Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet canım benim rahatsız bir oğlum var.onun doku grubuna uygun bebek olması gerekiyor onun içinde tüp bebek yaptırıyoruz.ne kadar fazla yumurta olursa o kadar şansımız fazla oluyor.25 tanede sağlıklı bebek olsa benim oğluma genetiği uymuyorsa bizim için birşey ifade etmiyor başka bir tedaviye erteleniyor ama hastahanede genetikte aynı ücreti yine alıyorlar malesef :KK43:

saol canım ama.sadece bizlere değil sanada yaşatacak,sende anne olacaksın ve kollarında çok kıymetli senden medet bekleyen bir çift göz bakacak gözbebeklerine.rabbim insana herşeyi gösteriyor da sabretmek gerek güzel arkadaşım.

Oğlumun rahatsızlığıyla ilk yüzleştiğimde yıkılmıştım.dünyadamıyım,yerdemiyim,göktemiyim hiç birşey bilmiyordum.ananem geldi bir gün yanıma üzülme kızım dedi.rabbim derdi dağa vermiş dağ yarılmış,ağaca vermiş ağaç devrilmiş.insana vermiş.insanoğlu hem gülmüş hem ağlamış.onu şimdi daha iyi anlıyorum.için kan ağlasada hayat devam ediyor ve bizi şaşırtmaya devam ediyor.rabbim seni bundan sonra her şaşırttığıyla yüzünü güldürsün inşallah.

herşey gönlünüzce olsun canım rabbım evladına şifalar versin

canım sizde sorun neydi bilmiyorum ama inşallah bir daha tedaviye gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebişin
sebepsız cnm bır sorun gözukmuyor esımdede bendede inş tup bebek denemesınden sonra kendılıgınden olabılıyomus ınş olurda sevındırır bızı

cnm çok üzüldüm ama RABBİMDEN olunca herşey boynumuz kıldan ince
yaşadıklarını atlatıp yepyeni güzel hayırlı sayfalar yaşatır inş. RABBİM
hiç bizaman ümidini kesme ummadığın andada seni mutlu eder bellimi olur.

Allah sabr versin. Ne diyeyim, yaşadığın zor bir durum. Rabbim tüm sıkıntılarını günahlarına keffare eylesin. Sana öyle güzel, tatlı, sağlıklı bebişler versin ki, bu günleri hayel-meyal hatırlayasın ve senin için hiç bir anlamı olmasın. Sadece kalbinin sızısı mutluluğunu büyütmeğe yardım etsin.

Allah razı olsun sizlerı boyle seylerden korusun kimseye yaşatmasın bu durumu gün gelır ınş nasip eder banada anne olmayı

Canım cok üzüldüm ama ne desm boş lütfen kendini yıpratma ve üzülme bu yol malesef bazılarımız icin daha uzun bazılarımız içinse daha kısa sürüyor ama eminim bu süreçten mutlu sonla ayrilicaz hepimiz o yüzden yılmak yıkılmak yok canım cok öptüm seni[/QUO

inş en kısa zamanda gönlumüzden gecen seylerı yasamayı nasıp eder bu çaresizliğimize bir çare verir dedıgın gıbı mutlu sona ulasırız

Hayat bir az qarip. Ancak yaşıyoruz ve önümüze nelerin çıkacağı belli değil. Bu gün kendim için ilk halayı kendim çekicektim, ancak elhamduLillah. arkadaşımıza üzüldüm. Rabbim en kısa zamanda toparlanıp bebişlerine kovuşmasını nasip eylesin.

Değerim 9. günde 173.6 çıktı. Rabbim her daim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

HAYIRLISI OLSUN CANIM.SONU BEBEKLİ OLSUN İNŞALLAH.YUMURTA SAYIN ÇOK GÜZEL:nazar::nazar: ÖZEL BİŞEY YAPTIN MI CANIM TEDAVİDEN AYRI?

BEN ÖĞLEN ARASI GİTTİM KURU KAYISI,KURU İNCİR,KAJU,FINFIK,CEVİZ,BADEM VS.ALDIM.BABAMADA BALLA POLEN TEMBİHLEDİM..YUMURTAM NE KADAR FAZLA OLURSA ŞANSIMIZ O KADAR FAZLA OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM PGT OLACAĞI İÇİN...:KK52::KK52:

sagol canim.benim ilkinde 12 toplanmisti bunda 19 oldu.tedaviden onceki 1 ay sabah 1tatli kasigi polenli bal.aksam yatarkende 1tatli kasigi hanrup pekmezi yemistim.tedavi gorurken biraktim.bende pco oldugu icin incir risk olur diye yemedim.

