Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ben çok sakinleşiyorum o odada garip bir sessliklik düşüyor üstüme beni gören zaten sakinleşir bir abla vardı yanımda o kadar panikki benim durumu kötü bişi var zannetmiş :)) sen tedavi sırasında hep gülerdin bişimi oldu demez mi :))) inci ben artık acayip kaderci olmuşum kafama taş düşse vardır bir hayır demeye başladım sende hiç panikleme ya tadını çıkara çıkara gidicem hastaneye ohhh odada panikten fır dönmüştüm şimdi yan gelip yatıcam nasılsa ben elimden geleni yaptım )))

En güzelini yapıyorsun...
Panik yapınca bir şey değişmeyecek ne de olsa.

Kızlar Aysun'la konuştum. Sesi iyi geliyordu. Korktuğu olmamış, iki tüpü de alınmamış şükür :)

Canım senin transferin kaçıncı günü.benim 3. gün oldu hafif bulantım var .birde idrara sıkışınca sancım oluyor onun haricinde hiç belirti yok içimi ferah tutmaya çalışıyorum inşallah bebeğim benimle diye.umarım öyledir.
bende ohss riski olduğu için hormonlarım yüksek oda bulantı yaparmış.
sancıda yumurtalıklarım biraz buyük ondanmış.

aaa benimde 3. gün transferim oldu :) herhalde sonuçları aynı gün alcaz :KK1:
benim sonuç 2 nisan ya senin

benim geç ohss olmam daha yüksek ihtimal eger gebelik olusursa olurmuşum ohss.bende hiç öyle aşırı şişlik falan yok gayet rahatım aslında şu an da işte bu da korkutuyor.acaba negatifmi diye off of.

ama canım şişlik bir gösterge değil ki sen bunlara takılma bence evet gebelik olursa şikayetler artarmış ama sonra zamanla geçicek demişti mustafa bey sen rahatsan o zaman daha iyi yürürken bir varil gibi hissediyordum kendimi eşim dalga geçiyordu tulumba gibi oldun diye o kadar düşün :))) sen keyfine bak beslenmene dikkat et gerisi allaha tevekkül şimdiden negatifleri düşünüp hem kendini hem bebişleri üzme oldu mu duaları et gerisini düşünme

benim geç ohss olmam daha yüksek ihtimal eger gebelik olusursa olurmuşum ohss.bende hiç öyle aşırı şişlik falan yok gayet rahatım aslında şu an da işte bu da korkutuyor.acaba negatifmi diye off of.

Kızlar Aysun'la konuştum. Sesi iyi geliyordu. Korktuğu olmamış, iki tüpü de alınmamış şükür :)

aynen incim ama senin tempo düştü sanki ya :KK43:;(( üzme canım benim hem kendini hem bizi bak havalarda düzelicekmiş güneşle beraber bahar bize nasıl iyi gelicek birde bir tatlı bebişler hediye edicekki valla bütün pastaların tadını unuturack o tatlı minik kuzular

çok şükürler olsun iyikide oldu bitti kurtuldu aysuncum bir adım daha maşallah inşallah hep böyle sorunsuz geçer ve kuzuna kavuşursun

tedaviye başlayacağın zaman ağrı kesici içme.nur hanım bana öyle söylemişti yumurta kalitesini bozarmış.ben tedaviye başlamadan önceki son iki adetimde bile içmedim.sabah yoğun kanamam başlarsa 1. gün sayılır.12den sonra başlarsa sayılmaz.hemşireleri arayıpta sorabilirsinde canım onlar söylüyorlar.

anaaaa:KK53:ben bilmiyodum 2 hafta önce bide 2 gün önce içtim 1 tane içmiştim bişey olurmu ki yaaaa korktum şimdi :18:

Canım regl olduğun an doktoruna mail at, doktorun Nur hanımsa akşamlarıda maile cevap veriyor, benim mesela perşembe akşam 7de reglim başladı, mail attım sabah gel dedi, cuma akşamı iğnelere başladık...

ne sacmalık ya dr gel dediki geliyom bunun neresini anlamıyolar pess

günaydın kızlar hastanedeyim odamdayım..bekliyorum..

birazdan ameliyata gireceğim dualarınızı eksik etmeyin ne oulr.

