Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Çok şükür mikrom, İNŞALLAH...
beylemcim gözün aydın canım korktuğun gibi olmadı inşallah o güzel yumurtalr 9 ay seninle olucaklar annesi

Sağol dentur, inş bundan sonrası için de güzel haberler alırız..

Maşallah hilbur, kiloları çok çabuk vermişsin, biz de o günleri yaşarsak senin tecrübelerinden faydalanırız.

beylemcim çok sevindim bak o kadar stres yaptığına değdi mi R abbim istedimi olmayacak şey yok tatlım

teşekkür ederim gamzear, kendimi yediğimle kaldım, rabbim mucizesini gösterdi...

Son düzenleme:
maşallah canımm çabucak vermişsinn bio oili bende merak ediyordumm gelişmelerden haberdar et bizi o zamannn

mikro sana bişey diycem mustafa bey idrar tahlili istedimi? o istemese bile sen mutlaka 15 günde 1 yaptır canım enfeksiyon falan varmı baktır ihmal etme...benim kafamdaki en büyük soru işareti odoğumlumla ilgili son 1 ay hiç idrar tahlilim yapılmadı ve doğum sonrasında enfeksiyondan olduğunu söylediler...bol su için o yüzden diyorum.iltihabı sadece o dışa atıyor..

15 günde bir mi yaptıralım tabi banada kimse demedi...acaba biz normal kadın doğumcuyamı gitsek yaaaa kafam çok karışık bizim drlar süperde çok yoğunlar bişeyleri atlamasınlar korkuyorum valla..

15 günde bir mi yaptıralım tabi banada kimse demedi...acaba biz normal kadın doğumcuyamı gitsek yaaaa kafam çok karışık bizim drlar süperde çok yoğunlar bişeyleri atlamasınlar korkuyorum valla..
ünde 1 kadın doğumcuya g

ben balıkesirdeyken 15günde 1 normal kadın doğumcuya gidiyoordum,her gidişimde benden istiyordu kan ve idrar kızıyordum para tuzağı diye ama sonra ne kadar önemli olduğuna bastı kafam çünkü iltihap durumunda vücut bebeği korumak için iltihaptan onu dışarı atmaya çalışıyormuş hele 20li haftalarda doğumu bile başlatıyormuş bu durum.çok su iç diye boşa demiyormuş doktorlar.benim kafamdaki tek soru işareti bu doğumum ve süreçle ilgili ama hiç dillendirmedim musatafa beyede,öyleyse bile bilerek yapmadığını biliyorum en azından...aklınızda olsun diye uyarıyorum.en azından siz hatırlatın kontrollerde belki ben yanlış yorumluyorumdur..

merhaba kızlar nasılsınız herkes iyidir inşallah
ben cuma günü gittim istanbula önce cerrahpaşaya gittik tahlillerin bir kısmını orda verdik genetik için temmuz ayını verdiler bizde samatya ya gittik orda verebildik genetik sonucu 1.5 ay sonra çıkcakmış diğerleri 3 haftada çıkar dediler.ordan memoriala gittik eşim semen analizi yapıldı ve hormon sonuçlarını gösterelim dedik ama nur hanımla çok yoğundu ordaki kızlar sonuçları alalım dosyanıza koyalım nur hanım arar sizi dediler dedikleri gibide oldu aradı benim prolaktin hormonum yüksek çıkmıştı 47 çıktı tekrar test yapalım dedi makroprolaktin yaptırcaz o engel gebelik için ama halolur dedi.ona biraz canım sıkıldı.bakalım herşeyin hayırlısı yavaş yavaş başladık ama biz sonuçları alana kadar nur hanım gidecek 15 nisanda izne ayrılcam dedi.funda hanıma yönlendiyim sizi dedi ama bakalım nasıl olcak.
allah yardımcımız olsun

Hayırlı olsun canım. Sorunsuz halletmenize sevindim. Benim prolaktinim 30 çıktı. Nur Hanım yüksek çıkınca mutlaka makrosunu da istiyor. Dostinex kullanmaya başladım ben. Sen de büyük ihtimalle onu kullanacaksın. Hemen düşürüyor dert etme :)

