Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

gunaydin kizlar.
biz geldik.:KK66: tek embrio transfer edildi
gebelik gerceklesirse egeer ohss riskim var degerlerim yulsek cikti transfer iptali gundeme geldi dun biraz gerildik stresli bi gun gecirdik anlicaniz.ama semra hanin tek de o kadar risk olmaz dedi ve teke karar verdi.kalitesii guzel 10 uzerinden 9 verdi embriolok.insallah tutar bundan sonra boool bol dua edecez bebegimle.insaaallah birakmaz beni.
inci canim merak etmissin beni cok tesekkur ederim.bu arada benim test tarihi firlamis 24 nisana 4nisan sekerim.
bebişin sımsıkı tutunsun annesine inşallah canım:KK19:
heyecanlı bekleyiş başladı herşey güzel olacak...
Gamzelim herşeyin normal olmasına sevindim canım. İnşallah cumartesi gittiğinde sıvı olayının sebebi de bulunur. Sen de galiba haziran temmuz tayfasında olacaktın. Hakkımızda hayırlısı olsun

Aysunumm dualarımız seninle kuzum.. Bunu da atlattın mı bebişlere bir adım daha yaklaşacaksın :KK16:
akasyam çok teşekkür ederim canım bnm.:KK16:.
güzel haberlerle gelmek nasip olsun inşallah:KK19:

[
ön görşme için doktorların hepsi dolu durumda semra hanımda nisan ayından sonra boşmuş randevu alabilmek için nisan ayını bekliyorum
nisan ayı programı görülmediği için.benim sol tüpüm tıkalıydı.1.tüp denemem boşa çıktı.doktorum araştırmaya gerek görmedi.rahim filmim var ama sıvı görülmüyor dedi bana.yine içimde şüphe kaldı.sıvı birikmesini görebilmek için hisetereskobi mi daha iyi laporaskobimi bunu bilemiyorum.ayrıca maliyet de çok geldi.hep tüp bebek hem his.lap.testler vs 10 milyarı geçecek.altından kalkmakda gerçekden zor yine tutmassa kötü işte
anladım canım benimde ilk tedavi olduğum yer hiç bir problemi görememişti. yada görmek istememişti direk tüp bebeği yaptı bana ve tutmadı:KK50:
inanki yaptığı işten anlamayan doktorların eline düştüğün zaman giden para daha çok oluyo..
memorial öyle değil herşeyden emin hareket ediyorlar lap.yada hist.1 kere olacksın ve durumun kesinleşecek.
o halde önümüzdeki pazartesi sabahtan aramaya başla memoriali hemen randevunu alırsın.
oraya gittiğinde aklında hiç bir soru işareti kalmayacak için rahat olsun.
lap.yada hist gerekiyorsa yaparlar.

kızlar dün gittim 5gibi Nur Hnla görüştük
kapıdan girişte önce tanışıp mrblaştıktan sonra bebişini tebrikettim sonrada k.klübünde sizden melek die bahsediyorlar bunu sölemesem içimde kalır dedim güldüK :KK1:
sonra hikayemizi anlattım sorular sordu cvpladık eşimle
bizi biraz hiperaktif görmüş Nur Hn. aceleniz ne der gibiydi :KK1:
muayne etti çok az pko var yok gibide diebiliriz dedi,rahimağzı yara enfeksiyon bişeyde görmedi şükür
doğal yolla olabilcek değerleriniz var eşininde seninde dedi :KK1:
dün adetimin 3, günüydü aslında bu dönem beklemiyodum adetimi ama kistim vardı başka dr doğum kontrol hapı vermişti bende 4-5 gün içip bırakmıştım nolur nolmaz umut dünyası die oda tesadüf gitti memorialle ilk görüşmemde adet olmama denk geldi :KK19:
rahimdeki sıvı olayını sordum Nur Hna şuan adetli olduğun için sıvı kan zaten vardır rahimde dedi cmt istersen gel adet bitiminde bakıyım tekrar dedi
daha sonra Semra Hn geldi mrblaştık Nur Hn anlattı hikayemizi Semra Hnda muayne etti herşey gayet normal dedi
fazla konuşamadık Semra Hnla tekrar çıktı
toplamda 1 buçuk saatlik bi görüşmeydi Nur Hn gerçekten çok şeker bi bayanmış :KK16:
yalnız rahimdeki sıvı olayım gene çözülmedi malesef cmt tekrar gidicem :KK50:

evet çok şekerdir:KK16:
memnun ayrılmana herşeyin oylunda olmasına sevindim gamzelim:KK19:

