Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Çok geçmiş olsun canım ya. Topikte hemen hemen herkes transfer sonrası grip oldu çok ilginç.
Tamam çaktırmayız :KK1: Geliyor pozitif inşaallah :KK16:
Sağolasın :KK16:

Hem de nasıl heyecanlı, iğne saatini sabırsızlıkla bekliyorum :KK1:
Az sonra hazırlarım minicik iğnemi :KK1:

ya evet inci benimde dikkatimi çekti sanırım bu tedavide etkiliyor bünyeyi aman siz dikkat edin hastalanmayın :KK16:

Mummucum ben nasıl kaçırdım senin tedavinin ertelendiğini ya kusura bakma :26:

Mart ve Nisan Tayfası :KK16:

aysunayy - 29 mart cuma lap :nazar:
beylem gebelik test tarihi 6 nisan :nazar:
caklıt :nazar:
dentur - tahmini 29 mart başlıyor :nazar:
inci - 24 mart pazar lucrin'le başlıyor :nazar:
juliaa - gebelik test tarihi 27 mart çarşamba :nazar:
kezban - 23 mart cumartesi sondurulmuş tedavisine başladı :nazar:
kokoci - 22 mart cuma başladı :nazar:
mummu :nazar:
nisanur :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 :nazar:
sezyal :nazar:
western - gebelik test tarihi 4 nisan perşembe :nazar:
verde :nazar:

günaydınnnnnnnnnnnnn:KK3::KK3:

kızlar korkularım arttı bastı bana:26:

okuluma haber vermeden ş.dışına çıkacağım cuma günüm boş....perşembe akşamından çıkıp gideceğim ve korkuyorum...inşallah okuldan aramazlar yada yolda başıma bişey gelmez.......offfffffffff ne bileyim...işte öyle.

slm canım..sanırım seninle hem adaşız hem de meslektaş...:KK3:

ankaradasın sanırım değil mi?
orada hangi merkeze gittin ben de 1.tüp bebek denememi ankarada yaptırdım..gürgan kjlinikte

yok canım ankarada değilim ama denemelerimi ankarada yaptım evet..ilk 3 ü anatoliada sonuncusu genartta..genartı çok sevdim ama anatolia tam bir zaman kaybıydı benim için :KK43:

mikrom ben şu soyulma işini araştırdımda pek iyi değil galiba napsak cildiyeye gitsem..progestan miktarı artınca pullanma oluyomuşta bazıları da enfeksiyon diye saçmalıyo...denturum senin tedavidemi oldu kese yapmaya korkuyorum ben, karnımı çok yavaştan yıkıyorum..

inci iğneyi oldun geldin yarasın yumoşlarına:KK19:
bende iğne olmayı özledim:KK1:

yok canım ankarada değilim ama denemelerimi ankarada yaptım evet..ilk 3 ü anatoliada sonuncusu genartta..genartı çok sevdim ama anatolia tam bir zaman kaybıydı benim için :KK43:

hayırlısı olsun aysuncum..
benim içinde gürgan tam bir fiyaskoydu ama sonunda doğru merkezi bulduk.. :KK19:
ön görüşmeye ne zaman gitmeyi düşünüyorsun..

listeye bi göz attımda sırada juliaa var sonucu belli olcak yarın inş,bide aysunun laparoskopisi var ondada inş temiz çıkar,akasya sen kontrole gitmişmiydin??

inci iğneyi oldun geldin yarasın yumoşlarına:KK19:
bende iğne olmayı özledim:KK1:

hayırlısı olsun aysuncum..
benim içinde gürgan tam bir fiyaskoydu ama sonunda doğru merkezi bulduk.. :KK19:
ön görüşmeye ne zaman gitmeyi düşünüyorsun..

ben de onu soracaktım..temmuz gibi tedaviye başlamak için ne zaman gitsem acaba? bir de görüştüğüm bir diğer merkez daha muayene bile etmeden histeroskopiyi önerdi...memorialde aynı fikirde olursa histeroskopiden sonra çok beklemek gerekiyor mu ?