Yok hilburum idrar tah.istemedi.yeni baska tahlillier yaptirdim.troid bide toxoplasma diye bi tahlil bu gidisimde gostericem.bu ikincide bi nevi enfeksiyomus heralde.ama gidince konusurum sorarim herseyi.cok saolasin canim.dedigin gibi olmadi burdada baslarim bi doktora

Beylem çok sevindim canım. 2 derken 5 yavrun olmuş. İşte biz ne dersek diyelim Allah'ın istediği oluyor... Hepsi 5.güne gitsin inşaallah.

Happy kolay gelsin canım. İnşaallah lekelenmeler tamamen biter.

Dentur yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, bundan sonra her şey güzel olacak inşaallah.

40 dakika sonra iğnemi vuracağım

allah razı olsun canım .çok şükür herşeyi halledebildik inşallah sonuçlarıda güzel çıkar.devlette yaptırmak zor oldu ama o kadar maliyetten kurtulduk.cumartesi günü rahim filmide çektirdim onda da bir sorun çıkmadı.böyle bütün tahliller yaparak ilerliyoruz ya daha içime siniyor.dostinex yan etkisi var onu kullanırken korunmak gerek falan gibi yazılar okudum ama nekadar doğru bilmiyorum.hayıt tohumu var elimde aslında kaynatıp içmek istiyorum ama makroda yapılsın diye bekliyorum.makro devlette bakılmıyomuş galiba.

Toxoplasma bir tür parazit canım. Kedi köpek gibi hayvanların dışkılarından, ya da paraziti taşıyan hayvanların çiğ veya az pişmiş etlerinden insana geçebiliyor. Test sonucunu alana kadar çiğ ete elini sürme :)

happcm ne yapıyım tatlım böyle olmak zorundayım ilkinde yaptığım hataları tekrar yaşamak istemiyorum sabır ve tevekkül ederek umutla bekliyorum canım happy benim o iğnelerden sonra aynısı oldu hatta tüm vucudum krem sürsemde fayda etmedi bende bir güzel kese yaptım o biraz toparladı sonra hergün kese yaptım arkasından nemlendiri sürdüm bebanten sonrada geçti ama hamilelikte kese sorun olur mu bilimiyorum canım bence kötü bişi değildir ilaçlardan sonra deride kendini hamileliğe alıştırıyordur

kızlar julia nın test günü bugün mü yarın mıydı hiç ses çıkmadı...

Çarşamba günü canım.

umutcum incicim sağolun beni merak etmişsiniz çok hastaydım grip oldum ateşim yükseliyor ara sıra idare ediyorum işte birde sonuç belli olmayınca insan ne yapacağını şaşırıyor ilaç kullanamıyorum c vitamini falan öyle geçiyor yarın idrar testi yapcam çaktırmayın :) ertesi günde test günüm zaten inci hayırlı olsun başlamışsın tedaviye umut senin son testin kaç çıkmıştı şimdi neler yapıyosun jele geçtinmi?

inşallah incim sondur seninde başladı çok şükür iğne olmak bile heyecan veriyor dimi

merhaba canım benimde prolaktin yüksek çıkmıştı makrosunu istedi nur hanım mutlaka yaptır o sonucu görünce ilaca ya da emara gerek yok dedi tedaviye devam ettik inşallah seninde öyle olur stres yapma streste çıkarıyormuş bu hormonu

Çok geçmiş olsun canım ya. Topikte hemen hemen herkes transfer sonrası grip oldu çok ilginç.
Tamam çaktırmayız Geliyor pozitif inşaallah
Sağolasın

inşallah incim sondur seninde başladı çok şükür iğne olmak bile heyecan veriyor dimi

Hem de nasıl heyecanlı, iğne saatini sabırsızlıkla bekliyorum
Az sonra hazırlarım minicik iğnemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…