Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım ben seni tebrik ettimmi hatırlayamadımm etmediysemmm tebrikkklerrr kusura bakmaa atladıysamm

saol canım benim biz iyiyiz siz nasılsınızz senin bebeğin nasıllll
çok şükür mikrom iyiyiz siz nasılsınız varmı bulantın falan nasıl geçiyor
kızlar kan değerim çıktım 272 den 527 olmuş sizce iyimi %100 artmamış ama bence sorun olmaz olurmu sizce

canımm cinsiyetinizde belli olur büyük ihtimal cananınkiler belli olmuştuuu
inşallah hayırlısı mikrommm şu testimiz bir güzel çıksında
canım benimmm güzel heycanlar bunlarrr sonunda bebişin gelicek inşallah
iyiyiz canım çok şükür aminn inşallah bitanemm
maşallahhhhhhhhhh inş fire vermeden 5 güne gider bebişler 2 göbüşe 8 de frigo kardes olur inşşşşşşş

cnm degerin çok iyi artmış maşallah

sanada hayırlı cumalar semracımmm

CANLAR NASILSINIZ?
Geçmişe bakamıyorum nicedir , umarım herkes ıyıdır

Evdeyım dınlenıyorum bı hafta daha raporluyum pıhtılasma testlerımın sonuclarını beklıyorum onumuzdekı hafta cıkıcak ınsallah.

kızlar bana ekmek bile kötü kokuyor ya tövbe tövbe ne yıycem ben

medicalcim merhaba ;

test sonuçların inşallah güzel gelir bu tedavilerin her evresi ayrı zor ama o mutluluk sabrını veriyor herhalde diye düşünüyorum kendine ve bebeğine iyi bak

slm kızlar nasılsınız? uzun süredir dogru düzgün giremiyorum gecmişi vs de okuyamıyorum ins en kısa zamanda daha sık girmeye baslayacagım opuyorum sizi

MaşeAllah, BarakAllah . Rabbim hepsine bereket versin. İstediyin sayda bebek olarak dünyaya gelmelerini nasip eylesin.

kızlar kan değerim çıktım 272 den 527 olmuş sizce iyimi %100 artmamış ama bence sorun olmaz olurmu sizce

Tebrikler Çakırım

incim hoşgeldin heyecanla bekliyorum tedavini inş nur topu gibi ikizlerin olur:))

mikrom naber napıyosun nasıl vakit geçiriyorsun,bugün kontrol varmı?

Medi merhaba rapor nasıl alıyorsun üst üste heyete başvurdunmu

kezban tedavin hayırlı olsun..

çakır değerin güzel tadını çıkar bence..

western inş kaliteli yumoşların olur sendin sanırım ayetel kürsi isteyen okudum canım Allah kabul etsin

Son düzenleme:
Değerin güzel artmış kuzumm.. Kafana takma artık. Bebişleri de stres yapma. %60 artması yeterli. İlla ki %100 artma şartı yok..

akasyam inşallah tüm testler sorunsuz çıkıcak ve sende başlıcaksın hayırlısıyla çok az kaldııı güzel haberler alaacağız sizlerdenn
evet yarın bizimde ikli testimiz aminn inşallah canımm
canım fazla zorlama kendini ama yiyebiliceğin şeyleri keşfet çokta aç kalma
inşallah testlerinde güzel çıkıcak
sanada hayırlı cumalar canım nasılsın

kızlar transferde istediğimiz doktoru ne zaman söylüyoruz,
opu ya gittiğimizde mi belirtelim?
bizi arayıp sormazlar herhalde transferde hangi doktoru istiyorsunuz diye?
ben nur hanımı istiyorum..
funda hanımı kesinlikle istemiyorum mesela, iki kez kolidorda gördüm, yaka kartında funda yazıyordu, oradan tanıyorum..
insan hiç mi gülmez ya..eşimin bile dikkatini çekmiş..

Son düzenleme:
bekleme döneminde neler yaşadığını paylaşmak isteyen başka kimse yok mu?

Meliscim mesela bende göyüs şişkinliği tüm tedavilerimde oldu ve neqatifi aldıktan bir süre sonra da devam etti. Yumurtalıklarımda batmalar olurdu ancak yine de neqatifi görürdüm. Bu sefer de aynı şeyleri yaşadım, ilave olarak karnımda ağrı vardı. Karın ağrısımı yoksa adet ağrısımı pek ayıramadım, bağırsaklarım da iyi çalışmadığı için. Bütün bunları ilaçlar da yapa biliyor. Ancak her keste farklı ola bilir. Demek istediğim belirti falan arama. Hiç bir belirti olduğunu ve ya olmadığını kesinlikle gösteremez. Sen güzel düşün, dua et, güzel olsun

zaman yaklaşıtıkça korkmaya başladım ya olmazsa dye:18::18::18:
nasıl başa çıkıyorsunuz böyle düşüncelerle

ilk iki tedavimde etrafımdakilere sarıyordum, annem fevri ve sinirli olduğumu söyledi daha sonra,
bol bol dua et, namaz kıldıkça da insan rahatlıyor..
bir de kendini sürekli başka şeylerle meşgul etmek iyi geliyor.
bu kez bende panik var ama tedavi heyecanı yok.
sanki baştan kabul ettim gibi olumsuzluğu...
nur hanım iptal dese diye bekledim hep..
yumurta sayım sinirimi bozdu

artık daha çok şey biliyorum ve daha çok korkamaya başladım
pozitifi gordum değer katlancakmı?
tutunsa tutunmaya devam etcekmı degerler düşcekmı?
kese görüncekmi görsem kalp atışı duyulcakmı?
ooooooo bir sürü bir sürü sorlarrr:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

beylemcim transfer için istediğin doktoru belirtirsen onlar ona göre ayarlama yapıyorlar

bu arada Funda hn benim doktorum dışarıdan bakıldığında evet biraz soğuk durur ama herkesin mizacı farklı neticede :)

ewt ya bugün eşim ilaçlarımı getirdi adam gülüyooo çocuğumuz için ilk adım filan...
ben nıye kalemlı değil diye sorun yaptım halbukı aynısından daha öncede kullandık rahatta kullandık...
adam bozuldu bari bi teşekkür et dedi...
halbukı ben polıkıstık olduğum için yapıyoruz tüp bebeği onda sorun yok..
ama asıl sorun benm kafamda:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Son düzenleme:

Beylemcim Semra hn la görüşebildin mi ? Belki o seni daha çok açıklamalarıyla tatmin eder ve net bir karar vermene yardımcı olur

verde bende aynı durumdayım geceleri kan ter içinde uyanıyorum abuk sabuk rüyalar görüyorum bide bu ay kist yüzünden hiç yumurtamın olmama durumu da karabasan gibi çöktü üzerime senin saydıkların ve saymadıklarında cabası :44::44::44::44::44::44:

bu sabah ben erkenden hastanedeydim, çalışanlar bile yoktu.
bi kaç kişi vardı sadece,
günaydın diyecek oldum, korktum, cesaret edemedim :)
mizacı öyle olabilir ama doktorların biraz da iletişime açık olması gerekmez mi?
insan selam vermeye korkuyor ben mi abartıyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…