Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

teşekkür ederim doktoru biz seçebiliyoruz demi bide ücret konusunda yardımcı olabilirmisin hastane ve ilaçlar ne kadarı buluyor

Rica ederim. Tabi doktorunu kendin seçebiliyorsun.
Tedavi 2100 euro tüm işlemler dahil buna (her gün muayene ve kan testi, opu ve transfer). İlaçlar hastaya göre değişiyor. Düşük doz kullanılırsa 1000 lira civarı tutuyor, doz artarsa fiyat 2000 liraya kadar çıkabiliyor.

çok teşekkürler rapor geçerlimi peki

ayyy ben girmediğimden beri bayaa hamile kalanlar olmuş ne güzel yarabbim allahım hepinize sağlıklı hamilelikler versin maaşallaahh hemen hemen herkez hamile kaldı ne süper bi topik burasınazar değmesin inşallah çakır sümeyye ayy bunlar kaldı aklımda

inci canım çok geçmiş olsun ben de de hem hemoroit hem de anal fissür var 7 8 sene önce kolonoskopi çektirdim narkozla oldu çapada biraz zor gerçekten aslında gene gitmem lazım benim de hep ihmal ediyorum bebek için uğraşmaktan bıktım dr dr gezmekten senin kanaman oluyomu afedersin benim senede 1 2 defa 1 2 gün süren kanamalarım oluyo ama ağrım sızım olmuyo hiç inşallah ilaçların faydasını görürsün canım haaa bide sıcak su banyosu önerdimi dr tekrardan geçmiş olsun inşallah bebeğine en kısa zamanda kavuşursun canım

Kızlar nete giremediğim için daha erken cevap veremedim.
Bizim için zor bir gündü.eşimi mteseye almamak için 3 kez sonuç verdi,son verdiğinde 3 tane sperm bulabildiler ve sonra beni opuya aldılar.
Benim de toplamda 6 tane yumurtam varmış ancak 2 tanesi olgunmuş.
Eğer benim de yumurta sayım fazla olsaydı eşimi ameliyata alacaklardı.
Şimdi hersey de bir hayır vardır diyorum.ürolog başta bana gelseydiniz bu sayıyı artırıldık demiş.bu arada eşim de ayrıca üroloji de tedaviye başladı.
Yarın o 2 yumurtanın durumu için bilgi verecekler.
Bugün eşimle zor bir gün geçirdik, çok şükür Rabb'ime.

Telefondan yazarken zorlandım umarım anlaşılır yazmışımdır.

Bu arada mry tebrik ederim hayırlı olsun.
İncim sen de hoşgeldin.geçmiş olsun en azından tedavini engelleyi bir durum yok atlatırsın inş.
İyi geceler

beylemcim geçmiş olsun inşallah pozitif sonuç alırsın allahım bu çektiklerimizin mükafatını elbette verecektir canım inşallah bu yumurtaların civciv olur

Anne olunca daha iyi anladım

Annemi... Onun kıymetini...

İçinde senden ayrı bir (benim durumumda iki) kalp daha atmasını...

Doğum denen mucizeyi...

Muayene sırasında ulltrasonda ikizlerimi ilk kez gören doktorumun “Artık hayatınızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak,” derken neyi kastettiğini...

Bebek kokusunu...

Birine bakarken sevgiden gözlerinin dolmasını...

Birini gözünden bile sakınmayı...

Büyütmek ile yetiştirmek arasındaki farkı...

Her sabah üzerinden kamyon geçmiş gibi yorgun uyanmayı...

Ne kadar yorgun ya da ne kadar derin uyuyor olsan da üstleri açık kaldı mı acaba diye kırk kez uyanıp yavrularını kontrol etmeyi...

İyileşsin diye sabahlara kadar uyumadan başında beklemeyi...

Hayatta insanın alabileceği en büyük sorumluluğun çocuk yetiştirmek olduğunu...

Herkesin anne olamayacağını...

Çocuğuna söylediğin her sözün ne kadar önemli olduğunu...

Cennetin neden annelerin ayakları altında olduğunu...

Zamanın kıymetini...

Özgürlük kavramını...

Hasta olmaya bile hakkın olmamasını...

Teori ile pratik arasındaki devasa farkı...

Çocuğunla geçirdiğin her anın ne kadar kıymetli olduğunu...

Mükemmel annelik diye bir şey olmadığını...

Çocuğun için verebileceğin en güzel ve en önemli şeyin onu koşulsuz sevmek olduğunu...

