Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

MEMORILA TEŞEKKÜR MAILIMIZ.

Bana ilk kurduğu cümle tüp bebek uzun bir mücadeledir,güçlü olucaksın olmuştu. Çok deneyimsizdim ve çok heyecanlı.O gün o hastaneden içeri girince anne olucam sanıyordum ama Mustafa bey bana bu yolun ne kadar özenli ve ne kadar yorucu olduğunu teker teker anlattı. Bu yola onun elinden tutarak çıkmak verdiğim en doğru karardı. Her kontrolde çok özenli ve titizdi. Mustafa beyin her açıklaması bana aslında ne kadar zor bir işi oldurmak için çabaladıklarını ve benim gibi daha kaç kişinin hayallerine kavuşmasına destek olmaya çalıştıklarını gösterdi. Güçlü olmam gerektiğini 15 gün sonra ilk negatifimi aldığımda anlamıştım. Ağlıyordum telefonda bana olucak inan diyen biri vardı, tabiî ki sevgili doktorum...
2.deneme için yine kapısını çaldığımda artık dediği güçlü anne adayıydım. Dondurulmuş embriyolarımı transfer ederken bana 2 can artık seninle dedi. Evet o iki can artık benimle…
Transfer sonrasında ve hamileliğim boyunca her telefonuma ve her soruma sabırla cevap verdi. Bazen nasıl bu kadar dayanıklı olduğunu düşünmüyorum desem yalan olur. Bazıları gerçekten doktor olmak için yaratılıyor Mustafa beyi tanıyınca buna inandım.
Sıra hamileliğime gelmişti. Tabi ki artık Mustafa beyden başkasına emanet edemezdim taşıdığım 2 canı. Yine bana her şeyi açık açık anlattı. Bebeklerimin erken gelebileceğini ve İstanbul da olmam gerektiğini söyledi. Haklıydı,11/02/2013’te 32+6 olduğumuz gün artık bebeklerim dünya ile tanışmak istiyorlardı ve doğumhanede elimi tutan Mustafa Beyden başkası değildi. İlk önce DERİN LAL geldi ellerinde dünyaya sadece bir dakika sonrada DENİZ BURAK… Bu mutlu anıda beraber karşılamıştık. Önce allahın izni sonrada Mustafa Beyin bilgi ve tecrübesi bugün bu evde bayram havası esmesine sebep oldu.. Ne diyebilirim ki minnettarım…

Teşekkür edilecekler listesi aslında çok uzun. Bu doğru merkezde tedavi olmanın sonucudur. İsmini anmadan geçemeyeceğim her muayanede beni güler yüzle karşılayan HİLAL hemşireye, her gün ilaç bildirimi için aradığında gülen sesi ile bana bol şanslar dileyerek beni ağlatan GÜLSEREN hemşireye, beni zehirli guatr hastası ilan ettikleri gün ki telaşımı telefonda anlayarak sadece telefon ve maillerle durumumu takip eden ve bebeklerimin sağlıklı gelişiminde destek olan yüzünü hiç görmediğim ama her mailimde 15 dakika içinde beni arayan endokronoloji uzmanı KAĞAN GÜNGÖR’ e, doğumhanede beni gülen yüzlerle karşılayıp erken doğum stresini bana şarkılarla unutturan tüm doğum ekibine, kadın doğum katında beni sakinleştiren ve sancılı halimle beni güldüren GÖZDE hemşireye ve tabiî ki bebeklerimin 22 günlük yoğun bakım savaşında tüm bilgi, özen, dikkat ve babacanlığıyla bize ve bebeklerimize şifa olan DR ERCAN TUTAK’ a , bebeklerimi benden önce sarıp sarmalayan anne şefkatini onlardan esirgemeyen tüm YENİ DOĞAN EKİBİNE , ve tüm bu özel insanların bir arada olmasına vesile SEMRA HOCA’ ya binlerce teşekkürler…Daha nice ismin emeği var bu hikayede…Ve biliyorum bu ekip daha nice canlar katıcak aramıza.HERŞEY İÇİN HERKES ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ. DERİN LAL ve DENİZ BURAK ‘ TAN SEVGİLERLE.

HİLAL-BURAK İZMİT

hapycim çok geçmiş olsun allah evladını kucağına almayı nasip etsin seni üzmeycekse bi sorum vardı canım kalp atışının durduğunu nasıl farkettiniz kanaman mı oldu ?

Hilal sen ne zaman buraya uzun birşeyler yazsan arkasından ağlıyorum ama yaaaaa

Gerçekten çok güzel bir yazı olmuş Allahım bebeklerinin senin ve eşinin yüzünü hep güldürsün inşallah onlara sağlık mutluluk dolu güzel bir ömür nasip etsin

Sevindim uğurböceğim uğraşın var zaman su olup aldın dilerim .. Bir an evvel başla yeniden , umutla.. Ben dün Memorial i beklemedim. Başka Dr a gittm. İki kese gördük lakin biri çok küçük kalmış. Pek umutlu konuşmadı Dr küçük kese ile ilgili. Üstten baktığı için kalp atışı da duymadı bakalım ne olacak. . Yetişecek mi diğerine yoksa bırakacak mı bizi..

canım ya ne güzel anlatmışsın bende çok duygulandım gerçekten doğru yeri seçtiğimiz için çok şanlıyız umarım tüm negatifler pozitife dönüşecek hep beraber mutlu haberlerimizi paylaşıcaz

hapycim çok geçmiş olsun allah evladını kucağına almayı nasip etsin seni üzmeycekse bi sorum vardı canım kalp atışının durduğunu nasıl farkettiniz kanaman mı oldu ?

tesadüfen gitmiştim keseyi gördü ama kalp atışını göremedi yanılıyo olabilirim ben görememiş olabilirimde dedi.ptesi yani 1 gün sonra başka dra gittim o keseyi bile göremedi düşürmüşsündür diyo bende dedimki kanama bile olmadı düşemez daha ctesi ordaydı,göremedi inş memorialde belli olucak herşey 2 gün sonra rabbim hayırlı sağlıklı ise nasip etsin diğerini bana bağışlasın beklemedeyim yani..

