Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hcg yi ben dışarıda yaptırdım 400 tl idi.genetik istenmedi benden ama bildiğim kadarıyla fiyata dahil değil. sadece tüp bebek fiyatı
2100 euro+1500 veya 2000 tl arası da ilaçlar tutuyor[/QUOTE

çok sağol senin ilk tüp denemenmi

2.denemem ilkide memorialde olmuştu ama tutmadı.nasıp bakalım inşallah bu sefer çok iyi hissediyorum

kızlar yarın jele geçiyorum.doktoruma hiç sormamışım ben iğneyi 10.30 ile 11 arası yaptırıyordum.bu jelide o saatler arasında mı kullanmalıyım.bide günde bir kere kullanacağım değil mi? bunu da sormamışım aklıma takıldı.birde kullanımı zormu?nasıl yapcak yapamam gibi geliyor.bazısı sıkıp yatcan diyo bazısı yürüyeceksin diyo nasıl olcak anlamadım:44::44::44:
birde girişte zorluk olmuyor mu?sonuçta kayganlaştırıcı bir şey yok öyle değilmi.kapalı pakette açıp bakamıyorumda yarına bozulursa diye

oğurböcği çok üzüldüm geçmiş olsun
westwr çok güzel yomuşun olsun incim hoşgeldin
umut çok sevindim hayırlı olsun
sümeyyem terikler allah 9 ay sorunsuz geçirmeyi nasip etsin
benim netim kopuyu sinir oldum
mucize 2. testin kaç çıktı

kızlar bu pıhtılaşma iğnesini kullanan varmı ben.yarından itibaren teste kadar kullanacakmışımda.

su soruma tam cevap veren olmadı he:KK5::KK5::KK5: gunde bır kere mı kullanılıyor?bide giriş zor mu

evet günde 1 gere yok zor olmuyur ama koyarken bir yeri zedelememk için yavaş koy ve yavaş çıkar birden sık sabah kollan sonrada bol bol gezinki yerine gitsin yatma sakın
2. tesin kaç çıktı canım

evet günde 1 gere yok zor olmuyur ama koyarken bir yeri zedelememk için yavaş koy ve yavaş çıkar birden sık sabah kollan sonrada bol bol gezinki yerine gitsin yatma sakın
2. tesin kaç çıktı canım

bugün hemşire yat sonra kalk dedi.yarım yamalak cevap verdi anlamadım.sana nasıl anlattılar.direk kalk mı dediler.1100 cıktı canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: inşlh hep böyle gider...2 tane düşük yaşadığım için korkuyorum kucağıma alana kadar rahat yok bana. sen yarın yapıyorsun değil mi ikinciyi? mimoza ne yaptı ki girmemiş bugün.o da ikinci yapacaktı.

Son düzenleme:
geçmişi okudum yazıcaklarımın çoğunu unuttum..

uğurböceğı rabbimden sana ve eşine maddi ve manevi güç vermesini dilerim,inş çifter çifter gelir bebişlerinz..

incim geldinmi?hemoroid çok zor inş olmamışsndır Allah şifa versin..bi ara bende çektim..inciri zeytinyağına yatır sabah açken ve akşam ye üstüne bol ılık su iç bide leğene sıcak su koy ve içine otur biraz bekle rahatlatyo baya canım benim geçmiş olsun..

sümeyye üçüzler geliyo inş...

medikal kanamalar bittimi?testleri ne yaptın

tuğçe bende hem neşe hanıma hem mustafa beye gitmeyi düşünüyorum..

bugün hemşire yat sonra kalk dedi.yarım yamalak cevap verdi anlamadım.sana nasıl anlattılar.direk kalk mı dediler.1100 cıktı canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: inşlh hep böyle gider...2 tane düşük yaşadığım için korkuyorum kucağıma alana kadar rahat yok bana. sen yarın yapıyorsun değil mi ikinciyi? mimoza ne yaptı ki girmemiş bugün.o da ikinci yapacaktı.

Canim jel gunde bi kez ve sabahlari. Ince bisey oldugundan giriste acimiyor ama cok sert davranma. Yarisina kadar itsen yeter. Sonra ilaci sikuyosun. Sonra yatmana gerek yok. Ucunu acmadan once bi salla ki hepsi ucuna biriksin canim.

Degerin 2 gunde kactan kaca cikti? Sanirim ikiz senin:)))

Kızlar sizin 9. günde değerınız kaçtı?

Ben 9. günde 173.6 -la tek tutmuş ola bileceğini düşünürken, doktorum ikiz ola bilir dedi. Bu değer ikiz değeri ola bilirmi ki:KK52::KK52::KK52:??

Hayat bir az qarip. Ancak yaşıyoruz ve önümüze nelerin çıkacağı belli değil. Bu gün kendim için ilk halayı kendim çekicektim, ancak elhamduLillah. arkadaşımıza üzüldüm. Rabbim en kısa zamanda toparlanıp bebişlerine kovuşmasını nasip eylesin.

Değerim 9. günde 173.6 çıktı. Rabbim her daim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

Allah tamamına erdirsin canımm.:nazar:

Canim jel gunde bi kez ve sabahlari. Ince bisey oldugundan giriste acimiyor ama cok sert davranma. Yarisina kadar itsen yeter. Sonra ilaci sikuyosun. Sonra yatmana gerek yok. Ucunu acmadan once bi salla ki hepsi ucuna biriksin canim.

Degerin 2 gunde kactan kaca cikti? Sanirim ikiz senin:)))

sağolun arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için. yarısına kadar itsen yeter demişsin canım ben açmadım paketi uzunluğunu bilmiyorum.hepsini itmeyincede ilaç gitmezse.benim değerim 500den 1100e çıktı canım.iki embriyo transfer edilmişti.hayırlısı neyse o olsun canım hepimiz için.

kızlar benim değerim 717.7 nur hoca çok erken ama ikiz gibi değerlere göre dedi 2 hafta sonrayada keseyi görmeye git dedi ankarada yapabilirsin yolculuk riskli olabilirmiş

X