Birini, uğrunda her şeyini feda edebilecek kadar sevebilmeyi...

“Allah kimseye evlat acısı vermesin” lafının ne kadar DOĞRU, ACI, bir... bir... Tarif edilemezliğini...

Hayata aslında ne denli mutlu geldiğimizi...

İngilizce “multitask” kelimesinin, bir ikiz annesi için Türkçe’de gerçek karşılığının olmadığını (aynı anda neleri yapabildiğimi buraya yazsam beni Super Mother kostümlü, üstün güçleri olan biri sanabilirsiniz diye yazmıyorum)...

Türkiye’de AVM asansörlerinin ve bebek odalarının yetersizliğini,

Önce hamile / çocuklu / engelli uyarısının ne kadar önemli olduğunu,

Türkiye’de puset (hele ki ikiz puseti) ile gezebilmenin deveye hendek atlatmaktan daha zor olduğunu...

Ağaçların dikilmesi gereken yerlerin kaldırım değil, park / bahçe / orman olduğunu...

Başka annelerin, akrabaların eleştirilerine kulak asmayıp kendinden emin olmak gerektiğini...

“Sıcak” kahve içebilmenin ne büyük lüks olduğunu...

“Anne olunca anlarsın”ı...

...

Bu listenin bitmeyeceğini...

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

beylem canım inşallah pozitif sonucu alıp bebeğine kavuşacaksın cnm...

bebekls hoşgeldin nasılsın daha sık gel..sen de mi yaza düşünüyorsun tedavini bende öyle...

kızlar şaka maka bunca zaman nasıl geçecek yaza kadar nasıl dayanacağım derken şurda 3 ay kaldı temmuza.. lap bitsin onunda şafağını saymaya başlarım

sumeyye ,umut degerleriniz cok guzel me mutlu size massallah.....
inci canim seninde tedaviue basliyor olman cok sevindirdi beni hayirli olsun
kezban canim sende kavusursun yavruna insallah.
gelelim benim bebelere...
10u da gelisime devam ediyor
1tane 1. kalite
4-5 tanede 2. kalite varmis gerisi arkadan geliyomus bakalim hayilisi insallah.
Allahim kan ver can ver yavrularima insallah.....

Semracım pıhtılaşmayı sadece genetik yapıyor bildiğim kadarıyla. İstanbul'daysan Zeynep Kamil sorgusuz sualsiz yapıyor

yok cnm ist deilim burda ki hastanede deniycem sorun çıkmaz inş

degerin gayet iyi artmış hayırlı olsun cnm

hayırlı olsun cnm eşinde ameliyat olmamış seni endişelendiren konuydu neyseki gerek kalmamış inş 2 yumurtanda döllenir bebişler olarak yanında kalır cnm rabbim yardımcın olsun

merhaba arkadaşlar.bugün başladık hayırlısıyla tedaviye.dondurulmuş emriyo transferi kolay gözüküyor.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
hayırlı olsun canım

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım nisanın ilk haftası görüşmeye gideceğim bakalım hakkımızda ayırlısı
hoşgeldin hayırlı olsun tedavin

canım ben yarıdan fazlasını koydum ...evet benimki de biraz geri geliyor..su gibi...sonra yoğurt gibi...normal akıntım gelmedi bugün hiç..
benimde aynı dediğin ggibi oluyur ama kızlar normal dedi

kızlar siz de bişey söyleyin normal mi tam ikiye katlanmaması 422 olması lazımken 399 olması...
mutcum ağır şeyler kaldır ma ve dinlen benimde %100 artmamışdı 272 den 527 olmuştu ama mustafa bey hiç bir sorun yok tekrarlamayın dedi testi

nerdesin yahu merak ettik seni ne zaman başlıyun tedaviye

canım geçmiş olsun herşeyde tabiki bir hayır vardır merak ederiz yaz bize

bence çok iyi rabbim inşallah hayrlısıyla tutunurlar sana kaliteye bakma benimde geriden geli,iyolar yavaşladılar dediler ama bak allah ol dedimi oluyu işte

incim çok geçmiş olsun hadi hayırlısı başlıyun tedaviye süper

evet aysuncucğum olumlu düşünmeye çalışıyorum da işte herzaman olumlu olamıyorum..inşallah dediğin gibi olurda bebşimize kavuşmak için son olur..
çok heyecanlanıp kendini strese sokma sakin ol..tabi söylemek kolayda insanın elinde oluyor haklısın valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…