Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kalmaz inşaallah :) Ben tedavi nedeniyle evdeyim bu aralar. Her zaman müsaitim inşaallah. Aktif tedavim başlamadan görüşelim :) Senin çıkmanda bir sakınca var mı?

yok kuzucum zaten yakınım ya uzak yol degilki bencede senin aktif tedavi baslamadan görüselim ozaman zor olur cıkmaman lazım ..sen bana haber ver hemencicik bulusuruz yemek yeriz tamammı:KK16::KK16::KK16:

Canlar iyi pazarlar hepinize... ben evdeyim tek basima oturuyorum..korkuyorumda disari çıkmaya. .cokmu evhamliyim acaba havada cook guzel yaa inci tanesiyle yakiniz aslinda keske bi cay iceydiiiik :)))

Dışarıda tam bir bahar havası var. Ben de çıkmak istemiyordum, ancak eşimin israrı ile çıktım. İyiki de çıkmışım, alış-veriş yaptık. Kitap mağazasına girdik. Çocuklar için o kadar güzel ve gelişimleri için faydalı kitaplar var ki, bayıldım. Ablamın kızları için aldım, bir de kendim için :KK1::KK1::KK1: Hastane dönüşü geldiyim yollardan geldik. Her zaman umut ve hüzünle geldiyim yollardan bu gün bebişli olarak geçiyordum:KK16::KK16::KK16:

Rabbim her kese bu duyguyu yaşatsın. Amin.

selam kızlar..
ben henüz merkez konusunda karar vermiş değilim..5.denemem olacağı için ince eleyip sık dokuyorum..brüksel tüp bebeği düşünüyordum hatta fikir de istedim ama sağolsun ilgili bölümdeki arkadaşlar pek yardımcı olmadılar (!) hemşirelik mezunu bir arkadaşım memoriali tavsiye etti..orada arkadaşlarının çalıştığını ve özellikle rahim anomalileri konusunda iyi olduklarını söyledi..bana 2008 de uterus bicornus teşhisi kondu..ama doktorum bunun gebeliğe engel bir durum olmadığını söylemişti..tedavi gördüğüm tüp bebek merkezleri de açıkçası bu konu üzerinde çok durmadılar..şimdi çoook kararsızım memorial hakkındaki olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşırsanız bana karar vermemde yardımcı olursunuz kızlar..Rabbim tez zamanda isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlatlar versin inşallah..

Ben sana şöyle izah edeyim. Burası kalabalık bir topik. Tedavi gören çok arkadaş var. Geçen ay hiç neqatif alan olmadı, bu ay da şimdiye kadar yok. Yani nasılmış sen düşün.

Vurduuummmmm :KK1: Elim titredi vururken ya korkudan değil heyecandan :KK1:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Rabbim o iynelere öyle bir bereket versin ki, tedavinin sonu sağlıklı bebekli olsun ve sırasını bekleyen sağlıklı firigo kardeşleri olsun:KK16::KK16::KK16:.

Deneyimli arkadaslara bir sorum var.allah nasip ederde kesemizi gorup kalp atisimizi duyarsak kontrol gunumuzde bize vitamin ilaci falan yazacaklar mi yada baska ilaclar.

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Rabbim o iynelere öyle bir bereket versin ki, tedavinin sonu sağlıklı bebekli olsun ve sırasını bekleyen sağlıklı firigo kardeşleri olsun:KK16::KK16::KK16:.

Amin sümeyyem inşaallah :KK16:
Ne güzel gezmişsin sen de minişlerinle :KK16:

Deneyimli arkadaslara bir sorum var.allah nasip ederde kesemizi gorup kalp atisimizi duyarsak kontrol gunumuzde bize vitamin ilaci falan yazacaklar mi yada baska ilaclar.

Mucizecim mikro kullanıyor. Mustafa Bey vermiş.

avatarını ve hamilelik takvimini bekliyorummmm :KK52::KK52::KK52:

Avatari değiştirirmiyim bilmiyorum, ancak inşeAllah doktor kontrolundan sağlıkla geçelim, kalp atışlarını duyalım, hamilelik takvimi yapmak niyyetim var:KK34::KK34::KK34:.

