Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

happy memorıal pahalı medipol daha uygun ya bu seferlik oraya gitsen gönlün rahat eder mi maddi açıdan baya zorlanıyoruz allahım kolaylık versin inşallah ama üzülme o vakte kadar rabbim rızkını hazırlar o meleklerin sen rahat ol

inşallah canım sadece hastane masrafları olsa ekstra bir sürü şey çıkıyo böyle zamanlarda..düşünmedim değil bu muayeneye oraya gitsem daha sonraki 12.haftaya geliyo cihangir hocaya gitcem nasılsa diye,hemde medipolüde tanımış olurum diye düşündüm valla..bakalım hakkımda hayırlısı neresi ise orası olsun inş iyi merhametli drlarla karşılaşırız..seninde az kalmış baya gelip gidicekmisiniz burdamı kalıcaksınız?

saol canım Allah razı olsun inşallah düzelir bekliyorum işte..sen nasılsın oğlun nasıl?

Insallah canim, 12 haftaya kadar devam edebilir endiselenme. Bizde iyiyiz cok sukur. Memleketteydik,oglum da iyi memlekette simarip, degisik huylar alip geliyor ..hem iyi oluyor, hem kotu...simdi huylardan vazgecirme cabasindayiz..sizlerde oglumu dualarinizdan eksik etmeyin olur mu?

inşallah canım sadece hastane masrafları olsa ekstra bir sürü şey çıkıyo böyle zamanlarda..düşünmedim değil bu muayeneye oraya gitsem daha sonraki 12.haftaya geliyo cihangir hocaya gitcem nasılsa diye,hemde medipolüde tanımış olurum diye düşündüm valla..bakalım hakkımda hayırlısı neresi ise orası olsun inş iyi merhametli drlarla karşılaşırız..seninde az kalmış baya gelip gidicekmisiniz burdamı kalıcaksınız?

aynen canım sen şimdiden bunları düşünüp üzme kendini bende medipole transfer olucam eğer bebek olursa oraya vereceğim miktarı bebekler için kullanmak daha mantıklı geliyor bana canım çok az kaldı istanbulda kalıcam git gel yapmak zor olur birde içimde rahat etmez nasılsa ev var gerek yok hergün o yolu çekmeyi belki böyleliklede temelli kalır happycm

Merhabalar,
10 gun takip edemedim, sayfalar cokk birikmis.tek tek okumam zor.
Sumeyye canim inci soyledi cok sevindim, tebrik ederim. Saglikla kucakla..
Happy ise donmussun kanamalar azalmis seninde haberini inciden aldim sagolsun....hersey yolundadir insallah..
Mikro, akasya sizler nasilsiniz.? Akasyam kontrolun vardi, son durum ne canim.?
Aysunay laparoskobi yapildi mi.sonuc nasil... Tedavi ne zaman?
Incim :KK16:
Umutege nin dogumu yakindi saglikla kucakla:nazar:
Hilbur senin kuzucuklar nasil.?
Semra, kabakcicegi,dentur, canan...herkes iyidir insallah..

Hoşgeldin Lotusum.. Nasılsın ? Küçük adamın nasıl :KK1: :KK16: Kontrol idare ederdi canım. Adet dönemimi atlattım ama saçma sapan bir kahverengi lekelenmem var. Nur Hanım ultrasonda baktı ama belirgin birşey de göremedi. Biraz temizlemeye çalıştı. Geçmezse kürtaj gerekebilir dedi.:KK25: Bir de regl düzelmezse birkaç ay doğum kontrol hapı gerekebilir dedi. Testleri verdi. Hangi ay tedaviye başlayacaksam öncesinde adetten sonra gideceğim. Semra Hoca ve mustafa Bey ya da müstecep beyden randevu alacağım. Uzun protokol olacak. Haziran ya da temmuz düşünüyorum canım. önce haziran demiştim şimdi 1 ay beklesem mi diorum. Belli değil anlaycağın.:KK31:

akasya canım yeni okudum yazdıklarını neden bir daha kürtaj olucak ki inşallah gerek kalmaz akasyam tedavide en hayırlı zamanda olsun inşallah

akasya canım yeni okudum yazdıklarını neden bir daha kürtaj olucak ki inşallah gerek kalmaz akasyam tedavide en hayırlı zamanda olsun inşallah