Gamzelim herşeyin normal olmasına sevindim canım. İnşallah cumartesi gittiğinde sıvı olayının sebebi de bulunur. Sen de galiba haziran temmuz tayfasında olacaktın. Hakkımızda hayırlısı olsun

Aysunumm dualarımız seninle kuzum.. Bunu da atlattın mı bebişlere bir adım daha yaklaşacaksın :KK16:
tşkler Akasyam bana kalırsa hemen başlamak istiyorum ama eşim Mayısa söz verdi belli olmaz benim sağım solum :KK1:
Nisan Mayıs Haziran bunların 3ünden biri olcak inş. cnm beklemek istemiyorum nasip tabiki
fazla pko olmadığım için Nur Hn hergün çağırmayız seni dedi iznini beklemene gerek yok dedi
bakalım hayırlısı hepimiz için :KK16:

Western tek olsun senin olsun.. :nazar::KK16: İnşallah 4 nisanda burada bayram yapacağız.. Allah yardımcın olsun canım. Bol bol su iç, protein ağırlıklı beslen ve tuzu kes derim. :KK31:

insallah canim Allah razi olsun.Allahin izni ile insallah kavusurum bebegime.su icmekten carkicak gibi oldum :KK66:))
bol bol protein tuketiyorum sabah zorla 2yumurrta yedirdi esim:KK66:))

canım benim rahim filmimde sağ tüpümün şekli tuhaf çıktı ve sıvı birikmesi olabileceği söylendi. oyüzden de tanısal lap.istendi.
sen memoriale ön görüşmeye gittin mi..rahim filmin var mı..[/QUOT

ön görşme için doktorların hepsi dolu durumda semra hanımda nisan ayından sonra boşmuş randevu alabilmek için nisan ayını bekliyorum
nisan ayı programı görülmediği için.benim sol tüpüm tıkalıydı.1.tüp denemem boşa çıktı.doktorum araştırmaya gerek görmedi.rahim filmim var ama sıvı görülmüyor dedi bana.yine içimde şüphe kaldı.sıvı birikmesini görebilmek için hisetereskobi mi daha iyi laporaskobimi bunu bilemiyorum.ayrıca maliyet de çok geldi.hep tüp bebek hem his.lap.testler vs 10 milyarı geçecek.altından kalkmakda gerçekden zor yine tutmassa kötü işte

songül merhaba benimde aynı durumdan 2 tüpüm negatif olmuştu daha doğrusu ikinci kimyasal oldu.bana rahim filmimi tekrarlattılar içerde sıvı görünmediğine karar verildi ve tedaviye başladmı şimdi çok şükür hamileyim.eğer sıvı görülürse laparoskopi olunuyo.histereskopi gerek görülürse yapılan bişey oda muayenede anlaşılıyo yani rahimde miyom falan varsa yapılıyo diye biliyorum tüplerle alakası yok senden neden istensinki..ama bunların hepsi yapılırsa evet 10 bin civarı ama laparaskopiyi eğer istanbuldaysan eğitim araştırma has.de yapıyor durumun yoksa..inşallah tabi bunların hiçbirine gerek kalmadan başlarsın..tüpler için mustafa beydende randevu alabilirsin semra hn ile mustafa bey birlikte giriyor zaten ameliyatlara semra hanıma ulaşmaya çalışma bence o biraz yoğun..

bebişin sımsıkı tutunsun annesine inşallah canım:KK19:
heyecanlı bekleyiş başladı herşey güzel olacak...