geçmiş olsun cnm:KK19: haberini aldık korktugun olmamış tüpler duruyo :KK16: sonuclarda ii çıkar inş

kızlar benim kullandığım hap majezik forumlarda biraz araştırma yaptım majeziği doktorlar tedavi döneminden önce kullandırtmıyormuş minoseti öneriyorlar yumurta kalitesini ve çatlamasını etkiliyormuş :2::2::2::2::2::2::2:

ben bilmiyodum valla içilmeyecegini önceki tedavilerdede söyleyen olmadı normalde çok ilaç içen biri degilim ama 2 hafta önce bide 2 gün önce 1 tane içtim şimdi tedirgin oldum bişey olurmu:26:

ohh maşallah sorunsuz atlatmış oldu aysun lap işlemini çok sevindim valla

aynen incim ama senin tempo düştü sanki ya :KK43:;(( üzme canım benim hem kendini hem bizi bak havalarda düzelicekmiş güneşle beraber bahar bize nasıl iyi gelicek birde bir tatlı bebişler hediye edicekki valla bütün pastaların tadını unuturack o tatlı minik kuzular

çok şükürler olsun iyikide oldu bitti kurtuldu aysuncum bir adım daha maşallah inşallah hep böyle sorunsuz geçer ve kuzuna kavuşursun

Hakkınızı helal edin kızlar.
İnşaallah denturum inşaallah.

ama canım şişlik bir gösterge değil ki sen bunlara takılma bence evet gebelik olursa şikayetler artarmış ama sonra zamanla geçicek demişti mustafa bey sen rahatsan o zaman daha iyi yürürken bir varil gibi hissediyordum kendimi eşim dalga geçiyordu tulumba gibi oldun diye o kadar düşün :))) sen keyfine bak beslenmene dikkat et gerisi allaha tevekkül şimdiden negatifleri düşünüp hem kendini hem bebişleri üzme oldu mu duaları et gerisini düşünme
inşallah Allahın izni ile umudum var insanın aklı hep orda inşallah bende sevinirim.boll su ve bol protein tüketmekten helek oldum valaa: )))
yanlış görmüşüm kusura bakma benim bugün 8. günüm:78:

4 nisan benim test günü.

inşallah Allahın izni ile umudum var insanın aklı hep orda inşallah bende sevinirim.boll su ve bol protein tüketmekten helek oldum valaa: )))

4 nisan benim test günü.

:KK1::KK1::KK1: ben normalde hiç proteinide sevmem et süt yumurta binde bir yerdim korkumdan hergün tüketiyordum ama olsun ya bunlar bile güzel onların sayesinde kendimizede iyi bakıyoruz inşllah canım umudunu hiç yitrme allahın izniyle gelicek merak etme

Incim tedavi yaklastikca endiseler artiyor haklisin ama lutfen bu ilk denemen degil ,daha rahat olmaya calis.bu sefer farkli tedavi, firigolar...umut daha fazla insallahhh.hem bak bu kadar dua edenin var.topla kendini yumoslarin buyuyor.:KK16:

Dentur tedaviye gun sayiyorsun Hayirlisi insallah..
Happy bunyeden bunyeye degisir.kiminn karni ilk aylarda hizla buyur, sonra yavaslar, kiminin 5 aydan sonra karni belli olur. Senin ikiz buyumeye baslamistir. Bebe yagi sur istersen. Nur hnm bana 12 haftadan sonra catlamasini, gerilmesini beklemeden sur demisti. Ilk 1 hafta surdum sonra sIkIldim surmedim hic. Catlagim hic yok.bunyeyle alakali pahali kremlerle ozenli bakim yaparsin catlar.ben gibi bakim yapmazsin hic catlamaz..sans..bebekler saglikla dogsun yeter..

Canim transferin yeni oldu oyle dusunme.ohss belirtisi arama birak bebisin tutunsun vakti var.:emir_bebek:

kizlar transfer sonrası kendinizi nasıl hissettiniz.benim bulantı haricinde hafif bi kasık ağrım var.o kadar kendimi dinliyorum da nasıl bi süreçten geçyorum acaba....

canım benim transferden sonra nerdeyse beş gün hiç bişey yoktu sonra kasık ağrıları ve bel ağrıları başladı göbeğimde bir kaç kez çekilme oldu birde bıçak saplanırcasına ağrı ama en belirgini son ana kadar bel ağrısı oldu tabi herkeste aynı olcak diye bişey yok o yüzden seni yanıltmak istemem ama aklıma her gelişinde unutmaya çalışıyordum kötü düşünceleri kış kış yapıyordum:KK53:
Allahın izniyle bu topikte herkes poztif alacak buna inanıyorum darısı sizlere inşallah.. umarım bende kesemi görür pıt pıtımı duyarım:KK8:

