Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

maşallah sana :nazar: çok güzel gidiyosun Allah bozmasın çok sevindim bugün ilaç dozu için ararlar, nur hanım ordamı hala

Evet onu bekliyorum :)
Nur Hanım orada, ayrılması benim transfer dönemime denk geliyor. Aylardır düşünüyordum o olmazsa ne yapacağım diye çok şükür Allah gönlüme göre verdi.

bu aralar canım sıkkındı yazmaya hiç elim kalkmadı.ctesi dra gittim küçük bebğiminn kalp atışını duyamadı,ptesi tekrar gittim kesyi de göremediler çok üzgünüm sanırım beni ve kardeşini bıraktı:KK43: daha fazla dayanamadı minik kalbi....nereye gitti bilemiyorum...cuma mustafa beye gidicem belki saklanmıştır belki bize süpriz yapar diye hala umutla bekliyorum çok alışmışttım ikisine dair hayallerim vardı ..rabbim diğerini bize bağışlasın hakkımızda hayırlısı olsun hepinizi öpüyorum...

happycim şu 3 aylık sıkıntılı süreçleri atlatana kadar başka doktorlara gitme bence inşallah mustafa beyin o mucize elleri minik kuzunu görmene vesile olur eğer ki en kötüsü olsa bile sana ihtiyacı olan orda yanlız kalan bir kuzun var sakın üzülüp kendinide bebişini sıkıntıya sokma herzamman ne dedik 1 tane olsun en sağlıklısı en hayırlısı olsun bizim olsun rabbim eğeer 2 tanede nasip ederse başımızın üstünde yeri var riskli durumları düşün belki gerçekten hem senin için hemde kardeşi için böylesi daha hayırlı olucak yada sadece seninle oyun oynamaya başladı yaramaz kuzu moralini bozma allaha sığın inşallah senin eşin ve bebişlerin için en hayırlı ne iyiyse o olsun dualarımızdasın canım

Aysunum sağol canım...
Ameliyat sonrası olur muymuş bu tarz şeyler :26:

Ben de bugün bir fenayım. Gece 3'ü geçiyordu yattım, sabah da 6'da kalktım. Hep böyle oluyor ya.

aysun bende kürtajdan sonra öyle olmuştum adet olana kadarda yandım yandım tutuştum kışın ortasında ben kabanıda atmıştım hırkayla geziyordum doktor narkozun ve ilaçların etkisinden oluyor geçicek hepsi dedi gerçektende adet olunca geçti şimdide donuyorum :))

Dentur'la tanıştık. 2 dakika sohbet ettik ayak üstü :KK16: Sanki uzun zamandır tanışıyormuşuz gibiydi.

incim ya aynen keşke daha vakit olsaydı ama eşinden çok çekindim ayakta beklemesini istemedim inşallah tedavimizden sonra buluşup uzun uzun sohbet etme şansımız olur

hilburum canım hocam yine yüreğimizin tellerini titrettin inşallah rabbim herkese böylesine duygu dolu ve güzel anları paylaşmayı nasip eder

kızlar bende durumlara gelince ilaçsız iğnesiz doğal yoldan gebe kalmaya çalışırmış gibi bir yol izliyoruz ovulasyon kiti kullanarak ilaç kullanmadan yumurtlamayı takip edicez ve ona görede transfer belli olucak eğer kiti doğru düzgün kullanamazsam bu ay transferimiz olmayacak gelecek aya ilaçlarla normal sürece göre transfer edilecekmiş rahatladım hayırlısı neyse o olsun dedim ve şimdi bekliyorum 9 gün sonra kiti kullanmaya başlıyacağım inşallah hepimiz için en hayırlı işler nasip olsun

incim ya aynen keşke daha vakit olsaydı ama eşinden çok çekindim ayakta beklemesini istemedim inşallah tedavimizden sonra buluşup uzun uzun sohbet etme şansımız olur

hilburum canım hocam yine yüreğimizin tellerini titrettin inşallah rabbim herkese böylesine duygu dolu ve güzel anları paylaşmayı nasip eder

kızlar bende durumlara gelince ilaçsız iğnesiz doğal yoldan gebe kalmaya çalışırmış gibi bir yol izliyoruz ovulasyon kiti kullanarak ilaç kullanmadan yumurtlamayı takip edicez ve ona görede transfer belli olucak eğer kiti doğru düzgün kullanamazsam bu ay transferimiz olmayacak gelecek aya ilaçlarla normal sürece göre transfer edilecekmiş rahatladım hayırlısı neyse o olsun dedim ve şimdi bekliyorum 9 gün sonra kiti kullanmaya başlıyacağım inşallah hepimiz için en hayırlı işler nasip olsun