çok güzel olmuş ellerine yüreğine sağlık çok güzel ifade etmişsin ne eksik ne fazla...Rabbim hepimizide böyle yazılar yazmayı nasip etsin..gerçekten bizim drlar bir başka nur hanım semra hanım mustafa beyin gözümde yeri çok farklı çok seviyorum onları inş daha nice yıllar annelerin evlat hasretlerini dindirirler..Derin ve Denizide çok seviyorum gerçekten Allah ayırmasın acılarını göstermesin ..

Son düzenleme:
kızlar bu gün incinin bir de birinin daha muayenesi vardı onlardan haberi olan var mı

denturun muayenesı vardı tanısmıslar.incininde muayenesı güzel geçmiş

hilbur ne kadar güzle anlatmışsın inan tüylerim ürperdii alla yavrularınızı size bağışlasın

benıde aglattın ya ece donmus yuzume bakıyor ne oluyor dıye.allah herkee bu duyguyu nasıp etsın.allah evlatlarına uzun saglıklı ve basarılı bır omur nasıp etsın....

hersey ıyı olucak canım ya kanama olmadan dusuk nasıl olucak kı ya?

hilalcim çok duygulu güçlü ve mutlu sonlu bi hikayen var kızlar gibi bende ağlamak istedim ama iş ortamından dolayı içime attım
bütün ağlamalarımız mutluluktan olsun inş. hepimizin
darısı bana ve isteyen herkese olsun inş.
eşin ve bebişlerinle nice mutlu sağlıklı yıllarınız olsunn..

ne güzel yazmışsın yaa yaşanılan onca şey ve sonunda iki minik melek yazdırıyo be kelimeleri rabbim daim etsin inş banada nasip olur bebişime kavuşurumda bende tşk mesajı yazarım

Canım sorma ya eşim lysye girmemi istemiyor çocuklar olacak nasıl okayacaksın bu şekilde diyor açıköğretim okuyabilirsin anca dedi bende adalet okumaya karar verdim sözelim kuvvetli. Şu pıtpıtları bi duysaydık dahada rahat olacaktık hayırlısı olsun geç olsunda güç olmasın aynı günlerde duycaz sanırım Allah hayırlı haberler almamızı nasip etsin inşallah ben 10 nisanda gidicem doktora sen?

merhaba kızlar..

hilbur canım yazın çok duygulandırdı beni ne kadar duygulu güzel anlatmışsın iş yerindeyim yanımdakiler farketmesin diye sıktım çok kendimiAllahım derin-denizi size sizi onlara bağışlasın canım...darısı buradaki herkese olsun ve isteyen herkese

hapyy canım inşallah güzel haberlerle gelirsin merakla bekleeceğiz haberini.Allah bebeklerini sana bağışlasın canım.

incim güzel geçmiş herşey çok sevindim öyle de devam edecek inşallah.

beni sürekli ateş basıyo yanıyorum dikişlerden olduğunu düşünüyorum resmen yanıyorum

Herkese selam...

Bambi, Allah yardımcın olsun arkadaşım. İnşaallah aldığın son negatif olur... Bu noktada pek de bir şey söylenmiyor, şu an ne durumda olduğunu çok iyi biliyorum. Sabır diliyorum sana.

Happy yazmamandan korkmuştum ne yalan söyleyeyim Hakkında en hayırlısı neyse o olsun. İkiz fikrine alışmışsındır tabi ama bunda da göremediğimiz bir hayır var elbet. Belki yerinde yumurcak, saklandı ama değilse de hırpalama kendini. Orada bir bebeğin daha var sana muhtaç. Allah ona sağlıklı uzun hayırlı ömür nasip etsin...

Aysunum sağol canım...
Ameliyat sonrası olur muymuş bu tarz şeyler :26:

Ben de bugün bir fenayım. Gece 3'ü geçiyordu yattım, sabah da 6'da kalktım. Hep böyle oluyor ya.

Dentur'la tanıştık. 2 dakika sohbet ettik ayak üstü Sanki uzun zamandır tanışıyormuşuz gibiydi.

amin canım mutlaka bundada bir hayır vardır.sen neler yaptın anlatsana nasıl geçti adet oldun sanırırm

Oldum canım. 3.günüm bugün. Muayeneye gittim, ilaçlarımı aldım şimdi hastaneden haber bekliyorum. Bakalım bizi nelere bekliyor...

kalp atışı yok dese mantıklı zaten umutlu konuşmamıştı nur hanım ama bu dr keseyi bile göremedi oysaki ben ctesi görmüştüm 1 günde yok olmasıda imkansız artık hakkımzıda hayırlısı neyse o olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…