Incim tedavi yaklastikca endiseler artiyor haklisin ama lutfen bu ilk denemen degil ,daha rahat olmaya calis.bu sefer farkli tedavi, firigolar...umut daha fazla insallahhh.hem bak bu kadar dua edenin var.topla kendini yumoslarin buyuyor.:KK16:

Sağol canım. Sakinledim biraz şükür.
Dua edenlerden Allah razı olsun...

kızlarm hepinizden allah razı olsun .
incim arayıp ilgilendiğin için teşekkür ederim canım:KK16:

juliettam hastaneye yanıma geeldi tanıştık konuştuk tanıştığıma çok sevindim çok sağol birsenim:KK16:

odamdayım yatıyorym :KK1:kendimi çok iyi hissediyorum ağrım sancım olmadı şimdide yok:nazar:sadece dikiş yerleri kalkarken acıyor

iki tüpümde de psorblem görülmemiş alınmadılar..sadece küçük bi kist gördük onuda aldık dedi mustafa bey.oda iyi huylu tekrarlamayan bişeymiş....

uyanır uyanmaz tüpleri sormuşum hemde 20 kez en az:KK1: mustafa bey hatırlıyommusun sorularını dedi yoo dedim:KK1:

çok iyiyim....mustafa bey çok iyi birisiymiş onulaa devam edeceğim sanırım..nur hanım yok çünkü rylüle kadar..zaten nur hanım seni mustafaaya emanet ettim dedi.
oda odama ziyerete geldi gene çok şeekerdi:KK16:
:KK16:

hepinizi öpüyorum.

Son düzenleme:

Happy bunyeden bunyeye degisir.kiminn karni ilk aylarda hizla buyur, sonra yavaslar, kiminin 5 aydan sonra karni belli olur. Senin ikiz buyumeye baslamistir. Bebe yagi sur istersen. Nur hnm bana 12 haftadan sonra catlamasini, gerilmesini beklemeden sur demisti. Ilk 1 hafta surdum sonra sIkIldim surmedim hic. Catlagim hic yok.bunyeyle alakali pahali kremlerle ozenli bakim yaparsin catlar.ben gibi bakim yapmazsin hic catlamaz..sans..bebekler saglikla dogsun yeter..

teşekkür ederim lotus amin inşallah

odamdayım yatıyorym :KK1:kendimi çok iyi hissediyorum ağrım sancım olmadı şimdide yok:nazar:sadece dikiş yerleri kalkarken acıyor

iki tüpümde de psorblem görülmemiş alınmadılar..sadece küçük bi kist gördük onuda aldık dedi mustafa bey.oda iyi huylu tekrarlamayan bişeymiş....

uyanır uyanmaz tüpleri sormuşum hemde 20 kez en az:KK1: mustafa bey hatırlıyommusun sorularını dedi yoo dedim:KK1:

çok iyiyim....mustafa bey çok iyi birisiymiş onulaa devam edeceğim sanırım..nur hanım yok çünkü rylüle kadar..zaten nur hanım seni mustafaaya emanet ettim dedi.

hepinizi öpüyorum.

aysun çok sevindim ya maşallah :nazar::nazar::nazar: inşallah kendiliğinden gelir bebişin bütün problemlerde kalktı ortadan iyi dinlenmeler canım

hepinizi öpüyorum.
canım aysunummm çok geçmiş olsunn:KK19::KK19:herşeyin yolunda gitmesi mükemmel dahada mükemmel olucak inşallahhaa:KK16::KK16::KK49::emir_bebek::nazar:

hepinizi öpüyorum.

Aysun canım çok şükür . Herşey yolunda. Ağrın sızın yok. Tüpler yerinde :KK1: Bebişler yolda. Maşallah maşallah :nazar::nazar: Çok geçmiş olsun canım :KK19:

lotus canım çok saol benim için çatlaması hiçte önemli değil zaten karnım iz dolu 1 apendist ameliyatı 1 laparoskopi izi yetiyo zaten benim kaşıntım oluyo bide pullanma çok fazlaydı yani dışarı taşıyodu şimdi zeytinyağı sürdüm 2 kere geçti..bende krem falan alsamda düzenli kullanıcağımı pek sanmıyorum rahatsız edici bişey olmasın görüntü umrumda değil yeterki bebeklerim sağlıklı olsun..

X