akasyam çok teşekkür ederim canım bnm.:KK16:.
güzel haberlerle gelmek nasip olsun inşallah:KK19:

anladım canım benimde ilk tedavi olduğum yer hiç bir problemi görememişti. yada görmek istememişti direk tüp bebeği yaptı bana ve tutmadı:KK50:
inanki yaptığı işten anlamayan doktorların eline düştüğün zaman giden para daha çok oluyo..
memorial öyle değil herşeyden emin hareket ediyorlar lap.yada hist.1 kere olacksın ve durumun kesinleşecek.
o halde önümüzdeki pazartesi sabahtan aramaya başla memoriali hemen randevunu alırsın.
oraya gittiğinde aklında hiç bir soru işareti kalmayacak için rahat olsun.
lap.yada hist gerekiyorsa yaparlar.

evet çok şekerdir:KK16:
memnun ayrılmana herşeyin oylunda olmasına sevindim gamzelim:KK19:
tşkler cnm inş. sende ameliyatını hayırlısıyla atlatta bebişine yaklaşmana az kalsın :KK16:
Nur Hn çok cici şeker bayan gerçekten 3 Mayısta doğumu olcakmış
annesi Mersinli babası İzmirliymiş sanırım yıllardır İstanbuldalarmış
bende Bolu Mengenli olduğum için eşime diyo şanslısın güzel yemekler yapıyodur :KK1:
2050 yılında kısırlık daha çok artıcakmış 2 çiftten birinde çocuk olmıcakmış hayat şartları hormonlu gıdalar radyasyon v.s.
biz Nur Hnla tedaviden çok günlük yaşamı konuştuk :KK1:

sanırım alyna opusu vardı allah hepsinin yardımcısı olsun canım sen nasılsın kanamalar devam ediyor mu happy evde işte kendini yormuyorsun dimi

bugün daha teşrif etmedi sürekli kontrol ediyorum inş gelmez bi daha..işte devamlı oturuyorum evede gider gitmez yatağa girip yarım saat kırk dakka yatıyorum öyle kalkıp bişeyler yiyorum..sonra yine yatıyorum..tek sıkıntı metrobüse binme çabası onun içinde evden erken çıkıyorum .oturarak gelip gitmek için..Allaha emaetiz yani napim heyeti devletten almak lazım galiba hastanenin içi okadar büyükkü ondan gözüm korkuyo bu haftayıda atlatırsam inş sağlıklı bir şekilde bakıcaz artık canım..

tşkler cnm inş. sende ameliyatını hayırlısıyla atlatta bebişine yaklaşmana az kalsın :KK16:
bende Bolu Mengenli olduğum için eşime diyo şanslısın güzel yemekler yapıyodur :KK1:
2050 yılında kısırlık daha çok artıcakmış 2 çiftten birinde çocuk olmıcakmış hayat şartları hormonlu gıdalar radyasyon v.s.

evet çok sıcakkanlı:KK16:
biz gittiğimizde de 2 kere odasına girdik 2.sinde semra hanım baksın birde filmine diye çağırdı bizi..
ben muayene masasına yattım ooo bekle ki semra hanım gelsin tam1.5 saat falan orada yattım:KK1:
sohbet etti bizimlede biz sormadan herşeyi anlattı..
ne sorduysak sanki ailesen bri gibi cevapladı..
sıkıp öpesi sarılası geliyo insanın dimi:KK1::KK16:

bu arada mengenlimisin oradan yılda 5-6 kez geçiyoruz biz..gene geçeceğiz geçenlerde müdürün restoranı mı ne var orası baya güzelmiş :KK1:oraya gittik:KK1:hakkaten güzel yemek yapıyosundur eşin şanslı:KK1:

Gamze kontrolün sorunsuz geçmiş inş rahimdeki sıvı olayıda çözülür ve bebeklerine kavuşursun..

Ben o arkadasima cok israr ettim hatta benim annem verecekti parasini ama kocasi inat etti ist.a gelmemekte..bursa ona daha uygunmus...adam tam bir inat yaa...o yine bursadakine gidecek ..simdi beklemede 3ay sonra baslayacak tekrar..ama cok uzuluyorum ona da..paralari da yo yumurtada yok spermde yok..hep yok yani kizcagizda...annem saolsun verecekmis onlarda inatla bursadakine gidecekmiss..adam bi de hala sigara iciyo asiri derecede...

Ne diyeyim ben o adama. Allah akıl fikir versin. Kadın biraz baskı yapsın. Bak o kadar para veriliyor, bu merkez dünya listelerine adını yazdırmış bir merkez falan desin.

