Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

aklında bulunsun sarı olan kuru kayısı doğal değil kükürtle sarartılıyor onu yeme bence doğal olanı kahve rengi olan

Hm tamam canım ben o zaman kahverengi olandan yiyeyim. Zaten onun tadını daha çok seviyorum.

canımcım hurma çok sağlıklı ve lif oranı yüksek olduğu içinde bağırsaklara iyi gelir ama hurma rahim ağzının açılmasını ve doğumu kolaylaştırdığı için ilk aylarda çok tavsiye edilmiyormuş kitapta okudum günde 1-2 defa yenilebilirmiş haberin olsun çok tüketme

Canım bunu bilmiyordum bak. O zaman onu yemeyeyim ya. Ben en iyisi kuru eriğe devam :) zeytinyağı içeyim olmadı. Aklıma geldi sen söyleyince, hz. Meryem’i anlatan surede, hurma ağacından hurma yiyor doğumu başlayınca Allah’ın emriyle. Ne hikmetli demek..

valla ikisinden de yiyorum. bence benim metabolizma kayısıya bağışıklık kazandı :)
hurma iyi geliyormuş. bir de hurmada folik asit oranı çok yüksekmiş. onu yiyorum.

canm senınde dediğin gibi hz merym doğum başlayınca hurma yıyor hurma rahımı acar cokkta yeme dıkkat et

kızlar garip gelecek belki ama sanki dünkü o sıfırı ben almamış gibiyim okadar rahatım ki anlatatam ilk denemem de çok daha fazla üzülmüştüm ben bile halime şaşıyorum...

elifcim ben söleyim mi neden rahatsın çünkü biliyosun ki bundan sonrakinde olacak daha zamanı gelmedi.Çünkü ben kendim içinde aynı şeyi düşünüyorum

elifcim ben söleyim mi neden rahatsın çünkü biliyosun ki bundan sonrakinde olacak daha zamanı gelmedi.Çünkü ben kendim içinde aynı şeyi düşünüyorum

inşallah zamanı geldiğinde rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bizler bir yere kadar bazı şeylere müdahale edebiliyoruz bi yerden sonra herşey yaradanın takdirine kalıyor böyle düşündükde dahada rahatlıyorum..

Elif sakın yitirme umudunu burada herkes bir gün evlat kokusunu içine çekecek inşaallah... Sana tavsiyem eşinle konuş ve doktorların istediğine ikna et. Boşuna istemiyorlar inan bana. Bak sen bile demişsin tutmayacağını biliyordum. Neden bu eziyeti çekesin neden maddi manevi umutlarını tüketesin değil mi... Hakkında hayırlısı olsun.Tedbir kuldan takdir Allah'tan...

Elif sakın yitirme umudunu burada herkes bir gün evlat kokusunu içine çekecek inşaallah... Sana tavsiyem eşinle konuş ve doktorların istediğine ikna et. Boşuna istemiyorlar inan bana. Bak sen bile demişsin tutmayacağını biliyordum. Neden bu eziyeti çekesin neden maddi manevi umutlarını tüketesin değil mi... Hakkında hayırlısı olsun.Tedbir kuldan takdir Allah'tan...

eşim şimdilik tüp bebek konusunu kapatıyoruz dedi zamanı gelince bakalım ne der..

Kızlar sabah hastane ile görüştüm 9 yumurtamın 6sı olgun çıkmış ve 6sıda döllenmiş... Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim ilk tedavide 11 yumurta olmuştu 9u olgundu 8i döllenmişti ve olmamıştı ama tabi önemli olan sayısı değil kalitesiymiş, yani orada beni bekleyen 6 bebişim var, biri bile kucağımı doldursa dünyalar benim olacak...

sayıya takılma zaten6 da kötü degil inş 6sıda 5 güne gider:nazar:

buraya yazmamıştım tüp bebek yaptırmıştım dün kocaman bir 0 aldım:KK43:

kızlar garip gelecek belki ama sanki dünkü o sıfırı ben almamış gibiyim okadar rahatım ki anlatatam ilk denemem de çok daha fazla üzülmüştüm ben bile halime şaşıyorum...