Ay canım neden çekindin ama ben de senin eşinden çekindim dedim belki işleri falan vardır :)
Hemen çıktınız mı sonra?
Allah'ım hakkında en hayırlısını versin inşaallah.

hımmm ilk önce 3.gün gittin sonra 2 gün arar sonrada hergün demek..benim memorialda ilk ya diğerlerinde hep iki gün araylaydıda saol cnm

Evet sistem böyle :) Biz burada yaşamamıza rağmen çok yorucu oluyor sizlere Allah kolaylık versin. Memorial titiz bu konuda, her gün görmek istiyor.

canım adı duphaloctu sanırım. onu doktora sormadığımdan içmek istemedim. gerçi okuduğum kadarıyla da kimseye olumlu etki etmemiş.
bol çorba ve sıvı lazım. yani ben evdeyken düzene giriyor da iş yerinde hepten bozuluyor. neyse buna da şükür, napalım. :) takviyeler yapıyoruz işte.

sen nasılsın?

bende ıyım cok sukur dugun var yoğundum bu aralar bıraz kafam dagıldı ıyı oldu ama cıkmadıı aklımdan tabı zaman cabuk gecse sıkıldım inş bu kez olur
ailemde heveslendı ya :) onlarda denememı ıstıyor babam demıs hatta nıye attı hemen iğnelerı ben o acıyla progestan ıgnelerını dırek çöpe attım ben bunları bır daha vurulmam dedım bu agrıya kım dayanır dedım buyukk konusmusum heralde sımdı dayanıcam dıyorum bırde tecrubelı bırını bulucam inş bukez olur olmama ıhtımalı dusunmek ıstemıyorum valla cok korkutucu

Sevindim uğurböceğim uğraşın var zaman su olup aldın dilerim .. Bir an evvel başla yeniden , umutla.. Ben dün Memorial i beklemedim. Başka Dr a gittm. İki kese gördük lakin biri çok küçük kalmış. Pek umutlu konuşmadı Dr küçük kese ile ilgili. Üstten baktığı için kalp atışı da duymadı bakalım ne olacak. . Yetişecek mi diğerine yoksa bırakacak mı bizi..
inş yetişir üstten bakıldıgı ıcın anlasılmamıstır memorıaldee bakıldıgında ıns bırı dıgerıne yetısmıs olur guzel haberlerını beklıyoruz pıt pıtlarıda duyarsın :) telefonamı kaydetsen seslerını acaba acar acar dınlersın :) ay ben bıle merak edıyorum maşşalah sıze ıyı dayanıyosunuz :)

happycim şu 3 aylık sıkıntılı süreçleri atlatana kadar başka doktorlara gitme bence inşallah mustafa beyin o mucize elleri minik kuzunu görmene vesile olur eğer ki en kötüsü olsa bile sana ihtiyacı olan orda yanlız kalan bir kuzun var sakın üzülüp kendinide bebişini sıkıntıya sokma herzamman ne dedik 1 tane olsun en sağlıklısı en hayırlısı olsun bizim olsun rabbim eğeer 2 tanede nasip ederse başımızın üstünde yeri var riskli durumları düşün belki gerçekten hem senin için hemde kardeşi için böylesi daha hayırlı olucak yada sadece seninle oyun oynamaya başladı yaramaz kuzu moralini bozma allaha sığın inşallah senin eşin ve bebişlerin için en hayırlı ne iyiyse o olsun dualarımızdasın canım

saol canım iyi dileklerin için zaten memoriali bırakmayı düşünmüyorum ama farklı bir göz görsün diye bide perinotoljiye gitmelisin diyolar bi deneyim dedim,burda bi çok arkadaşta farklı dra gidiyo o amaçlı gittim.belli bir süre zaten mustafa beyle devam edicem sonrasını düşünemiyorum şuan..Bu arada hakkında hayırlısı olsun inşallah bu tedavi yöntemiyle hamile kalırsın daha önce bunu duymamıştım ama mantıklı bişeymiş bence düzgün kullanırsın sen merak etme canım

Happy hangi hastaneye gittin?

medipole gittim canım hastane memorialden güzeldi donanım olarak,dr da iyiydi ama ikiz gebelik için perinotolije git burdada yok diyo yani bunlar iyi kolay olan hastaya bakalım zoru savalım derdinde bende böyle dr sevmiyorum yani herşey normalse o hastaneye gidilir ama tamamen onlara güvenilmez..
bide duydugum kadarıyla zor olan hastaları özellikle ikiz olanları doğuma yaklaşınca devlet hastanelerine gönderiyorlarmış onuda sordum ama perinotoljye gitsen daha iyi olur diyo kan sulandırcıda kullanıyosun riskli gebelik diyo..

