Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canımmm kullanıcı kontrol paneline gir profilini düzenle de.aşağıya doğru in bebeğimin doğacağı tarih var yaz çıkıyor
yaptım benim profilimde hamilelik takvimi diye yazı geldi sizinki gibi olmadı mikrom bak benim yazımın altına

canım tebrik ederim keseyide en kısa zamanda zamanda görürsün inşalllh
inşallah vardem darısı tez zamanda başına olsun

yaptım benim profilimde hamilelik takvimi diye yazı geldi sizinki gibi olmadı mikrom bak benim yazımın altına

inşallah vardem darısı tez zamanda başına olsun

kontrol paneli,profilini düzenle,kişisel bilgiler,bebğinizin tahmini doğum tarihi bu sırayı izle

çakırım tebrikler canım benim değerin maşallah çok iyi hiç düşünme keyfini çıkar allahın izniyle 3 hafta sonrada göreceksin zaten :nazar::nazar::nazar::nazar:
denturum sanada az kaldı allahın izini ile senin haalayın başını ben çekicem

zambak canım iyiyim heyecanlıyım..lap olacağım için delimiyim neyim:KK9::KK9:
az kaldı haftaya cuma:18:

sen nasılsın testiniz varmış güzel haberlerlegeleceksin inşallah.:KK16:

çakır değerin çok güzel bence tadını çıkar cnm bnm :nazar:maşallah hepinize:nazar::KK16:
allah razı olsun aysun bir an önce lap olda başla tedavine rabbim muaffak etsin

Cakir degerin cok guzel artmis tebrikler.western masallah cok iyi inslh 5.gune kadar boyle devam eder en kaliteli embriyolari gobisine alirsin canim...

mimoza bunları hep test gününü beklerken mi hissettin? bu sızlama sürekli miydi yoksa ara ara mı? bir de hala devam ediyor mu?

Transferden 1 hafta sonra oldu bende oda sanırım tutunduktan sonra gerçekleşiyor göğüslerim şiş hala inmedi sızlamasıda dokunduğum zaman oluyor kasık batmaları ilk günden berri vardı oda azaldı şimdi

aradım az önce bebelerin habarini aldım
*19 tanenein
*13 olgun çıkmış,
*taaaaammm 10 tanaside döllenmiş :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
herşey yolunda dei bilgi veren kız
dualarınızda banada yer verin kızlar
mutluluğum devam etsin inşallah..
iyiki varsınız :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Tebrik ederim canım inş 5. güne gider minnakların dondurmayada kalır sonraaa tutunurlar annelerine sımsıkı Rabbim yar ve yardımcın olsun dualarımız seninle

GÜNAYDIN KIZLAR HAYIRLI CUMALAR RABBİM TÜM DUALARIMIZI KABUL ETSİN

SÜMEYYE , UMUT , MİMOZA TEBRİK EDERİM KIZLAR ÇOK SEVİNDİM RABBİM SAĞLIKLA TAMAMLAYIP KUCAKLAMAYI NASİP ETSİN

WESTERN CANIM ÇOK SEVİNDİM ALLAHIN İZNİYLE SIMSIKI TUTUNSUNLAR SANA CANIM

KOKOCİ TEDAVİN HAYIRLI OLSUN SONU BEBİŞLİ OLSUN İNŞALLAH

İNCİM HOŞGELDİN NASILSIN GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH ÖNEMLİ BİRŞEY YOKTUR NEZAMAN BAŞLICAKSIN İLAÇLARA

MEDİCAL İYİ OLMANA SEVİNDİM CANIM DİKKAT ET KENDİNE

ÇAKIRIM GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ CANIM

AYSUNCUM NASILSIN AZ KALMIŞŞŞ HADİ BAKALIM HEYCAN DORUKTA

MİKROM NASILSIN BEBİŞLER NASIL

AKASYAM KONTROL GÜNÜN GELDİ GALİBA DEĞİLMİ ALLAHIN İZNİYLE GÜZEL HABERLER ALICAKSIN CANIM

HAPPY NASILSIIN CANIMM KANAMN FALAN DEĞİLMİİ

CANOMMM NASILSIN PRENS VE PRENSESİN NASIL

UĞUR BÖCEĞİM CANIM DESEK BOŞ ŞİMDİ BİLİYORUM HERŞEYİN HAYIRLISI RABBİM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA YENİDEN NASİP EDER DUALARIMDASIN CANIM:KK16::KK16::KK16:

