Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Bilmem inandı herhalde pek konuşmuyoruz bu konuyu )) takılıyoruz kendi halimizde )) durmak yok yola devam)) sen nasılsın canım?
dicy inanmıyorum size yaa valla alemsiniz haaaa.....ben daha iyiyim işte normala döndün sayılır ..nisan 10-15 arası kontrole gidecem bakalım neler olmuş..hayırlısı..kendine iyi bakmayı unutma..

inciiiiiiiiiiiiiii bugün ilk iğneni olacaksınnn... heyecanlısındırr herşey güzel olacakkkkkkkkkkkkk

canım ne güzel bak eşin mtese olmamış sperm bulunmuş.inşlh kavuşacaksın bebişine...

ne güzel bir haber bu.inşlh embriyoların kaliteli kaliteli gelişecek göbişine gelecek...

canım ne güzel bak eşin mtese olmamış sperm bulunmuş.inşlh kavuşacaksın bebişine...
beylem gerçekten hem kötü hem iyi bir gün geçirmişsiniz ALLAH ım inşallah bu zor günlerin mükafatını verir de kaliteli döllenme olur ve bebişlerine kavuşursun inşallah....

canım cok guzel yazmışsın ellrine sağlık

selam kızlar..
ben henüz merkez konusunda karar vermiş değilim..5.denemem olacağı için ince eleyip sık dokuyorum..brüksel tüp bebeği düşünüyordum hatta fikir de istedim ama sağolsun ilgili bölümdeki arkadaşlar pek yardımcı olmadılar (!) hemşirelik mezunu bir arkadaşım memoriali tavsiye etti..orada arkadaşlarının çalıştığını ve özellikle rahim anomalileri konusunda iyi olduklarını söyledi..bana 2008 de uterus bicornus teşhisi kondu..ama doktorum bunun gebeliğe engel bir durum olmadığını söylemişti..tedavi gördüğüm tüp bebek merkezleri de açıkçası bu konu üzerinde çok durmadılar..şimdi çoook kararsızım memorial hakkındaki olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşırsanız bana karar vermemde yardımcı olursunuz kızlar..Rabbim tez zamanda isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlatlar versin inşallah..

Allah yardımcınız olsun mucizen olsun..

Canlar iyi pazarlar hepinize... ben evdeyim tek basima oturuyorum..korkuyorumda disari çıkmaya. .cokmu evhamliyim acaba havada cook guzel yaa inci tanesiyle yakiniz aslinda keske bi cay iceydiiiik :)))

dicy inanmıyorum size yaa valla alemsiniz haaaa.....ben daha iyiyim işte normala döndün sayılır ..nisan 10-15 arası kontrole gidecem bakalım neler olmuş..hayırlısı..kendine iyi bakmayı unutma..

Valla şu an hep tekrarladığım gibi tek derdim göbek şişkinlik kabızlık ) sen de iyi ol tez zamanda inşallah.. Şimdi süreç nedir sende?

memorial hastanesi bence işini en iyi yapan hastanelerin başında gelir.ben çok memnunum.doktorlar çok ilgililer.ekip olarak çalışıyolar.doktorların hepsi birbirinden tatlı.ben tavsiye ederim.benim şuan 3.tüpbebek tedavim keşke digerlerinide memoriale yaptırsaydım.

Canım merhaba. Sağolasın. Aman ihmal etme. Evet ara sıra kanama da oluyordu ondan korktum da gittim zaten. Öyle senin gibi 1-2 gün süren değil de afedersin tuvalete eşlik eden bir kanama oluyordu. Evet sıcak suyu da önerdi :)

Beylemcim çok geçmiş olsun. Allah o iki yumurtana can versin inşaallah. Bugün haberini almışsındır. Bize de yaz

Allah işlerini rast getirsin canım.

inciiiiiiiiiiiiiii bugün ilk iğneni olacaksınnn... heyecanlısındırr herşey güzel olacakkkkkkkkkkkkk

Vurduuummmmm Elim titredi vururken ya korkudan değil heyecandan

Selam moonsun. Allah yardımcın olsun. Memorial'ı bu topikte tavsiye etmeyecek insan yoktur sanırım.

Canlar iyi pazarlar hepinize... ben evdeyim tek basima oturuyorum..korkuyorumda disari çıkmaya. .cokmu evhamliyim acaba havada cook guzel yaa inci tanesiyle yakiniz aslinda keske bi cay iceydiiiik :)))

Prenses prenses :) Ayarlayalım içelim bir çay hatta çayla kalmayıp yemek yiyelim :)

evet valla yapalım sen avcılardasın dimi cnm marmara caddesine yakınmısın yada pelicana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…