıkılı test için 11+4 iken bır sorun yok Allaha hamd olsun
bitanesını gordü kız dedi bakar bakmaz , oteki için bişey demeyeyım şimdi dedi ilerleyen haftalarda net bellı olurmuş
saglıklı olsunlar da onemlı olan o
sende perınatologa gıttıgınde soyler emınım ki cnm hayırlısı ınsallah:nazar:

ıyıyım cok sukur happycim
ben perınataloga gıttım ıkılı test için 11+4 iken bır sorun yok Allaha hamd olsun
bitanesını gordü kız dedi bakar bakmaz , oteki için bişey demeyeyım şimdi dedi ilerleyen haftalarda net bellı olurmuş
saglıklı olsunlar da onemlı olan o
sende perınatologa gıttıgınde soyler emınım ki cnm hayırlısı ınsallah:nazar:

aaa çok sevindim Allah hayırlısını versin canım nasıl görmüşler:)ikili test için erken değilmiymiş?nerde gittin nekadar ödedin canım?bana mustafa bey ikiliye gitme dedi.20.hafta gidersin dedi kafam çok karışık

ecenın dogumgununden sonra.yanı ya eylul yada ekım cunku nur hnm yok onu beklıycez.o geldımı tamam.zaten anca o zamana kadar para brıkır cocukla para bırıktırmek neredeyse ımkansız.ama kaynanamda ben yardım ederım sız yeterkı yapmak ısteyın dıyor bakalım.sankı ılk defa yapıcaz cok heycanlıyım

hadı hayırlısı canım inş kardeşde gelir eceye ne tatlı olurlar arada sadece 1,5 yaş olucak..Allah gönlüne göre versin..

X