HİLALCİM NASILSIN NASIL GİDİYOR KUZULARLA YORUYORLARMI SENİİ

TUĞÇEM KIZCEN DİŞ ÇIKARIYORMUŞ :nazar::nazar::nazar:ZOR GEÇİYOR GALİBA
Canım Zambakım..:KK19: Evet yarın kontrolüm var. Nur Hanım gitmeden bir kontrol olayım dedim. Hem de tedavi ile ilgili görüşeceğim. Testler falan.. Sen de ikili test yaptıracakmışsın. Allah'ın izniyle sonuçlar iyi gelecek inşallah. :KK16:
*19 tanenein
*13 olgun çıkmış,
*taaaaammm 10 tanaside döllenmiş :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Gözün aydın canım. Sayın çok güzel.. İkizler yolda :KK34::KK16:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16:

şafak 7:KK19::KK1:

Aysun canım az kalmış. Hayırlısıyla bunu da atlat da yaza bebeklerimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::KK16:

benim 9. gün değerim 276 idi 11. gün değerim 717.7 sanırım 2 katından fazla arttığı için ikiz olabilir dedi nur hoca :KK52:

Hadi bakalım bir ikiz daha. İkiz anneleri çoğaldı.. Çok güzell :KK16:

*19 tanenein
*13 olgun çıkmış,

maşallahhhhhhhhhh :nazar: inş fire vermeden 5 güne gider bebişler 2 göbüşe 8 de frigo kardes olur inşşşşşşş:KK16::KK16:

kızlar kan değerim çıktım 272 den 527 olmuş sizce iyimi %100 artmamış ama bence sorun olmaz olurmu sizce

cnm degerin çok iyi artmış maşallah:nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9:

Canım duygularını çok çok iyi anlıyorum. Ama herşeyin hayırlısı. Rabbim böyle takdir etmiş. Seni de moralman iyi gördüm. Çok sevindim. Allah'ım inşallah bir dahaki tedavinde sağlıkla bebeğine kavuşmanı sağlayacak.. Dualarımdasın canım :KK16:

Transferden 1 hafta sonra oldu bende oda sanırım tutunduktan sonra gerçekleşiyor göğüslerim şiş hala inmedi sızlamasıda dokunduğum zaman oluyor kasık batmaları ilk günden berri vardı oda azaldı şimdi

Teşekkürler mimozam. senden başka cevap yazan olmadı zaten.....

western maşallah sayıların çok güzel. insallah pozitif sonucu almak ta nasip olur. benim de ilk transferimde 18 yumurta toplandı. 11 tanesi olgun çıktı. 10 tanesi döllendi. 2 tane transfer ettiler. 5 tanesi donduruldu. ilk denemem negatif oldu. diğer 5 dondurulmuşumda çözdürülünce öldüler. ve transferim iptal oldu. ama bu topikteki bütün herkes pozitif sonucu görüyor. topiğin uğurundan mıdır yoksa okunan dualardan mı pozitifler devam eder de inş. bekleyen tüm herkes bu güzel sonuca ulaşabilir. sevgilerimle...

Kizlarr semra hanimla randevum haftaya cuma ama bana daha cok uzun sure varmis gibi geliyor.Kafama birsey takildi size soriyim normalde negatif denemeden sonra 2 ay beklemek yeterli diyorlar memorialdada boylemi?

*19 tanenein
*13 olgun çıkmış,

western canım çok sevindim Rabbim seni bebişlerinden hiç ayırmasın inşallah

kızlar kan değerim çıktım 272 den 527 olmuş sizce iyimi %100 artmamış ama bence sorun olmaz olurmu sizce

maşallah diyelim hayırlı olsun

zambak canım iyiyim heyecanlıyım..lap olacağım için delimiyim neyim:KK9::KK9:
az kaldı haftaya cuma:18:

sen nasılsın testiniz varmış güzel haberlerlegeleceksin inşallah.:KK16:

çakır değerin çok güzel bence tadını çıkar cnm bnm :nazar:maşallah hepinize:nazar::KK16:

aysuncum birşey sormak istiyorum laporoskopinin maliyeti ne acaba ? belki benimde olma ihtimalim varda

Canim jeli yaptinmi ben sabah yaptim ama sanirim olmadi.15dk yattim kalktim akti biraz.yarim saat evde yurudum.derine yapamadim jeli galiba.

*19 tanenein
*13 olgun çıkmış,
maşallah canım inş. hepsi de 5. güne kadar gider tatlım :KK16:

X