Son düzenleme:
:) inş guzel gececek bu kez olacak ıns Allahın ıznıyle bizlerıde sevındıreceksın

İnşaallah canım.

medipole gittim canım hastane memorialden güzeldi donanım olarak,dr da iyiydi ama ikiz gebelik için perinotolije git burdada yok diyo yani bunlar iyi kolay olan hastaya bakalım zoru savalım derdinde bende böyle dr sevmiyorum yani herşey normalse o hastaneye gidilir ama tamamen onlara güvenilmez..

Koskoca hastane ikiz gebelikleri takip edemiyor muymuş :KK53:

Ay canım neden çekindin ama ben de senin eşinden çekindim dedim belki işleri falan vardır :)
Hemen çıktınız mı sonra?
Allah'ım hakkında en hayırlısını versin inşaallah.

eşime bahsetmiştim dün zaten hastanede hep gözü sizi aradı arkadaşın nerde isterseniz cafede konuşun ben beklerim falan demişti sağolsun anlayışlıdır bu konularda içeri aldıklarında koş arkadaşına haber ver öyle gir demez mi doktorun yanında :))) bizde ilaçları öğrendik çıktık hemen inşallah incim inşallah güzel olucak herşey

saol canım iyi dileklerin için zaten memoriali bırakmayı düşünmüyorum ama farklı bir göz görsün diye bide perinotoljiye gitmelisin diyolar bi deneyim dedim,burda bi çok arkadaşta farklı dra gidiyo o amaçlı gittim.belli bir süre zaten mustafa beyle devam edicem sonrasını düşünemiyorum şuan..Bu arada hakkında hayırlısı olsun inşallah bu tedavi yöntemiyle hamile kalırsın daha önce bunu duymamıştım ama mantıklı bişeymiş bence düzgün kullanırsın sen merak etme canım

happycim zaten perinatolog görücek sizi cihangir bey varya bunlarıda murat bey anlatmıştı bana sanki hamile kalmışımda tek sorun bebekmiş gibi :)) adama sormuum bende ne garibim ya :)) sen başka gözleri bırak boşver hepimiz başka gözler yüzünden çok üzüldük bu memorıale gelene kadar dimi 12 haftayada az kaldı sen sabret çok zordur eminim bütün hücrelerinle onlara destek olmak istiyorsun can vermek istiyorsun ama bazen elimizde olmuyor bende doktora yalvarmıştım keseyi gördükten sonra ne olur söyleyin ne yiyim ne içiyim ne yapıyımda yaşasın diye ama hiç bişi yapamamıştk çünkü rabbim banada bunu hayırlı görmüş başka doktor konusundada zamana bırak bence sıkıntılı süreçler bitip rahat döneme geçince muhakkak içine sinen bir yer bulursun şimdiden bunları düşünme

Benım face aramalara kapalıydı sabah actım sımdı baktım kapalıydı tekrar actım suan görunuyordur ıns söyledıgım renk resım

eşime bahsetmiştim dün zaten hastanede hep gözü sizi aradı arkadaşın nerde isterseniz cafede konuşun ben beklerim falan demişti sağolsun anlayışlıdır bu konularda içeri aldıklarında koş arkadaşına haber ver öyle gir demez mi doktorun yanında :))) bizde ilaçları öğrendik çıktık hemen inşallah incim inşallah güzel olucak herşey

happycim zaten perinatolog görücek sizi cihangir bey varya bunlarıda murat bey anlatmıştı bana sanki hamile kalmışımda tek sorun bebekmiş gibi :)) adama sormuum bende ne garibim ya :)) sen başka gözleri bırak boşver hepimiz başka gözler yüzünden çok üzüldük bu memorıale gelene kadar dimi 12 haftayada az kaldı sen sabret çok zordur eminim bütün hücrelerinle onlara destek olmak istiyorsun can vermek istiyorsun ama bazen elimizde olmuyor bende doktora yalvarmıştım keseyi gördükten sonra ne olur söyleyin ne yiyim ne içiyim ne yapıyımda yaşasın diye ama hiç bişi yapamamıştk çünkü rabbim banada bunu hayırlı görmüş başka doktor konusundada zamana bırak bence sıkıntılı süreçler bitip rahat döneme geçince muhakkak içine sinen bir yer bulursun şimdiden bunları düşünme

aynen canım cihangir hoca görücek bende başından savmaya calışmasına şaşırdım zaten benim planım belli sadece doğumu orda yapamam ama o zaman kadar gidicem tabiiki artık bi 12 hafta gecsin bakarız sonra

Ay canım tüh ya otursaydık keşke cafede. Üzüldüm şimdi. Bir daha ne zaman çağıracaklar seni belli mi?

İlaç dozum belli oldu hadi bakalım :KK31:

X