Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Oh oh gezmeler iyi gelmiştir arkadaşıma

evet canımm çok iyi geldi şükürrrr :))

güneşi gören kendini dışarıya atmış

ama çok güzeldi hava güneşi görünce çıktık valla

incim bugün iyim çok şükür mevlama serum yedimmi kendime geliyorum işte
özledim bir bakim dedim

canımm geçmiş olsunnn umarım çok kötüdür dün akşam yoğun yaşadım sadece hergün olursa düşünemiyorumm

100 mg.canımm.ama eve gidincede içebilirsin bir günlükten bişey olmaz bence..

kendine dikkat et kuzumm inş.. rahat rahat atlatırsınnn

canım onlar bende de oluyor göbek çevremde yoğun bi şekilde ve bazen kollarımda oluyor bende normal olduğunu düşünüyorumm.ama cuma günü sorucamm mustafa beye.

hadi canımm gözümüzaydın rabbim çok büyükk maşallahh yumoşcuklarınaa.inş.. evlatt olarak sana geri dönüceklerr nekadar şükretsek rabbimize az.binlerce şükürler olsun rabbime..

mikrocum sen nasılsın bebişler nasıl eskisi kadar sık görmüyorum seni o nedenle hemen görmüşken bir hatrını sorayım dedim

ben iyiyim canımm evet eskisi kadar sık giremiyorumm bazen kendimi iyi hissetmiyorum bazende misafirler oluyo.sen nasılsın hangi aşamalardasın umarım herşey yolundadırr

merhaba arkadaşlar.bugün başladık hayırlısıyla tedaviye.dondurulmuş emriyo transferi kolay gözüküyor.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

kezbancım maşllah bu konuda senin tecrübelerine ihtiyacım var gelişmelerinle benide aydınlatırsan çok sevinirim

beylemcim gözün aydın canım korktuğun gibi olmadı inşallah o güzel yumurtalr 9 ay seninle olucaklar annesi

mry tebrik ederim gözün aydın

incim geçmiş olsun canım inşallah ilaçların fayda eder

akasyam sen neler yaptın nasıl geçti kontrolün

bendede durumlar aynı bakalım bu hafta ne zaman teşrif edicek kırmızılar

bende durumlar aynı merakla regl olucağım günü bekliyorum daha 20 gün filan var o zaman ki duruma göre tedaviye başalyacağız inşallah

canımm bir haftaya düştü bundan sonrası çabuk gelir inş...

bende durumlar aynı merakla regl olucağım günü bekliyorum daha 20 gün filan var o zaman ki duruma göre tedaviye başalyacağız inşallah

hayırlısı olsun canım inş. göz açıp kapayana kadar geçer zaman.ne durumlardayız bakarmısın herzxaman gelmesin dediğimiz kırmızıları bekler olduk bebeklerimiz içinn

hayırlısı olsun canım inş. göz açıp kapayana kadar geçer zaman.ne durumlardayız bakarmısın herzxaman gelmesin dediğimiz kırmızıları bekler olduk bebeklerimiz içinn

gerçekten de öyle bir de benim iki kırmızı arası 14 gündür o nedenle bezmiş durumdayım ama gel gör dört gözle bekliyorum

öylemi dersin mikrom ya sanki hiç adet olmıcakmışım gbi bir halim var bakalım sabırla beklemeye devam sen nasılsın

gerçekten de öyle bir de benim iki kırmızı arası 14 gündür o nedenle bezmiş durumdayım ama gel gör dört gözle bekliyorum

baya azmış canım senin arada çabucak gelir yani

öylemi dersin mikrom ya sanki hiç adet olmıcakmışım gbi bir halim var bakalım sabırla beklemeye devam sen nasılsın

öyle diyorumm canımm rahatt ol ne kadar stres yaparsak yapalım yine herşey olacağına varıyorr.akışına bırakalım kendimizi

baya azmış canım senin arada çabucak gelir yani

öyle diyorumm canımm rahatt ol ne kadar stres yaparsak yapalım yine herşey olacağına varıyorr.akışına bırakalım kendimizi

rahatım aslında bilinçaltımı bilmiyorum tabi :18:ama hafta sonu misafirim vardı diye hazırlıkla geçirdim bu haftada evde işler birikti çamaşır ütü onlara ağırlık vericem derken inşallah stres yapmadan geçer sabah eşim tarihi görünce şaşırdı sanırım oda belli etmeden gün saymış ne çabuk geçti dedi

yettim bacım..