Okadar zor bir donemimde basladimki tedavime benim bekledigim mucizeydi aslinda suan hala agliyorum cunki gercekten insanlarin beni kirmasindan yoruldum..sevmedigim bir yerde yasiyorum malesef aileme uzagim babaanne diyorum ama annemdi canimi hayattaki tek dayanagimi kaybettim ve belki bu kadar zor donemlerden gecmisken insanlarin hala vicdanina sasip kalmamdir asil mesele..yorgunum aslinda cogu seyler bahane belkide..insanlar daha cok yoriyor beni..alt katta kaynanam, ozelimin dahi olmadigi gorumcemle yatak odalarimiz yan yana ..esimin kuzenleri teyzeleri herbiseyi etrafimda ama benden aileye dair zerre yok kızlar .cok sukur beni cok seven arkadas cevrem oldu burda ama aile baska bisey..bunlarin hepsi borbirine dayamis sirtlarini peki ya ben koca bi sıfır bundandir icimdeki acim..

Canım aileden uzak olmak zordur ve sen şu an çok hassas bir dönemdesin. Bebeğini düşün, onun için nasıl mücadele ettiğini düşün. İmkanın varsa ailenin yanına git.

Günaydın günaydın.. Bir sorum var arkadaşlar.. Şimdi bizim bu tüp bebeklerimizde gebelik başlangıç tarihi nasıl hesaplanıyor? Normal insan evlatlarınınki gibi mi )) :KK3:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Opu gününden hesaplıyorsun dicaycim.

kızlar dün gittim 5gibi Nur Hnla görüştük
kapıdan girişte önce tanışıp mrblaştıktan sonra bebişini tebrikettim sonrada k.klübünde sizden melek die bahsediyorlar bunu sölemesem içimde kalır dedim güldüK :KK1:
sonra hikayemizi anlattım sorular sordu cvpladık eşimle
bizi biraz hiperaktif görmüş Nur Hn. aceleniz ne der gibiydi :KK1:
muayne etti çok az pko var yok gibide diebiliriz dedi,rahimağzı yara enfeksiyon bişeyde görmedi şükür
doğal yolla olabilcek değerleriniz var eşininde seninde dedi :KK1:
dün adetimin 3, günüydü aslında bu dönem beklemiyodum adetimi ama kistim vardı başka dr doğum kontrol hapı vermişti bende 4-5 gün içip bırakmıştım nolur nolmaz umut dünyası die oda tesadüf gitti memorialle ilk görüşmemde adet olmama denk geldi :KK19:
rahimdeki sıvı olayını sordum Nur Hna şuan adetli olduğun için sıvı kan zaten vardır rahimde dedi cmt istersen gel adet bitiminde bakıyım tekrar dedi
daha sonra Semra Hn geldi mrblaştık Nur Hn anlattı hikayemizi Semra Hnda muayne etti herşey gayet normal dedi
fazla konuşamadık Semra Hnla tekrar çıktı
toplamda 1 buçuk saatlik bi görüşmeydi Nur Hn gerçekten çok şeker bi bayanmış :KK16:
yalnız rahimdeki sıvı olayım gene çözülmedi malesef cmt tekrar gidicem :KK50:

Canım her şeyin yolunda olmasına çok sevindim :nazar: İnşaallah cumartesi gittiğinde sıvının nedeni de bulunur.

kızlar hastaneden aradılar şimdi bak gene heyecan bastı:26:

ameliyatıma semra hanım ve nur hanım girecekmiş:KK16::KK16:

sabah 8.30 da diyorlardı şimdide 7.30 dediler. tuzlada kalıcam ben o gece 5 te yola çkmamız lazım o halde:KK1:

O saatte yollar boş olur canım. 5.30 gibi bile çıksanız çok rahat yetişirsiniz.

gunaydin kizlar.
biz geldik.:KK66: tek embrio transfer edildi
gebelik gerceklesirse egeer ohss riskim var degerlerim yulsek cikti transfer iptali gundeme geldi dun biraz gerildik stresli bi gun gecirdik anlicaniz.ama semra hanin tek de o kadar risk olmaz dedi ve teke karar verdi.kalitesii guzel 10 uzerinden 9 verdi embriolok.insallah tutar bundan sonra boool bol dua edecez bebegimle.insaaallah birakmaz beni.
inci canim merak etmissin beni cok tesekkur ederim.bu arada benim test tarihi firlamis 24 nisana 4nisan sekerim.

