Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlarm hepinizden allah razı olsun .
incim arayıp ilgilendiğin için teşekkür ederim canım:KK16:

juliettam hastaneye yanıma geeldi tanıştık konuştuk tanıştığıma çok sevindim çok sağol birsenim:KK16:

odamdayım yatıyorym :KK1:kendimi çok iyi hissediyorum ağrım sancım olmadı şimdide yok:nazar:sadece dikiş yerleri kalkarken acıyor

iki tüpümde de psorblem görülmemiş alınmadılar..sadece küçük bi kist gördük onuda aldık dedi mustafa bey.oda iyi huylu tekrarlamayan bişeymiş....

uyanır uyanmaz tüpleri sormuşum hemde 20 kez en az:KK1: mustafa bey hatırlıyommusun sorularını dedi yoo dedim:KK1:

çok iyiyim....mustafa bey çok iyi birisiymiş onulaa devam edeceğim sanırım..nur hanım yok çünkü rylüle kadar..zaten nur hanım seni mustafaaya emanet ettim dedi.
oda odama ziyerete geldi gene çok şeekerdi:KK16:
:KK16:

hepinizi öpüyorum.

canım tekrar çok geçmiş olsun,çok sevındım tüpler yerinde ve sorun yok umarım bebişin kendiliğinden gelir:emir_bebek:

Canim bugun doktora gitcektin.haberlerini bekliyorum

Canım gittim doktora kesenin biri çok 10.8 mm yolk keseside net görünüyor dedi doktor yalnız ikinci kese için aynısını söyleyemem o çok küçük 10 gün sonra netleşir onun durumu dedi karnımdan baktı yalnız böyle aklım takıldı acaba öbürü niye küçükkü görünüyo ama diğeri gibi büyük değil :KK43:

juliettam hastaneye yanıma geeldi tanıştık konuştuk tanıştığıma çok sevindim çok sağol birsenim:KK16:

odamdayım yatıyorym :KK1:kendimi çok iyi hissediyorum ağrım sancım olmadı şimdide yok:nazar:sadece dikiş yerleri kalkarken acıyor

iki tüpümde de psorblem görülmemiş alınmadılar..sadece küçük bi kist gördük onuda aldık dedi mustafa bey.oda iyi huylu tekrarlamayan bişeymiş....

uyanır uyanmaz tüpleri sormuşum hemde 20 kez en az:KK1: mustafa bey hatırlıyommusun sorularını dedi yoo dedim:KK1:

çok iyiyim....mustafa bey çok iyi birisiymiş onulaa devam edeceğim sanırım..nur hanım yok çünkü rylüle kadar..zaten nur hanım seni mustafaaya emanet ettim dedi.

hepinizi öpüyorum.

aysuncum çok geçmiş olsun senin adına herşeyin yolunda olmasına çok sevindim

Beylem nerelerdesin :KK36:

Nisanurcum sen de uzun zamandır yoksun. Her şey yolundadır inşaallah...

Son düzenleme:
Nisan Tayfası :KK16:

beylem - gebelik test tarihi 6 nisan :nazar:
bambi34 - gebelik test tarihi 2 nisan :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
inci :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
mummu :nazar:
nisanur :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 :nazar:
sezyal :nazar:
western - gebelik test tarihi 4 nisan perşembe :nazar:
verde :nazar:

Hamilelerimiz :KK16:

almina :KK49::nazar:
beyzzmbak :KK49: :nazar:
canocanan :KK49::nazar: - prens ve prensesimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
cakır :KK49::nazar:
cemile :KK49::nazar:
dicay :KK49::nazar:
esmerim452 :KK49::nazar: - kızımız geliyor :emir_bebek::nazar:
grafiking :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
happy :KK49::KK49::nazar:
Juliaa :KK49::nazar:
kabakciceği :KK49::nazar:
ketenprensess :KK49::nazar:
led_zeppelin :KK49::nazar:
medical :KK49::nazar:
mikro :KK49::KK49::nazar:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013 :KK49::nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::KK49::nazar:
offfff :KK49::nazar:
sevda :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
umut27 :KK49::nazar:

En kısa zamanda inşaallah hamileliğe terfi edecekler :KK16:

akasya :nazar:
aysunayy :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
belki :nazar:
beylem :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
qingdao :nazar:
inci :nazar:
julietta :nazar:
kezban :nazar:
meryem :nazar:
mummu :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sezyal :nazar:
ugurbcegi :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
western :nazar:
verde :nazar:

Annelerimiz :KK16:

gelincik238 :nazar: - Elif ve Emir'in annesi :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
hil_bur :nazar: - Derin ve Deniz'in annesi :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
lotus :nazar: - Küçük adamının annesi :emir_bebek::nazar:
mercan2011 :nazar: - İkiz kızlarının annesi :nazar:
tuğçeserdar :nazar: - Ece'nin annesi :emir_bebek::nazar:
umutege :emir_bebek::nazar: - Kaan'ın annesi :emir_bebek::nazar:

:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1: ben normalde hiç proteinide sevmem et süt yumurta binde bir yerdim korkumdan hergün tüketiyordum ama olsun ya bunlar bile güzel onların sayesinde kendimizede iyi bakıyoruz inşllah canım umudunu hiç yitrme allahın izniyle gelicek merak etme