Denturum bebeğimi kaybettiğimde Nur Hanım kendi kendine düşmesi için çok yoğun çaba sarfetti. İlaçlarla kalan parçaları atmaya çalıştı. Rahime müdahele edilmemesi için çok uğraştı. Ama adetten sonra kahverengi akıntı devam edince eğer kesilmezse rahimi temizlemek için yapacak.

Hoşgeldin Lotusum.. Nasılsın ? Küçük adamın nasıl :KK1: :KK16: Kontrol idare ederdi canım. Adet dönemimi atlattım ama saçma sapan bir kahverengi lekelenmem var. Nur Hanım ultrasonda baktı ama belirgin birşey de göremedi. Biraz temizlemeye çalıştı. Geçmezse kürtaj gerekebilir dedi.:KK25: Bir de regl düzelmezse birkaç ay doğum kontrol hapı gerekebilir dedi. Testleri verdi. Hangi ay tedaviye başlayacaksam öncesinde adetten sonra gideceğim. Semra Hoca ve mustafa Bey ya da müstecep beyden randevu alacağım. Uzun protokol olacak. Haziran ya da temmuz düşünüyorum canım. önce haziran demiştim şimdi 1 ay beklesem mi diorum. Belli değil anlaycağın.:KK31:

Hosbuldum canim.iyiyiz cok sukur, hastalanmadan geldik bu sefer:KK34:kucuk adamimda iyi, uyanir simdi anne parka gidelim demeye baslar:KK55:cok gezmeci cok..
Canim yengemde seninle ayni donemde ayni seyleri yasadi.o da adet duzensizligi ve ara kanamalardan sikayetciydi.antalya da dokt gitmis parca kalmis yeniden operasyon demis.memlekete gelince orda bi doktora gitti o da parca v.s yok dedi.yakin zaman once kanama kesildi.yeni bebek icin tekrar antalya da bi dokt gitmis o doktorda sorun yok temiz, artik dusunebilirsin demis.insallah kurtaja gerek kalmaz..rahimde sorun olsa nur hnm gorurdu o konuda icin rahat olsun.ara kanamalarin bitmesi yakindir.hersey yoluna girecek.sen kendini ne zaman hazir hissedersen,rahim ne zaman hazir olursa haziran, temmuz farketmez...az kaldi hayirlisiyla...

akasyam hiç korkma olursada hiç üzülme kuzunun yuvasını temizliyecekler diye düşün ama inşallah iyileşir daha yeni 3 ay olucak ilaç falan verdimi bunun için belki ilaçlarla kurur düzelir

hatunlar bugün sonunda aradılar hastaneden..11 nisan akşam 7 buçukta müstecep beyle randevum var.... çok heyecanlandım ya...daha 15 gün var...duyacak mıyım bakalım pıt pıtları ...çok tırsıyorum :18::18::18::18::18::18::18: haftaya acaba başka bir yere gitsem mi en azından keseyi görmeye...

ben de aynı şeyi düşünüyorum :) beni de bugun aradılar 11 nisan için.. 18 marttı gebelik testi tarihim.. daha çok var .. senin gebelik testi tarihin ne zamandı??

arkadaşlar pgt topiğine de yazdım buraya da yazayım. genelde buradaki arkadaşlara da bu testler gerekiyor. safkan31 diye bir arkadaş infertilite topiğinde paylaşmış. ben istanbulda oturmuyorum ama umarım sizin işinize yarar.