ben salağı çatlamuycam diye bi dünya kreme para döktüm,vazelin,badem yağı,zeytinyağı...dedimki aklımca kendime hep aynı şeyi sürersem bünyem alışır ve yine çatlar hergün başka bişey sürmeliyim:) tabi bu arada duş almadığım zamanlar karnımı temizlemeyede kafam basmadığı niçin bu mamülleri hep üstüste sürdüm karnım oldumu size bi gül demeti...kaşıntı alrerjii...allahım kazıycam karnımı nerdeyse...neyse sonra kaşıntılara çareyi gülsuyunda buldum ve sadece licerac kullanmaya devam ettim..ama göbeğim sönmüş bi balon gibi...çatlak dolu :) hatta sadece göbeğğime sürdüm kalçama göğüslerime falan sürmedim diyordum popom falan çatlak içinde kalcak ama ne ilginçtirki sadece krem sürdüğüm yer çatladı:) ama hala vazgeçmedim ve şimdi reklamlarda çıkan bio oil varya ondan aldım bir ümit belki biraz toparlar...az önce tartıldım buarada 22 kg almıştım 43 günde sadece 4 kg fazlam kalmış :)

ne kadarr takmıyormuş gibi görünselerde canımm onlarda çaktırmadan herşeyi hesaplıyorlarr aynı sıkıntıları onlarda kendi içlerinde yaşıyorlarr.benim eşim böyle en azındannn biçoğununda böyle olduğunu düşünüyorum ben

maşallah canımm çabucak vermişsinn bio oili bende merak ediyordumm gelişmelerden haberdar et bizi o zamannn

haklısın mikrom birde aile baskısı ve benim aşırı derece anne olmayı isteğim her gördüğüm bebeğe yapışmam yeğenlerime kendi yavrularım gibi bakmam ilgilenmem hergün seslerini duymak için saatlerce tel başında beklemem derken bunları gördükçe dahada ezildiğini hissediyorum inşallah rabbim bizimde yüzümüzü güldürür mikrom eşimde biraz olsun rahatlar

sağol canım sen nasılsın eve geldim şimdi çıkacağım inş. nöbetim var sen neler yapıyosun

beylemcim çok sevindim bak o kadar stres yaptığına değdi mi R abbim istedimi olmayacak şey yok tatlım

kolay gelsin canımmm sana bende iyiyim takılıyorum evde valla :))

inş.. canımmm rabbim tez zamanda nasip etsinn sizede herkesin yüzünü güldürsünn rabbimm kimselere aratmasın

maşallah sana baya almışsın ve hemencecikte vermişsin bıdıklar çok yoruyo seni anlaşılan..yani diyosunki salın gitsin çatlayacağı varsa krem falan hikaye mi?ve bunlar çatlak belirtisimidir eğer öyleyse popom zaten yeterince çatlak göbekte eklensin takım olsunlar..

mikrom sende diyodun dökülüyo diye genişlediğ için heralde çevremde soruyorum kimse bilmiyo böyle bişey sanırım biz göbekten çok iğne yaptık diye böyle oluyo normal hamişlerde sadece çatlak olmuş bizimki deri döküntüsü kıvamında..

canım gidicem ya bu hafta ben o zaman sorucam sanada haber veririm ama önemli bişey olduğunu zannetmiyorum ben

canım gidicem ya bu hafta ben o zaman sorucam sanada haber veririm ama önemli bişey olduğunu zannetmiyorum ben

evet bende fazla önemsemiyodum bugün döküntüleri ayakkabılarımın üzerine yığılmış bi vaziyette görünce tırstım doğrusu noluyorum evrim mi geçiriyorum diye:) sen sor canım bakalım kaç para sıkışmış cüzdanımıza okkalı bi krem alalım göbüşümüz için:)
mikrom sen bu hafta 11 mi olucaksın gittiğnde 10 mu ..12 önemliydi dmi?Bu arada inci kayıp bugün..

dentur helal sana büyük değişim içindesin tedavi için hazırsın maşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…