Canim transferin yeni oldu oyle dusunme.ohss belirtisi arama birak bebisin tutunsun vakti var.:emir_bebek:

canım benim transferden sonra nerdeyse beş gün hiç bişey yoktu sonra kasık ağrıları ve bel ağrıları başladı göbeğimde bir kaç kez çekilme oldu birde bıçak saplanırcasına ağrı ama en belirgini son ana kadar bel ağrısı oldu tabi herkeste aynı olcak diye bişey yok o yüzden seni yanıltmak istemem ama aklıma her gelişinde unutmaya çalışıyordum kötü düşünceleri kış kış yapıyordum:KK53:
Allahın izniyle bu topikte herkes poztif alacak buna inanıyorum darısı sizlere inşallah.. umarım bende kesemi görür pıt pıtımı duyarım:KK8:

çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun .sizden yaşadıklarınızı öğrendikten sonra içim rahatladı.bende transfer olduya hemen belirti baslasin istiyom .galiba. inanıyorum Allahın izni ile bebeğim benimle inşallah .

Canım gittim doktora kesenin biri çok 10.8 mm yolk keseside net görünüyor dedi doktor yalnız ikinci kese için aynısını söyleyemem o çok küçük 10 gün sonra netleşir onun durumu dedi karnımdan baktı yalnız böyle aklım takıldı acaba öbürü niye küçükkü görünüyo ama diğeri gibi büyük değil :KK43:

canım gözün aydın mutlulugun daim olsun inşallah keseleri gormussun hayırlı olsun.darısı bize inşallah.

gözün aydın canım benimde aynısı oldu.bazen diğeri daha gec dölleniyo o nedenle diğerinden küçük olabiliyo,ikiside büyük olsa bile doğuma yakın aradaki fark açılabiliyomuş,insan ikisindende vazgeçemiyo işte anne yüreği:)benimkilerin kalp atışıda duyuldu ama hala arada fark var bana nur hanım küçük bizi yarı yolda bırakabilir dedi çok üzülüyorum ama Allah bilir, hayırlısı nasılsa öyle olsun hakkımızda...

kızlar çok şükür değerim katlanarak artmış inşallah kesemizide görürüz randevu için aradım ama nur hanımın nisan ayı henüz belli değilmiş alamadım randevuyu tam üç hafta sonrasına mı almam gerekiyor yoksa biraz önce alabilirmiyim sizcee

Olabilir canim daha erken oldugu icindir bence.benim randevuma daha 10gun var.sende bi 10gun sonra tekrar gidersin.inslh ozaman buyumus olur.sen yine aceleci davrandin.ben sabirla gunumu bekliyorum.ama cok zor beklemek gunler gecmiyo

Son düzenleme:

hepinizi öpüyorum.

gecmıs olsun en cok korktugun seyı bak ne guzel bır aksılık olmadan atlattın ıns bebegınede kavusursun

inş oda yetişir kardesıne güzel dusun ıns ikiside saglıklı bır sekılde buyuyecekler

hepinizi öpüyorum.

canım benim hadi gözün aydın inan çok sevindim tüplerinde sorun çıkmamasına sırada tedaviyi beklemek rabbim hakkından hayırlısını nasip etsin çift çift bebişler versin mevlam sana dualarım seninle

Bugün gelen giden var mı peki? Hadi hayırlısı canım...
Allah razı olsun...
Pazar günü adet günüm ama gecikir diye düşünüyorum. Adetin 3.günü gideceğim sonra da her gün çağırırlar kısa protokoldeki gibi.

gecikır diye diye geciktircen gecikmeyecek de gelsin zamanında...semra hanım uzun protokolde hergun cağırmayın dedi.2 günde bir gelsin dedi.ben öyle gittim hep.

çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun .sizden yaşadıklarınızı öğrendikten sonra içim rahatladı.bende transfer olduya hemen belirti baslasin istiyom .galiba. inanıyorum Allahın izni ile bebeğim benimle inşallah .

Sana bir şey diyeyim... Bu tedavime kadar 3 kere neqatif aldım, hepsınde kendimde belirti aradım. Benim o zamanlar aradığım belirtilerin hiç birisi bu sefer de yoktu. Yani neredeyse durum aynıydı (bir az karnım daha fazla ağrıdı). Bu seferse belirti aramamaya söz verdim. Sende kendini güzele odakla, Hilbur dediyi gibi, önce sen onlara tutun ki, onlar da sana tutunsun :KK16:

Sana bir şey diyeyim... Bu tedavime kadar 3 kere neqatif aldım, hepsınde kendimde belirti aradım. Benim o zamanlar aradığım belirtilerin hiç birisi bu sefer de yoktu. Yani neredeyse durum aynıydı (bir az karnım daha fazla ağrıdı). Bu seferse belirti aramamaya söz verdim. Sende kendini güzele odakla, Hilbur dediyi gibi, önce sen onlara tutun ki, onlar da sana tutunsun :KK16:

sumeyye dıger tedavılerını baska hastanelerdemı oldun kacı memorıalde oldu

slm kızlar ben geldim dr randevum vardı dr keselere baktı ve 2 tane kesa var dedi %100 ama bişi daha var dedi üçüz olabilir dedi sanki keseye benzeyen 3. bişi daha var dedi ama net deyil dedi ben söyledim 2 tane trasfer edildi belki bir tanesi bölündü üçüz oldu dedi sizce böyle bir ihtimal varmı ya

X