Hayat bir az qarip. Ancak yaşıyoruz ve önümüze nelerin çıkacağı belli değil. Bu gün kendim için ilk halayı kendim çekicektim, ancak elhamduLillah. arkadaşımıza üzüldüm. Rabbim en kısa zamanda toparlanıp bebişlerine kovuşmasını nasip eylesin.

Değerim 9. günde 173.6 çıktı. Rabbim her daim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

canım çok sevindi senin adına sağlıkla kucağına al inşallah:emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:

birine uzulurken digerine sevinmek zorunda birakiyor insani.hayat...
ugurbocegi vanim cok uzuldum allah yardimcin olsun.allah gonlune gore verir insallah bundan sonra.
sumeyye canim hayirli ugurlu olsun....

sümeyyecim hayırlı uğurlu kucağına gelsin bebişin bu sevincin daim olsun

cnm belki biliyorsundur geçen bende yaşadım sevincimin yarıda kalmasını.....bzmde sebepsiz infertelite.Bak çok şükür ki tutunmuş.doktorum bzmle aynı durumda olanların bundan sonra kendiliğinden hamile kalabileceğini söyledi çünkü rahimle embriyo anlaşabiliyormuş.olmasa bile 3 ay sonra yeniden başlayacam çocuk özlemi ayrı birşey.Biraz sabır ve tevekkül istediğimiz sağlıklı bebişler

yimirtalar toplandi hastahanede yataktayim su an kahvaltimi yaptim gozum acildi.hemen size yazmak istedim.19 tane toplamdi. mummu canim dun kim yapacak diye sormussun cevap veremedim kusura bakma.nur hanim yapacak saniyordum ama funda hanim yapti. dua edin banadaaaaaa.....
maşallah canım yumurta sayın çok iyi inş. hepsi sağlıklı döllenir
kızlar biliyorsunuz bugün benim test günüm ama yarın yapacaktım normalde...bişey dürttü okuldan gelirken test aldım az önce yaptım ve ilk defa çift çizgi gördüm ama ikincisi hemen çıkmadı 1 dk sonra çıktı sonra koyulaştı ama yine de açık renk diğerine göre..ölücem şimdi heyecandan eşimi de aradım heyecanla şimdi ben hamile miyim nolur acil yazın hemen çıkıp kan testine gidicem üstelik yalnız....yoksa yarını bekleyip eşimle mi gideyim....cevap ben neyim......
ne güzel canım hemen kan testi yapsana daha emin olursun :KK16:
10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. gun degerım 67 :KK43: düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı
canım benim çok üzüldüm Rabbim sabır versin çok zor:KK50:

tebrik ederim tatlım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sagol canim.benim ilkinde 12 toplanmisti bunda 19 oldu.tedaviden onceki 1 ay sabah 1tatli kasigi polenli bal.aksam yatarkende 1tatli kasigi hanrup pekmezi yemistim.tedavi gorurken biraktim.bende pco oldugu icin incir risk olur diye yemedim.

canım bugün a101 de polenli bal varmış nasıldır acaba?siz nereden aldınız?hanrup pekmezi nedir nereden bulabiliriz?

kızlar bu haberi size daha sevinçli vermek isterdim hatta öyle güzel cümleler hazırladım ki bilgisayarı açana kadar...ama uğurböceği arkadaşım üzgünken doğru olmaz diye düşündüm...biliyorsunuz bugün test günümdü...evdeki testte ikinci çizgi çıkınca hastaneye gittim kan verdim...değerim 211 çıktı..müstecep bey gayet iyi olduğunu ve cumartesi tekrarlamamı söyledi..ama içim bir buruk...arkadaşım bile benden daha çok sevindi....hala şoktayım...Allah hepimize sağlıklı gebelikler ve sağlıklı bebekler nasip etsin....
uğurböceğim Allah büyüktür..hep şöyle dua ediyorum Varlığıyla mutlu et,yokluğuyla sınama....

