Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canım nur hanım normalde 3 hafta bekliyoruz ama sen 2 hafta sonra git bizide bilgilendir dediği için 6. haftada gittim ben şimdiki sabırsızlık değil doktorumun tavsiyesi kan değerime göre kendisi böyle uygun gördü o zamanda demiştim bunu hatırlarsan.

Evet demistin canim.kesenin icinde bebek gorunuyomu.yani nokta gibi falan belli oluyomu

benimde ilk gün kan değerim 276 2 günsonra 717.7 çıkmıştı ama herkezin vücut yapısı farklı inşallah sağlıklı gebelik geçiririz inanın hepimiz için çok dua ediyorum. Şuan tedavide olan arkadaşlarımızda pozitif haberleriyle bizleri sevindirir.

Evet demistin canim.kesenin icinde bebek gorunuyomu.yani nokta gibi falan belli oluyomu

Karnımdan bakıldı büyük kesenin içinde yolk kesesi görünüyor dedi 10 nisana tekrar randevu verdi büyük dediğim kese 10.8mm ama diğerini ölçmedi bile :KK43: 10 nisana kadar kanaman olursa mutlaka hastaneye git dedi korkuyorum açıkçası inş bişey olmaz.

iyi akşamlar, ben geldim kızlar..
evde netim olmadığı için hemen haber veremedim, eşimin telinden giriyorum..
transferim sorunsuz gerçekleşti, mustafa bey yaptı..
iki tane embriyo koydular,
bana verilen kağıtta 5A VE 6A yazıyordu.. Koyarken mustafa bey ikiz gebelik de olabilir, ilk ultrosan muayeneni biz yapalım buraya gel dedi :KK16:
O an çok güzeldi,
Şimdi evde dinleniyorum, sadece iğne için dışarı çıkıyorum.

Allah yardımcıları olsun...

Hayırlı olsun.

Çakır çoğu doktorun ilk tepkisi budur. Sana önerim riskli gebelik uzmanına gitmen. Buradaki tüm çoğul hamileler gitmeli aslında. Üçüz olursa mutlaka başka bir doktora git. Pgt topiğinde biri var, üçüz hamile. Şu an 32 haftada falan olması lazım. Pek girmiyor. Ona da redüksiyon önermişler, kabul etmemiş. Bu arada redüksiyon çok riskli diğer bebekler için de. İnşaallah ikizdir de hiçbir şeye gerek kalmaz.

inci tanesi teşekkür ederim.Allah sonumuzu hayretsin inşallah..

bana verilen kağıtta 5A VE 6A yazıyordu.. Koyarken mustafa bey ikiz gebelik de olabilir, ilk ultrosan muayeneni biz yapalım buraya gel dedi :KK16:
O an çok güzeldi,
Şimdi evde dinleniyorum, sadece iğne için dışarı çıkıyorum

Maşallah çok güzel Allah tamamına erdirsin inşallah kendine dikkat et iğneler biraz yakıyo ama son zamanlarda alışıyorsun hissetmiyorsun bile :) :nazar::nazar:

Karnımdan bakıldı büyük kesenin içinde yolk kesesi görünüyor dedi 10 nisana tekrar randevu verdi büyük dediğim kese 10.8mm ama diğerini ölçmedi bile :KK43: 10 nisana kadar kanaman olursa mutlaka hastaneye git dedi korkuyorum açıkçası inş bişey olmaz.

Yolk kesesi nedemek canim.olmaz inslh canim niye olsun.erken oldugu icin boyle gorundu bence.hem karnindan baktigi icin kucuk gorunmusolamazmi.bide ikiz gebeliklerde herzaman bir kese daha kucuk oluyo hep oyle okudum nette.

Yolk kesesi nedemek canim.olmaz inslh canim niye olsun.erken oldugu icin boyle gorundu bence.hem karnindan baktigi icin kucuk gorunmusolamazmi.bide ikiz gebeliklerde herzaman bir kese daha kucuk oluyo hep oyle okudum nette.

Bende sordum yolk kesesini bilmiyordum doktor gebeliğin boş olmadığını gösteren en büyük bulgudur dedi. Canım bende araştırdım bazen ikiz gebeliklerde biri sonradan gelişebiliyormuş inşallah düşündüğümüz gibi olur bugün hastanemi ve doktorumu değiştirdim yeni doğan ünitesi yokmuş bu hastanede bizimde riskli gebelik onun için daha donanımlı bir hastane ayarladım çok dikkatli olmalıyız keşke istanbulda olsaydım memorialde tedavime devam etmeyi çok isterdim. Sen memorialdemi devam edeceksin?

kızlar benim karnım çok şişti.daha 6 haftalık hamileyim benim arkadaşların hep 4.aylarında karnı çıktı.bizim ilaçlardan mı böyle erkenden şişiyo karnımız sizinde öyle mi?tedavideyken şişti ama bukadar değildi.özellikle iki gündür iyice şişti.iner mi acaba.saklamakta zorlanıyorum daha kimseye söylemedimde.

