Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

çok saol canım ya eşime diyorum da daha alcaz dıye yok daha neler dıyoo:KK53:
dedımkı dua et pıkoluyum yoksa yanmıştım:KK53::KK53::KK52::KK52:

benım son aşılamamda500 600 ml kullanmıştık galıba 2 tane önden gelen vardı ama gerıde vermıydı kactaneydı bılmıyom
ılk aşılamamda 800 kullanmıstım tahmını olarak söyluyom tam 14 yumurtam vardı doktor tam tüp bebeklık olmuşsun demişti
ya aslında maddı açısınıda geçtim çok ilaç kullanmak istemiyorum hormom bunlar hiç bişey yapmasa kılo aldırıyor pıko var trroıd var ver verebilirsen diyetisyene başladım banamısın deemıyo kılolar olduğu gibi duruyoo tedavi sürecındede diyetisyene deavm etcem kılo almasam o bıle yeter

Son düzenleme:
benım son aşılamamda500 600 ml kullanmıştık galıba 2 tane önden gelen vardı ama gerıde vermıydı kactaneydı bılmıyom
ılk aşılamamda 800 kullanmıstım tahmını olarak söyluyom tam 14 yumurtam vardı doktor tam tüp bebeklık olmuşsun demişti
ya aslında maddı açısınıda geçtim çok ilaç kullanmak istemiyorum hormom bunlar hiç bişey yapmasa kılo aldırıyor pıko var trroıd var ver verebilirsen diyetisyene başladım banamısın deemıyo kılolar olduğu gibi duruyoo tedavi sürecındede diyetisyene deavm etcem kılo almasam o bıle yeter

aynen canım bir sürü hormon yükleniyoruz. bunların illa ki vücuda zararları vardır.
canım kilo yapıyor ilaçlar, şişkinlik yapıyor. ben hemşireye demiştim, yediklerinizdendir dedi bana :) ama bence değil, kesinlikle kilo yapıyor. benim ilk tedavi tarihim 15 Şubattı, bugün o güne göre tam 2 kilo almışım :KK43:

aynen canım bir sürü hormon yükleniyoruz. bunların illa ki vücuda zararları vardır.
canım kilo yapıyor ilaçlar, şişkinlik yapıyor. ben hemşireye demiştim, yediklerinizdendir dedi bana :) ama bence değil, kesinlikle kilo yapıyor. benim ilk tedavi tarihim 15 Şubattı, bugün o güne göre tam 2 kilo almışım :KK43:

bana 2. aşılamada doktor 2 ile 3kılo arasında alırsın sonra verirsin demişti ama nerde çakılıp kadılar
verilmiyolar malesef bızım durumumuzda özellıkle

canım ben çalışıyorum. hatta transferden sonra 3-5 gün evdeydim, sonra işe başladım. fiziksel olarak çok yorulduğun bir işin yoksa sorun teşkil etmez diye düşünüyorum.

canım Rabbim yardımcın olsun. bir yazı okudum, hamilelik en çok beklediğiniz haber de olsa, ilk 3 ayı depresif geçmesi çok normaldir yazıyordu. üzerine bir de bulantı, halsizlik olunca çok normal.. umarım bebeğini sağlıkla kucağına alırsın da bunlara güler geçersin :) bende de hafif bulantılar var sanki. yemeyi iştahlı yiyorum ama yedikten 5-10 dk sonra midem bir tuhaf oluyor. bir de benim sol tarafımda batma, ağrı var gibi. inşallah kötü birşey yoktur. dış gebelik geliyor aklıma Allah korusun.

yok canım aklına kötü bişey getirme benim arada hala oluyo seninde olucak yumurtalıklarında büyük ya daha ondan da oluyo..engelli koşu gibi aşama aşama gidiyoruz inşallah her aşamayı sorunsuz atlatırız..

Hamiş kızlar, benim göbek çevrem pul pul dökülüyo pantolonumun kemer kısmı bembeyaz oldu döküntüden kepek kepek sizdede olmaya başladımı dr a gitmeme daha çok var kafama görede bişey alıp sürmek istemiyoırum karnım büyüdüğü için olmuştur diye düşünüyorum ama yinede takılıyo aklıma hilbur yardımmmm!! yetiş bacım..