ALINTI: (istanbulda oturan arkadaşlar )trombofili paneli ve kromozon testi yaptırmak isteyenler ssk ücretsiz yapıyor vede 1 ay içinde özel labratuarlar gibi sonucu veriyor (cerrahpaşa hastanesi hemen yanında samatya hastanesi diye bilinen şuanda devlet hastanesi diye geçiyor samatya diyince herkes bilir özel bir labratuarla anlaşması oldugunda ssk ücretsiz yapıyor ay içinde sonuçlar çıkıyor)gidecek olan bayan arkadaşlar kadın doguma randevu alsın doktor hemen tahlilleri yapıyor erkek arkadaşlar ise üroloji bölümüne randevu alsınlar sorunsuz tahliller yapılıyor. Ssk olmayanlar ise anlaşması olan burc genetik labratuarına gidebilirler yardımcı olduklarını söylediler ödemelerde !

SEVGİLER...

ii bi haber burda yaptıramazsam ist geldigimde orda yaptırıyım bende acaba k.dogum yönlendirdikten sonra genetik günmü veriyo yoksa hemen kanı alıyomu istek kagıdı olmazsa sorun çıkarmı acaba nur hanım vermedi çünkü

Merhabalar,
Happy ise donmussun kanamalar azalmis seninde haberini inciden aldim sagolsun....hersey yolundadir insallah..

hoş geldin cnm iyyiz saol sen nasılsın küçük beyimiz nasıl :KK16:

Denturum bebeğimi kaybettiğimde Nur Hanım kendi kendine düşmesi için çok yoğun çaba sarfetti. İlaçlarla kalan parçaları atmaya çalıştı. Rahime müdahele edilmemesi için çok uğraştı. Ama adetten sonra kahverengi akıntı devam edince eğer kesilmezse rahimi temizlemek için yapacak.

hakkında hayırlısı olsun cnm inş gerek kalmaz rabbim yardımcın olsun bebişin gelicek hiç gitmiyecek inş:KK16:

Kızlar hepinize merhabalarr beni soran arkadaslar olmus.allah razi olsun sabahtan beri cok yogun basagrim var uyuyunca gecer dedim ama hala ayni.
julia tebrik ederim canim hepimizin ayni oldu basta silik cikti.tebriklerrr

akasya inşallah kendiliğinden atar vücudun müdaheleye gerek kalmaz canım..

Merhabalar,

cuma günü yapılacak canım ilgin için çok teşekür ederim..
tedavi yaza..

bebeğinin ve senin iyi olmanıza çok sevindim..meleğini öpüyorum:KK19:

Kizlar bugün hastaneden aradilar 3 nisana kese icin gun verdıler .. 10 nisanada kalp atisi için gun verdiler. .cok mutluyum ve cok heyecanliyimmmm :))

kızlar merhaba.nette sorun vardı giremedim,geçmişe bakamadan yazıyorum.dün test günümdü 121 çıktı,yani hamileyim çok şükür.ama cumartesi den beri lekelenmem var,jelden iğneye geçtik,yarın testi tekrarlıycaz.dondurulmuşlarda bu durum olabiliyormuş,birde iki tane transfer edilmişti birini kaybettiğimiz için olabilir dedi nur hanım.

Kizlar bugün hastaneden aradilar 3 nisana kese icin gun verdıler .. 10 nisanada kalp atisi için gun verdiler. .cok mutluyum ve cok heyecanliyimmmm :))
çok heyecanlı gerçektende Allahım ben şimdiden bu kadar heyecanlıyım sen nasılsın tahmin bile edemiyorum:KK16::KK16:
herşey çok güzel olacak canım pıt pıtlarını duymak harikadır eminim:KK16::nazar::nazar:
kızlar merhaba.nette sorun vardı giremedim,geçmişe bakamadan yazıyorum.dün test günümdü 121 çıktı,yani hamileyim çok şükür.ama cumartesi den beri lekelenmem var,jelden iğneye geçtik,yarın testi tekrarlıycaz.dondurulmuşlarda bu durum olabiliyormuş,birde iki tane transfer edilmişti birini kaybettiğimiz için olabilir dedi nur hanım.

tebrik ederim mry harika bir haber bu..
Allah tamamına erdirsin canım..:nazar::nazar::nazar:

X