Özelden yazacaktım ama senin gibi arkadaşlar olduğundan emin olduğum için buraya yazmak istedim. Öncelikle kesinlikle kendini ölçme biçme tartma.. Kader kısmet de öyle ağla ağlayacaksan. Sakın sakın acaba ben şöyle yaptım böyle yaptım ondan mı oldu vs diye düşünme. Kendini suçlama asla ..Ben sana kendimi anlatayım...
Ben transfer dahil yatarak geçirdiğim tek gün bilmem. Transferden geldiğim gün evde benden başka 10 değişik insanı ağırladım. Maç izlemeye getirmiş kocam düşün..değil yatmak oturacak yer yoktu evde. Ertesi gün peşimden ağlayan 4 yaşındaki komşu oğluyla iğneye gittim hem de yarım saat yürüyerek sonra dönüşte arabada kucağımda uyudu ve indirirken kucağıma almak zorunda kaldım. Sonraki günler yine rutin yürüyüşlerim işlerime hep devam ettim. Buna arkadaşlarımla Taksim'e gidip eğlenmek de dahil iş mahkemesine katılıp eski kurumumu şikayet ettiğim davaya katılıp hakim karşısında şikayet bildirmek de... Sadece damacana kaldırmayı kestim ama dün hala benimleydi bebek ya da bebekler .. Belki kucağıma alırım belki alamam Allah bilir ana şu kesin ki yatmanın yararı rutin hayatın zararı yok derken haklılar.
Stresten , evden ayrılmamdan, eşimin benimle transfere gelmemesinden,transfer günü hastanede beni arayıp kavgaya devam etmesinden, ailemin yanında boşanmayı konuşmamızdan, çocuk yaparken "acaba doğru mu yapıyoruz" ddemelerimizden hiç bahsetmiyorum bile.. Stres faktörünü çürütüyorum .. Yani sen en iyisini yaptın! Sadece geleni yaptın canım.. Sadece şimdi değil(((

kızlar tebrik ederim Allah tamamına erdirsin sağlıklıca kucağınıza alın bebişlerinizi inşallah...

uğurböcüğü

canım ne desem bilmiyorum çok üzüldüm Allahım sabır güç versin..
bizimde sınavımız bu..bi arkadaşımızın dediği gibi kimimizin kısa kimimizin uzun yolculuğu...ama sonunda bebeklerimizi kucaklarımıza alacağız inşallah..yılmak yok vazgeçmek yok..
Rabbim maddi manevi güç kuvvet sağlık versin gerisi gelicek..

kızlar bu haberi size daha sevinçli vermek isterdim hatta öyle güzel cümleler hazırladım ki bilgisayarı açana kadar...ama uğurböceği arkadaşım üzgünken doğru olmaz diye düşündüm...biliyorsunuz bugün test günümdü...evdeki testte ikinci çizgi çıkınca hastaneye gittim kan verdim...değerim 211 çıktı..müstecep bey gayet iyi olduğunu ve cumartesi tekrarlamamı söyledi..ama içim bir buruk...arkadaşım bile benden daha çok sevindi....hala şoktayım...Allah hepimize sağlıklı gebelikler ve sağlıklı bebekler nasip etsin....
uğurböceğim Allah büyüktür..hep şöyle dua ediyorum Varlığıyla mutlu et,yokluğuyla sınama....

Rabbim hayırlısı ile kucağına almanı nasip eylesin.

yimirtalar toplandi hastahanede yataktayim su an kahvaltimi yaptim gozum acildi.hemen size yazmak istedim.19 tane toplamdi. mummu canim dun kim yapacak diye sormussun cevap veremedim kusura bakma.nur hanim yapacak saniyordum ama funda hanim yapti. dua edin banadaaaaaa.....
westerncim hayırlı olsun canım. rabbim tutundukları gunude göstersin inş..

kızlar biliyorsunuz bugün benim test günüm ama yarın yapacaktım normalde...bişey dürttü okuldan gelirken test aldım az önce yaptım ve ilk defa çift çizgi gördüm ama ikincisi hemen çıkmadı 1 dk sonra çıktı sonra koyulaştı ama yine de açık renk diğerine göre..ölücem şimdi heyecandan eşimi de aradım heyecanla şimdi ben hamile miyim nolur acil yazın hemen çıkıp kan testine gidicem üstelik yalnız....yoksa yarını bekleyip eşimle mi gideyim....cevap ben neyim......
tebrik ederim tatlımmm..