hayırlı sabahlar arkadaşlar,
merak etmişsiniz, dün eşimin ailesi vardı nete giremedim. bizim için zor adımlardan birini atlattık.
döllenme gerçekleşmeyek diye düşünürken, rabbim yüzümüzü güldürdü..
o günkü sıkıntımı, eşimin stresini hatırlamak bile istemiyorum.
herkes tek tek opu ya giderken benim girebileceğim bile belli değildi, çok şükür.
opumu mustafa bey yaptı, ilk kez karşılaştık, çok pozitif bir doktor.
pazar günü hastaneden aradılar, 5 tane embriyonuz oldu dediler.(bize 2 tanesi olgun diğerlerinden bişey beklemeyin demişlerdi) ve bu haberle şok olduk.
Rabbim mucizesini gösterdi, ALLAH'IM İnş, bizim o gün çektiğimiz sıkıntıyı bir daha yaşatmaz.. 2. gün embriyoları açmıyoruz, salı günü arayabiilrsiniz dediler..
Şimdi inanır mısınz o kadar rahatladım ki,
ister 3. kalite olsun, ister 5. kalite.
Rabbim diledikten sonra, gerisi boş.
Merak edip, sorduğunuz ve destek olduğunuz için teşekkür ederim size de...
Az teselli vermediniz..
Şimdi transfer günü için haber bekliyorum.

Son düzenleme:
merak etmişsiniz, dün eşimin ailesi vardı nete giremedim. bizim için zor adımlardan birini atlattık.
herkes tek tek opu ya giderken benim girebileceğim bile belli değildi, çok şükür.
pazar günü hastaneden aradılar, 5 tane embriyonuz oldu dediler.(bize 2 tanesi olgun diğerlerinden bişey beklemeyin demişlerdi) ve bu haberle şok olduk.
Rabbim mucizesini gösterdi, ALLAH'IM İnş, bizim o gün çektiğimiz sıkıntıyı bir daha yaşatmaz.. 2. gün embriyoları açmıyoruz, salı günü arayabiilrsiniz dediler..
Az teselli vermediniz..

beylemcim senin adına çok sevindim evet seni çok merak ettik ama açıkçası sen birşey yazmadan da çok birşey sormak istemedim bak ne güzel haberler almışsınız oysa geçen günlerde ne kadar umutsuzdun artık bir güzel motive oolmuşsundur herhalde inşallah senden çok daha güzel haberler alırız tebrikler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

mikrocum sen nasılsın bebişler nasıl eskisi kadar sık görmüyorum seni o nedenle hemen görmüşken bir hatrını sorayım dedim

Az teselli vermediniz..

ne kadar güzel bir haber bu:KK9::KK9::KK9::KK9: gözünüz aydın beylemcim...inşallah güzel haberlerinin devamı gelecek..
rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah..

beylemcim senin adına çok sevindim evet seni çok merak ettik ama açıkçası sen birşey yazmadan da çok birşey sormak istemedim bak ne güzel haberler almışsınız oysa geçen günlerde ne kadar umutsuzdun artık bir güzel motive oolmuşsundur herhalde inşallah senden çok daha güzel haberler alırız tebrikler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Çok teşekkür ederim. sen de az kahrımı çekmedin bu sürede :)
Diplerdeydim, hayatımın en zor 10 günüydü sizlerin de sayesinde buraya yazdıkça rahatladım. Bizim durumumuz çok zordu...
Artık bundan sonrası için bize düşen beklemek.Takdir-i ilahi.
Şimdi üzerimden büyük bir yük indi, eşimin de yüzü gülüyor, daha bir mutlu.
İnş bundan sonrası güzel olacak..

ne kadar güzel bir haber bu:KK9::KK9::KK9::KK9: gözünüz aydın beylemcim...inşallah güzel haberlerinin devamı gelecek..
rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah..

Sağolasın aysunayy,

Atlattık çok şükür..
Cumaya az kaldı, sen de biranönce lap. olup, hayırlı haberlerle gelirsin inş..

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim. sen de az kahrımı çekmedin bu sürede :)
Diplerdeydim, hayatımın en zor 10 günüydü sizlerin de sayesinde buraya yazdıkça rahatladım. Bizim durumumuz çok zordu...
Artık bundan sonrası için bize düşen beklemek.Takdir-i ilahi.
Şimdi üzerimden büyük bir yük indi, eşimin de yüzü gülüyor, daha bir mutlu.
İnş bundan sonrası güzel olacak..

canım bende çok kaprisliyimdir sizde sonra benim kaprisimi çekin diye yapıyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: desemde inanma kahır çekmekte ne demek olur mu hiç umutsuzluk bizim kendimize yapabileceğimiz en kötü şey bende bazı yönlerden sana benzeyen bir süreç yaşadığım için seni gayet iyi anladım o nedenlede destek olmaya çalıştım bence ya da bende öyle bilemiyorum annemin filan söylediği şeyler bana hiç destek gibi gelmiyor eşim o da elinden geldiğince oluyor ama o da bu konuda mesela çok geride bizlerin burada birbirine ciddi anlamda desteği var çünkü derdimiz mücadelemiz aynı seni çok öpüyorum bu aralar kendine yediklerine çok çok daha fazla dikkat et

Son düzenleme:
Sağolasın aysunayy,

Atlattık çok şükür..
Cumaya az kaldı, sen de biranönce lap. olup, hayırlı haberlerle gelirsin inş..