elif stresini üzüntünü aklında kalbinda tutma bırak çıksın dışarı ki ileriye daha umutla bakabilesin semra hnm nasıl karar verdi lap oldunmu ordamı gördü alınması gerektini

sayıya takılma zaten6 da kötü degil inş 6sıda 5 güne gider:nazar:

elif stresini üzüntünü aklında kalbinda tutma bırak çıksın dışarı ki ileriye daha umutla bakabilesin semra hnm nasıl karar verdi lap oldunmu ordamı gördü alınması gerektini

yok canım rahim filmime bakarak sol tüp kesin alınacak sağ lap.sırasında bakıcaz ama onuda alma ihtimalimiz yüksek sen kendini ona göre hazırla demişti...

slm arkadaşlar bana destek olan benim için dua eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim
malesef sonuç negatif sizlere olumlu haber veremiyom:KK43:

Bambi canım çok üzüldüm inan, ama her şerde bir hayır vardır.. Allah'ım senide en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar sahibi yapar inşallah...

slm arkadaşlar bana destek olan benim için dua eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

canım hakkında hayırlısı olsun. üzülme, zamanı gelince illa ki olacak Allah'ın izniyle.. pes etme sakın, dualarımız seninle.. Rabbim dilerse herşey oluverir. hep öyle düşün, gönlünü ferahlat.

bu aralar canım sıkkındı yazmaya hiç elim kalkmadı.ctesi dra gittim küçük bebğiminn kalp atışını duyamadı,ptesi tekrar gittim kesyi de göremediler çok üzgünüm sanırım beni ve kardeşini bıraktı:KK43: daha fazla dayanamadı minik kalbi....nereye gitti bilemiyorum...cuma mustafa beye gidicem belki saklanmıştır belki bize süpriz yapar diye hala umutla bekliyorum çok alışmışttım ikisine dair hayallerim vardı ..rabbim diğerini bize bağışlasın hakkımızda hayırlısı olsun hepinizi öpüyorum...

bu aralar canım sıkkındı yazmaya hiç elim kalkmadı.ctesi dra gittim küçük bebğiminn kalp atışını duyamadı,ptesi tekrar gittim kesyi de göremediler çok üzgünüm sanırım beni ve kardeşini bıraktı:KK43: daha fazla dayanamadı minik kalbi....nereye gitti bilemiyorum...cuma mustafa beye gidicem belki saklanmıştır belki bize süpriz yapar diye hala umutla bekliyorum çok alışmışttım ikisine dair hayallerim vardı ..rabbim diğerini bize bağışlasın hakkımızda hayırlısı olsun hepinizi öpüyorum...

canım inşallah oda saklanmıştır ama aksı olsada rabbim ona sağlık sıhhat hayırlı uzun ömurler nasıp etsın inşallah

Bambim üzüldüm canım. :KK5:Ne desek boş. nasip kısmet. Zamanı gelmemiş diye düşün. Sakın olmayacak diye düşünme. Eninde sonunda olacak.. Dualarımdasın..

Happyim senin bebişin için de çok üzüldüm:KK5: İnşallah size sürpriz yapmıştır. Eğer melek olduysa da Allah'ım diğerini sana bağışlasın inşallah... Diğer bebişini sağ salim kucağına almanı dilerimm canım. Allah sabır versin...

canımmm ne diyimmm rabbimm diğerr bebeğinee uzun ömürlerr versin hayallerin bitmediki diğeriyle ilgili sen yine hayallerine devam et kolay değil ama rabbim onu size bağışlasınn inş..başka doktoraqmı gittin

Uzulme canimya birz toparlan birkac ay sonra tekrar dene.bende ilk negatifimi ekimde aldim.subatta tekrar basladim bu sefer hamile kaldim.inslh seninde ikinci tedavinde olacak umidini kaybetme tedaviden soguma sakin.

X