Oh maşallah :nazar: Sıkıca tutunsun kuzucuğun inşaallah :KK16:
4 nisan biliyorum da yanlışlıkla 2 gelmiş yanına sorry şekerim :KK1:

Herkese günaydııınnnn :KK16:

bugün daha teşrif etmedi sürekli kontrol ediyorum inş gelmez bi daha..işte devamlı oturuyorum evede gider gitmez yatağa girip yarım saat kırk dakka yatıyorum öyle kalkıp bişeyler yiyorum..sonra yine yatıyorum..tek sıkıntı metrobüse binme çabası onun içinde evden erken çıkıyorum .oturarak gelip gitmek için..Allaha emaetiz yani napim heyeti devletten almak lazım galiba hastanenin içi okadar büyükkü ondan gözüm korkuyo bu haftayıda atlatırsam inş sağlıklı bir şekilde bakıcaz artık canım..

Canım servis olayına bakmadınız mı ya da araç?

Memorial Tayfası :KK9::KK9::KK9:

almina :KK49: :nazar:
akasya :nazar:
aylna :nazar:-27 mart çarşamba opu :nazar:
aysunayy :nazar: - 29 mart cuma lap :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
belki :nazar:
beyzzmbak :KK49::nazar:
beylem :nazar: - 6 nisan cumartesi gebelik testi :nazar:
caklıt :nazar:
canocanan :KK49::KK49::nazar:
çakır :KK49::nazar: - 12 nisan cuma kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
dentur :nazar:
dicay :KK49::nazar: - 11 nisan perşembe kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
esmerim_452 :KK49::nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
grafiking :KK49::nazar:
gelincik_238 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
happy :KK49::KK49::nazar: - 5 nisan cuma kontrol :nazar:
hil_bur :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
inci :nazar: - 24 mart pazar lucrin'le başladı :nazar:
juliaa :KK49::nazar:
julietta :nazar:
kabakcicegi :KK49::nazar: - 27 mart çarşamba kese randevusu var :nazar:
ketenprensess :KK49::nazar: - 10 nisan çarşamba kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
lotus33 :emir_bebek::nazar:
medical :KK49::KK49::nazar:
mercan2011 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
meryem :nazar:
mikro :KK49::KK49::nazar: - 29 mart cuma kontrol :nazar:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013:KK49::nazar:
mummu :nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::KK49::nazar:
offfff :KK49::nazar:
qingdao :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sevda_linka :KK49::nazar:
sezyal :nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
tugceserdar :emir_bebek::nazar:
ugurbceği :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
umutege :KK49::nazar: - 27 mart çarşamba Kaan Paşa geliyor :nazar:
umut27 :KK49::nazar:
western :nazar: - 4 nisan gebelik test tarihi :nazar:
verde :nazar:

Ne diyeyim ben o adama. Allah akıl fikir versin. Kadın biraz baskı yapsın. Bak o kadar para veriliyor, bu merkez dünya listelerine adını yazdırmış bir merkez falan desin.

Canım aileden uzak olmak zordur ve sen şu an çok hassas bir dönemdesin. Bebeğini düşün, onun için nasıl mücadele ettiğini düşün. İmkanın varsa ailenin yanına git.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Opu gününden hesaplıyorsun dicaycim.

Canım her şeyin yolunda olmasına çok sevindim :nazar: İnşaallah cumartesi gittiğinde sıvının nedeni de bulunur.

O saatte yollar boş olur canım. 5.30 gibi bile çıksanız çok rahat yetişirsiniz.

Oh maşallah :nazar: Sıkıca tutunsun kuzucuğun inşaallah :KK16:
4 nisan biliyorum da yanlışlıkla 2 gelmiş yanına sorry şekerim :KK1:

Herkese günaydııınnnn :KK16:
tşkederim inci kalpli arkadaşım inş. bakalım geçen ay başka dr o sıvı için enfeksiyon ilacı vermişti içmiştim
inş. cmt gittiğimde görmem o sıvıyı :18:

X