Allah razı olsun cnaım:KK19:
inşallah heyecandan bayılıp kalmazsam biyerde olup gelirim:KK1::KK1:

ayyy ne oldu bana ki bu sabaha kadar öyle sakindim:KK1:

görende transferi var falan der

canım bende çok kaprisliyimdir sizde sonra benim kaprisimi çekin diye yapıyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: desemde inanma kahır çekmekte ne demek olur mu hiç umutsuzluk bizim kendimize yapabileceğimiz en kötü şey bende bazı yönlerden sana benzeyen bir süreç yaşadığım için seni gayet iyi anladım o nedenlede destek olmaya çalıştım bence ya da bende öyle bilemiyorum annemin filan söylediği şeyler bana hiç destek gibi gelmiyor eşim o da elinden geldiğince oluyor ama o da bu konuda mesela çok geride bizlerin burada birbirine ciddi anlamda desteği var çünkü derdimiz mücadelemiz aynı seni çok öpüyorum bu aralar kendine yediklerine çok çok daha fazla dikkat et

tedavi sürecinde hertürlü nazını çekmeye hazırım:KK3:
şaka bir yana, sürecin içindeyken endişeler artıyor, duygu dalgalanmaları vs.
halbuki rahat olabilsek ama bazen elimizde olmayan sebebler vs..umutsuzluğumuzu artırıyor..
aileler konusunda hemfikirim, kendi ailem de dahil beni tam anlamıyla anladığını düşünmüyoum. eşler ise kendi içlerinde yaşıyorlar..
bizler aynı yollardan geçtiğimiz için, sevincimiz de hüznümüzde ortak, yaşadıklarımız aynı çünkü..
Rabbim inş, hepimizin bu sıkıntılı günlerini unutturur.
hazır gıda, fast-food, sakatat tarzı gıdalardan uzak duruyorum ama tek sıkıntım çay.
çok fazla çay içiyorum bir türlü kesemedim.bir de gnc den omega3 aldım.

Az teselli vermediniz..

Beylemcim ben sana demedim mi :) Rabbim dilerse oluyor. Hayatimda en cok bu surecte Rabbimin mudahalesini ve dilediginin oldugunu hissettim en derinden. Gercekten cok sevindim, bizler umut oluyoruz benzer durumdakilere. Canim benim cok mutlu oldum:)

Allah razı olsun cnaım:KK19:
inşallah heyecandan bayılıp kalmazsam biyerde olup gelirim:KK1::KK1:

ayyy ne oldu bana ki bu sabaha kadar öyle sakindim:KK1:

görende transferi var falan der

sakin ol lütfen,
bak ben kendimi yedim resmen, şimdi çok pişmanım keşke bu kadar üzmeseydim tatli canımı:KK1:
lop. da tedavi sürecinin bir parçası, tatlı heyecanlar olsun inş..

tedavi sürecinde hertürlü nazını çekmeye hazırım:KK3:
şaka bir yana, sürecin içindeyken endişeler artıyor, duygu dalgalanmaları vs.
halbuki rahat olabilsek ama bazen elimizde olmayan sebebler vs..umutsuzluğumuzu artırıyor..
aileler konusunda hemfikirim, kendi ailem de dahil beni tam anlamıyla anladığını düşünmüyoum. eşler ise kendi içlerinde yaşıyorlar..
bizler aynı yollardan geçtiğimiz için, sevincimiz de hüznümüzde ortak, yaşadıklarımız aynı çünkü..
Rabbim inş, hepimizin bu sıkıntılı günlerini unutturur.
hazır gıda, fast-food, sakatat tarzı gıdalardan uzak duruyorum ama tek sıkıntım çay.
çok fazla çay içiyorum bir türlü kesemedim.bir de gnc den omega3 aldım.

çayıda olabildiğince açık içersin limonlu filan o da dengeler herhalde

Beylemcim ben sana demedim mi :) Rabbim dilerse oluyor. Hayatimda en cok bu surecte Rabbimin mudahalesini ve dilediginin oldugunu hissettim en derinden. Gercekten cok sevindim, bizler umut oluyoruz benzer durumdakilere. Canim benim cok mutlu oldum:)

dedin tabi, hem de kaç kez :)
yanında olsaydım dayağı haketmiştim di mi :KK3:
Bundan sonrası için hiç endişeli değilim, çok şükür..
Rabbim isterse olur..gerisi teferruat..
haberi alınca ilk aklıma mummu ve sen geldin :KK34:

X