Hamilelerimiz :KK16:

almina :KK49::nazar:
beyzzmbak :KK49: :nazar:
canocanan :KK49::nazar: - prens ve prensesimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
cakır :KK49::nazar:
cemile :KK49::nazar:
dicay :KK49::nazar:
esmerim452 :KK49::nazar: - kızımız geliyor :emir_bebek::nazar:
grafiking :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
happy :KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
kabakciceği :KK49::nazar:
ketenprensess :KK49::nazar:
led_zeppelin :KK49::nazar:
medical :KK49::nazar:
mikro :KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013 :KK49::nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
offfff :KK49::nazar:
sevda :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
umut27 :KK49::nazar:
umutege :KK49::nazar: - 27 martta oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
mikrom ben şu soyulma işini araştırdımda pek iyi değil galiba napsak cildiyeye gitsem..progestan miktarı artınca pullanma oluyomuşta bazıları da enfeksiyon diye saçmalıyo...denturum senin tedavidemi oldu kese yapmaya korkuyorum ben, karnımı çok yavaştan yıkıyorum..

tedavideyken başladı bende çok üstünde durmamıştım ama tedaviden sonrada dahada arttı karnımdan tut ayaklarımın üstü kollarım yüzümdede olmuştu sen sormadan kese yapma belki zararı yoktur ama olsun doktoruna danış canım boşver netteki haberleri

Evet arada düşünüyorum ama ne yapalım bebeğimin geleceği yolda katkı sağlayacaksa varsın yaksın :KK1:

yakmasın incim ya benim hala ağrıyor yerleri soğukta orası sızımsızım sızlıyor inşallah sen acı hissetmeden kavuşacaksın allahın izniyle

ben de onu soracaktım..temmuz gibi tedaviye başlamak için ne zaman gitsem acaba? bir de görüştüğüm bir diğer merkez daha muayene bile etmeden histeroskopiyi önerdi...memorialde aynı fikirde olursa histeroskopiden sonra çok beklemek gerekiyor mu ?

canım bende büyük ihtimalle temmuzda başlamayı düşünüyorum..biz şubat tatilinde ön görüşmeye gittik.eşimin durumuna bakılacaktı benden de laparoskopi istendi...onun içinde bir daha gitmemiz gerekecek.

bence sen de nisan en geç mayıs gibi bi öngörüşmeye gitsen iyi olur..daaha sonra bir daha çağırırlarsa vaktin olur.mesela histereskopi önerdiler diyorsun onun için bir kez daha gitmen gerekecek mesela..laparoskopiden sonra 2 ay beklemek gerekiyormuş....ama histeroskopiden sonra beklemek gerekmiyor..

Son düzenleme:
canım bende büyük ihtimalle temmuzda başlamayı düşünüyorum..biz şubat tatilinde ön görüşmeye gittik.eşimin durumuna bakılacaktı benden de belki bi test histeroskopi.laparoskopi vs ne bileyim bişeyler olur diye gittik....ki oldu laparoskopi istendi benden tedaviden önce birkez daha gitmemiz gerekecek yani.

bence sen de nisan en geç mayıs gibi bi öngörüşmeye gitsen iyi olur..daaha sonra bir daha çağırırlarsa vaktin olur.mesela histereskopi önerdiler diyorsun onun için bir kez daha gitmen gerekecek mesela..laparoskopiden sonra 2 ay beklemek gerekiyormuş....ama histeroskopiden sonra beklemek gerekmiyor..[/QUOT

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim alevcim..ama biliyorsun ki okul açık olunca sıkıntı..benim öğrenciler küçük bir de..3.sınıflar..hem 23 nisan çalışmaları bana kaldı..eşim de özel bir şirkette memur olunca izin alması sıkıntı..yani eşimin yıllık iznini beklememiz gerkecek gibi görünüyor..kısmet artık bakalım..dediğim gibi aslında bu yaz düşünmüyordum olursa yaptırırız olmazsa da doğal yollardan denemeye devam :KK1: görüşmek üzere..:KK34:

X