Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım çok üzüldüm gerçekten rabbim yardımcın olsun sabır versin tez zamanda toparlanmayı nasip etsin inş..

Uzulme canim inslh gorunur birdahaki kontrolunde.gorunmezsede hayirlisi boyleymis diye dusun uzme kendini diger bebisini dusun...

Senin yaptığının aynısını ben de yaptım. Eşim dalga geçiyor neden yapıyorsun diye. Ben de kendi gözlerimle belirgin çift çizgiyi görmek istiyorum dedim. Gerçekten güzel bir duyguydu. Hemen koyu renkde beliri verdi

slm arkadaşlar bana destek olan benim için dua eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim
malesef sonuç negatif sizlere olumlu haber veremiyom

Allah yardımcın olsun. Rabbim en kısa zamanda önce rahmini sonra kollarını sağlam ve salih evlatlarla doldursun. Bunu bile yapa bilmek güzel bir şey. 6 ayda 3 kere neqatif alan biri kimi sana 2 tafsiyyem var. 1. sakın üzüntünü bastırmağa çalışma, istediğin zaman ağla, için doldumu boşalt, birikmesine izin verme. 2. Umudunu sakın kayb etme. Nerde ne zaman ne olacağını yalnız Allah biliyor. O yüzden sen güzel olanını düşün. Rabbim önündeki engelleri kolayca geçib bebeğine kovuşmana yardımcı olsun. Amin.

Seni anlıyorum. Bu kadar zaman sonra insan iki evlada birden sahip olmak istiyor. Hatta ben o kadar çok istiyprdum ki, ikiz olmasını, bana öyle geliyordu ki, tek olursa kalbim tatmin olmıycak. Çünki benim inşeAllah hedefimde 4 çocuk sahibi olmak var. Ancak hamile olduğumu öğrendiyimden bu yana sayısını daha bilmiyorum, 2 olmasını çok isterdim, ancak 1 de olsa sevinirim, çünki tek bebek demek daha sağlıklı doğula bileceği demektir. Yani 1 olsun ancak bizi üzmesin. İkisini birden kayb etmek söz konusu ola biliyor. Erken doğum, hayatla mücadile onlar için daha zor. Eğer hayırlı ise Rabbim her ikisini korusun ve sağlıkla kucağına almanı nasip eylesin. Eğer değilse Rabbim hayır neredeyse onu kısmet eylesin.

merhaba arkadaşlar,yarın sabah semra hanımla görüşmeye gidiyorum. geçen şubatta denedik ama olmadı maalesef. bu sefer dondurulmuşları denicez bakalım neler olacak süreç öncesi gerginlik had safhada...
Allah,bu uğurda çektiğimiz acıların ağrıların karşılığını bizlere verir inşallah...

canlarım ikinize de çok geçmiş olsun Bambi Rabbim en kısa sürede bebeğini kucağına almayı nasip etsin happycim sana da ne desek boş Allahım diğer yavrunu sana bağışlasın

İncicim hepimiz için ayrı ayrı çaba sarfettin grup kurdun ancak ben facede ki gruptan kendimce bazı sebeplerden ötürü ayrılmak durumunda kaldım umarım sen ve üye olan diğer arkadaşlar bana kırılmaz sizleri zaman buldukça buradan takip edeceğim opu tarihini mutlaka bana haber ver

Sevgiler

canim inci ben sana mesaj attim ozelden ama herhalde yeniyim diye gitmedi.. bende araniza katilmak istiyorum facebooka bana nasil yardimci olablirsin?

hanimlar bir sorum olucak bana yardimciolurmusunuz, Turkiyede memorial yumurta tedavisinde kac kez kendine igne vuruyorsun, Ilac ve gunde kac kez O ayni ilaci vucudunuza vurdugunuzu solersenz memnun olurum tskler simdiden

Kendini rahat rahat zorla ben fistül ameliyatı geçmişim olduğu için asla dayanamam kabızlığa, 3 gün çıkmasam hastanelik olurum ki oldum ameliyat oldum o korkuyla kendimi transferin ertesi günü bile zorladım çünkü ameliyatlık kıvama gelmemem gerekirdi. Yeni yeni düzeliyorum ama seni rahatlatacaksa o ıkınmanın bi zararı yok.

yok canım rahim filmime bakarak sol tüp kesin alınacak sağ lap.sırasında bakıcaz ama onuda alma ihtimalimiz yüksek sen kendini ona göre hazırla demişti...

anladım geçmiş olsun şimdi napmayı düşünüyorsun peki lap olacakmısın

slm arkadaşlar bana destek olan benim için dua eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

kelimelerin tükendigi tarifi olmayan bi yerdesin yerdeyiz ama yapacak bişeyimiz yok yeniden eskisinden daha emin adımlarla ileriye bakacaz kucagımızı dolduran kadar pes etmek yok rabbim yar ve yardımcımız olsun dr kimdi cnm

haapy küçük minigimiz inş şaka yapıyodur saklanmıştır ama melek olduysa rabbim onun ömrünü sana eşine ve bebişine versin kucagına almayı nasip etsin inş tek olsun bizim olsun

Canım kayınvalidemgile gittim evimiz uzak birbirine orda kaldım 1 gün sonra annemlere gittim 1 günde orda kaldım anlıcağın geziyorum :) geçmişi okurken seni gördüm online ama ben bitirene kadar çıktın eee malüm yarın iş var sana. Valla 10 nisanda randevum var sabırsızlıkla bekliyorum bende daha kalp atışını duyamadım. Bende mide bulantısı yok daha, aşerme felanda ama bünyedan bünyeye değişiyo tabi. Bu arada ygsyi geçtim sıra lysede bebişler bana uğurlu geldi :))

canım,,çok üzüldüm bambim ama rabbim sana daha iyisini daha hayırlısını verecektir emin ol.rabbim dünyaya gelipde kaybedenlerden etmesin biliyorum buda çok zor ama...rabbim sana güç,kuvvet,sabır versin...

inşallah sana sürpriz yapar canım ama tersi bile olursa rabbim kardeşine sağlıklı ,hayırlı uzun ömürler nasip etsin..bir tane olsun senin olsun..

mummucum o zamn senınle buradan randecuları söler tanışırız hastanede inşh

mummucum o zamn senınle buradan randecuları söler tanışırız hastanede inşh

evet canım öyle yapıcaz artık inciye de söyledim opusu belli olunca haber verecek sende randevunu alınca bana özelden mesaj atarsın böylecer gözden de kaçırmamış olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…