akşamları şişiyor,sabahları biraz iniyor ama göbekli marul oldum resmen :KK1::KK1::KK1::KK1: üzerime giyecek şey bulamıyorum işin komik tarafı şimdi gizlemeye çalıştığım karnımı bir kaç ay sonra gere gere göstericem inşallah :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlarm hepinizden allah razı olsun .
incim arayıp ilgilendiğin için teşekkür ederim canım:KK16:

juliettam hastaneye yanıma geeldi tanıştık konuştuk tanıştığıma çok sevindim çok sağol birsenim:KK16:

odamdayım yatıyorym :KK1:kendimi çok iyi hissediyorum ağrım sancım olmadı şimdide yok:nazar:sadece dikiş yerleri kalkarken acıyor

iki tüpümde de psorblem görülmemiş alınmadılar..sadece küçük bi kist gördük onuda aldık dedi mustafa bey.oda iyi huylu tekrarlamayan bişeymiş....

uyanır uyanmaz tüpleri sormuşum hemde 20 kez en az:KK1: mustafa bey hatırlıyommusun sorularını dedi yoo dedim:KK1:

çok iyiyim....mustafa bey çok iyi birisiymiş onulaa devam edeceğim sanırım..nur hanım yok çünkü rylüle kadar..zaten nur hanım seni mustafaaya emanet ettim dedi.
oda odama ziyerete geldi gene çok şeekerdi:KK16:
:KK16:

hepinizi öpüyorum.

canım büyük bir yükten kurtuldun...çok sevindim senin adına..yolun açık olsun canım...karnın bebişle dolsun...

Canım gittim doktora kesenin biri çok 10.8 mm yolk keseside net görünüyor dedi doktor yalnız ikinci kese için aynısını söyleyemem o çok küçük 10 gün sonra netleşir onun durumu dedi karnımdan baktı yalnız böyle aklım takıldı acaba öbürü niye küçükkü görünüyo ama diğeri gibi büyük değil :KK43:

canım merak etme o da yetişir kardeşine...görmüşsün ya keseyi...

Bende sordum yolk kesesini bilmiyordum doktor gebeliğin boş olmadığını gösteren en büyük bulgudur dedi. Canım bende araştırdım bazen ikiz gebeliklerde biri sonradan gelişebiliyormuş inşallah düşündüğümüz gibi olur bugün hastanemi ve doktorumu değiştirdim yeni doğan ünitesi yokmuş bu hastanede bizimde riskli gebelik onun için daha donanımlı bir hastane ayarladım çok dikkatli olmalıyız keşke istanbulda olsaydım memorialde tedavime devam etmeyi çok isterdim. Sen memorialdemi devam edeceksin?

Inslh canim sorunsuz hamilelik geciririz.kontrollere memoriala giderim mutlaka ama allah nasip ederde dogumum olursa orada yaptiramam cok pahali.kuvezin geceligi bir bucuk milyar civariymis onu karsilamam zor.dogum parasi biriktirilirde.kuvez parasi fazla.

kızlar çok şükür değerim katlanarak artmış inşallah kesemizide görürüz randevu için aradım ama nur hanımın nisan ayı henüz belli değilmiş alamadım randevuyu tam üç hafta sonrasına mı almam gerekiyor yoksa biraz önce alabilirmiyim sizcee

canım ben de telaş yapmıştım...ama sakin ol onlar arıyorlar...3 hafta sonraya gün veriyorlar...benimki 11 nisan ama zaman geçmiyor...pıtpıtları bir duysak rahatlıcaz...

Inslh canim sorunsuz hamilelik geciririz.kontrollere memoriala giderim mutlaka ama allah nasip ederde dogumum olursa orada yaptiramam cok pahali.kuvezin geceligi bir bucuk milyar civariymis onu karsilamam zor.dogum parasi biriktirilirde.kuvez parasi fazla.

Aaaaa cidden pahalıymış küvez parası dediğin gibi doğum parası ödenir ama olurya 1 ay kalsa küvezde dediğin gibi zor olur bende orda olsam senin gibi yapardım yeni doğan ünitesi önemli diye düşünüyorum. Allah sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah keseyla kalp atışından sonra söyleyecekmisin hamile olduğunu :):nazar::nazar:

slm kızlar ben geldim dr randevum vardı dr keselere baktı ve 2 tane kesa var dedi %100 ama bişi daha var dedi üçüz olabilir dedi sanki keseye benzeyen 3. bişi daha var dedi ama net deyil dedi ben söyledim 2 tane trasfer edildi belki bir tanesi bölündü üçüz oldu dedi sizce böyle bir ihtimal varmı ya

Canım hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah.canım test günün ayın kaçıydı kalp atışını ne zaman duyacaksın? bide şu jeli kullanıyormusun ?

çok saolun kızlar allah razı olsun inşallah 3 deyildir eyer öyle ise malesef birini iğne il durdurucaz dedi çünkü üçüz gebelikler çok sakıncalı dedi
benim test günü değerim 272 idi canım

çakırım yüreğini ferah tut..sıkma kendini belki yanlış görmüştür..Allahtan hayırlısını dile...Allah bir tane isterken üç tane veriyor...test tarihin 20 marttı sanırım...benimki de 21 mart...sen kaçıncı gün gittin ve keseleri gördün tatlım...ben şu anda 4+5 im.ultrason için de taaa 11 nisana gün verdiler...sence gitsem haftaya görünür mü keseler...

O an çok güzeldi,
Şimdi evde dinleniyorum, sadece iğne için dışarı çıkıyorum.

minnaklarını aldın geldin..iyi bak onlara annesi ve sana tavsiyem kendini çok dinleme günlük hayatına devam et..

X