Şimdilik bana da inandıran lazım bu durumu :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Avatari değiştirirmiyim bilmiyorum, ancak inşeAllah doktor kontrolundan sağlıkla geçelim, kalp atışlarını duyalım, hamilelik takvimi yapmak niyyetim var:KK34::KK34::KK34:.

aynen canım, ben de takvim için doktor kontrolünü bekliyorum. çarşamba randevum var, Allahım inşallah hayırlısıyla keseyi görürüm. benim için dua eder misin?

inan bana bende öyleydim kalp atısını duyaym oyle yaparım dıyodum ama 5 yıldır kk dayım..hep özenirdim su avatarlara:KK25::KK25::KK25:bigün banada yapmak nasip olurmu derdim hep...ama sükürler olsun:21::21::21:bıde hamilelik takvimi cıktıo zaten bambaska bısey :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:oyuzden rabbim ne yazdıysa o olsun..ama sizlerdede görünce cok mutlu oluyorum..:KK49::KK49::KK49:

aynen canım, ben de takvim için doktor kontrolünü bekliyorum. çarşamba randevum var, Allahım inşallah hayırlısıyla keseyi görürüm. benim için dua eder misin?

Tabii ederim. İnşeAllah sağlıklı keselerini, çifte kalp atışını duyarak gelirsin. Rabbim minişlerine sağlıkla doğulana kadar sana sım sıkı tutunmalarını nasip eylesin. Sonra da dünyanın en tatlı hediyyeleri olarak kucağına almanı nasip eylesin.

inan bana bende öyleydim kalp atısını duyaym oyle yaparım dıyodum ama 5 yıldır kk dayım..hep özenirdim su avatarlara:KK25::KK25::KK25:bigün banada yapmak nasip olurmu derdim hep...ama sükürler olsun:21::21::21:bıde hamilelik takvimi cıktıo zaten bambaska bısey :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:oyuzden rabbim ne yazdıysa o olsun..ama sizlerdede görünce cok mutlu oluyorum..:KK49::KK49::KK49:

Ne olmazlar oluyor. Rabbimin hazinesi çok büyük. Onun için vermek bizim için almaktan daha kolay. Bu güne kadar yaşadıklarımız hepsi birer imtihan. İnşeallah bundan sonrası güzel geçer, imtihanımız çocuk büyütmek ve yetiştirmek zorlukları, yorgunlukları olur. Amin.

Ben sizin takvime bakıp kendimi düşünüyorum :KK1: (tedavimiz aynı zamanda oldugu için).

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak hamileyken makineyle bacaklarımı alsam zararı olurmu?bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ben daha yolun çok başındayım ve nelerle karşılaşacağımı bilmiyorum. 7 gündür gonal f kullanıyorum son 3 gündürde cetrotide. cok rahat bi tip olmama ragmen ben bu kadar stres yaptıysam kimbilir biraz stresli arkadaslar neler yaşıyordur. allah hepimizin yardımcısı olsun

Ben daha yolun çok başındayım ve nelerle karşılaşacağımı bilmiyorum. 7 gündür gonal f kullanıyorum son 3 gündürde cetrotide. cok rahat bi tip olmama ragmen ben bu kadar stres yaptıysam kimbilir biraz stresli arkadaslar neler yaşıyordur. allah hepimizin yardımcısı olsun

Allah yardımcın olsun. İnşaallah ilk denemende bebeğin gelir sağlıkla. Doktorun kim? Sorununuz nedir?

istanbulda yasıyorum. 35yasındayım. 4 aylık evliyim. biz biraz acele ettik belki cünkü burada cok seneler cocuk özlemi ceken arkadaslar var.ama eşim 40 yasında ve 2 defa varikosel ameliyatı geçmişi var. beklememizi gerektirecek bir durum yoktu biz de hemen cocuk sahibi olmak istedik allah izin verirse

istanbulda yasıyorum. 35yasındayım. 4 aylık evliyim. biz biraz acele ettik belki cünkü burada cok seneler cocuk özlemi ceken arkadaslar var.ama eşim 40 yasında ve 2 defa varikosel ameliyatı geçmişi var. beklememizi gerektirecek bir durum yoktu biz de hemen cocuk sahibi olmak istedik allah izin verirse

Allah yardımcınız olsun. İnşaallah bebeğiniz ya da bebekleriniz sağlıkla gelir.

X