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. gun degerım 67 :KK43: düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı
canım çok üzgünüm. diyecek birşey bulamıyorum....:KK25:

canım ılk basta benım hamılelık testlrımın degerlerı hep dusuk gıdıyordu..ecede 26 hafta cıvarı hep elısım gerılıgı gordu nur hnm.1 hafta 10 gun gerıden geıyordu erken dogabılır dedıgı ıcın bende hep yogun bakıı ıyı bır hastane aradım medıpole gıttım.hem nur hanıma hemde medıpole gıdıyordum ıykıde oyle yapmısım benım ozel saglık sıgortam olmadıgı ıcın cok masraf olur dıyordum.....
biz tedavıden berı cok zorluk cektıkk
bundan sonra herşey güsel olsun canım inş...

arkadaşlar merhaba baya uzun zaman oldu girmeyeli herkez inşallah iyidir

incicim tedaviye başladın mı merak ettim seni
bebekdls nasılsın canım neler yapıyorsun?

sümeyyecim tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin..

Özelden yazacaktım ama senin gibi arkadaşlar olduğundan emin olduğum için buraya yazmak istedim. Öncelikle kesinlikle kendini ölçme biçme tartma.. Kader kısmet de öyle ağla ağlayacaksan. Sakın sakın acaba ben şöyle yaptım böyle yaptım ondan mı oldu vs diye düşünme. Kendini suçlama asla ..Ben sana kendimi anlatayım...
Ben transfer dahil yatarak geçirdiğim tek gün bilmem. Transferden geldiğim gün evde benden başka 10 değişik insanı ağırladım. Maç izlemeye getirmiş kocam düşün..değil yatmak oturacak yer yoktu evde. Ertesi gün peşimden ağlayan 4 yaşındaki komşu oğluyla iğneye gittim hem de yarım saat yürüyerek sonra dönüşte arabada kucağımda uyudu ve indirirken kucağıma almak zorunda kaldım. Sonraki günler yine rutin yürüyüşlerim işlerime hep devam ettim. Buna arkadaşlarımla Taksim'e gidip eğlenmek de dahil iş mahkemesine katılıp eski kurumumu şikayet ettiğim davaya katılıp hakim karşısında şikayet bildirmek de... Sadece damacana kaldırmayı kestim ama dün hala benimleydi bebek ya da bebekler .. Belki kucağıma alırım belki alamam Allah bilir ana şu kesin ki yatmanın yararı rutin hayatın zararı yok derken haklılar.
Stresten , evden ayrılmamdan, eşimin benimle transfere gelmemesinden,transfer günü hastanede beni arayıp kavgaya devam etmesinden, ailemin yanında boşanmayı konuşmamızdan, çocuk yaparken "acaba doğru mu yapıyoruz" ddemelerimizden hiç bahsetmiyorum bile.. Stres faktörünü çürütüyorum .. Yani sen en iyisini yaptın! Sadece geleni yaptın canım.. Sadece şimdi değil(((

dicaycım Allah sana kolaylık versin. senın yaşadıklarında kolay kolay hazmedilecek olaylar değil yani. okuduğumda sevgili eşini şöyleeeeee güzelce bir pataklayasım geldi :113: kusura bakma yani... rabbim senı evladından güldürsün, iyiki doğurmuşum dediğin evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin inş..

westerncim hayırlı olsun canım. rabbim tutundukları gunude göstersin inş..

tebrik ederim tatlımmm..

canım çok üzgünüm. diyecek birşey bulamıyorum....:KK25:

bundan sonra herşey güsel olsun canım inş...

bebekdls nasılsın canım neler yapıyorsun?

sümeyyecim tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin..

dicaycım Allah sana kolaylık versin. senın yaşadıklarında kolay kolay hazmedilecek olaylar değil yani. okuduğumda sevgili eşini şöyleeeeee güzelce bir pataklayasım geldi :113: kusura bakma yani... rabbim senı evladından güldürsün, iyiki doğurmuşum dediğin evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin inş..
slm arkadaşlar:KK3::KK3:

X